Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - Sprzedaż butli z tlenem, a prawo

Anonymous - 20-02-2014, 20:32
Temat postu: Sprzedaż butli z tlenem, a prawo
Czytaliście już ?

Na portalu aukcyjnym wystawił na sprzedaż butlę z tlenem. Przyjechała policja

http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,15491462.html
ziemia - 20-02-2014, 21:38
Temat postu:
Jak zwykle policja wykazuje się aktywnością nie tam gdzie potrzeba.
Marcin Tracz - 20-02-2014, 22:10
Temat postu:
Mógł napisać, że butla z powietrzem. Nic by nie było, a po transakcji mógł się przyznać, że trochę "wzbogacony" o kilka procent tlenu... Smile
Piotr Głoskowski - 20-02-2014, 22:28
Temat postu:
Marcin Tracz napisał/a:
Mógł napisać, że butla z powietrzem. Nic by nie było, a po transakcji mógł się przyznać, że trochę "wzbogacony" o kilka procent tlenu... Smile


Właśnie w tym problem, że napisał, że jest medyczny. Ustawa, którą złamał jest po to żeby ludzie którzy kupują leki mieli pewność, że kupują to co na etykiecie a nie to co ktoś upichcił w domu na chińskiej wersji zestawu "młody chemik".
Facet pewnie nie miał pojęcia co robi, ale i 10 lat łagru za to nie dostanie.
Marcin Tracz - 21-02-2014, 05:55
Temat postu:
Skoro medyczny, to kupił go pewnie na receptę, więc prawa nie złamał. Jeśli kupię w aptecę antybiotyk i go odsprzedam to też złamię prawo?
Coś dziwna to sprawa, aż mnie martwi że na takie głupoty idą moje podatki. A ostatnio nie mogłem dojechać do bloku, bo na jedynej drodze dojazdowej zaparkowali "pieski" swoją sukę i musiałem czekać, jak przyjdzie po interwencji i odjedzie...
Jacek Majek - 21-02-2014, 06:41
Temat postu:
Cytat:
Skoro medyczny, to kupił go pewnie na receptę, więc prawa nie złamał. Jeśli kupię w aptecę antybiotyk i go odsprzedam to też złamię prawo?


w zasadzie tak...
Cytat:
A ostatnio nie mogłem dojechać do bloku, bo na jedynej drodze dojazdowej zaparkowali "pieski" swoją sukę i musiałem czekać, jak przyjdzie po interwencji i odjedzie...


Taka robota, jak by nie przyjechali na czas to bys w gazetach czytal ze policja nie interweniowala bo nie miala gdzie zaparkowac...


Na wszystko trzeba patrzec z dwuch stron...
w policji tez sa ludzie, tez fajni kolesie i tez jełopy tak jak i obok nas. Spotkasz fajnego czlowieka a i nie rzadko jełopa
Piotr Głoskowski - 21-02-2014, 07:04
Temat postu:
Marcin Tracz napisał/a:
Skoro medyczny, to kupił go pewnie na receptę, więc prawa nie złamał. Jeśli kupię w aptecę antybiotyk i go odsprzedam to też złamię prawo?


Tak złamiesz. Obrót lekami jest koncesjonowany. To nie głupota tylko Twoje bezpieczeństwo.
Michał Bińkowski - 22-02-2014, 10:49
Temat postu:
Marcin Tracz napisał/a:
Jeśli kupię w aptecę antybiotyk i go odsprzedam to też złamię prawo

Tak
Marcin Tracz - 22-02-2014, 12:18
Temat postu:
Ja pitolę, to chyba z pierdla nie wyjdę, jak doliczą się wszystkich aspirin, które odsprzedałem kumplowi z pokoju w akademiku...
Piotr Głoskowski - 22-02-2014, 13:44
Temat postu:
Ja bym Ci jakąś szansę powrotu do społeczeństwa zostawił....
kindofblue - 22-02-2014, 14:19
Temat postu:
Jeśli to była aspiryna to możesz spać spokojnie, chyba że skarbówka zapuka...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz