Forum Dive Trek Group

Oddam nieodpłatnie - Butla, obudowa do GoPro

Wojtek A. Filip - 05-02-2014, 21:52
Temat postu: Butla, obudowa do GoPro
Hej.
1.W serwisie od zawsze stoi mi butla o pojemności 10l . Miała służyć jako mini bank gazu do suszenia wymytych części, ale okazała się za mała.
Butla jest biała, nie nurkowana, z płaskim dnem i stożkowym zaworem - wygląda jak nowa.
Nie ma atestu.
Jeżeli ktoś znajdzie dla niej zastosowanie - to poproszę o kontakt (zdjęcie oczywiście uczynię jeżeli ktoś będzie zainteresowany) .
Oddam za książkę Smile - dokładniej 1 szt fajnej książki.

2. Nowa, nieużywana obudowa do kamerki GoPro (model I i II) wraz z dodatkami: jakieś paski na głowę, śruby, przyłącza oraz paczka dodatkowych, tylnych klapek do tej obudowy. Kiedyś chciałem kupić tylko jedną klapkę tak, żeby w obudowie mieściła się kamerka razem z wyświetlaczem, a dostałem paczkę klapek do różnych zastosowań (w komplecie nie ma tej klapki, która była mi potrzebna).
Oddam za książkę Smile - również jedną i też fajną.


Pozdrawiam,
Wojtek


PS.
Kiedyś chciałem oddać kilkanaście nieużywanych węży Apeksa. Wymyśliłem, że za każdy chcę 1zł - nikt się nie zdecydował, a równolegle sprzedawały się używane węże po kilkadziesiąt złotych.
Jeżeli więc, ktoś życzy sobie zapłacić mi za tematyczne sprzęty bo wtedy będą jakoś lepsze Rolling Eyes , to wymyślę uspokajającą cenę Smile.
Lechu67 - 05-02-2014, 22:30
Temat postu:
Przygarnę butlę. Dodatkowe info poszło na PW
Łukasz Błażejewicz - 05-02-2014, 22:47
Temat postu:
biorę obudowę.. Smile
Wojtek A. Filip - 05-02-2014, 23:01
Temat postu:
Butla ma już nowego właściciela (Lechu 67 wymiana z muzę z Avatara Smile ).
Przypomnę tylko, że butla nie ma ważnego atestu.

Łukasz masz PW.
Wojtek A. Filip - 05-02-2014, 23:23
Temat postu:
Obudowa i inne dodatki ma już nowego właściciela, a ja przeczytam sobie Czas Patriotów Smile .

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz