Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - xDEEP BLACK BT - instrukcja obsługi już dostępna

Piotr Czernik - 09-06-2013, 21:20
Temat postu: xDEEP BLACK BT - instrukcja obsługi już dostępna
Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółowymi informacjami na temat OLED'a xDEEP BLACK BT, może je znaleźć w instrukcji obsługi zamieszczonej tutaj: http://www.xdeep.pl/instrukcje-obslugi-pliki-nsc-6.html


Co do terminów, BLACK BT (czyli Bottom Timer) spodziewany jest na koniec bieżącego miesiąca. Komputery trafią na rynek niedługo potem.

Pozdrawiam
Piotr Czernik
Maly215 - 09-06-2013, 22:39
Temat postu:
Piotrek, a wiadomo już coś kiedy będą dostępne pozostałe wersje ?
Piotr Czernik - 11-06-2013, 22:52
Temat postu:
Maly215 napisał/a:
Piotrek, a wiadomo już coś kiedy będą dostępne pozostałe wersje ?


Na razie jeszcze nie chcę potwierdzać dokładnego terminu na forum. Ale będzie to niedługo po BT.
Marcin Klimczuk - 12-06-2013, 08:55
Temat postu:
Piotr Czernik napisał/a:
Maly215 napisał/a:
Piotrek, a wiadomo już coś kiedy będą dostępne pozostałe wersje ?


Na razie jeszcze nie chcę potwierdzać dokładnego terminu na forum. Ale będzie to niedługo po BT.


a co z szafirowym szkłem ? miała być możliwość zamówienia jako opcji - cos wiadomo na ten temat ?
Piotr Czernik - 13-06-2013, 19:13
Temat postu:
Marcino napisał/a:

a co z szafirowym szkłem ? miała być możliwość zamówienia jako opcji - cos wiadomo na ten temat ?


Gdzie znalazłeś taką informacje?

Zamówienie szkiełka szafirowego jest możliwe, jednak jego koszt wynosi około 200 eur. Niestety prawdziwe szkło szafirowe jest bardzo drogie.
Marcin Klimczuk - 13-06-2013, 22:11
Temat postu:
Piotr Czernik napisał/a:
Marcino napisał/a:

a co z szafirowym szkłem ? miała być możliwość zamówienia jako opcji - cos wiadomo na ten temat ?


Gdzie znalazłeś taką informacje?

Zamówienie szkiełka szafirowego jest możliwe, jednak jego koszt wynosi około 200 eur. Niestety prawdziwe szkło szafirowe jest bardzo drogie.


na przykład tu
ale fakt faktem cena za samą szybkę jest taka sobie
Piotr Czernik - 13-06-2013, 22:33
Temat postu:
Marcino napisał/a:

ale fakt faktem cena za samą szybkę jest taka sobie


Niestety stosowanie szybek szafirowych jest pozbawione sensu. Może w komputerach, w których szybka wklejona jest na stała a cała elektronika jest zalana żywicą, ma to jakiś sens, ale tutaj dopłacanie takiej kwoty nie ma absolutnie żadnego. Z dwóch powodów:

1. Szybka jest zagłębiona o 2mm względem płaszczyzny obudowy i dodatkowo chroniona wystającymi wkrętami, więc szybka jest generalnie przywoicie chroniona, a po założeniu folii ochronnej (taka jak na telefony komórkowe), trzeba by się naprawdę postarać by ją zarysować.

2. Jak już się porysuje, to większego problemu (i tanio) można wymienić szybkę na nową.
Marcin Klimczuk - 14-06-2013, 12:40
Temat postu:
Piotr Czernik napisał/a:
Marcino napisał/a:

ale fakt faktem cena za samą szybkę jest taka sobie


Niestety stosowanie szybek szafirowych jest pozbawione sensu. Może w komputerach, w których szybka wklejona jest na stała a cała elektronika jest zalana żywicą, ma to jakiś sens, ale tutaj dopłacanie takiej kwoty nie ma absolutnie żadnego. Z dwóch powodów:

1. Szybka jest zagłębiona o 2mm względem płaszczyzny obudowy i dodatkowo chroniona wystającymi wkrętami, więc szybka jest generalnie przywoicie chroniona, a po założeniu folii ochronnej (taka jak na telefony komórkowe), trzeba by się naprawdę postarać by ją zarysować.

2. Jak już się porysuje, to większego problemu (i tanio) można wymienić szybkę na nową.


OK dzięki za rozjaśnienie sytuacji Smile jesli jest opcja, że bez problemu można ją wymienić to faktycznie nie ma sensu kombinowac z szafirowym szkłem
Adam Jaworski - 14-06-2013, 13:34
Temat postu:
Piotr Czernik napisał/a:
Niestety stosowanie szybek szafirowych jest pozbawione sensu.


Rozumiem, że nie planujesz na razie wersji "Collector's Edition" - tarcza szafirowa, pasek z gumy z kauczokowca brazylijskiego, platynowe przyciski, instrukcja obsługi kaligrafowana na oryginalnym chińskim papierze czerpanym w czasach dynastii cesarza PingPonga?

To może byś chociaż kilka egzemplarzy wrzucił do zakupów grupowych tutaj?
Maly215 - 16-07-2013, 17:08
Temat postu:
Piotr Czernik napisał/a:
Co do terminów, BLACK BT (czyli Bottom Timer) spodziewany jest na koniec bieżącego miesiąca. Komputery trafią na rynek niedługo potem.


Piotrek, koniec miesiąca już daleko za nami ... .

Jak postępy z przygotowaniem BT oraz komputerów na sprzedaż. Jestem dość mocno zainteresowany powyższym sprzętem Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz