Forum Dive Trek Group

Forum Ogólne - 8 zwariowanych rzeczy, które możesz robić pod wodą.

Marek Łącki - 24-03-2014, 20:46
Temat postu: 8 zwariowanych rzeczy, które możesz robić pod wodą.

Pozdrawiam
Marek
TomekR - 24-03-2014, 21:51
Temat postu:
jedzenie pod woda, gra w warcaby cos mi to przypomina scratch
WW - 25-03-2014, 14:04
Temat postu:
Jest co najmniej jeszcze jedna, ale film o tym, opowiadający jest od 18 lat. Mr. Green
Adam Jaworski - 25-03-2014, 14:09
Temat postu:
WW napisał/a:
Jest co najmniej jeszcze jedna, ale film o tym, opowiadający jest od 18 lat. Mr. Green

Oj tam od razu film. Całkiem niedawno słyszałem o instruktorze, który pewne ciekawe aktywności organizuje przy okazji wyjazdów do Egpitu w basenie hotelowym na bezdechu. Ale nie załapiemy się raczej panowie - do tego trzeba być kursantką
TomekR - 25-03-2014, 14:50
Temat postu:
WW napisał/a:
Jest co najmniej jeszcze jedna, ale film o tym, opowiadający jest od 18 lat.

Mnie chodzilo o moje wlasne "rzeczy".
W tego typu aktywnosciach, o ktorych ty wspominasz, kamerzysta jest elementem przeszkadzajacym. Alternatywnie, kamera na statywie, jest zbyt .... statyczna. Ale to moze tylko ja - pewnie jestem staroswiecki.
Tak czy inaczej, przyznam sie, ze nie mam takiego materialu na video. Surprised

W moim, zawodowym gronie, zaliczenie 'high mile club' i '100 feet down club' bylo traktowane traktowane, jako oznaka honorowa, niemal na rowni z Rolexem na reku. Rolling Eyes

A propos "jedzenia" pod woda:




gry podwodne


pzdr
Tomek
WW - 25-03-2014, 15:24
Temat postu:
Wstąpiłem do tego klubu, ale to było już tak dawno, że nie pamiętam "dlaczego" alien
Przemiła stewardessa przyniosła nam koc, a po wszystkim uraczyła opowieścią o "namiocikach".

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz