Forum Dive Trek Group

Wyjazdy nurkowe - Franken Jutro

Jakub Szuster - 21-08-2013, 15:24
Temat postu: Franken Jutro
Hej.
Czy ma ktoś jutro chęć zanurkować na Frankenie.
Szukam osób żeby w ogóle wypłynąć bo wtedy ma to ekonomiczny sens.
Pogoda git!
Wyjście około 17ej z Helu.
Info na priv 605-260-824
Robert Gruca - 21-08-2013, 19:18
Temat postu:
znow chcesz zrobic nocnego Frankena? Wink raz Ci nie starczylo wracac do portu o 22 Wink
Jakub Szuster - 21-08-2013, 21:09
Temat postu: Franken Jutro
Teraz plan jest na 40' BT więc pewnie troche później.....Smile
Robert wpadajcie z Olą bo tu nie ma z kim nurkować! Masakra jakaś!
HELP!!!! Smile
Robert Gruca - 21-08-2013, 21:34
Temat postu:
Chetnie, tylko zalatw mi urlop Razz

40' bottom time to juz chyba 2x20 albo 2x18 + stage denny bedzie potrzebny. Do tego 5 osob na ribie Andrzeja i wycieczka na poltorej godziny w jedna strone 8) Ja sie chyba na taka nie pisze wiecej scratch W nocy to sie spi albo piwo pije alien
aleXandra - 22-08-2013, 11:20
Temat postu:
Hmmm... czy jak teraz wsiądę w auto to zdążę na 17.00? Jest szansa Wink Potrzebuję tylko na szybko znaleźć sponsora na TMX Razz

Spróbuj skontaktować się z Mariuszem (na forum nuras nick md1974), nurkowaliśmy z nim na Parowcu, wiem że jest teraz w okolicy Jastarni i miał ochotę na Frankena w tym tygodniu. Ja nie mam do niego żadnego telefonu, ale Paweł Poręba chyba powienien wiedzieć jak się z nim skontaktować.
Paweł Seweryniuk - 22-08-2013, 14:09
Temat postu:
oj fajny był ten Parowiec, fajny.
Robert,Alexandra- będe na Helu w next week - może powtórka ?
stefanis - 22-08-2013, 14:25
Temat postu:
aleXandra napisał/a:
Hmmm... czy jak teraz wsiądę w auto to zdążę na 17.00? Jest szansa Wink Potrzebuję tylko na szybko znaleźć sponsora na TMX Razz

Spróbuj skontaktować się z Mariuszem (na forum nuras nick md1974), nurkowaliśmy z nim na Parowcu, wiem że jest teraz w okolicy Jastarni i miał ochotę na Frankena w tym tygodniu. Ja nie mam do niego żadnego telefonu, ale Paweł Poręba chyba powienien wiedzieć jak się z nim skontaktować.

Probowalem sie do Mariusza dodzwonić i m powiedziec mu o temacie ale niestety nie odbiera tel
Robert Gruca - 22-08-2013, 21:40
Temat postu:
Paweł Seweryniuk napisał/a:
oj fajny był ten Parowiec, fajny.

Oj fajny byl, fajny Smile Tylko to deco w jacuzzi na choragiewke bylo nieco uperdliwe Wink
Jakub Szuster - 23-08-2013, 18:46
Temat postu: Franken Jutro
Franken doszedł do skutku -wracalismy grubo po 22 ej.
Dla zainteresowanych na 24 metrze splątały się ze sobą chyba z 4-y opustówki tworząc dobrą pajęczyne.
Na głębokości nadbudówki woda trochę się miesza i gorzej widać ale głębiej naprawde dobrze i 4 C.

W przyszłym tygodniu T5 a w niedziele coś naprawdę dobrego -gdyby kto był chętny to priv.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz