Forum Dive Trek Group

Spotkania - Spotkanie na World Travel Show 2017

Wojtek A. Filip - 16-10-2017, 06:41
Temat postu: Spotkanie na World Travel Show 2017
Może ktoś się wybiera na te Targi?
Na jednym ze stoisk będą prezentowane nowości TecLine - mam nadzieję dowieźć prototyp nowej latarki TecLight Smile, będą różne rzeczy z karbonu, nowe worki etc.
Będę tam przez całą sobotę (21.10) jako gość, więc jeżeli ktoś miałby ochotę się spotkać, dajcie znać żebyśmy się jakoś mogli namierzyć (nigdy nie byłem na tej imprezie i nie wiem czego się spodziewać Smile )

Adres: Al. Katowicka 62
Nadarzyn, mazowieckie 05-830 Poland

Oraz Oficjalna strona targów. .

Do zobaczenia,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 21-10-2017, 14:44
Temat postu:
No i targi się dzieją...
Z dużą przyjemnością muszę stwierdzić, że Ptak Expo, ma zaplecze i możliwość obsługi targów na bardzo wysokim poziomie.
Inną sprawą jest to jak wygląda to ze strony nurkowej. Mini "miasteczko nurkowe" zostało otoczone ścianami i dzięki temu nie musimy się martwić nadmiarem odwiedzających Smile .
Ilość wystawców nurkowych daje się zliczyć na palcach 2 rąk, nie nadwyrężając ich za bardzo Wink .

Jestem tu gościem, więc sobie podglądam i zaskoczyło mnie pewne zjawisko które poznałem dzięki dużej ilości osób przemieszczających się w jednym kierunku, z którego na dodatek dochodziły różne radosne okrzyki...
Zanim kilka zdjęć nurkowych, więcej o tym zjawisku, które okazało się nazywane jest Nela Mała Reporterka. Nie używam telewizora, więc początkowo miałem kłopot ze zrozumieniem, ale... chodzi o małą dziewczynkę, z której zrobiono jakiegoś mega celebrytę Shocked .

Zatem Nela i... reszta targów :




w tym czasie alejka nurkowa wyglądała tak Smile :


Nurkowanie



























Wojtek A. Filip - 21-10-2017, 14:58
Temat postu:
aaaa zapomniałem - zauważyłem, że po targach przemyka Adam F - nie zrobiłem mu co prawda zdjęcia, ale wyśledziłem co on śledzi geek . Okazuje się, że chodzi o zainteresowania związane z ornitologią Wink (pawie czy strusie jakieś...)


Marcin Gajewski - 21-10-2017, 21:02
Temat postu:
Bo widzisz Wojtku, Nela to tak na prawdę bohater rodziców. To taka współczesna wersja Stasia i Nel z Pustyni i w Puszczy w jednej osobie. Wiosen mamy podobna ilość więc chyba nie muszę więcej pisać Smile.
Nawiasem mówiąc, dziwię się że do tej pory nikt z branży nurkowej nie wpadł na pomysł wykreowania jakiegoś super bohatera świata podwodnego dla dzieci. One już by zadbaly żeby rodzice byli we właściwej alejce. Nie etyczne? - TAK ale co tam, w innych branżach działa to i tu zadziala geek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz