Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Promocja na ebooki Exleya i van Schaik

bpiotrek - 30-10-2013, 14:52
Temat postu: Promocja na ebooki Exleya i van Schaik
W księgarni Woblink trwa promocja na ebooki:

Zanurzona
Verna van Schaik

i Autobiografia pod ciśnieniem
Sheck Exley

oba po 9,90 zł

http://woblink.com/katalog-ebooki?query=Mayfly

Poza tym dwa ebooki "alpinistyczne".
Łukasz Hoppek - 31-10-2013, 11:45
Temat postu: Re: Promocja na ebooki Exleya i van Schaik
bpiotrek napisał/a:
W księgarni Woblink trwa promocja na ebooki:

Zanurzona
Verna van Schaik

i Autobiografia pod ciśnieniem
Sheck Exley

oba po 9,90 zł

http://woblink.com/katalog-ebooki?query=Mayfly

Poza tym dwa ebooki "alpinistyczne".


Dzięki za info co prawda , mam już wersje "analogową" ale za 20zł warto mieć żeby chociażby drugi raz przeczytać kiedyś.

Jak już jesteśmy przy książkach macie coś wartego polecenia? Jak nie mam czasu na nurkowanie to sobie chociaż poczytam a ,że temat bardzo ubogi to będę wdzięczny za każde info. Odnośnie nowych i starszych ciekawych publikacji.
Od siebie:
-Autobiografia pod ciśnieniem , trochę przynudza.Aczkolwiek są momenty ,które się czyta z niedowierzaniem o 120m na powietrzu itp. Nudno nie nudno jedno jest pewne cohones to miał gość z hartowanej stali.
-Zanurzeni w Boesmansgat , świetna na pewno za jakiś czas przeczytam drugi raz.
-Nitrox i wstęp do innych mieszanin , przed kursem dla rozeznania.
-Nurkowanie pod lodem , przed kursem dla rozeznania.
-Nurkowanie Techniczne , z ciekawości na potem.
-Wypadki nurkowe , dla poszerzenia horyzontów ew. nauki na cudzych błędach. Nie polecam można się tylko niepotrzebnych lęków pt. "a jak to czy tamto" nabawić. CHyba mam zbyt bujną wyobraźnię.
-Zanurzona - autobiografia Verny van Schaik, super.
-Wyspy Bałtyku dopiero przeglądam. Na wypadek przyszłych wyjazdów pt. "Jeśli nie Egipt to co?" Niby Chorwacja , Sardynia , Malta a tu proszę pod samym nosem takie kwiaty o większości miejsc naprawdę mało się słyszy.
Wojtek A. Filip - 31-10-2013, 12:04
Temat postu:
Hej.
Zerknij do forumowej Biblioteki - opisy książek, zajawki filmów i inne ciekawostki. Może się przyda w poszukiwaniach czegoś na jesienny wieczór.
Wojtek
Łukasz Hoppek - 31-10-2013, 14:32
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Hej.
Zerknij do forumowej Biblioteki - opisy książek, zajawki filmów i inne ciekawostki. Może się przyda w poszukiwaniach czegoś na jesienny wieczór.
Wojtek


Dzięki często forum odwiedzam na nurkowym odwyku. Żeby chociaż poczytać co tam "pod wodą" ale tego działu nie przejrzałem a tu proszę jak wół stoi "Beletrystyka nurkowa". I dzięki temu topic'owi może jutro się stanę posiadaczem "W pogoni za cieniem" w nienagannym stanie. Dzięki za podpowiedź.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz