Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Nowe terminy na szklenie GUE T1

Wojtek A. Filip - 19-05-2013, 20:26
Temat postu: Nowe terminy na szklenie GUE T1
Hej.
Zapraszam na intensywny trening nurkowania technicznego GUE Technical Diver Level 1, czyli T1.
W II półroczu 2013 przygotowałem 3 terminy na to szkolenie.
Jako lokalizację podałem bazę w Krnicy na Chorwacji - nie jest to wiążące, szkolenie możemy przenieść w najdogodniejsze w danym terminie miejsce zarówno w Polsce jak i za granicą. W podanych terminach przyjąłem dodatkowy czas na dojazd/dolot - samo szkolenie zajmuje 6 dni.

Zainteresowanych proszę o wysłanie na PW nr telefonu, lub adresu email - postaram się jak najszybciej skontaktować.
Wszystkim proponuje wcześniejsze, niezobowiązujące spotkanie, na którym możemy omówić przebieg całego szkolenia.
Zespoły chcące dograć się przed szkoleniem zapraszam na 1 dniowe bezpłatne warsztaty.


Terminy T1

20-29.09.2013
lokalizacja: Krnica/Chorwacja lub inna do uzgodnienia
kliknij aby zapisać się do klasy

12-20.10.2013
lokalizacja: Krnica/Chorwacja lub inna do uzgodnienia
kliknij aby zapisac się do klasy

06-15.12.2013
lokalizacja: Krnica/Chorwacja lub inna do uzgodnienia
kliknij aby zapisac się do klasy


Koszt szkolenia dla 1 osoby to 1500euro + wpłata opłaty administracyjnej 95$ na konto GUE, oraz pokrycie kosztów instruktora do podziału na całą grupę (gazy, noclegi, opłaty bazowe, paliwo/przelot).



Opis szkolenia GUE T1 klik



Zapraszam,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 27-09-2013, 16:25
Temat postu:
Mam ostatni termin na T1 w tym roku : 16-21.12.2013 (razem z ewentualnym wyjazdem 14-22.12).

Szkolenie możemy zrobić w dowolnej, wygodnej lokalizacji (Chorwacja/Malta to zwykle gwarancja dobrych warunków).

Zapraszam,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 13-11-2013, 22:14
Temat postu:
Dobry wieczór.
Termin jest ciągle wolny - jeżeli zamiast zespołu na T1 będą chętni na Fundy - również zapraszam.
Zainteresowanych proszę o kontakt do 17 listopada.

Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz