Forum Dive Trek Group

Dział Komercyjny: sprzedaż towarów i usług - FREE FROG TV-internetowa telewizja dla pasjonatów nurkowania

Adam Wasiak - 06-12-2013, 15:03
Temat postu: FREE FROG TV-internetowa telewizja dla pasjonatów nurkowania

Dlaczego powstała Free Frog TV, dla kogo i dlaczego chcemy ją tworzyć ?
Idea Free Frog TV, czyli internetowej telewizji o nurkowaniu i podwodnym świecie, powstała przy Festiwalu Filmów o Nurkowaniu i Podwodnym Świecie
Free Frog Scuba Diving Film Festival w 2013r.
Pomysł urzeczywistniliśmy z zamiarem integracji środowiska twórców podwodnej sztuki filmowej, amatorów i profesjonalistów, aby korzystając z doświadczeń jednych i drugich wyznaczyć pewną jakość tego co możemy i chcemy tworzyć aby cieszyć naszych przyjaciół płetwonurków i zachęcać do nurkowania innych....

Więcej w O NAS, na www.freefrog.tv

Jeżeli idea i pomysł wydadzą się Wam interesujące i chcielibyście dołączyć do zespołu redakcyjnego Free Frog TV, po prostu odezwijcie się, proszę.

Proszę również o Wasze polubienia na : www.facebook.com/FreeFrogTV , gdyż one niezmiernie pomagają w promocji przedsięwzięcia.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Adam Wasiak
Jarek Andrzejewski - 06-12-2013, 21:55
Temat postu:
Czy www.freefrog.pl nie jest lepszym linkiem? Smile
Wojtek A. Filip - 06-12-2013, 22:06
Temat postu:
Pewnie jest - dziękuję Jarek.
Mam nadzieję, że Adam nie będzie miał nic przeciwko jeżeli to poprawię?
Adam Wasiak - 07-12-2013, 11:22
Temat postu:
Witam, przepraszam jeśli zamieściłem błędny link, ale chodziło mi o www.freefrog.tv - to link do strony FREE FROG TV Smile a ten z .pl do strony Festiwalu o nurkowaniu i podwodnym świecie Smile, zatem jeśli mogę prosić Wojtku o poprawienie na www.freefrog.tv, bo już sam nie mogę tego zrobić, to będę wdzięczny.
Wojtek A. Filip - 07-12-2013, 11:42
Temat postu:
Jarek kazał Wink - to poprawiłem od razu salut .
Adam Wasiak - 07-12-2013, 13:50
Temat postu:
Dzięki za poprawki Smile
Mam również taki pomysł , aby w związku z nadchodzącym sezonem na nurkowania pod lodowe, zrobić taki kilku minutowy film i w którym pokarzemy jak powinno przebiegać poprawnie zorganizowane nurkowanie pod lodowe, z zaakcentowaniem zasad bezpieczeństwa i procedur już na etapie planowania, czy byłby ktoś chętny na udział w tym pomyśle?
Co o tym sądzicie?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz