Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Zguba na Hermanicach

hubert68 - 23-06-2013, 09:51
Temat postu: Zguba na Hermanicach
Nie pamiętam, czy istnieje dział zgubiony/znaleziony sprzęt jak na FN a nie mogłem tego działu znaleść.
W razie czego, proszę Moderatora o przeniesienie postu we właściwe miejsce.

27 maja na Hermanicach znaleźliśmy "przyrząd pomiarowy".
Byliśmy sami, moim samochodem, po nurkowaniu cały sprzęt wrzuciliśmy do środka. Zgubę znalazłem po paru dniach ale początkowo myslałem, że należy do Osoby, która ze mną nurkowała. Ponieważ nie przyznaje się do sprzętu, znaczy, że ktoś musiał go wcześniej zostawić. Zwrócę właścicielowi, który opisze na PW co to za sprzęt i jakie ma szczególne cechy.
Tomek Płociński - 25-06-2013, 10:12
Temat postu:
hubert68, chyba warto abyś podał jakąś inną formę kontaktu, bo co prawda Forum ogólne jest powszechnie dostępne, ale wysyłanie wiadomości PW mają tylko zarejestrowani użytkownicy scratch
Bogdan WEG - 25-06-2013, 19:48
Temat postu:
Tomek Płociński napisał/a:
hubert68, chyba warto abyś podał jakąś inną formę kontaktu, bo co prawda Forum ogólne jest powszechnie dostępne, ale wysyłanie wiadomości PW mają tylko zarejestrowani użytkownicy scratch


żeby przeczytac ten apel, też należy być zarejestrowanym alien
hubert68 - 25-06-2013, 21:21
Temat postu:
Proszę bardzo. Alternatywny kontakt: https://www.facebook.com/hubert.urbanczyk.3 (ale też trzeba być zarejestrowanym) Wink
Tomek Płociński - 26-06-2013, 09:35
Temat postu:
Bogdan WEG napisał/a:
żeby przeczytac ten apel, też należy być zarejestrowanym

Bogdan, Forum w sporej części jest dostępne dla osób, które nie są zarejestrowane. Wyloguj się i zobacz, które działy możesz przeglądać salut
Osoby nie zarejestrowane nie mogą wysyłać PW.

hubert68, bardziej mi chodziło o to, że gdyby zguba była kogoś z Forum (tego albo innego) to informacja zainteresowanego, że szuka zguby by się już dawno pojawiła. Dlatego podejrzewam, że to osoba która na polskie Fora nurkowe nie zagląda Mr. Green
Może, jak będziesz następnym razem na Hermanicach to zostaw tam jakąś kartkę z info ??
hubert68 - 26-06-2013, 17:47
Temat postu:
Kolega z Czech umieścił tą informację w sposób dostępny dla Czechów.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz