Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Luźne skojarzenie

Jarek Andrzejewski - 12-09-2013, 10:27
Temat postu: Luźne skojarzenie
... z "wojenką":



mam nadzieję, że wywoła uśmiech (oby nie politowania).
Marcin Tracz - 12-09-2013, 11:57
Temat postu:
Jarek, już chyba wiem kogo masz na myśli Laughing
Jakie to prawdziwe cheers
Tomek Płociński - 12-09-2013, 13:57
Temat postu:
Jakie to prawdziwe, warto przemyslec salut
Jarek Andrzejewski - 12-09-2013, 13:58
Temat postu:
Siebie, wyłącznie siebie Wink
Ale - jak widać - przynajmniej już dostrzegłem problem. Pierwszy krok za mną Smile
Fox. - 14-09-2013, 02:10
Temat postu:
Jarek piepszysz.... Very Happy
Fajny chlop z Ciebie.... Kobite w Gory zawiez .... O.... Exclamation Karkonosze uwielbialem w porze jesiennej.... ich tajemnice ...ukryte skarby przez Hitlerowcow w nich.... Samotnia nad stawem ...taka melanholia prawdziwa Dolnego Slaska..... Cicho spokojnie dostojnie....
Kurde co za zycie....Kiedy to bylo Question

Jarek urlop jesienny.... Polecam Samotnie pod Sniezka..... Wink

HEJ::::: w mlodych latach swoich startowalem w zawodach na nawigacje w tym stawie o puchar Samotni....
Pozdrawiam.
Fox. - 14-09-2013, 02:16
Temat postu:
Jarek piepszysz.... Very Happy
Fajny chlop z Ciebie.... Kobite w Gory zawiez .... O.... Exclamation Karkonosze uwielbialem w porze jesiennej.... ich tajemnice ...ukryte skarby przez Hitlerowcow w nich.... Samotnia nad stawem ...taka melanholia prawdziwa Dolnego Slaska..... Cicho spokojnie dostojnie....
Kurde co za zycie....Kiedy to bylo Question

Jarek urlop jesienny.... Polecam Samotnie pod Sniezka..... Wink

HEJ::::: w mlodych latach swoich startowalem w zawodach na nawigacje w tym stawie o puchar Samotni....
Pozdrawiam.
Adam Frajtak - 14-09-2013, 12:59
Temat postu:
Samotnia to moje ulubione miejsce nocleg trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. Ostatnio Samotnia przechodziła kryzys ale ostatecznie udało się i została w rękach dotychczasowych najemców
Jarek Andrzejewski - 15-09-2013, 23:35
Temat postu:
Spoko, spoko. Wyjazdów rodzinnych (z kobitą albo w pełnym składzie) mam więcej niż nurkowych Smile
Karkonosze akurat nie były dotąd na liście, ale np. ostatnio pooglądaliśmy zamki i inne piękne okoliczności przyrody na "Szlaku Orlich Gniazd".
Moje "ulubione klimaty" to np. tutaj (choć i inna pogoda też tam bywa Smile )

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz