Forum Dive Trek Group

Spotkania - Spotkanie z Moniką i Piotrem - Projekt Morpheus.

Wojtek A. Filip - 23-06-2014, 21:01
Temat postu: Spotkanie z Moniką i Piotrem - Projekt Morpheus.
Dzień dobry.
Temat ten jest wynikiem dyskusji w sprawie spotkania uczestników Projektu Morpheus.
Z mojego punktu widzenia ten Projekt to przede wszystkim przygoda i to przez duuuuże "P".
Nieodkryte jaskinie niedaleko Polski?
Nurkowanie z tonącego katamaranu?
Chodzenie po polu minowym?
...a może spotkanie z białymi królikami Shocked ?

To tylko drobiazgi, w porównaniu za całą resztą Smile.
Chcecie wiedzieć jak Piotrek usprawnił filmowanie kamerką GoPro za pomocą wiertarki udarowej?
Tu zaczynają się tajemnice Projektu...

Zapraszam na spotkanie z Moniką i Piotrem!
...a wcześniej proponuję przeczytanie poniższej dyskusji - wydzieliłem ją z tematu Projekt Morpheus gdzie znajdziecie zdjęcia, filmy i sporo informacji o tym co robimy.



Cytat:
Monika, masz ochotę poprowadzić Wieczory Nurkowe poświęcone Morfeuszowi w kameralnym gronie?
Fajnie byłoby, gdyby zrobił to ktoś patrzący z boku, może Piotrek Głoskowski dołączy? Poszukiwanie podwodnego klasztoru przy użyciu nurkowego katamaranu, to historia bijąca wszystkie inne.
Mam na myśli takie normalne spotkanie i trochę opowieści - żadnych super prezentacji, czy innych mega wystąpień.


Monika Brzózka napisał/a:
albo na wieczorku, który jak widać Wojtek ma w planie.
Nie mam w planie wieczorków. Mało tego nie jestem zwolennikiem konferencji i podobnych spotkań, gdzie prelegenci to mistrzowie świata, a słuchacze mogą co najwyżej wyobrazić sobie, że są w stanie kiedyś zrobić coś podobnego.
Zdecydowanie jestem za spotkaniami, które prowadziłyby osoby, które pozornie są dodatkiem, a tak naprawdę tworzą projekty takie jak Morfeusz.
Zatem jeżeli masz ochotę poprowadzić spotkanie, chętnie pomogę.
Przyszła mi na myśl forma inna niż typowa prelekcja/prezentacja: spotkanie uczestników projektu dyskutujących otwarcie o projekcie ze swobodnym uczestnictwem zainteresowanych - czyli takie normalne rozmowy wieczorowo nurkowe Smile .
bpiotrek - 23-06-2014, 21:41
Temat postu:
Monika Brzózka napisał/a:
Wojtek Filip napisał/a:
Masz ochotę poprowadzić Wieczory Nurkowe poświęcone Morfeuszowi w kameralnym gronie?

Wojtku, ja tam byłam raptem przez tydzień, to co najwyżej wspominki jednego czy dwóch epizodów ale jeśli będziesz opowiadał także historyjki z tegorocznej edycji to się piszę Wink


Moniko, sugestia Wojtka była zbyt zawoalowana? Twisted Evil

Potencjali słuchacze (a przynajmniej jeden alien ) chcą w końcu zmiany prowadzącego wieczory nurkowe! Twisted Evil Ostatnio ciągle Wojtek i Wojtek, jakieś twiny i trymy Rolling Eyes

A na serio, to chętnie przyszedłbym na prelekcję bez zadęcia (dla jasności, na Wieczorach zadęcia nie było Wink ) i posłuchał relacji i wrażeń "zwykłego uczestnika" projektu. Nie koniecznie organizatora, "miszcza deco przy stalaktycie" z listą certyfikatów dłuższą niż rachunek w Tesco Very Happy Jak wygląda taka "gruba akcja" okiem osoby, która nie bierze udziału w takich nurkowaniach co pół roku itp. Oczywiście zdjęcia i pikantne anegdotki mile widziane Twisted Evil

Skryty czytacz wątku o Morpheusie
Monika - 23-06-2014, 23:42
Temat postu:
bpiotrek napisał/a:
Potencjali słuchacze (a przynajmniej jeden )


+1 Smile

Monika, potrafisz zajmująco opowiedzieć o podatkach Shocked więc nie kokietuj Smile
Ja się stawię posłuchać. Mogę też robić klakę choć nie sądzę by była potrzeba.
Andrzej Piekarski - 24-06-2014, 07:36
Temat postu:
Będę słuchał! salut
Piotr Głoskowski - 24-06-2014, 09:36
Temat postu:
A nie chcecie czegoś mrożącego krew w żyłach?
Np. o 25 minutowym full-nonstop, full-power rajdzie za Mauri, na skuterach, w mętnej wodzie, "z ręki" - bez szansy na zatrzymanie i poprawienie za długiej uprzęży? "Mauri ja Cie bardzo proszę, zatrzymaj się chociaż na pare sekund, albo ciut zwolnij bo mi łapę urwie".
Albo trzy godziny na bezludnym pomoście, za milion Euro (pomost, nie nasza gaża), z helikopterami NATO, jak sępy krążącymi nad głowami?
Albo o ucieczce z pola minowego?
Albo o Człowieku, Który Nie Może Mieszkać w Mieście bo podomno by wszystkich pozabijał...
Tak, tak, nurkowanie na Morph. to tylko dodatek. spiderman
Wojtek A. Filip - 24-06-2014, 09:59
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
A nie chcecie czegoś mrożącego krew w żyłach?
Chcemy, chcemy salut !




W międzyczasie zrobiłem filmik z testów oświetlenia kręcony w Modric, więc nie przejmujcie się napisami, tylko zerknijcie na Black Cave Smile.


Monika Brzózka - 24-06-2014, 12:00
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Piotr Głoskowski napisał/a:
A nie chcecie czegoś mrożącego krew w żyłach?
Chcemy, chcemy salut !

No dobra tego to i ja chcę posłuchać - umawiajmy wieczór wspomnień Smile

Wojtek Filip napisał/a:
zerknijcie na Black Cave Smile.

Miejscami całkiem sporo się uchowało szaty naciekowej a jaskinia faktycznie zupełnie inna niż Vucovica.
Wojtek A. Filip - 24-06-2014, 13:22
Temat postu:
Monika Brzózka napisał/a:
Miejscami całkiem sporo się uchowało szaty naciekowej
Zerknij na 46sek. Luca dopływa do takiego słupka, jego część leży przed nim na godz. 0700, jeszcze wcześniej jest niewidoczny na filmie szczytowy kawałek. Takich kolumn wyglądających jak rzeźby jest tu kilka. W ubiegłym roku największa z nich była o połowę wyższa, teraz niestety leży złamana Sad . Modric z tej strony warto oglądać płynąc jak najwolniej w jedną, a potem w drugą stronę, choć "w drugą" bez prądu ostatnie 300m jaskini jest ze zdecydowanie słabszą wizurą.
Monika Brzózka napisał/a:
umawiajmy wieczór wspomnień

W czwartek pogadam z Kubą w sprawie miejsca. Możemy to zrobić w ramach Wieczorów Nurkowych, albo w jakieś całkiem innej lokalizacji - co o tym myślicie? Mam do dyspozycji dysk pełen zdjęć i filmów - również tych "mniej oficjalnych" Twisted Evil .
Monika Brzózka - 25-06-2014, 08:53
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Mam do dyspozycji dysk pełen zdjęć i filmów - również tych "mniej oficjalnych" Twisted Evil .

Liczyłam po cichu na wersję reżyserską materiału zdjęciowo-filmowego Smile. Wchodzę w to!
Adam Jaworski - 25-06-2014, 08:56
Temat postu:
Super pomysł.
Piotr Głoskowski - 25-06-2014, 10:45
Temat postu:
W razie kłopotów mam salę konferencyjną na Belwederskiej. W hotelu Hera. W weekendy zwykle pusta.
Na kilkanaście osób.
Wojtek A. Filip - 25-06-2014, 10:48
Temat postu:
Piotrek - to może być bardzo dobre rozwiązanie !
Masz tam jakiś projektor i te wszystkie przewody?
Piotr Głoskowski - 25-06-2014, 12:25
Temat postu:
Rzutnik często jest. Należy do firmy sąsiadującej i używamy go w barterze za salę.
Bywało, że go gdzieś w teren zabierali ale rzadko.
Salą zarządza mój wspólnik. Jak go złapię to dam znać czy jakieś terminy są zablokowane ( użycza tej sali od czasu do czasu potrzebującym , właśnie w weekendy).
Adam Jaworski - 25-06-2014, 12:58
Temat postu:
Piotrek, nie przejmuj się, jakby rzutnika przypadkiem nie było. Myślę, że minimum dwa znajdę w domu Smile
Piotr Głoskowski - 26-06-2014, 20:58
Temat postu:
Zatem sala czeka. Aranżacja dowolna.
I do firmowego sklepu Santi w kapciach można przeskoczyć Smile.
Tomek Płociński - 27-06-2014, 10:01
Temat postu:
Gdzie można bilety wykupić ???
Piotr Głoskowski - 27-06-2014, 10:36
Temat postu:
Pewnie na www.gue.com i w Empik'u
Wink
Tomek Płociński - 27-06-2014, 15:07
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Pewnie na www.gue.com i w Empik'u


To super, bo już się bałem, że dystrybucja się odbędzie w jakimś zamkniętym kręgu Razz Smile SmileSmile
Maciej Lewandowski - 30-06-2014, 20:47
Temat postu:
Jeżeli w przedsprzedaży te bileciki można, to ja bym wziął. Smile
bpiotrek - 05-09-2014, 00:00
Temat postu:
Monika, Piotr?

Jak z tym spotkaniem? Mr. Green

Potencjalni słuchacze ciągle pamiętają bounce
Piotr Głoskowski - 05-09-2014, 08:26
Temat postu:
Ja tu tylko sprzątam. Tj. od sali jestem Rolling Eyes
Potwierdzam, że jeśli tylko będzie potrzebna i termin nie będzie kolizyjny, to jest do dyspozycji.
Monika Brzózka - 31-10-2014, 09:38
Temat postu:
bpiotrek napisał/a:
Monika, Piotr?
Jak z tym spotkaniem? Mr. Green
Potencjalni słuchacze ciągle pamiętają bounce

To, że Piotrek ostatnio w Kulce zdejmował kawałki lodu ze starpu maski pomiędzy jednym a drugim nurkowaniem uświadomiło mi, że zabawki czas odwiesić na kołku bo zima to czas na inne atrakcje. I tym sposobem proponuję zarządzić Morpheus'owe opowieści w najbliższym miesiącu i idąc za ciosem zaproponuję ostatni tydzień listopada. Tym samy otwieram, krótką dyskusję nad terminem (z naciskiem na krótką Wink).

pozdrawiam,
Mo
Piotr Głoskowski - 31-10-2014, 09:56
Temat postu:
"Starp maski" ??? Idę sprawdzić w Wikipedii Smile.

Ostatni tydzień listopada to u mnie krucho... 28-ego znikam na 10 dni.
Monika Brzózka - 31-10-2014, 10:41
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
"Starp maski" ??? Idę sprawdzić w Wikipedii Smile
No a jak się mówi na to neorenowo-rzepowe coś zamiast standardowego paska??

Piotr Głoskowski napisał/a:
Ostatni tydzień listopada to u mnie krucho... 28-ego znikam na 10 dni.
Spoko, od czegoś trzeba było zacząć dyskusję Wink
Wojtek A. Filip - 31-10-2014, 11:08
Temat postu:
Moja nieśmiała propozycja czwartek/piątek 20-21.11 ?
Monika Brzózka - 31-10-2014, 12:09
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Moja nieśmiała propozycja czwartek/piątek 20-21.11 ?
proszę uprzejmie , ze wskazaniem na piątek Smile
Andrzej Piekarski - 31-10-2014, 12:12
Temat postu:
Piontek zawsze si Wink
Adam Jaworski - 31-10-2014, 12:57
Temat postu:
Piontek. Tylko wybierzmy jakąś rozsądną godzinę, bo muszę na późną noc dojechać do hotelu do Częstochowy Smile
Piotr Głoskowski - 31-10-2014, 21:20
Temat postu:
Wojtek,

Jakby to ująć... nie róbmy jaj. Nawet nie wiem kiedy, ale chyba przy wydzieleniu wątku nagle pojawił się temat "Spotkanie z Moniką i Piotrem".
Miało być, że poopowiadasz o tym co się dzieje z Morpheusem i zaproponowałeś żeby Monika to poprowadziła, a teraz mamy spotkanie autorskie Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Tylko brakuje, że po spotkaniu będziemy podpisywać wydruki naszych opisów z Divetreka Smile.

Żeby to spotkanie miało rację bytu to niestety - Ty musisz być podmiotem. My możemy zaśpiewać chórki.

Pozdro, PG
Adam Jaworski - 31-10-2014, 21:39
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Tylko brakuje, że po spotkaniu będziemy podpisywać wydruki naszych opisów z Divetreka Smile

Ja już mam Twój profil z DT wydrukowany na papierze kredowym. Szykuj pióro na autograf Smile
Piotr Głoskowski - 31-10-2014, 21:46
Temat postu:
O! Już "bekę" robią Brick wall
Wojtek A. Filip - 31-10-2014, 22:12
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Żeby to spotkanie miało rację bytu to niestety - Ty musisz być podmiotem. My możemy zaśpiewać chórki.
Chyba Ty geek

Piotr, robimy normalne spotkanie przy okrągłym stole, tak jak mówiliśmy na początku - nie ma gwiazd wieczoru i takie tam Wink .


PS.
Weź niezmywalny mazak do podpisywania koszulek rendeer
Monika - 31-10-2014, 23:03
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Weź niezmywalny mazak do podpisywania koszulek


... i daj znać w jakim kolorze żeby koszulkę dobrą wybrać albino
bpiotrek - 01-11-2014, 00:19
Temat postu:
Cieszę się, że temat się obudził Smile

Skoro mamy już wstępny termin cheers , gwiazdy wieczoru Twisted Evil i coś dla łowców autografów jocolor to żeby nie trzeba było rozmawiać "na sucho" przywiozę odpowiedni zapas soku grejpfrutowego Cool chyba że wolicie jakiś pomidorowy? Rolling Eyes
Monika Brzózka - 01-11-2014, 08:47
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Żeby to spotkanie miało rację bytu to niestety - Ty musisz być podmiotem. My możemy zaśpiewać chórki.
Chyba Ty geek

Piotrek zawsze możemy przedstawić genezę Morpheusa zaczynając od słów: dawno, dawno temu, kiedy chorwacki minister magii błagał Ciebie i mnie żebyśmy zechcieli zanurkować w źródłach rzeki Cetiny a my łaskawie znaleźliśmy na to wolna chwilę. Po drodze zabraliśmy Wojtka, który łapał stopa na południe a na koniec przygarnęliśmy także Murizio ratując go od nieuchronnej kolizji z barierką drogową. A to, że miał na pace sprężarkownię do samodzielnego montażu to... czysty przypadek.
Wojtku jeśli znasz alternatywną (z naciskiem na alternatywną) wersję historii poczęcia Morpheusa to szykuj opowieść i obrazki bo... no sam wiesz... nie ręczę za moją inwencję tfórczom Laughing
Andrzej Barnat - 01-11-2014, 18:03
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Wojtek,

po spotkaniu będziemy podpisywać wydruki naszych opisów z Divetreka :-).

Pozdro, PG

Ja sobie wydrukuję. Podpiszesz? A poza spotkaniem też mogę liczyć?
Sorry ale nie mogłem się opanować.
Piotr Głoskowski - 01-11-2014, 18:51
Temat postu:
Andrzej Piekarski napisał/a:
Piontek zawsze si


OK, sprawdzę w poniedziałek czy sala jest wolna, ale na 99% będzie.
Wojtek A. Filip - 06-11-2014, 20:12
Temat postu:
Piotr?
Jak sala?

(bo spot reklamowy stygnie geek )
Piotr Głoskowski - 06-11-2014, 20:45
Temat postu:
Ups. Myśłałem, że już sprawdziłem. Embarassed
Ale jeśli nie, to zaraz ( jutro rano) sprawdzę i potwierdze.
Piotr Głoskowski - 07-11-2014, 10:12
Temat postu:
Kłopot z salą jest taki, że nie wiem o jaką aranżację poprosić. W podkowę? Długi konferencyjny? Stoliki po cztery ( brydżowo?).

Po za tym wszystko gra, sala jest Smile.
Adam Jaworski - 07-11-2014, 10:24
Temat postu:
Dywan. Poduchy na podłogę. Siadamy w kółeczku. Ty opowiadasz. Wszyscy płaczemy.
Wojtek A. Filip - 07-11-2014, 10:45
Temat postu:
No to gra - pozostaje godzina startu i adres - możesz Waść?
Piotr Głoskowski napisał/a:
Kłopot z salą jest taki, że nie wiem o jaką aranżację poprosić.

Stoliki na całej powierzchni sali, a my pod nimi - że niby tak jaskiniowo... scratch ?
..no i poręczówki z okolicznych parkingów trza położyć Cool .
Piotr Głoskowski - 07-11-2014, 11:03
Temat postu:
Godzina - zasugerowałem 17-stą. Jeśli jakieś korekty będa potrzebne to do załatwienia.

Miejsce: Skrzyżowanie Belwederskiej z Gagarina. Dość charakterystyczny punkt - hotel Hyatt, lub jeśli ktoś zna inne punkty - następny budynek to rezydentura KGB (Rosyjska Misja Handlowa i Ambasada).
Postaram się poprowadzić poręczówkę od wejścia do Hyatta, ale gdybym nie dał rady:

Dokładnie po drugiej stronie Belwederskiej (względem Hyatta) jest hotel Hera. Adres Belwederska 26/30.
Wejście od Gagarina. Duże drzwi, czarna metaloplastyka. Wchodzimy do lobby i patrzymy w prawo. Tam są duże szklane drzwi, a na ścianie logo 2 firm. Jedna z nich to COSMED.
W tej samej ścianie, na której logo, są duże brązowe, dwuskrzydłowe, drewniane drzwi. Za nimi jest sala, o której rozmawiamy.
Parkować można na Belwederskeij ( kilka miejsc przy przystanku) a jeśli się nie uda to pojechać ciut dalej ( Belwederską w stronę centrum), skręcić w prawo w Lądową i w prawo w Parkową. Na Parkowej szukamy parkingu. Im bliżej Gagarina tym lepiej ( bo jak sie zorientowaliście po dwóch zakrętach w prawo jedziemy teraz w stronę Gagarina).
Wojtek A. Filip - 07-11-2014, 11:51
Temat postu:
Piotr czy to jest to ?
Piotr Głoskowski - 07-11-2014, 11:53
Temat postu:
A tak sie rozpisałem... Chyba przestaję nadążać za światem Confused

Tak to to.
Monika Brzózka - 07-11-2014, 12:21
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
(bo spot reklamowy stygnie geek )

No to dawaj tego spota Wink
bpiotrek - 07-11-2014, 12:57
Temat postu:
Piotr Głoskowski napisał/a:
Godzina - zasugerowałem 17-stą. Jeśli jakieś korekty będa potrzebne to do załatwienia.


Jeśli mówimy o piątku to sugerowałbym 18:00 lub później.
Adam Jaworski - 07-11-2014, 13:28
Temat postu:
18 to max dla mnie - na noc muszę dojechać do hotelu do Częstochowy. A propos - jakby ktoś z tego rejonu myślał, żeby przyjechać, a by nie miał czym - mogę mu zapewnić transport powrotny.
Andrzej Piekarski - 07-11-2014, 13:42
Temat postu:
głupie pytanie godzine ustalamy , ale umknęła mi data?

kiedy to zajście ma się odbyć?
Wojtek A. Filip - 07-11-2014, 14:08
Temat postu:
Monika Brzózka napisał/a:
No to dawaj tego spota
no i okazało się kto ma tu największe parcie na szeroko rozumiane szkło albino .

Pomysł mam taki, żeby każdy kto planuje wpaść zamieścił swoją reklamę tego spotkania tam, gdzie uzna za stosowne.
Super, że uda się spotkać z normalnymi ludźmi, nurkami spełniającymi swoje marzenia bo... tak chcą i są konsekwentni w tym co robią.

Zwykle jest tak, że ktoś baaaardzo znany, robi coś co staje się jeszcze bardziej znane. Potem na wystąpieniu opowiada tym wszystkim, a nurek OWD, jest dumny z tego, że był na sali razem z mistrzem i wyobrażał sobie, że... to on odkrywa nieznany wrak, zanurza się najgłębiej na świecie czy odnajduje miejsce, w którym jeszcze nikogo wcześniej nie było, a potem?
Potem wraca do domu i znowu jest Kowalskim, bo przecież wielkie rzeczy robią tylko - no właśnie, kto?

Czy początkujący nurek może wziąć udział w dużym projekcie związanym z eksploracją jaskiń? Oczywiście!
Jak to zrobić opowiedzą Monika i Piotr.

Spotykamy się w piątek 21 listopada o 18:00
ul. Belwederska 26/30 w Warszawie



Na spotkaniu będziemy oglądać nieprezentowane nigdzie zdjęcia i filmy z różnych etapów Projektu Morpheus .





























No i super filmik Piotra!




Przygoda może zacząć się wszędzie Smile.
Dowiedzieliśmy się, że dostaniemy katamaran mogący obsłużyć 6 nurków technicznych... Shocked



Więcej na spotkaniu!


bpiotrek napisał/a:
Jeśli mówimy o piątku to sugerowałbym 18:00 lub później.

To rozsądne, tym bardziej, że wiele osób o 1700 kończy pracę.Projektu Morpheus

Jeżeli ktoś przygotowuje jakieś swoje zaproszenie na spotkanie, to śmiało proszę korzystać z materiałów zamieszczonych w temacie Projekt Morpheus.

Może jakąś listę zrobimy - żeby zorientować się ile Piotrek ma soku przyciągnąć Wink .

1. Piotr
2. Monika
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek
5.
6.
Adam Jaworski - 07-11-2014, 14:31
Temat postu:
Wojtek, czy możesz tego posta reklamowego ze zdjęciami i filmami umieścić na forum w części ogólnodostępnej? Łatwiej będzie zapraszać ludzi, jak będą działały linki Smile
Wojtek A. Filip - 07-11-2014, 14:34
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Wojtek, czy możesz tego posta reklamowego ze zdjęciami i filmami umieścić na forum w części ogólnodostępnej? Łatwiej będzie zapraszać ludzi, jak będą działały linki
Kalendarium jest widoczne również dla osób nie zarejestrowanych na forum.
Adam Jaworski - 07-11-2014, 14:36
Temat postu:
Aha.

To dobrze Smile
Cichy - 07-11-2014, 15:25
Temat postu:
Piszecie o piątku 21.11?
Jeśli tak to:

1. Piotr
2. Monika
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek
5. Michał
6.
Monika Brzózka - 07-11-2014, 19:02
Temat postu:
No i Wojtek <szacun> już zadziałał z wydarzeniem na fejsie hello1
Wojtek A. Filip - 07-11-2014, 19:03
Temat postu:
Jeżeli ktoś myśli, że nurkowanie jest trudne, to niech spróbuje utworzyć wydarzenie na FB Rolling Eyes .
...ale udało się Twisted Evil .

Wiele osób spędza na Facebooku sporo czasu - udostępnijcie proszę zaproszenie na spotkanie z Moniką i Piotrem i... oczywiście czujcie się zaproszeni Cool .

Tutaj link:
https://www.facebook.com/events/1568992153321289/?pnref=story
Andrzej Barnat - 08-11-2014, 00:11
Temat postu:
1. Piotr
2. Monika
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek
5. Michał
6. Andrzej
Przemysław Maliszewski - 08-11-2014, 08:29
Temat postu:
1. Piotr
2. Monika
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek
5. Michał
6. Andrzej
7. Przemek
Andrzej Piekarski - 08-11-2014, 12:41
Temat postu:
1. Piotr
2. Monika
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek
5. Michał
6. Andrzej
7. Przemek
8. Andy

ten free sok mnie zmotywował Mr. Green
Adam Jaworski - 08-11-2014, 12:50
Temat postu:
1. Piotr
2. Monika
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek
5. Michał
6. Andrzej
7. Przemek
8. Andy
9. Adam Jaworski

(proponuję, żebyśmy się dopisywali z nazwiskami, nickami albo jakoś tak dłużej niż samo imię, bo jak jeszcze się okaże, że z innego miejsca ktoś będzie chciał przyjść - np. FB, inne fora, to po aktualizacji listy się nikt nie połapie, kto właściwie miał być i kto jest kim).
Wojtek A. Filip - 08-11-2014, 12:57
Temat postu:
1. Piotr Głoskowski
2. Monika Brzózka
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek Filip
5. Michał
6. Andrzej Barnat
7. Przemek Maliszewski
8. Andy Piekarski
9. Adam Jaworski
Sebastian Budek - 08-11-2014, 17:27
Temat postu:
1. Piotr Głoskowski
2. Monika Brzózka
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek Filip
5. Michał
6. Andrzej Barnat
7. Przemek Maliszewski
8. Andy Piekarski
9. Adam Jaworski
10. Sebastian Budek
Maciej Lewandowski - 16-11-2014, 22:35
Temat postu:
1. Piotr Głoskowski
2. Monika Brzózka
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek Filip
5. Michał
6. Andrzej Barnat
7. Przemek Maliszewski
8. Andy Piekarski
9. Adam Jaworski
10. Sebastian Budek
11. Maciek Lewandowski
Wojtek A. Filip - 21-11-2014, 07:41
Temat postu:
Halo halo...

...a spotkanie dzisiaj wieczorem Smile .

Do zobaczenia,
Wojtek


PS.
Słyszałem, że na tą okazję, Monika pomalowała pazury specjalnym lakierem z wzorkiem w jaskinie Shocked .
Adam Jaworski - 21-11-2014, 07:57
Temat postu:
Monika, wez moj kaptur, bo ja Twoj wlasnie pakuje Smile
Cichy - 21-11-2014, 13:44
Temat postu:
niestety muszę wykreślić się z listy.

1. Piotr Głoskowski
2. Monika Brzózka
3. Piotr (ten od soku)
4. Wojtek Filip
5. Michał Sad OUT
6. Andrzej Barnat
7. Przemek Maliszewski
8. Andy Piekarski
9. Adam Jaworski
10. Sebastian Budek
11. Maciek Lewandowski
bpiotrek - 22-11-2014, 12:17
Temat postu:
Kto nie był niech żałuje Smile

Monika, Piotr - wyszło świetne spotkanie. Mimo, że jestem miłośnikiem złomu w wodzie, to jesteście kolejnymi osobami skutecznie przekonującymi do nurkowania w dziurach blackeye Szczególnie cenne, że macie trochę inny punkt widzenia na całośc i doświadczenia Wink Było super!

Poza tym, dobrze dowiedzieć się, że nie trzeba być Starnasiem czy Nuno Gomesem, żeby brać udział w wyprawach odkrywających jaskinie Cool

Mam wrażenie, że w Morpheusie zaczęło działać coś co miało dziać się w projekcie BUR: Nurkowie o różnych stopniach zaawansowania robią bardzo konkretne i pożyteczne rzeczy po wodą mając dużo radochy bounce W dodatku na światowym poziomie cyclops

Mam nadzieję, że pierwsze spotkanie Morpheusa nie będzie ostatnim Twisted Evil
Piotr Głoskowski - 22-11-2014, 19:45
Temat postu:
Fajnie, że było fajnie. Sam dotarłem do domu koło 1szej a.m. Smile
Do zobaczenia, mam nadzieję, w Cro. Smile
Maciej Lewandowski - 23-11-2014, 10:19
Temat postu:
Było nie fajnie tylko ŚWIETNIE! Bardzo dziękuję. 👌
Monika Brzózka - 23-11-2014, 10:56
Temat postu:
Fajnie, że się nie nudziliście bo szczerze mówiąc bardzo się obawiałam, że opowiadanie o mierzeniu studni głębokiej na niespełna 30m albo mrożące krew w żyłach story o przedzieraniu się przez zasieki z wodnej kapusty czy improwizacja w zakresie adaptacji roweru wodnego na katamaran techniczny. Owszem bywało i zabawnie, i irytującą, i po prostu fajnie. Trzeba zawsze mieć na uwadze fakt, że Morpheus to projekt amatorski i unikalny ze względu na fakt osadzenia w tym konkretnym tyglu narodowościowym. Nie ma 'manuala' jak takie coś prowadzić więc działamy metodą prób i błędów. I to ma swój urok Smile
bpiotrek napisał/a:
Szczególnie cenne, że macie trochę inny punkt widzenia na całośc i doświadczenia Wink

Zaryzykuję twierdzenie, że każdy kto uczestniczył w którejkolwiek edycji ma zupełnie inne wrażenia i wspomnienia ale bezapelacyjnie warto doświadczyć na własnej skórze jak to jest.
bpiotrek napisał/a:
Mam wrażenie, że w Morpheusie zaczęło działać coś co miało dziać się w projekcie BUR: Nurkowie o różnych stopniach zaawansowania robią bardzo konkretne i pożyteczne rzeczy po wodą mając dużo radochy bounce

Ciekawe, że o tym piszesz Piotrek. Zanim trafiłam na Morpheusa pierwszym projektem w o którym się dowiedziałam był właśnie BUR. I chociaż - dla odmiany - nie jestem fanem żelastwa ale właśnie aspekt 'robienia czegoś pod wodą' uznałam za możliwość ćwiczenia obsługi rzeczy różnych od kołowrotka począwszy, przez zapiski w notesie po pomiary czy zdjęcia.
Podstawą jest mimo wszystko zaangażowanie - bez tego zawsze jest coś innego do zrobienia i jakiś poziom niechcenia. A ci, którzy złapali morpheusowego bakcyla o brak zaangażowania nie mogą być posądzeni. Co ciekawe środowisko holenderskie to kilkanaście zespołów tylko czekających na sygnał żeby przybyć. U nas, pomimo, że mamy na pokładzie głównego logistyka w osobie Wojtka nie udało się jeszcze stworzyć takiej kolejki chętnych. Ale ponieważ rozwijamy się i jaskiniowo, i nurkowo (treningi, kursy) to w przyszłym roku dodamy polski akcent w projekcie. Czego sobie i wszystkim zainteresowanym życzę Smile

pozdrawiam i dziękuję przybyłym,
Mo
Wojtek A. Filip - 24-11-2014, 12:01
Temat postu:
Hej.
Super, że Monika z Piotrem dograli całość i udało nam się spotkać.
Takie spotkanie nie tylko jest ciekawe samo w sobie, ale pozwala na całkiem inny odbiór tego co robimy.
Zazwyczaj koncentruję się na zadaniach, które przygotowujemy na każdy wyjazd i jakoś nie przyszło mi do głowy, że można je odbierać na tak wiele sposobów.
W czasie Morpheus'a sporo się dzieje i prawdę powiedziawszy o ciekawych detalach dowiaduję się dużo później, a Monika z Piotrem byli tego najlepszym przykładem Smile .
Opowiadali np. o tym samym człowieku i gdyby nie mówili kto to jest, to powiedziałbym, że każdy przedstawia 2 różne osoby - tymczasem... Cool .

Sam projekt ma masę zabawnych sytuacji. Kiedy siedząc w "centrali" (stolik w lokalnej knajpie u Ivana Wink ) dowiedziałem się, że nurkowania związane z filmowaniem odnalezionego klasztoru ruszają z kopyta, bo mamy katamaran dla 6 nurków tech, więc zamiast przebijać się przez górzysty teren samochodami, możemy podpłynąć od strony sztucznego jeziora - spokojnie zająłem się kolejną sprawą.
Tymczasem Piotr dostał do dyspozycji coś na kształt 2 kajaków połączonych ze sobą silnikiem...
Trzeba było posłuchać opowieści Piotra, żeby zrozumieć, że przygoda może zaatakować w każdej chwili Twisted Evil .
Równie ciekawie słucha się o przygodach Moniki szukającej wejść do jaskiń w dnie morskim:
"Pojechaliśmy z Mauri nad morze, a on dał mi skuter i powiedział: płyniemy tam! - tyle, że ja pierwszy raz na oczy widziałam z bliska skuter... Shocked "

Takich historii zebrała się całkiem spora kupka Smile, ale o nich pewnie na kolejnych spotkaniach ze zwykłymi/niezwykłymi nurkami.
W kwietniu zaczynamy prace jeszcze dalej na północ niż ostatnio - już teraz jestem ciekaw co z tego wyniknie.


Monika, Piotr - dziękuję za fajne spotkanie salut .




Do zobaczenia,
Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz