Forum Dive Trek Group

Wyjazdy nurkowe - Miltiz - weekend 02.11 - 03.11

aleXandra - 01-11-2013, 17:49
Temat postu: Miltiz - weekend 02.11 - 03.11
W ten weekend nuramy z Robertem w Miltiz. Gdyby ktoś z Was był przypadkiem w tym samym czasie w okolicy - dajcie znać - możnaby się spotkać na jakiejś coca-coli czy innej zupie chmielowej Smile

Śpimy w An der Porzellan-Manufaktur Pension.
Maciej Bulkowski - 02-11-2013, 14:59
Temat postu:
Fajnie by bylo gdyby takie informacje pojawialy sie czesciej i moze troszeczke wczesniej. Czlowiek moglby sie przygotowac i wpasc do sasiedniej piaskownicy.
Milego nurania.
Robert Gruca - 02-11-2013, 21:10
Temat postu:
Jak wczesniej to wczesniej Smile Kolejny raz odwiedzamy Miltitz w lutym, a konkretnie 1-2 luty. Moze wtedy uda sie z kims spotkac. W ten weekend w Miltitz glownie niemcy i kilku czechow.
krzewin - 03-11-2013, 08:06
Temat postu:
Robert Gruca napisał/a:
W ten weekend w Miltitz glownie niemcy i kilku czechow.


Czechow bylo chyba wiecej niz Niemcow - ponad 15 ludzi, ale wsrod nich byl jeden Polak Smile Szkoda, ze nie zauwazylem wczesniej tego postu.

Niestety ktos tam podniosl straszny "bordel" i miejsca z krysztalowa woda przeplataly sie z miejscami totalnego mleka, a najgorzej bylo chyba na samym dnie...
Robert Gruca - 03-11-2013, 14:21
Temat postu:
Na dnie nas nie bylo ale mamy na filmie jak jakas panna zaklada rozowym sznurkiem jumpa na 6m kleczac na dnie Wink Wtedy podniosl sie syf Wink
bastekpred - 15-11-2013, 17:05
Temat postu:
Witam. Jestem chętny na wyjazd do Miltitz. Wiem, że miejsca rezerwuje się z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Szukam grupy, do której mogę się dołączyć. Jeżeli macie "luki" w swoim zespole bardzo proszę o info. Sebastian
Robert Gruca - 15-11-2013, 18:12
Temat postu:
My raczej nie damy rady pomoc - mamy rezerwacje na 2 osoby i jedziemy dokladnie we dwojke. Ale mozesz sprobowac napisac do nich sam - moze jeszcze maja cos wolnego.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz