Forum Dive Trek Group

Spotkania - Zakrzówek w najbliższy piątek?

Wojtek A. Filip - 08-11-2016, 23:58
Temat postu: Zakrzówek w najbliższy piątek?
Hej.
Do piątku pracuję na Zakrzówku - to nic szczególnego... Wink
za to wizura 15+ to informacja dużo ciekawsza Smile

W piątek przyjedzie Monika z Przemkiem, a może także Marcin i Grzegorz (choć jeszcze o tym nie wie... Twisted Evil ) .
Ja będę w pracy ale reszta ekipy będzie uczyniać nurkowanie - może ktoś jeszcze wpadnie?


Do zobaczenia,
Wojtek
Przemysław Maliszewski - 09-11-2016, 11:52
Temat postu:
Grzegorz wie i potwierdzi, jeśli już to sobota.
Ja będę z Moniką na pewno na cały piątek, chętnie też zostanę na sobotę albo przerzucę się na Koparki. Jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszamy. Robimy czystą turystykę Smile

Przemek
Wojciech Gajowniczek - 09-11-2016, 12:42
Temat postu:
Cześć Zawitamy z Sylwkiem w piątek na Zakrzówek. Chętnie przybijemy piątkę i ponuramy Smile
Wojtek A. Filip - 09-11-2016, 15:22
Temat postu:
Super!
Widoczność była bardzo super, ale... są tu od wczoraj żołnierze i będą jeszcze jutro.
Zatem mamy dobre 10m.
Monika - 09-11-2016, 16:36
Temat postu:
no tak ...
Wojciech Gajowniczek - 09-11-2016, 20:12
Temat postu:
Po której stronie drogi oni ten d-day ćwiczą?
Wojtek A. Filip - 09-11-2016, 20:49
Temat postu:
No... tu jest własnie mały kłopot militarny
Mają jedno wieeelgachne auto i kilka mniejszych, co oznacza, że jest ich pod dostatkiem, żeby być po jednej i po drugiej stronie.
Np. wydobycie bomby przy Grubym spowodowało mgły przydenne w rozmiarze średnio znacznym.
Więc my chytrze hyc na północą stronę drogi i radość wielka bo wizura jakieś 83x lepsza. Tymczasem za zakrętem pułapka: nadciągnęły mgły innej klasy.

Myślę że turystykę optymalnie jest uprawiać w rogu za basenem i dalej na N-NW, ale...
może jutro będą mieli teorię geek i do piątku się wypogodzi?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz