Forum Dive Trek Group

Wyjazdy nurkowe - Wyjazd do Chorwacji - odstąpię miejsce

Przemek Hinc - 27-06-2013, 19:33
Temat postu: Wyjazd do Chorwacji - odstąpię miejsce
Hejo,

Z powodów zdrowotnych nie mogę pojechać na wyjazd nurkowy do Chorwacji na wyspę Vis. Wyjazd jest w sobotę 29.06.2013, także zostało niewiele czasu na decyzję. Organizatorem wyjazdu jest Centrum Nurkowe Submarine z Redy.
Koszta wyjazdu to:
950 zł (zakwaterowanie w 3-osobowym apartamencie oraz opieka instruktora - organizatora wyjazdu - miejsce z nim w apartamencie, wyżywienie we własnym zakresie)
210 euro - pakiet nurkowy na miejscu
ok. 500 zł - dojazd (wynajęcie samochodu Mercedes Vito + koszt paliwa) - miejsce jest zarezerwowane.

300 zł jest opłacone w ramach zaliczki i nie oczekuję zwrotu - osoba, która zdecyduje się pojechać ma o tyle taniej, chodzi o to, żeby miejsce się nie zmarnowało. Oferta jest adresowana do osób o poziomie zaawansowania AOWD lub wyżej. Jest także możliwość nurkowań technicznych (trochę droższy pakiet nurkowy - ja się na takie wybierałem, z partnerami nie będzie więc problemu, bo są tacy w grupie).

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu moim 696 488 198 albo bezpośrednio do organizatora 501 512 143.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz