Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Nocleg w drodze do Francji?

Tomek Tatar - 28-05-2013, 14:52
Temat postu: Nocleg w drodze do Francji?
Ma ktoś godne polecenia miejsce na nocleg w połowie drogi z Polski (z Krakowa) do francuskich jaskiń (Gramat)? Jakiś niedrogi motel, hostel lub pole namiotowe?

Czy spać na dziko na parkingu przy autostradzie? Czy niemiecka policja czepia się w takich przypadkach?

Nie planujemy jechać non-stop, bo mamy tylko dwóch kierowców.

Serdecznie pozdrawiam.
bell23 - 28-05-2013, 20:35
Temat postu:
2 kierowców spokojnie da radę przejechac nonstop, na parkingu przy autostradzie spokojnie można sie zdrzemnąc policja nie interesuje sie sam tak robiłem i wielokrotnie widziałem , więc 0 stresu
Marek Cacaj - 28-05-2013, 20:44
Temat postu:
Po drodze przy autostardzie są motele w cenie 20-30 euro. Można się przespać jak człowiek
TomM - 28-05-2013, 21:29
Temat postu: Re: Nocleg w drodze do Francji?
Tomek Tatar napisał/a:
miejsce na nocleg w połowie drogi


Ta połowa drogi trasą przez Besancon wypada koło Karlsruhe.
Tam jest gdzie spać jak człowiek, na przedmieściach Karlsruhe jest kilka Etap-Hoteli. Cena zależy od dnia tygodnia - niestety w weekend jest drożej. Są też z motele - jak pisze Marek.
Mnie już przeszło jeżdżenie tam non-stop na zmianę kierowców i drzemanie na parkingach.
Jeździłem tak wiele razy, ale już nigdy więcej.
Może jestem za stary, a może zdałem sobie sprawę jakie to jest potem ryzyko - bywało, że zmiana kierowców za Tarare wypadała co 20 minut z powodu zasypiania.
Ostatnio co prawda jechałem sam - więc spanie było konieczne, ale poprzednio już tez kilka razy jeździłem ze spaniem i sobie chwalę. Dojeżdża się w zupełnie innym stanie.
Bezpieczniej, przyjemniej - jak człowiek.
W końcu jedzie sie na wakacje.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz