Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Nurkowanie w Polsce i za granicą

Marcin Wojcikiewicz - 30-07-2013, 23:29
Temat postu:
Zastanawia mnie jedna sprawa a mianowicie jak to sie dzieje ze w Polsce tak duzo jest mozliwosci doskonalenia umiejetnisci nurkowych a na wyspie takiej jak Irlandia ,mnostwo czystej wody pelnej wrakow z roznych epok nie dzieje sie nic albo prawie nic.Ja tu czekam na dobrego nura albo kurs tygodniami ba miesiocami . W Polsce ludzie sie organizujo ,plywajo w jeziorach ,rzekach nawet a tu Atlantyk i nic. To co zeby warsztaty ,kurs albo pogadac to do Polski? No to nie brzmi normalnie, tu so warunki takie ze moi szanowni koledzy jeziorowi napewno by chcieli miec a ja tu walcze zeby ktos pojechal ze mno na Malin Head i zanurkowal ,prosic sie musze zeby klub cos wymyslil ,sam tryskam pomyslami i nic jak do sciany.Zazdroszcze wam moi mili tych wspanialych Instruktorow, ,jak tak dalej bedzie to zaczne sie szkolic w kraju bo chyba tylko w Polsce mozna sie czegos nauczyc. To sobie ulzylem salut
Piotr Raczyński - 31-07-2013, 22:11
Temat postu:
Wiem, że nie w tym dziale ale pozwolę sobie udzielić odpowiedzi.

Mi zajęło ponad rok znalezienie partnera do nurkowania. Nowym strasznie ciężko jest się wbić w nurkowe środowisko. Szczególnie jeśli nie chce byč "zrzeszony" przy jakimś centrum nurkowym. Ja osobiście cenie sobie niezależność i swobodę.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz