Forum Dive Trek Group

Treningi nurkowe - Trening dla dealerów TecLine

Wojtek A. Filip - 30-10-2017, 19:55
Temat postu: Trening dla dealerów TecLine
Dzisiaj zakończyłem serię zajęć w Hiszpanii.
Jednym z ciekawszych treningów były praktyczne zajęcia pokazujące działanie sprzętu TecLine z serii Special Edition.
Poprowadziłem je dla 2 grup nurków. Jedna i druga to osoby zajmujące się sprzedażą sprzętu.
Pierwsza grupa to sprzedawcy prowadzący sklepy, druga to aktywnie działający instruktorzy/instruktorzy trenerzy.

Fajnie jest widzieć kiedy ktoś reklamuje nasz sprzęt, w oparciu o jego użytkowe cechy.
Jeszcze lepiej, kiedy obserwuję instruktorów wprowadzających swoich kursantów w nurkowanie od razu w sprzęcie, którego kursanci nie będą musieli sprzedawać tylko dlatego, że stali się bardziej zaawansowani.


Podział na 2 grupy pozwolił mi na przedstawienie typowych trików treningowych, które pomagają w prowadzeniu zajęć dla początkujących i zaawansowanych. W treningu wzięło udział 3 instruktorów trenerów, dla których przygotowałem dodatek traktujący o tym jak pomóc sprzętem w czasie uczenia jak uczyć... Rolling Eyes nieco to skomplikowane, ale to co najważniejsze, efekty kilku godzin spędzonych w wodzie zaskoczyły największych sceptyków Smile .

Tym samym Hiszpania dołączyła po Holandii i Czechach do grupy sprzedawców TecLine w pełni przeszkolonych w zakresie wiedzy użytkowej o sprzęcie.
Mam nadzieję, że skorzystają na tym głównie nurkowie Smile .



















Niestety nie było nikogo, kto miałby czas na robienie zdjęć - te powyżej zrobił telefonem właściciel centrum szkoleniowego podglądając nas w czasie zajęć.


Jak zwykle mocno zachęcam do współpracy wszystkich naszych, krajowych sprzedawców sprzętu TecLine.
bpiotrek - 30-10-2017, 21:49
Temat postu:
Na czym polega trik z pływaniem w jednej suchej rękawicy? Shocked
Wojtek A. Filip - 30-10-2017, 21:55
Temat postu:
bpiotrek napisał/a:
Na czym polega trik z pływaniem w jednej suchej rękawicy?
to wyjątkowo tajny trick.
ale co tam, nie będę sknerą geek
W skafandrze nie mam manszet. Do pływania w basenie zakładam zestaw manszet na dodatkowych pierścieniach. Od jakiegoś czasu próbowałem używać silikonowych, ale porażka z porażką - wytrzymałość na poziomie dalece odbiegającym od lateksów.
Uczyniłem przypadkiem kolejną dziurę i aby nie ciekło do środka (głupio przed Hiszpanami wykręcać ocieplacz Wink ) chytrym sposobem podmieniłem dziurawą manszetę na niedziurawą rękawicę Cool .
Wojtek A. Filip - 31-10-2017, 08:32
Temat postu:
Hiszpanie to jakieś wielkoludy Shocked .
Nasz dystrybutor jest o głowę ode mnie niższy i jakoś tak pomyślałem, że to taki przeciętny, no może nieco mniejszy hiszpański rozmiar. Tymczasem przy wzroście 1,8 (zgodnie z normą PL z dowodu osobistego geek myślałem o sobie "wysoki")... a czułem się przy nich trochę jak przerośnięty krasnolud Wink

Na zdjęciu ekipa z Cordoby i Malagi.



Czas się powoli pakować.
Z niepokojem śledzę polskie pogodynki - tutaj 25 stopni i codziennie bezchmurne niebo.
U nas bardziej rozrywkowo Cool - właśnie sobie przypomniałem o zmianie opon Rolling Eyes .

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz