Forum Dive Trek Group

Spotkania - Spotkanie z DiW w Wawie

KasiaK - 12-03-2006, 18:49
Temat postu: Spotkanie z DiW w Wawie
Witam,

jest plan takowego spotkania i mozliwosci porozmawiania na temat GUE oraz tego, czym wspomniana organzacja sie zajmuje.
Dowiedzialam sie dzis od Wojtka, ze ktos wspominal juz o tym i wyrazał chec co do organizacji. Bardzo prosze o kontakt na PW.

Planowany termin spotkania to, ktorys z dni miedzy 20 a 22 marca...pozniej DiW juz "wylatają" Smile
Szczegoly i namiary podam w najblizszym terminie.
Od razu pragne dodac, ze spotkanie bedzie mialo BARDZO ograniczona ilosc miejsc, wiec prosze o konrektne i stu procentowe deklaracje obecnosci.

pozdrawiam,
Kasia
KrzyHo - 13-03-2006, 00:58
Temat postu:
Ja z przyjemnością wezmę udział w takim spotkaniu.

Pzdr
KrzyHo
amalcz - 13-03-2006, 09:16
Temat postu:
Kiedy będą jakieś szczegóły dotyczące daty, miejsca i godziny ?
KasiaK - 13-03-2006, 10:04
Temat postu:
wstepnie napisałam.......20 lub 21 bądź 22 marca.......
godzina około 19 pewnie
w Warszawie, w centrum - Hopdivers na Granicznej


postaram sie do środy ustalić ostatecznie wszystkie szczegóły


Smile


p.s. dodam moze, ze spotkanie jest całkowicie bezpłatne, ale tak mysle ze zrzucimy sie po "piątalu" czy dwóch piątalach na jakies ciacha etc Smile
Marcin Sójka - 13-03-2006, 11:45
Temat postu:
Tez bym chetnie wpadl ale ... do 21 jestem w podrozy poslubnej a 22 topie kursantke na basenie Sad
Kasia - zrob notatki i moze jakies zdjecia ... plissss Smile
KasiaK - 13-03-2006, 13:46
Temat postu:
ok, właśnie ustaliliśmy wszystko dokładnie:

Spotkanie z DiW odbedzie sie 21/03 (wtorek) w Hopdivers, ul Graniczna 4 lok 7A o godz 19

czego dokładnie spotkanie bedzie dotyczyło napisza DiW, natomiast ja ze swojej strony, bardzo prosze o zgłaszanie sie osób, które naprawde chcą sie dowiedzieć czegoś konkretnego na temat DT i GUE, a nie "zobaczyc DiW na żywo" Laughing 8)
dziekuje za zrozumienie

miejsc pozostało 8
pozdr
Kasia
TomS - 13-03-2006, 13:53
Temat postu:
Zgłaszam obecność Smile
TomS
Goha
(2 osoby)
KasiaK - 13-03-2006, 13:55
Temat postu:
ok, zostało 7 Smile bo Ciebie samego juz wczesniej policzyłam Smile
amalcz - 13-03-2006, 13:58
Temat postu:
ja też poproszę o wpisanie na listę + jedna osoba (Mario)

Dzięki
adrian - 13-03-2006, 15:10
Temat postu:
Jezeli istnieje taka mozliwosc to rowniez prosze o dopisanie mnie do listy
Adrian
Mania - 13-03-2006, 17:24
Temat postu:
a ja sie tez musze wpisywac na liste zeby wejsc do hopdivers????
Mr. Green
Mania
sardyna - 13-03-2006, 17:45
Temat postu:
witam

ja tez poprosze o wpiasnie na liste

pozdrawiam lukasz
KasiaK - 13-03-2006, 21:06
Temat postu:
musisz Maniu, bo lista zamyka sie na 12 osobie;


z moich wyliczen wynika, ze zostaly jeszcze dwa miejsca

pozdr
Kasia
Dorota i Wojtek - 13-03-2006, 22:04
Temat postu:
Oto nasza propozycja tematyczna:

1. GUE - co to jest i jak działa, a także GUE w Polsce
2. Jak się zostaje guodirem Wink - czyli czy kurs nurkowania zwalnia z myślenia...Smile
3. Dive Trek Group - po co to komu...?
4. Światło pod wodą - po co zabierać latarkę na każde nurkowanie...?
5. Konserwacja inflatora Halcyona - jak to się robi?


W związku z pkt.5 prosimy o zorganizowanie obsługowego (tego z metalowymi przyciskami) inflatora/inlatorów Halcyona, smaru silikonowego i ew. strzykawki, a także śruboketu i klucza nastawnego.

Na spotkaniu nie będziemy niczego udowadniać Smile, podawać dirowych metod na wieprzowinę po syczuańsku czy nacierać się zdjeciem JJ w celu poprawienia trymu Smile - będziemy za to zachęcać do myślenia Smile


Do zobaczenia...
KasiaK - 13-03-2006, 23:26
Temat postu:
okkkk,
to dobrze bedzie jak kazdy zabierze swoje skrzydełko?? czy jakies pokazowe ma byc? (w razie czego mam dwa, wiec sie moge z kims podzielic), skrzynke narzedziową takze moge zabrac swoją, tylko uprzejmie prosze o przyniesienie tego smaru, gdyz takowego nie posiadam Smile


ktos przyniesie zdjecie JJ do nacierania? Mr. Green

pozdr
Kasia
Janek - 14-03-2006, 09:51
Temat postu:
jeśli jeszcze jest miejsce to chętnie się załapię Smile
Skrzydełko z rzeczonym inflatorem tyż mogę przytargać Very Happy
Pozdroofki
Janek
Dorota i Wojtek - 14-03-2006, 10:16
Temat postu:
Cytat:

to dobrze bedzie jak kazdy zabierze swoje skrzydełko?? czy jakies pokazowe ma byc?


W zasadzie można przyciągnąc sam inflator, ale jak ktoś lubi to może do niego podpiąć nawet twina ze stejdżami Wink.

Jeżeli ktoś przyniesie swój - to sam sobie zrobi konserwację, a jak będzie tylko jeden, to zrobimy mu konserwację 12 razy Smile
carpi - 14-03-2006, 11:11
Temat postu:
KasiaK napisał/a:
musisz Maniu, bo lista zamyka sie na 12 osobie;


z moich wyliczen wynika, ze zostaly jeszcze dwa miejsca

pozdr
Kasia


ja tez poprosze o wpiasnie na liste.

Carpi
KasiaK - 14-03-2006, 11:30
Temat postu:
ok moi Mili

lista cls, przedstawia sie nastepująco :

1. ocn (Rysio)
2. KrzyHo
3. TomS
4. Goha
5. amalcz
6. adrian
7. Mania
8. sardyna (Łukasz)
9. Janek Otwinowski
10. Sandii
11. KasiaK
12. Mario


kto moze zabiera ze soba własne skrzydło, śrubokręt i klucz (tak jak DiW prosili)
do zobaczenia

K
amalcz - 14-03-2006, 11:38
Temat postu:
ale ja prosiłem o dwa dlamnie i dla Mario

Można prosić o dopisanie go na listę
KasiaK - 14-03-2006, 11:40
Temat postu:
ofc, sorka, juz dopisałam Smile


aaa i komunikat/apel/prosba!!

czy ktos ma mozliwosc przyniesienia projektora na spotkanie? bo bedzie bardzo potrzebny, a ja srednio mam skąd.....


hm??
amalcz - 14-03-2006, 11:46
Temat postu:
dzięki za dopisanie, a projektora niestety nie mam
KasiaK - 15-03-2006, 10:34
Temat postu:
dobrze,
lista uległa troszkę zmianie, ale jest ok

projektor juz mamy, wiec wszystko gra Smile

tak dla ścisłosci:

JEST TO SPOTKANIE BEZALKOHOLOWE - zaznaczam, ze względu na pytania/stwierdzenia jakie otrzymałam Smile
stefan-stefan - 15-03-2006, 15:21
Temat postu:
KasiaK napisał/a:
projektor juz mamy, wiec wszystko gra

No to powinniście się już cieszyć bo naprawdę warto... Mr. Green
KasiaK - 15-03-2006, 18:28
Temat postu:
uwaga uwaga uwagaaaaaaaaaaaaa

w związku z moim totalnym zakręceniem, ogolnym roztrzepaniem i mnóstwem zajęć dodatkowych (byc moze kolor włosów tez ma znaczenie Laughing )....mam do Was ogromną prosbę. Otóz....termin z DiW udało sie załatwic sprawnie, lokal, projektor, jedzenie etc tez Mr. Green i wszystko by było fajnie, gdyby nie to, ze kompletnie wyleciało mi z głowy ( Shocked ) ze własnie 21 marca, jakos po 20 musze byc na lotnisku, bo wylatuje z kraju Confused a baaaaaaaardzo chcialabym załapac sie na cos wiecej niż " GUE jako organizacja zajmuje się.....ooo kasia juz wychodzisz?" Laughing
wiec pytanie brzmi:
czy nie byłoby problemem dla Was, gdyby owo spotkanie 21ego przesunąć z godziny 19 na 18? tzn wczesniej start o godzine? wtedy mialabym wieksza szanse wziąc udział w spotkaniu, ktore mnie bardzo intersuje. Komus by to jakos strasznie kolidowało? czy byloby ok?
prosze prosze....bardzo ładnie proszę Mr. Green


dajcie znać....ide na basen, sporobuje nie dac utopić sie trembiemu....a potem wroce z nadzieja w oczach.... odpalę kompa, zeby sprawdzic co naskrobaliscie Very Happy Mr. Green

pozdr
kasia


p.s. Doro i Wojtek sie zgodzili, tak gwoli informacji Smile
TomS - 15-03-2006, 19:52
Temat postu:
Dla mnie 19 i tak jest mocno krytyczna, 18ta odpada, tyle mnie z pracy nie zwolnią. Ale dzień wcześniej o 19 nie ma problemu.
Janek - 16-03-2006, 09:57
Temat postu:
Ja mógłbym zdążyć na 18.30... jeśli to cie ratuje trochę. Ale znając z doświadczenia stan "przedwyjazdowej gorączki" to przemyśl czy ta ewentualna godzina wcześniej rzeczywiście cokolwiek ci da? Takie spotkania trudno robić w pośpiechu, a ty myślami będziesz na lotnisku...
Pozdrawiam
Janek
KasiaK - 16-03-2006, 10:03
Temat postu:
Wiec zróbmy to krakowskim targiem Smile

SPOTKANIE 18.30

- ogolnie to zrobiłam jeszcze zamieszanie w firmie, kolezanka mi odbierze bilet na lotnisku, a ja w ostatniej chwili dobiegnę na samą odprawę paszportową Mr. Green -
Janek.....nie nie....myślami to ja bede w samolocie na spotkaniu z Wami Mr. Green .....co do reisefieber......jakoś mnie nie podniecają podróze Smile szczegolnie służbowe Smile


p.s. tak btw, z info po wczorajszym basenie.....utopił mnie "tylko" pięć razy Confused Crying or Very sad



pozdr
Kasia
Mania - 16-03-2006, 10:15
Temat postu:
No tak, a kto mojego psa wyprowadzi?????
18:30 to zdecydowanie za wczesnie.....
Mania
KasiaK - 16-03-2006, 11:40
Temat postu:
czy moge prosic o wypowiedzenie sie reszty? za 18.30 2 osoby, za 19 2 (dwóm wsio ryba)...jak narazie...
amalcz - 16-03-2006, 12:03
Temat postu:
Ja i Mario będziemy o 18:30.
Janek - 16-03-2006, 12:54
Temat postu:
Cytat:
nie nie....myślami to ja bede w samolocie na spotkaniu z Wami Mr. Green .....co do reisefieber......jakoś mnie nie podniecają podróze Smile szczegolnie służbowe Smile
pozdr
Kasia


aaaa.... to co innego... myślałem, że to juz ten wyjazd na kontynuację topienia Laughing w ciepłej, czerwonej wodzie... Mr. Green jak to tylko służbowy to się po prostu rozchoruj! Laughing Laughing Laughing

Czy godzina 18.30 już definitywnie ustalona?
Pyzdra
Janek
KrzyHo - 16-03-2006, 12:58
Temat postu:
Mania napisał/a:
No tak, a kto mojego psa wyprowadzi?????


Bierz psa ze sobą. Morze też DIRowcem zostanie Smile
Mnie 18:30 jak najbardziej leży

KrzyHo
sardyna - 16-03-2006, 14:02
Temat postu:
witam

ja moge zarowno na 19 jak i na 1830. dostosuje sie
KasiaK - 16-03-2006, 14:03
Temat postu:
Janek napisał/a:

aajak to tylko służbowy to się po prostu rozchoruj! Laughing Laughing Laughing


sam sie rozchoruj! lece na teneryfe Mr. Green


Janek napisał/a:

Czy godzina 18.30 już definitywnie ustalona?
Pyzdra
Janek



taaaak jest Smile


p.s. bardzo dziekuje, zyskałam choć 30min na dłuzsze ogladanie Waszych pyszczków Very Happy
agresto - 16-03-2006, 19:12
Temat postu:
ja poprosze na liste rezerwowa. Choroba, nie widzialem wczesniej tego watku a tak chcialem pojsc Sad
KasiaK - 16-03-2006, 19:17
Temat postu:
agresto napisał/a:
ja poprosze na liste rezerwowa. Choroba, nie widzialem wczesniej tego watku a tak chcialem pojsc Sad


trzeba czesciej do nas zaglądać Razz

cos pomyslimy Wink
stefan-stefan - 16-03-2006, 21:57
Temat postu:
KasiaK napisał/a:
przesunąć z godziny 19 na 18? tzn wczesniej start o godzine? wtedy mialabym wieksza szanse wziąc udział w spotkaniu, ktore mnie bardzo intersuje


O naiwna... W Krakowie przy podobnej ramówce zaczeliśmy o 12 i skończyliśmy po 18ej i tylko dlatego, że nie było jedzenia...
Cóż zorganizować i nie być, pogratulować Mr. Green
KasiaK - 16-03-2006, 23:02
Temat postu:
stefan-stefan napisał/a:
KasiaK napisał/a:
przesunąć z godziny 19 na 18? tzn wczesniej start o godzine? wtedy mialabym wieksza szanse wziąc udział w spotkaniu, ktore mnie bardzo intersuje


O naiwna... W Krakowie przy podobnej ramówce zaczeliśmy o 12 i skończyliśmy po 18ej i tylko dlatego, że nie było jedzenia...
Cóż zorganizować i nie być, pogratulować Mr. Green



popatrz na moje zdjecie....jestem blondynka Mr. Green (sorrrry Doro hehe Laughing )

bede, bede....choc troche.....zacznie sie o 18.30.....samolot startuje o 21 Mr. Green kolezanka odbiera mi bilet...wpadne w ostatniej chwili...tak brzmi plan Laughing

tak mysle, ze jak sobie wezme jeszcze kilka zajec dodatkowych na głowe, to kiedys zapomnę jak mam na imię....
Kasia...Kasia......musze powtarzac 8)
TomS - 17-03-2006, 01:11
Temat postu:
To stąd to "K" zaraz po "Kasia".... taki cdn znaczy....

A poniedziałek??
KasiaK - 17-03-2006, 10:56
Temat postu:
DiW dograli sobie wtorek, nie bedziemy im planów zmieniać.


Co do wspomnianego smaru silikonowego....mozna go zanabyć w "GG TRADING" na Łopuszńskiej, sprzedawane jest w tubach i pudełeczkach, tuba jest ofc droższa, ale i tak wychodzi taniej niż dwa pudełeczka, a do tego starczy na baaaaaardzo długo Smile


do zobaczenia Smile
K.


p.s.nie mam na koncie jeszcze wszystkich przelewów...tak sie tylko przypominam Smile
agresto - 17-03-2006, 14:25
Temat postu:
z GG Trading jest ten problem ze pracuja od poniedzialku do piatku tylko od 8 do 16. Moze jakby ktos by to by mi kupil i przyniosl na spotkanie? kasia mowila cos o 60zl za pojemnik (tylko nei wiem jakiej wielkosci).

Pozdrawiam
J.
KasiaK - 17-03-2006, 16:06
Temat postu:
agresto napisał/a:
(ciach) kasia mowila cos o 60zl za pojemnik (tylko nei wiem jakiej wielkosci).

Pozdrawiam
J.



kremu do rąk
ale mniejszego sie nie opłaca
KasiaK - 20-03-2006, 18:27
Temat postu:
halooooooooooo
czy ktos ma ten smar??
bo ja ganiam jak z pieprzem, jutro wyjezdzam i za nic nie zdarze podjechac na ta Łopuszanska Shocked
Mania - 20-03-2006, 22:12
Temat postu:
WAZNA INFORMACJA DLA WIDZACYCH INACZEJ

czyli dla wszystkich z wadami wzroku....

Na Warszawskim spotkaniu - znaczy jutro - bedzie na osobiste zaproszenie Doroty i Wojtka optyk - miszcz widzenia inaczej pod woda
Laughing
I chetnie odpowie na wszystkie pytania co mozna, czego nie mozna, czyli jak zrobic by cos pod woda widzec....

Mania
KasiaK - 21-03-2006, 00:18
Temat postu:
gut....moze ten smar zobaczy...nawet jak go tam nie bedzie Laughing
agresto - 21-03-2006, 12:01
Temat postu:
KasiaK napisał/a:
halooooooooooo
czy ktos ma ten smar??
bo ja ganiam jak z pieprzem, jutro wyjezdzam i za nic nie zdarze podjechac na ta Łopuszanska Shocked


Kupilem dzisiaj, tylko ze nie na Lopuszanskiej a w Castoramie. Wyglada to tak:




J.
stefan-stefan - 21-03-2006, 13:36
Temat postu:
agresto napisał/a:
Kupilem dzisiaj


Jaka pojemność? Jaka cena? Czy ma atest PZH?
KasiaK - 21-03-2006, 13:51
Temat postu:
w zwiazku z moim kompletnym brakiem pojecia, jak owy smar winien wygladac...stwierdzam jedno....
<brawo> agrest ...sliczne Mr. Green


Kasia

p.s. dzieki Smile
agresto - 21-03-2006, 15:13
Temat postu:
stefan-stefan napisał/a:
Jaka pojemność? Jaka cena? Czy ma atest PZH?


Pojemnosc: 60ml
cena:
Silikon: 30.9
Wazelina: 6
atest: brak informacji - ale pracuje w budynku obok nich to moge podskoczyc Wink

J.
Janek - 22-03-2006, 10:31
Temat postu:
Wielkie dzięki za spotkanie DiW! Było bardzo ciekawie, dużo wiadomości o GUE (i nie tylko) przekazanych w bardzo ciekawy sposób. Pełna profeska! Super
Świetne filmy, szczególnie ten z niemieckiego niszczyciela.
Fajnie tez było poznać w realu parę osób znanych dotąd jedynie z netu Laughing
Pozdroofki for all & everybody
Janek

P.S. nie mówiąc już o mrożących krew w żyłach, sadystycznych popisach Wojtka i Rysia z inflatorem H.... Mr. Green Laughing Mr. Green
sardyna - 22-03-2006, 11:26
Temat postu:
ja rowniez przylaczam sie do podzienkowan. szczegolnie za wyklad o GUE.

szkoda tylko ze juz nie bylo czasu na komunikacje swiatlem ale co sie odwlecze to ...

pozdrawiam lukasz
Dorota i Wojtek - 24-03-2006, 20:39
Temat postu:
Hej!
Wróciliśmy wreszcie więc trochę od nas Smile

Bardzo miło było się z Wami spotkać - chcieliśmy podziękować wszystkim, którym udało się wytrzymać te kilka godzin naszego marudzenia...

Bardzo dziękujemy Markowi Habiorowi - naszemu spotkaniowemu optykowi - z naszego punktu widzenia, warto zrbić takie spotkanie wyłącznie z nim - ilość informacji jaką posiada warta jest choćby liźnięcia Smile, a przydać się może każdemu...

Oto kilka fotek ze spotkania:





KasiaK - 29-03-2006, 10:05
Temat postu:
hej,
z lekkim opóźnieniem (dopiero wróciłam) ale równiez chciałabym przyłaczyc sie do podziękowań..
bylo bardzo sympatycznie....nastepnym razem zrobie tak, zebym mogła byc dłuzej Crying or Very sad


pozdrawiam
Kasia
Piotrek - 29-03-2006, 21:44
Temat postu:
KasiaK napisał/a:
hej,
z lekkim opóźnieniem (dopiero wróciłam) ale ...


Jak sobie przypomnę, że oddałaś mi swój kubeczek i moje usta dotykały tej samej krawędzi co Twoje...
kjar - 29-03-2006, 22:14
Temat postu:
Piotrek napisał/a:
... i moje usta dotykały tej samej krawędzi co Twoje...
Piotrek!
Jako świadek Twoich zaręczyn z Gosią życzę Ci aby ten post został zmoderowany przez Mirkę zanim Słońce wstanie Very Happy No chyba, że wcześniej zmoderujesz się sam Smile
Piotrek - 29-03-2006, 22:40
Temat postu:
kjar napisał/a:
Piotrek napisał/a:
... i moje usta dotykały tej samej krawędzi co Twoje...
Piotrek!
Jako świadek Twoich zaręczyn z Gosią życzę Ci aby ten post został zmoderowany przez Mirkę zanim Słońce wstanie Very Happy No chyba, że wcześniej zmoderujesz się sam Smile


Oj.... Bo niechcący wymsknie mi się z kim dzieliłeś kajutę na safari... Smile
KasiaK - 29-03-2006, 22:55
Temat postu:
Piotrek napisał/a:
kjar napisał/a:
Piotrek napisał/a:
... i moje usta dotykały tej samej krawędzi co Twoje...
Piotrek!
Jako świadek Twoich zaręczyn z Gosią życzę Ci aby ten post został zmoderowany przez Mirkę zanim Słońce wstanie Very Happy No chyba, że wcześniej zmoderujesz się sam Smile


Oj.... Bo niechcący wymsknie mi się z kim dzieliłeś kajutę na safari... Smile


bomba!
moze jeszcze jakies szczegoliki? Wink lubie słuchac pikantnych historii....... Laughing


p.s. Piotrek......tej samej krawedzi dotykały? uhmmm ....szkoda, ze tylko kubeczka Wink
Piotrek - 29-03-2006, 23:03
Temat postu:
KasiaK napisał/a:
Piotrek napisał/a:
kjar napisał/a:
Piotrek napisał/a:
... i moje usta dotykały tej samej krawędzi co Twoje...
Piotrek!
Jako świadek Twoich zaręczyn z Gosią życzę Ci aby ten post został zmoderowany przez Mirkę zanim Słońce wstanie Very Happy No chyba, że wcześniej zmoderujesz się sam Smile


Oj.... Bo niechcący wymsknie mi się z kim dzieliłeś kajutę na safari... Smile


bomba!
moze jeszcze jakies szczegoliki? Wink lubie słuchac pikantnych historii....... Laughing


Póki Kjar mnie nie wyda to ja Jego też nie... Męska solidarność Smile)

KasiaK napisał/a:

p.s. Piotrek......tej samej krawedzi dotykały? uhmmm ....szkoda, ze tylko kubeczka Wink


Bo za wcześnie wyszłaś...
KasiaK - 30-03-2006, 00:06
Temat postu:
Piotrek napisał/a:


KasiaK napisał/a:

p.s. Piotrek......tej samej krawedzi dotykały? uhmmm ....szkoda, ze tylko kubeczka Wink


Bo za wcześnie wyszłaś...



uhu...przynajmniej w dziób od pszczółki nie dostałam Smile

a wracajac do tematu Laughing moze mi Panstwo opowiedzą co było ciekawego po moim wyjsciu?
Mirka Żytkowska - 30-03-2006, 10:38
Temat postu:
Nie liczcie na moją interwencję - ciekawie się tu robi.... Laughing Laughing Laughing

Kasia, nie wiem co prawda dokładnie, jak przebiegało spotkanie z DiW w Warszawie, ale myślę, że przynajmniej w podstawach program był podobny do spotkania gorzowskiego, które zostało przeze mnie krótko opisane w dziale "spotkanie z SGFN".

Pozdrawiam, Mirka
Tomek Radomski - 31-03-2006, 16:07
Temat postu:
kjar napisał/a:
życzę Ci aby ten post został zmoderowany

to nie zależy od życzeń, a merytorycznie rzecz ujmując "zasług"

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz