Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - Laryngolog dla nurków

Mirosław Szczepański - 22-11-2013, 08:54
Temat postu: Laryngolog dla nurków
Witam,
Jestem specjalistą laryngologiem, a jednocześnie od niedawna pochłonęła mnie i mojego 13-letniego syna pasja nurkowania.

W trakcie mojej niedługiej przygody z nurkowaniem spotkałem sporo nurków zarówno początkujących jak i zaawansowanych, których dotykają problemy laryngologiczne głównie uszne (zwłaszcza z trąbką słuchową) i zatokowe.

Jeśli dotyka Ciebie problem z zakresu laryngologii, a jednocześnie nie chcesz poddawać się w uprawianiu swojej pasji, zapraszam do odwiedzenia strony mojego prywatnego gabinetu laryngologicznego zorientowanego na problemy nurkowe. Dodatkowo na stronie facebook'owej publikuję szereg postów laryngologicznych, które mogą być przydatne dla każdego nurka. Na co dzień pracuję również w uniwersyteckiej klinice w Warszawie, gdzie mam stałą możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i styczność z wszelkimi nowościami co jest, jak mi się wydaje, bardzo istotne w dobie ogromnego przepływu nowych informacji.
Zapraszam, być może uda mi się pomóc również Tobie.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz