Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Z wizytą w Muzeum Nurkowania

Adam Jaworski - 27-01-2014, 09:36
Temat postu: Z wizytą w Muzeum Nurkowania
Włażę sobie dzisiaj na Faceboka a tutaj filmik. Bardzo fajny filmik - Strugalski oprowadza po Muzeum Nurkowania. Bardzo fajny, klimatyczny kawałek, czterdzieści minut prawie.

Już dawno miałem zamiar namówić Tomka, żeby właśnie to umieścił, ale jakoś nie było okazji. A tutaj - samo się pojawiło, niespodzianka. Polecam.


TomekR - 27-01-2014, 19:28
Temat postu:
Fajnie sie ogladalo, zwlaszcz, ze troche za daleko bym mogl osobiscie zobaczyc. Duzo fajnych eksponatow. Helmy SG, rebreathery... to jest to co tygrysy lubia najbardzej.

Przewodnik, ...hmmm. Momentami ciekawie, momentami mniej. Historia Ogazy, na pewno warta przypomnienia, tylko toche razilo, jej, nieco tendencyjne, wykorzystanie dla wlasnych celow. Tak w ogole, etos partnerstwa, epatowal z ekranu z intesywnoscia przypominajaca radzieckie filmy. :ping:
Mnie sie podobalo wytlumaczenie roznicy miedzy nurkiem i pletwonurkiem. :zdz:
W czesci o rebreatherach, kilka klujacych(mnie) w oczy pomylek.
Z nostalgia popatrzylem na "szafe" P-31, na stomilowskie pianki, i zszywane recznie skarpetki, czy maskofajki. Dzieki za udostepnienie.
pzdr
Tomek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz