Forum Dive Trek Group

Ankiety - Ankieta dla nurków

kawa93 - 23-01-2015, 21:37
Temat postu: Ankieta dla nurków
Witam,

jestem studentem III roku Turystyki i rekreacji i piszę pracę licencjacką na temat "Turystyka nurkowa jako forma turystyki kwalifikowanej. Badanie preferencji wyjazdowych polskich nurków". Ankieta skierowana jest do nurków którzy wyjeżdżają poza granice Polski w celach nurkowych.


LINK DO ANKIETY

Ankieta jest anonimowa i posłuży wyłącznie w celu napisania pracy licencjackiej. Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety Smile
Aleksander Podlewski - 24-01-2015, 11:03
Temat postu:
Poszło Wink
Marcin Tracz - 24-01-2015, 12:09
Temat postu:
nie miałem chwilę nic do roboty i ... poszło
Grzegorz Olszewski - 24-01-2015, 14:30
Temat postu:
W zakresie merytorycznym pytania pozostawiają 'trochę miejsca na poprawę'...
Czy ankieta była konsultowana z kimś przed opublikowaniem?
kawa93 - 24-01-2015, 16:26
Temat postu:
Dziękuję za wypełnienie ankiety Smile
grol - Ankieta konsultowana była z promotorką i wspólnie nanosiliśmy kilka poprawek. Które konkretnie pytania pozostawiają 'trochę miejsca na poprawę'?
Grzegorz Olszewski - 24-01-2015, 16:48
Temat postu:
kawa93 napisał/a:
grol - Ankieta konsultowana była z promotorką i wspólnie nanosiliśmy kilka poprawek. Które konkretnie pytania pozostawiają 'trochę miejsca na poprawę'?

Przykłady:
"1. Jaki stopień nurkowy Pan/Pani posiada? *:
Można mieć ich wiele, w różnych kategoriach, z różnych organizacji... Odpowiedzi mogą być bardzo zależne od tego, co odpowiadający sobie założy, z powodu niejednoznaczności odpowiedzi mogą być mało użyteczne...

"2. Jaki rodzaj nurkowania Pan/Pani uprawia? *
Nurkowanie z butlą
Freediving
Nurkowanie wrakowe
..."
Przez analogię:
Jakim pojazdem Pan/Pani jeździ?
- samochodem
- rowerem
- VW
- BMW
- Fiat
...

"Czy woli Pan/Pani nurkowanie na terenie Polski, czy też nurkowanie w zagranicznych akwenach? *"
Możliwy jeden wybór - a co gdy lubię i to i to? Wygląda, jakby założeniem było to, że nurkowie wolą wyjeżdżać za granicę...

itd, itp Very Happy
kawa93 - 24-01-2015, 17:46
Temat postu:
Dziękuję za uwagi Wink
1. Ze względu na bardzo dużą ilość stopni w różnych organizacjach zostawiłem to pytanie jako otwarte, i po prostu później posegreguję odpowiedzi ręcznie,
2. Rozumiem o co chodzi, tutaj faktycznie mogłem rozdzielić na 2 pytania (po prostu będę miał więcej pracy przy podliczaniu wyników)
3. Właśnie o to chodziło żeby możliwy był jeden wybór, dlatego też jest tam słowo "wolę" Wink Oczywiście że można lubić i to i to, ale pytanie ma na celu sprawdzenie które obszary (krajowe/zagraniczne) są mimo wszystko bardziej atrakcyjne.
Grzegorz Olszewski - 24-01-2015, 18:01
Temat postu:
Hej

Przykładów 'obszarów do poprawy' jest więcej, rzuciłem 3 przykłady, ale to Twoja ankieta i Twoja praca - rób jak uważasz i powodzenia.
Tomek - 25-01-2015, 14:27
Temat postu:
ankieta wypełniona -udanej obrony !
Paweł Rybak - 25-01-2015, 20:07
Temat postu:
Poszły odpowiedzi Smile Miłego pisania i udanej obrony!
Chrystian Przybylski - 26-01-2015, 16:34
Temat postu:
Poszło Very Happy
Anonymous - 27-01-2015, 20:51
Temat postu:
Zrobione
Sławek Hałka - 28-01-2015, 00:20
Temat postu:
Poszło. Przyłączam się do życzeń udanej obrony pracy. Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz