Forum Dive Trek Group

Spotkania - Skuterowy weekend w Polsce

Robert Klein - 15-12-2009, 12:23
Temat postu: Skuterowy weekend w Polsce
Temat ten został wydzielony z wątku o spotkaniu nurków DIR w Hemmoor - aby przejść do niego kliknij TU.





Wojtek napisał/a:
Korzystając z wrodzonej nieśmiałości Leszka i jeszcze większej Krzycha (Wnorek), z dużą przyjemnością pragnę donieść, że w wyniku morderczego pojedynku 10 ekip z 4 różnych krajów nasz, polski zespół w ww. składzie zajął 1 miejsce w zawodach skuterowych


Od dawna chodzi mi po głowie zorganizowanie takiego weekendu u nas. Jest już w Polsce kilkadziesiąt skuterów : gaviny, duże i małe silenty, ,małe i duże iksy, cudy, różne zeuxo.
Jest się czym ścigać, próbować, zamieniać.

Można by ustawić slalom i jakąś zręcznościówkę, zrobić wyścig (z którego trzeba by niestety wyłączyć Cudę - z nią żaden inny nie ma szans), dać popróbować tym, co jeszcze na skuterach nie pływali.

Świetnie nadawały się do tego Zakrzówek .

Co Wy na to? Znajdą się chętni ?


Robert
Krzysztof Wnorowski - 15-12-2009, 12:41
Temat postu:
My z Leszkiem w lusterku wstecznym widzieliśmy jakieś cudy. Laughing


Zawody w Polsce to świetny pomysł, mam nadzieję ze uda się je zorganizować.
Ja jestem za Very Happy
Robert Klein - 15-12-2009, 12:59
Temat postu:
Wnorek napisał/a:
My z Leszkiem w lusterku wstecznym widzieliśmy jakieś cudę.



To chyba kierowca na jedynce jechał albo się zepsuła.
Na ostatnim wyjeździe pływałem na Cudzie i ścigałem w mini zawodach z prototypowym Silentem i Aquazeppem, który był najszybszym z produkowanych to tej pory skuterów. Ani Silent ani Zepp nie miały szans.

Cuda wymiata Wink.

Robert
Wojtek A. Filip - 15-12-2009, 13:10
Temat postu:
Klein napisał/a:

Od dawna chodzi mi po głowie zorganizowanie takiego weekendu u nas.


Dobry pomysł - chętnie pomogę salut .

Z cudami sprawę załatwimy prosto: jakieś takie znaki w stylu "zawody skuterowe - z cudami wstęp wzbroniony..." Wink .


Pozdrawiam,
Wojtek
Adam Frajtak - 15-12-2009, 13:12
Temat postu:
takie podwodne 1/4 mili ? Już mi się podoba Mr. Green Mogę się nawet pochwalić organizacją cyklu takich imprez napoje Iso Plus Street Power firmy Nutrifarm na 1/4 mili
Może będę jakoś pomocny?
Krzysztof Wnorowski - 15-12-2009, 13:16
Temat postu:
Klein napisał/a:
Cuda wymiata Wink.


Zobaczymy cwaniaczku na zawodach w Polsce afro

Ja pływam na suexie ADV14 po tuningu. Nie ma mocniejszego!

Coś mi się wydaje że zawody będą zorganizowane szybciej niż myślałem. Very Happy

www.suex.pl
Leszek Legat - 15-12-2009, 13:17
Temat postu:
Klein napisał/a:
Wnorek napisał/a:
My z Leszkiem w lusterku wstecznym widzieliśmy jakieś cudę.



To chyba kierowca na jedynce jechał albo się zepsuła.
Na ostatnim wyjeździe pływałem na Cudzie i ścigałem w mini zawodach z prototypowym Silentem i Aquazeppem, który był najszybszym z produkowanych to tej pory skuterów. Ani Silent ani Zepp nie miały szans.

Cuda wymiata Wink.

Robert


Idea takiego spotkania jest jak najbardziej słuszna Smile Jednak nie eliminowałbym żadnego z modeli, właściciele cudy mogą poczuć się dyskryminowani, a tego byśmy nie chcieli Smile
Inna sprawa, że to produkt z tej samej stajni co X więc pewnie w połowie zawodów padnie, he he.
Zawody w Hemmoor były tak pomyślane, że nie tylko prędkość skutera miała znaczenie. Startowały tam też podkręcone Suex'y i Gavin'y z prędkością 75m/min to chyba tyle co Cuda. Ponadto jeżeli wygra użytkownik Cudy, to cała reszta będzie mogła powiedzieć, że przegrali, bo mieli wolniejsze skutery Smile

Dobrze żeby było to miejsce bliżej Polski centralnej, tylko nie wiem czy coś takiego się znajdzie, może jakieś bajoro ma wybitnie czystą wodę???
Robert Klein - 15-12-2009, 13:17
Temat postu:
No to kto się pisze.

Proponuję gdzieś w lecie - lipiec, sierpień.

Trzeba by ustalić to z Krakenem - myślę, że nie będzie kłopotów.

Ja zgłaszam siebie i 2 skutery - drugi do pożyczenia.


Robert
Adam Frajtak - 15-12-2009, 13:25
Temat postu:
Zakrzówek jest ok ale pod rozwagę proponuję też Koparki ostatnio jakieś miejsca noclegowe i sala wykładowa/prezentacyjna się pojawiły co może dla przyjezdnych i dystrybutorów bolidów mieć znaczenie
PrzybylakMarcin - 15-12-2009, 13:29
Temat postu:
Ja się piszę choć skutera jeszcze nie mam Smile
Wojtek A. Filip - 15-12-2009, 13:31
Temat postu:
Klein napisał/a:
drugi do pożyczenia

Już go nie masz Wink

Lista uczestników:
1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
Jacek Trembowelski - 15-12-2009, 13:40
Temat postu:
Heja

Ja mogę z Gavinem nadciągnąć. Chyba, ze się sprzeda wcześniej Smile

Pozdrawiam
Leszek Legat - 15-12-2009, 13:41
Temat postu:
co prawda czasu jeszcze sporo, ale można się dopisać Smile

Lista uczestników:
1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
Marcin Sójka - 15-12-2009, 13:45
Temat postu:
Ja mogę pokibicować ... będę cheerleaderem Mr. Green

alien
Adam Frajtak - 15-12-2009, 14:20
Temat postu:
się dopisuję, jeszcze bez skutera
Forest Gump - 15-12-2009, 14:42
Temat postu:
O jakim tuningu tu mowa?
Wymianie pednikow trzy-lopatowych na piecio-lopatowe?
Wojtek A. Filip - 15-12-2009, 14:45
Temat postu:
Lista uczestników:
1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
6. Adam Frajtak
TomM - 15-12-2009, 14:46
Temat postu:
Klein napisał/a:
Trzeba by ustalić to z Krakenem - myślę, że nie będzie kłopotów.


Ehm.... No więc ze mna będzie. Ja mam zakaz "stadionowy" pojawiania się na Zakrzówku ustanowiony przez Curzydłę z powodu, że nie podobał mi sie jego słynny profesjonalizm w zakresie funkcjonowania sprężarkowni.
W przypadku decyzji o organizacji na tym właśnie akwenie ja odpadam.
W innym przypadku się piszę.

BTW. Proponuję jakieś miejsce mniej spolaryzowane lokalizacyjnie, do którego wszyscy maja tak samo daleko, czyli np. Wildshuetz? Przy okazji jakiegoś nura można popełnić?

Może i termin jakiś wiosenny, a nie środek lata?

PS. Mogę zrezygnować z Cudy...
Sławek Paćko - 15-12-2009, 16:22
Temat postu:
To ja mogę 2 cudy przywieźć Wink
Krzysztof Wnorowski - 15-12-2009, 16:33
Temat postu:
no to i ja się dopisuje


Lista uczestników:
1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
6. Adam Frajtak
7. Krzysiek
Marek Cacaj - 15-12-2009, 16:36
Temat postu:
Ja też się piszę. Może do tego czasu bedę miał szybszą maszynę Smile

Lista uczestników:
1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
6. Krzysiek
7. Marek
wiera - 15-12-2009, 16:41
Temat postu:
heja
Ja także się piszę, a czy będzie jakiś podział na wagę uczestników np. piórkowa i ciężka?? Chyba, że nie ma to większego znaczenia Smile
Marek Cacaj - 15-12-2009, 16:47
Temat postu:
wiera napisał/a:
Chyba, że nie ma to większego znaczenia


Wg teorii Krzyśka ma to duże znaczenie Wink
wiera - 15-12-2009, 16:53
Temat postu:
hmm

Nio to ja też zrzucę jeszcze parę kilo aby należycie powiewać za skuterem Wink
fazinsk - 15-12-2009, 17:42
Temat postu:
Ja też się piszę, niestety bez skutera :/

Lista uczestników:
1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
6. Krzysiek
7. Marek
8. Piotrek vel fazinsk
Bartek Cyperling - 15-12-2009, 18:55
Temat postu:
Przy takiej ilosci chetnych bez skutera, zostaje wam tylko zainteresowac kilku dealerow i niedobory sprzetowe rozwiazane Mr. Green
Moze zamiast/w miedzyczasie scigania zorganizowac zawody na basenie - takie Scubatics vel. "cywilizowane" monkey diving.

Niewykluczone, ze na wiosne przyjedziemy z Dorota na chwile. Byc moze juz z Cudami.

Cytat:
pływam na suexie ADV14 po tuningu

czegos nie rozumiem, czyli jak wygrasz na koksowanym skuterze to sie liczy, a jak przegrasz z normalna Cuda to juz nie?
Leszek Legat - 15-12-2009, 19:08
Temat postu:
Forest Gump napisał/a:
O jakim tuningu tu mowa?
Wymianie pednikow trzy-lopatowych na piecio-lopatowe?


pednik został wymieniony na 4-łopatowy, zmiana ta jednak nie ma wpływu na prędkość tylko na uciąg skutera. Ja pływam na standardowej śrubie 3-łopatowej i oba skutery idą równo.
miras - 15-12-2009, 19:21
Temat postu:
i ja, i ja
skutera nie udostępnię bo nie mam ale mogę porobić za kamikaze jak ktoś użyczy Twisted Evil
sabala - 15-12-2009, 21:17
Temat postu:
Paco napisał/a:
To ja mogę 2 cudy przywieźć Wink


to nadal aktualne? Jeżeli można startować w SM to ja się piszę Smile
KasiaK - 15-12-2009, 22:49
Temat postu:
Jak powstanie lista cheerleaderek to proszę mnie wpisać Wink

Na wiosnę to słabo będzie jeszcze u mnie z nurkowaniem, a poza tym nie cierpię skuterowania (tak, tak, wiem, to dlatego, ze nie bardzo umiem i mnie maszyna pokonuje).

Tak czy inaczej, pomysł imprezy zacny Smile
kn_dlugi - 16-12-2009, 00:05
Temat postu:
Przy okazji można by zorganizować dla nieskuterowych i skuterowych razem konkurencję - który skuter ilu nurków na raz może uciągnąć, albo czy któryś nurek będzie płynał tak szybko i jak długo wytrzyma bez skutera, jak ktoś obok na skuterze Smile
PrzybylakMarcin - 16-12-2009, 00:16
Temat postu:
kn_dlugi napisał/a:
który skuter ilu nurków na raz może uciągnąć

świąteczny podwodny kulig Smile
Wojtek A. Filip - 16-12-2009, 09:51
Temat postu:
Tak dla uporządkowania:
-impreza odbędzie się w któryś weekend lipcowy (przed optymalnymi terminami wyjazdów do Francji, a po wszystkich długich weekendach Smile )

-lokalizacja: Zakrzówek

-planowane są 2 dni radosnych pląsów skuterowych
1 dzień -> zawody, popisy, konkurs na najdłuższy skok delfina, bieg z cudem pod górę itp... Wink (nad właściwym planem pracujemy).
2 dzień -> możliwość popływania na skuterach dla osób nie posiadających własnych maszyn (z dużym prawdopodobieństwem pojawią się co najmniej 3 różne typy skuterów).

-jeżeli ktoś chce wystartować w zawodach -> wkleja listę w swoim poście i dopisuje się


Pozdrawiam,
Wojtek
Tomek Płociński - 16-12-2009, 10:01
Temat postu:
Ja równie chętnie dołączę do grupy bez skuterowych podglądaczy dnia pierwszego oraz sprawdzaczy dnia drugiego.

Do zawodów dołożyłbym próbę mocy/szybkości w różnej konfiguracji np. SM versus twin, tudzież nurek na Cudzie z 3 stage'ami versus reszta świata bez stage'y Mr. Green
Adam Frajtak - 16-12-2009, 10:03
Temat postu:
Wojtek napisał/a:

-jeżeli ktoś chce wystartować w zawodach -> wkleja listę w swoim poście i dopisuje się
Pozdrawiam,
Wojtek


Ta metoda nie działa, oto przykład
jestem na 6 pozycji w Twoim poście po czym znikam po kolejnej wklejce Mr. Green
ps. Tomek pisał że ma zakaz wjazdu na Zakrzówek co jak dla mnie jest wadą tego akwenu poza tym są dodatkowe przeciw np ciasnota, droga i rozproszona baza noclegowa, brak kompresorowni przy akwenie.
Może jednak rozważymy inne alternatywne akweny ? ( dlaczego nie Hańcza? Koparki?)
PrzybylakMarcin - 16-12-2009, 10:06
Temat postu:
Niewątpliwie należało by zrobić osobny konkurs dla piankowców i SM lub w regulaminie umieścić zakaz pomykania w piance i SM.
Marek Cacaj - 16-12-2009, 10:07
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
Może jednak rozważymy inne alternatywne akweny ? ( dlaczego nie Hańcza? Koparki?

Na Hańcze to ja odpadam, ponad 10 godz jazdy ze Szczecina. Może któryś z niemieckich kamieniołomów by si nadawał, np Wildschutz
Michał Iwicki - 16-12-2009, 10:51
Temat postu:
TO i ja sie zapisuje z moja Sierra o ile bede w kraju.
Anonymous - 16-12-2009, 10:54
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
Tomek pisał że ma zakaz wjazdu na Zakrzówek co jak dla mnie jest wadą tego akwenu poza tym są dodatkowe przeciw np ciasnota, droga i rozproszona baza noclegowa, brak kompresorowni przy akwenie.
Może jednak rozważymy inne alternatywne akweny ? ( dlaczego nie Hańcza? Koparki?)

Nie dopisuję się do listy, bo tylko w roli widza mogę wystąpić(a do kiedy zapisy? Mr. Green ) Zakrzówek piękny jest, nie da się ukryć. Z drugiej strony, nawet jak TomM dostałby Maćkową dyspenzę(inna sprawa, czy chciałby skorzystać) i tak pozostaną kłopoty z wjazdem, parkowaniem, przebieraniem, biciem gazów, drogą ewakuacyjną, posiłkami, napojami... Koparki wprawdzie mniejsze, ale oprócz likwidacji powyższych problemów(niejako automatycznie) zapewniają jeszcze nocleg i salkę na pogadanki. Podobno nawet prąd mają mieć. O dostępie służb medycznych nawet nie wspomnę: wjazd nigdy nie jest zablokowany czy zamknięty na kłódkę.
TomM - 16-12-2009, 11:46
Temat postu:
Organizatorami są - jak rozumiem - Robert i Wojtek. Na kilkunastu/kilkudziesięciu chętnych tylko ja (?) jestem w konflikcie z Curzydłą i byłoby dziwne, gdyby wszyscy mieli sie dopasowywac do mnie.
Po prostu nie wezmę udziału, jeśli impreza odbędzie się na Zakrzówku i tyle.
Organizatorzy organizują, a uczestnicy zgłaszają swój udział lub nie.

PS. Sprawa z Curzydłą jest dziwna, a liczy sobie już parę lat. Swego czasu podjąłem próbę jej wyjaśnienia, ale uzyskałem tylko obraz kliniczny zespołu Kandinskiego-Clerambaulta i wyczerpanie 5 z 7 kryteriów diagnostycznych DSM-IV (ICD-10 F60.0) a mianowicie:

- pozbawiona wystarczających podstaw podejrzliwość, że inni nas wykorzystują, krzywdzą lub oszukują,
- zaabsorbowanie bezpodstawnymi wątpliwościami co do lojalności przyjaciół lub wspólników i co do tego, czy są oni godni zaufania,
- odczytywanie ukrytych, poniżających lub groźnych znaczeń z niezłośliwych uwag lub zdarzeń
- ciągłe noszenie urazów, czyli niewybaczanie zniewag, krzywd lub afrontów,
- dostrzeganie ataków na nasz charakter czy reputację, które zwykle nie są widoczne dla innych, oraz szybkie reagowanie na nie gniewem lub przechodzeniem do kontrataku

Krótko mówiąc - nie zamierzam powracać do tej sprawy i kopać się z koniem w jego stajni. Zostałem posądzony, że działałem świadomie w interesie innych osób na szkodę firmy Maćka, ponieważ miałem zastrzeżenia do sposobu w jaki zostałem potraktowany jako klient. Czysta paranoja.
Adam Frajtak - 16-12-2009, 13:10
Temat postu:
TomM napisał/a:
Na kilkunastu/kilkudziesięciu chętnych tylko ja (?) jestem w konflikcie z Curzydłą i byłoby dziwne, gdyby wszyscy mieli sie dopasowywac do mnie. .

Nie patrz tak egocentrycznie na problem Very Happy Nie jesteś jednostką tylko poważnym procentem uczestników ze skuterem w tym konkretnym przypadku ty i twój skuter stanowią dużą grupę objętych zakazem wstępu Mr. Green
A poza tym Zakrzówek nie ma żadnej zalety... Szczególnie w sezonie między czerwcem a wrześniem.
TomM - 16-12-2009, 13:14
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
poważnym procentem uczestników ze skuterem w tym konkretnym przypadku ty i twój skuter


Liczba skuterów w naszym kraju nie jest taka mała i rośnie z miesiąca na miesiąc. Moje skutery nie są znaczącym procentem...
Tomek Płociński - 16-12-2009, 13:25
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
Może jednak rozważymy inne alternatywne akweny ? ( dlaczego nie Hańcza? Koparki?)

Wizura przy skuterowaniu to podstawa i zdaje się, że na zakrzówku jest z tym trochę lepiej, do tego koparki są małe, na skuterze w 10 minut można zwiedzić wszystkie atrakcje Sad
Oczywiście zaletą koparek jest logistyka na powierzchni:)
Hańcza warta jest rozpatrzenia Smile
Wojtek A. Filip - 17-12-2009, 13:24
Temat postu:
Dyskusję związaną z porównywaniem różnych możliwości, różnych skuterów wydzieliłem i przeniosłem TU . Wojtek
Wojtek A. Filip - 17-12-2009, 13:53
Temat postu:
Z mojego punktu widzenia nie ma żadnych problemów z tym, żeby zawody zrobić w dowolnym miejscu w Polsce (nie w Niemczech).

To co powinno być dostępne:

-dostępny hotel/inne noclegownie w bezpośredniej odległości od zbiornika

-zbiornik o dużej przejrzystości z bardzo łatwym dostępem do wody, bez gwałtownie opadających ścian w miejscu zawodów (czyli dno zaczynające się praktycznie od powierzchni byłoby optymalne). Zbiornik o zróżnicowanym charakterze krajobrazowym Smile - czyli laski, zakamarki, wrak np. roweru Wink, a jak już będzie to dno, to możliwość wypłynięcia w toń/ściana. Byłoby super gdyby nie był przewidywalny nawigacyjnie czyli nie pływamy wzdłuż brzegów tworzących prostokąt Smile. Na drugi dzień imprezy idealne byłoby stabilne dno na głębokości kilku metrów.

-nitroks 32

-łatwy dostęp do wody, a także możliwość schowania się w razie deszczu

-jakiś barek z sushi, albo przynajmniej z wurstem Smile

-sanitariaty

Trzeba założyć, że na imprezę może przyjechać 20 albo 120 osób i mieć to na uwadze przygotowując miejsce.


Sprawa kategorii startowych. Nie widzę żadnego powodu na dzielenie nurków na tych pływających w czarnych maskach i w maskach pełnotwarzowych, w stroju nurka klasycznego czy w lateksowych majtasach, używających skutera zasilanego bateriami R20 czy najbardziej wypasionej maszyny w skuterowym światku (mam nadzieję, że wszyscy właściwie zrozumieli żarty związane z Cudą).
Zawody mają być przede wszystkim dobrą zabawą, a przy okazji będzie można podglądnąć jak poszło komuś pływającemu w takiej czy innej konfiguracji.

Z dużym prawdopodobieństwem przygotujemy wyścig główny składający się z różnych elementów technicznych, ale nie wykluczone, że będą konkurencje dodatkowe Twisted Evil .

Regulamin "się robi" i po zrobieniu zostanie przesłany zawodnikom, którzy wpisali się na listę.


Pozdrawiam,
Wojtek
Robert Gruca - 17-12-2009, 20:46
Temat postu:
nie zeby mi to bylo na reke ale powyzsze warunki praktycznie w 100% spelniaja Koparki Smile
TomM - 17-12-2009, 21:27
Temat postu:
robertg napisał/a:
praktycznie w 100% spelniaja Koparki


Nie bardzo.

Wojtek napisał/a:
bardzo łatwym dostępem do wody, bez gwałtownie opadających ścian w miejscu zawodów (czyli dno zaczynające się praktycznie od powierzchni byłoby optymalne)


Koparki mają płytką część "od drogi" która od biedy spełnia to kryterium. Ale od biedy - odległośc od bazy/wiat jest w tym wypadku spora

Wojtek napisał/a:
nitroks 32


Bardzo teoretycznie, jak wiesz

Wojtek napisał/a:
-sanitariaty


Koń jaki jest każdy widzi

Wojtek napisał/a:
nie był przewidywalny nawigacyjnie


Hmm. O koparkach nie da się tego powiedzieć

Wojtek napisał/a:
dostępny hotel/inne noclegownie w bezpośredniej odległości od zbiornika


Tu też nie jest różowo

Zresztą kryteriów tych nie spełnia także wywołany Zakrzówek w zakresie:
- hotel/noclegownie w bezpośredniej odległości
- sanitariaty
- nitroks 32
Jest natomiast lepiej z wejściem z brzegu, przewidywalnościa nawigacyjną i zróżnicowanym charakterem zbiornika
Robert Gruca - 17-12-2009, 22:51
Temat postu:
TomM napisał/a:
Nie bardzo.

Musisz wszystko zepsuc Wink No moze nie w 100% bo z nitroxem na miejscu faktycznie moze byc problem, ale poza tym cala reszta jest spelniona.

a moderator moze usunac mojego posta jako nic nie wnoszacego do sprawy
Kacper - 18-12-2009, 11:22
Temat postu:
jacekplacek napisał/a:
Ze znanych mi akwenów najbliższe warunków Wojtka jest Białe

Mimo, że bardzo lubię jez. Białe to do skuterowania wydaje mi się, ze ma za małą przejrzystość wody, więc chyba Zakrzówek byłby lepszy.


Też się piszę na imprezę, niekoniecznie jako jeździec, raczej w kategoriach spotkania towarzystkiego.
Wojtek A. Filip - 18-12-2009, 11:25
Temat postu:
Dyskusję na temat "dlaczego w PL nie ma nitroksu" wydzieliłem do nowego tematu -> klik . Wojtek


Osoby chcące wystartować w "Wielkiej Gonitwie" Wink, proszę o kontakt na PW (postaram się w ten sposób wykluczyć możliwość przypadkowego usunięcia z listy kogoś w czasie kopiowania).

Aktualna lista chętnych poniżej

1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
6. Krzysiek
7. Marek
8. Piotrek vel fazinsk
9. TomM
10. Iwiki
11. Adam Frajtak
12. Borosail
13 Kubag


Wojtek
Cerberiusz - 18-12-2009, 12:26
Temat postu:
Jako obserwator zapewne się pojawię.
Grotto8 - 18-12-2009, 17:19
Temat postu:
Witam.

Dyskusję na temat "dlaczego w PL nie ma nitroksu" wydzieliłem do nowego tematu -> klik . Wojtek

Coś jest nie tak z linkiem. Odsyła do tego samego tematu. Albo u mnie coś nie działa.



Już naprawione - przepraszam za kłopot - Wojtek

Kuba Koncytowicz - 18-12-2009, 19:04
Temat postu:
Jeśli chcecie to mogę wygospodarować weckend w którym będę bił nitrox.
Musicie tylko wcześniej sprecyzować termin i mniej więcej ilość chętnych.
Z mojej firmy na koparki jest 30 min. drogi.

Jeśli by to było na Koparkach to ja też załatwię sobie skuter (może nawet taki na pedały) i wezmę udział w zawodach Smile
hubert68 - 18-12-2009, 19:24
Temat postu:
Chętnie piszę się w roli obserwatora, może i uczestnika, jeśli do tego czasu się "naumię". Bo na razie to mało kompetentny jestem... Ale z wrodzinego lenistwa, chętnie zacząłbym korzystać z napędu alternatywnego do własnynego mięsa Very Happy
borosail - 21-12-2009, 09:15
Temat postu:
To dopisz i mnie.... niech łódź rośnie w siłę Mr. Green
Wojtek A. Filip - 26-03-2010, 19:16
Temat postu:
Poniżej zaktualizowana lista skuteraczy:

1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
6. Krzysiek
7. Marek
8. Piotrek vel fazinsk
9. TomM
10. Iwiki
11. Adam Frajtak
12. Borosail
13. Kubag
14. maaciek

Pozdrawiam,
Wojtek
Marcin Sójka - 26-03-2010, 21:37
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Poniżej zaktualizowana lista skuteraczy:

1. Robert
2. Wojtek
3. Monika
4. Marcin Przybylak
5. Leszek
6. Krzysiek
7. Marek
8. Piotrek vel fazinsk
9. TomM
10. Iwiki
11. Adam Frajtak
12. Borosail
13. Kubag
14. maaciek
15. Gosia
16. Alien

Pozdrawiam,
Wojtek


+ Zielone Żółwie, sztuk dwie (czyli Gosia i Alien)
Piotr Dusza - 27-03-2010, 21:12
Temat postu:
W zależności od terminu (sporo wyjazdów mam teraz) przyjadę z Cudą 650
Wojtek A. Filip - 16-06-2010, 18:52
Temat postu:
Hej.
Próbujemy wymyślić z Robertem jakieś sensowne rozwiązanie terminowe wygodne dla wszystkich.
Ostatnio obserwowałem co dzieje się na Zakrzówku w weekend Confused - w zasadzie jest jedno wygodne wejście do wody, którym wchodzą wszyscy, a które ze względu na ilość samochodów/osób jest chwilami całkowicie zastawione.
Wydaje mi się, że po części jest to spowodowane sytuacją na Koparkach (brak możliwości wjazdu na nurkowisko).
Widoczność pod wodą oscyluje w przedziale 3-5m, co jak na Zakrzówek jest wynikiem raczej kiepskim.

Podjęliśmy więc decyzję, że przesuniemy skuterowy weekend w czasie. Poczekamy, żeby móc normalnie wejść do wody (niższy stan wody, swobodny dostęp do wiat) i utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa.
Powiadomimy Was od razu jak tylko ustalimy nową datę skuterowych zmagań salut .




Pozdrawiam,
Wojtek
wojtek_r - 02-10-2011, 22:24
Temat postu:
Przy okazji dyskusji skuterowej w innym temacie przypomniałem sobie o tym wątku.
Roberta juz na takim spotkaniu nie będzie Sad , ale może warto pociągnąć pomysł który rzucił. SKuterów przybywa, fajnie byłoby się spotkać i pościgać.
Bartek Cyperling - 03-10-2011, 20:20
Temat postu:
Jesli zainteresowani sa ciagle zainteresowani - proponuje wiosne przyszlego roku? Termin odlegly, ale do tego czasu zapewne uda sie dograc sprawy organizacyjne.

Moge przyprowadzic kilka mopedow z mojej firmy, zapewne dealerzy roznych marek tez beda miec wystarczajaco duzo czasu, zeby sie zorganizowac - moglibysmy polaczyc to z probowaniem wielu roznych skuterow w tym samym miejscu.

Ktos ma ochote na taka forme?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz