Forum Dive Trek Group

Spotkania - 01.03.08 Testowanie latarek

Dorota i Wojtek - 13-02-2008, 15:06
Temat postu: 01.03.08 Testowanie latarek
W międzyczasie zmieniła się data testów - odbędą się one 1 marca ok. godz. 14.00

Witam.

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie (czyt. producenci dostarczą na czas oświetlenie), to zapraszam chętnych do wspólnego poświecenia sobie kilkoma nowymi i innymi, nieco starszymi latarkami.


Powinien pojawić się premierowo HID firmy Sea Monster w dwóch wersjach.
Będzie także najmocniejsza wersja diodówki GRALmarine i... jakaś tajna niespodzianka (Bartek coś tam szykuje w wielkiej tajemnicy...)
Będzie można porównać powyższe z HIDem Halcyona Explorer 18W, a jeżeli spełnią się marzenia świetlne Adama F. to również z HIDem H 10W.

Będę miał tylko po jednym aku do każdej latary, więc raczej nie da się zorganizować tego tak, żeby każdy zrobił niezależnego nura z zestawem latarek. Wymyśliło mi się, że możemy zrobić "stanowisko testowe" przy jakieś koparce/domku czy gdzieś tam (drogę oporęczujemy linką od powierzchni, żeby każdy mógł trafić) i każdy może sobie porównać i wyrobić własne zdanie, która latara jest najfajniejsza na świecie.


Żeby nie było, że coś z założenia jest lepsze - w miejscu testowania będzie obowiązywał zakaz robienia sugestywnych min Shocked i mrugania okiem w sposób sugerujący lepszą latarkę Twisted Evil .


Latarki będą opisane, tak, że każdy będzie wiedział czym świeci. Wszystkie powinny leżeć odpalone w tajnym miejscu do którego chętnych zaprowadzi poręczówka... Twisted Evil
Pozostaje kwestia ustalenia jak wygląda znak "przybyłem tutaj żeby potestować latarki" Wink.


Trochę danych technicznych:

Lokalizacja:
Jaworzno-Koparki
gdzieś pod wodą -> drogę wskaże poręczówka

Czas trwania:
90min - początek ok. 14.30

Kto może testować:
każdy kto to lubi i pokaże umówiony znak sygnał 8)


Warto zabrać ze sobą aparat/kamerę - można wtedy zrobić jakiś materiał do spokojnego oglądania w domu.


Prosiłbym, żeby osoby, które spodziewają się swojej obecności, wpisały się poniżej - pozwoli to ograniczyć efekt wstrząsowy mogący się pojawić, kiedy jednorazowo nadpłynie jakieś 276 osób... Wink


Do zobaczenia,
Wojtek



P.S.
Jeżeli obiecane latarki nie dotrą na czas - imprezę przenosimy w bliżej nieokreśloną przyszłość
Robert Gruca - 13-02-2008, 17:05
Temat postu:
Ja i moja partnurka prosimy o wpisanie na liste zainteresowanych Smile
Dorota i Wojtek - 13-02-2008, 17:07
Temat postu:
Smile - to już wiemy że nie będziemy sami... dzięki
GRALmarine - 13-02-2008, 17:47
Temat postu:
Albo przyjadą same ,albo zabiorą mnie ze sobą.Akumulatorów nie powinno zabraknąć. Tylko czy nie będzie zbyt jasno?
Bartłomiej Grynda
Robert Gruca - 13-02-2008, 17:52
Temat postu:
GRALmarine napisał/a:
zabiorą mnie ze sobą


Bardzo chetnie poznam konstruktora mojej przyszlej latarki Smile
Dorota i Wojtek - 13-02-2008, 17:59
Temat postu:
GRALmarine napisał/a:
Tylko czy nie będzie zbyt jasno?


hehe... wreszcie Cię wciągnę pod wodę Twisted Evil

a tak na poważnie, to może da radę dotrzeć także konstruktor Sea Monster'a ?

Wojtek
sea monster - 13-02-2008, 18:16
Temat postu: sea monster
witam wszystkich Very Happy no tak to piekna idea przyjade z wielka przyjemnością. Zobacze moze przyciagne kilka osób. Sam jestem bardzo ciekawy tego porównania.

pozdrawiam
Paweł
Dorota i Wojtek - 13-02-2008, 18:27
Temat postu:
sea monster napisał/a:
przyjade z wielka przyjemnością


Lepiej stać się nie mogło Smile

Początkowy plan testowania może zatem ulec zmianie - dojdzie możliwość podyskutowania z konstruktorami salut salut .


Brakuje w takim razie tylko ober grilowca z jakimiś żeberkami czy innym wurstem 8)


Wojtek
sea monster - 13-02-2008, 18:31
Temat postu:
mam pytanko czy nie lepiej było by sie spotkać 1.03.2008 w sobote myslę ze kila osób które przyjadą będą miały jeszcze droge do domu a znajac nasze drogi to ...... Rolling Eyes
pozdrawiam
Paweł
Dorota i Wojtek - 13-02-2008, 18:39
Temat postu:
u mnie klapa - 01.03 - mam już zaplanowane warsztaty

Wojtek
WW - 15-02-2008, 12:58
Temat postu:
Czy można sie jeszcze "zapisać". Jeśli czas pozwoli, to chętnie bym wpadł tym bardziej, że oszukany przez innego "producenta" szukam latarki.
To kiedy dokładnie ten test, 1 czy 2 marca.?
Dorota i Wojtek - 15-02-2008, 13:26
Temat postu:
WW napisał/a:
Czy można sie jeszcze "zapisać".



Zapraszam - jeżeli policzyć "zapisanych" to jest ich raptem 2 i 2 producentów Twisted Evil .
Będzie jeszcze Tomek, Adam i kilka osób, które działają w ukryciu Wink więc tłumów się nie spodziewam...


Właśnie się okazało, że warsztat z 01.03 mogę przesunąć, więc możemy testy ustawić właśnie na sobotę 01.03 co pewnie będzie na rękę przyjeżdżającym z daleka.

Więc moja propozycja sobota godz 14.00
Może być?

WW - czuj się zapisany Smile.
sea monster - 15-02-2008, 13:52
Temat postu: test
fajowo Very Happy sobota to dobry termin
pozdrawiam
pawel
WW - 15-02-2008, 14:18
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
WW napisał/a:
Czy można sie jeszcze "zapisać".



Zapraszam - .


Dzięki będę.
Jakiś gril jest planowany ?
Dorota i Wojtek - 15-02-2008, 14:32
Temat postu:
Cytat:
Jakiś gril jest planowany ?


Niestety nie ma Advanced Grill Divera.

Jeszcze Smile ...


Może ktoś się pojawi, trzeba tylko wtedy upolować jakiegoś zwierza pigalbinorendeer,
żeby potem móc go oprawić, poćwiartować i...
pożreć pachnącego dymem... Twisted Evil


Ale może ktoś ma wojskowy termos taki na kilkanaście litrów?
Możnaby było przygotować jakąś herbatę/kawę...


Wojtek
WW - 15-02-2008, 14:56
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
Cytat:
Jakiś gril jest planowany ?


Niestety nie ma Advanced Grill Divera.

Jeszcze Smile ...


Widać poważne luki w systemie szkoleń PADI.
Ja będę miał własnego sabserwisanta albo i dwoje, no ale na wszystkich nie poradzą Shocked
Maciek Minorczyk - 15-02-2008, 15:23
Temat postu:
14 troszke późno i lipa że koparki ale postaram sie byc. Bedziecie mieli jakies Skrzydla do Testu ??? na H albo na DR?? Wink
Dorota i Wojtek - 15-02-2008, 16:14
Temat postu:
Maciek Minorczyk napisał/a:
Bedziecie mieli jakies Skrzydla do Testu ???


Nie - to testy latarek Smile

tak na marginesie: od jakiś 2 tygodni masz nie przeczytaną PW w sprawie testów... Rolling Eyes



Wojtek
Maciek Minorczyk - 15-02-2008, 23:12
Temat postu:
yyyyyyyy i wlasnie tu zaczynaja sie problemy z uporzadkowaniem mojego zyciorysu .

odpowiedz poszla ;p Przepraszam za Zwloke Embarassed Confused sunny
borosail - 20-02-2008, 12:34
Temat postu:
skoro pisałes o 276 osobach do testowania latarek, to dodatkowo zgłaszają sięjeszcze dwie osoby z łodzi (boro, mario), a także nasz wspólny kolega z katowic voitekb.

mamy nadzieję powalczyć na miecze świetlne i porównac czy aby moja groza 50w nie świeci sunny lepiej.

do zobaczenia salut
boro
Dorota i Wojtek - 20-02-2008, 13:04
Temat postu:
Cześć Boro Smile.

No to superowo - wpadajcie gromadnie i zabierajcie ze sobą nieśmiałego Wojtasa z Katowic 8).

Z Twoją "zgrozą" sobie poradzimy: najpierw odpalimy ją gdzieś w kącie za koparką - jeżeli okaże się, że świeci lepiej od boskiej latary na "H" - to się w niej przepali żarówka albo jakieś takie inne "ojej"... Wink


Do zobaczenia,
Wojtek


PS.

Zastanawiam się nad miejscem gdzie ułożyć te wszystkie latarki pod wodą tak, żeby każdy mógł podpłynąć i sobie poświecić, a równocześnie nie musiał marznąć w jakimś mokraczu szukając "test plejsu" przez 2,5godz... Może na łyżkach - co o tym myślicie?
Obydwu konstruktorów posadzimy wtedy pod wiatą po dwóch stronach stołu i mogą robić do siebie groźne miny...

Czy ktoś mógłby zabrać ze sobą wagę, taką, którą można zważyć latary na powierzchni i w wodzie ? Mam na uwadze coś w tym stylu:
.
Marcin Sójka - 20-02-2008, 13:43
Temat postu:
Jest duza szansa, ze Zielone Zolwie, sztuk 2, tez wpadna. Very Happy
Szkoda, ze nurkowac bedzie tylko jedna sztuka Crying or Very sad

alien
TomM - 20-02-2008, 13:50
Temat postu:
A zatem "zlot gwiaździsty"? Fajnie... To i my sie przypętamy, trudno nie skorzystać z takiej okazji towarzyskiej Smile
Dorota i Wojtek - 20-02-2008, 14:12
Temat postu:
No to świetnie Smile


Zapomniałem dodać, że duchowe wsparcie na czas testu będzie zapewniać para padawanów poszukujących mocy Adam F. i Tomek T. :druid: :druid: .


Wojtek
Janek - 20-02-2008, 15:35
Temat postu:
Jeśli tylko dam radę, to tez przybędzę... i przywiozę ze sobą 50w halogena produkowanego pod Krakowem... Coby zobaczyć czy potrzeba mi cokolwiek lepsiejszego Wink
Pozdrawiam
Janek
WW - 21-02-2008, 16:01
Temat postu:
To może by ktoś zestawił listę potencjalnych "testowiczów".
Adam Frajtak - 21-02-2008, 20:52
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
No to świetnie Smile


Zapomniałem dodać, że duchowe wsparcie na czas testu będzie zapewniać para padawanów poszukujących mocy Adam F. i Tomek T. :druid: :druid: .


Wojtek

Ja już nawet szkła przyciemniłem w masce żeby mnie jasność świecideł nie poraziła Smile
Janek - 21-02-2008, 21:16
Temat postu:
WW napisał/a:
To może by ktoś zestawił listę potencjalnych "testowiczów".


WW spoko, Koparki duże, zmieścimy się Smile)
Przy okazji: czy to nie Ty sprzedałeś twina mojemu kumplowi? "Zbojowi" z Łodzi?
Pozdrawiam
Janek
Kacper - 21-02-2008, 22:00
Temat postu:
Ja chyba też się wybiorę, duże prawdopodobieństwo że przyjadę sam, ale mam nadzieję, że znajdę jakiegoś partnura?
Robert Gruca - 21-02-2008, 23:43
Temat postu:
kacperek2231 napisał/a:
mam nadzieję, że znajdę jakiegoś partnura?

Jakby co zapraszamy do naszego 2 osobowego zespolu Smile


Fajnie bedzie poznac Was w realnym swiecie Smile
Marcin Sójka - 22-02-2008, 06:13
Temat postu:
Zielone Zolwie prawdopodobnie przybeda w liczbie sztuk 1 (Gosia pracuje), ale byc moze nadciagnie Lukasz L (mamy do przetrenowania techniki jaskiniowe przed sezonem) Very Happy

alien
WW - 22-02-2008, 10:22
Temat postu:
[quote="Janek"]
WW napisał/a:

Przy okazji: czy to nie Ty sprzedałeś twina mojemu kumplowi? "Zbojowi" z Łodzi?
Pozdrawiam
Janek


Ja mu go tylko pożyczyłem, Już oddał i nawet się odwdzięczył Very Happy
I to było bardzo dawno temu.
Nul - 22-02-2008, 15:43
Temat postu:
Istnieje pewna możliwość, że Nul się pokoparkuje z Wami. Doprecyzuję zamiary...
Wprawdzie nie tyle chodzi mi o testowanie, co głównie o względy towarzyskie, ale też chętnie się dam oświecić/oświetlić/oślepić... Niee, to ostatnie to już nie...
N.
Kacper - 22-02-2008, 16:16
Temat postu:
Nul napisał/a:
Istnieje pewna możliwość, że Nul się pokoparkuje z Wami. Doprecyzuję zamiary...
Wprawdzie nie tyle chodzi mi o testowanie, co głównie o względy towarzyskie, ale też chętnie się dam oświecić/oświetlić/oślepić... Niee, to ostatnie to już nie...
N.


Powody mojego przyjazdu też są bardzo podobne, czyli towarzysko- krajoznawcze. Głównie chcę sobie na spokojnie, bez pośpiechu pooglądać podwodne atrakcje kamieniołomu, bo przy pierwszej wizycie nie było mi to dane (ganiałem za kursantami). Zatem miło mi będzie zanurać jeszcze z jakimś tamtejszym kustoszem akwenu Smile
aleXandra - 22-02-2008, 17:06
Temat postu:
Nul napisał/a:
Istnieje pewna możliwość, że Nul się pokoparkuje z Wami. Doprecyzuję zamiary...

o! Mam nadzieję, że możliwość szybko zmieni się w pewność...! Very Happy

Janku - mam nadzieję, że Tobie również uda się dotrzeć (nie wiem czy mnie z forum kojarzysz, ale mieliśmy okazję wiosną razem na koparkach zanurkować)

Całkiem ciekawie pod względem towarzyskim to testowanie się zapowiada Smile Fajnie będzie parę wirtualnych znajomości zamienić na realne!
Janek - 22-02-2008, 17:14
Temat postu:
aleXandra napisał/a:
Janku - mam nadzieję, że Tobie również uda się dotrzeć (nie wiem czy mnie z forum kojarzysz, ale mieliśmy okazję wiosną razem na koparkach zanurkować)
Całkiem ciekawie pod względem towarzyskim to testowanie się zapowiada Smile Fajnie będzie parę wirtualnych znajomości zamienić na realne!


Jasne, że kojarzę - ze wspólnego nurkowania, bo że Ty to "AleXandra" to nie kojarzyłem! Mr. Green

A teraz szukam jakiegoś transprotu dla A-Nul z Krakowa na Koparki w "Dzień Testów Świateł Jedajów" Mr. Green - bo bez pomocnej dłoni, a głównie pomocnych czterech kółek, to dziewczyna nie ma jak dojechać ze szpejem... może ktoś z Krakowa się wybiera i będzie miał wolne miejsce w aucie?
Pozdrawiam i cieszę się na spotkanie
Janek
Nul - 22-02-2008, 19:00
Temat postu:
No właśnie: A-Nul szuka transportu... Hmm... taxówka? Smile gdyby ktoś z Krakowa jechał i miał odrobinę miejsca ("odrobinę" prosze traktować dość... elastycznie Smile), to chętnie się doczepię. W sumie kółka to nawet mam, ale kierowcy dałam urlop, więc tego... no... No bo nie przewidywałam wyjazdu, Janek mnie namówił... naciągnął... Smile

Pzdr,
N.
Maciek Minorczyk - 22-02-2008, 22:23
Temat postu:
No to Bedzie Spora Ekipka Very Happy Nie postaram sie zawieść Znaczy to Bede na pewno Very Happy
Janek - 23-02-2008, 16:09
Temat postu:
Nul napisał/a:
No bo nie przewidywałam wyjazdu, Janek mnie namówił... naciągnął... Smile
Pzdr,
N.


Juz się nie mogę doczekać. Nie martw się Nul jak się nikt nie zgłosi to jakoś to wymyślimy Wink
A ja będę miał jeden wielki test na tym spotkanku Mr. Green Nie dość że latarki to jeszcze: nowiutki ocieplacz Finfil Ursuita, suche rękawiczki i pierścionki Gatesa, a jeszcze skrzydełko DTD do twina.... Ciekaw jestem ile będę musiał ołowiu do tego wszystkiego wrzucić... Wink
Pozdroofki i do zobaczenia
Janek
Nul - 23-02-2008, 16:45
Temat postu:
Apel poskutkował, Nul już nie ma wymówki i musi się pojawić.

WW, naprawdę będziesz? Bzzz... bzzz... bzzz... Smile

N.
WW - 25-02-2008, 10:15
Temat postu:
Nul napisał/a:


WW, naprawdę będziesz? Bzzz... bzzz... bzzz... Smile

N.


Na "bzyka" - zawsze
Poza tym latarka też mnie interesuje.
celetron - 25-02-2008, 15:57
Temat postu:
Witam,

Być może dojedzie jeszcze dwóch "Paskudnych" nurków z Lublina. Okaże się po koniec tygodnia.
Dorota i Wojtek - 25-02-2008, 16:02
Temat postu:
Cytat:
Być może dojedzie jeszcze dwóch "Paskudnych"


no to będzie paskudnie... Wink

zapraszam serdecznie


Wojtek
celetron - 25-02-2008, 16:27
Temat postu:
Czyli ostatecznie w sobotę o 14:00?
Dorota i Wojtek - 25-02-2008, 16:30
Temat postu:
Tak.
Pewnie wiele osób będzie wcześniej, ale o 14 stanie się światłość... i przez kolejne 1,5 godz będzie trwać, a potem jeszcze jakieś dyskusje - o ile komuś będzie się chciało gadać Wink.

Nie zgłosił się nikt do obsługi grilla, więc pewnie każdy przywiezie kanapki z szynką i ogórkiem... niech i tak będzie 8)


Wojtek
Maciek Minorczyk - 25-02-2008, 19:34
Temat postu:
celetron napisał/a:
Czyli ostatecznie w sobotę o 14:00?


a Temat jest 02.03.08

O co chodzi Wedle mojego Kalendarza 02.03 TO JEST NIEDZIELA!!! I ja Sie na Niedziele szykowalem ?? O co chodzi ??? Bo sie lekko poirytowalem ?? Sprawdzilem Wszystkie Kalendarze w Domu i nie chce byc inaczej 01.03 to jest SOBOTA a 02.03 TO NIEDZIELA !! Wiec...
aleXandra - 25-02-2008, 19:40
Temat postu:
Po prostu w międzyczasie uległ zmianie termin warsztatów. Gdzieś w okolicy dołu pierwszej stroniy... Trzeba grzecznie czytać wszystkie posty Twisted Evil

Ale temat wątku wypadałoby jednak zmienić.
Dorota i Wojtek - 25-02-2008, 19:41
Temat postu:
Wojtek gdzieś w środku tematu zmienił datę co wszyscy zauważyli i zaakceptowali - no może z wyjątkiem Maćka Wink napisał/a:

Właśnie się okazało, że warsztat z 01.03 mogę przesunąć, więc możemy testy ustawić właśnie na sobotę 01.03 co pewnie będzie na rękę przyjeżdżającym z daleka.

Więc moja propozycja sobota godz 14.00
Może być?


Zaraz zmienię główny tytuł...
Przepraszam za kłopot.


Wojtek
Maciek Minorczyk - 25-02-2008, 19:48
Temat postu:
w Kobze Źbika - kurna dziaslo Sad jest zle Confused jest bardzo zle Crying or Very sad sobota niestety jest zaplanowana Sad przeoczylem kurde przoczylem Sad Ciagle sugerowalem sie tematem . Nie wiem w takiej sytuacji czy dam rade byc .
WW - 26-02-2008, 07:13
Temat postu:
Tylko pogoda nam sie kiepści. Wiatr i opady przy 6 Celcjuszach.
Zna ktoś optymistyczniejszą ?
Sabserwisant/małżonka mi się zbiesi Sad
TomM - 26-02-2008, 09:40
Temat postu:
WW napisał/a:
Zna ktoś optymistyczniejszą ?


Niestety nie. Na pogodę wpływu nie mamy. Pozostaje przyjąć to co będzie i nadrabiac miną
Dorota i Wojtek - 28-02-2008, 10:38
Temat postu:
Info z ostatniej chwili Smile:

jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to do potyczek dołączy diodowa latarka AZON, a przyjedzie na testy z Azji...


Wojtek
Robert Gruca - 28-02-2008, 11:12
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
do potyczek dołączy diodowa latarka AZON


Hmm... fajnie Smile Ciekawe czy producent sie pofatyguje osobiscie, bo jak na razie to dobrze mu idzie zrażanie do siebie potencjalnych nabywcow.
Dorota i Wojtek - 28-02-2008, 11:14
Temat postu:
robertg napisał/a:
Ciekawe czy producent sie pofatyguje osobiscie...


Podejrzewam, że producent nawet nie wie o prawdopodobnych występach swojego wyrobu.


Wojtek
WW - 28-02-2008, 13:20
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
robertg napisał/a:
Ciekawe czy producent sie pofatyguje osobiscie...


Podejrzewam, że producent nawet nie wie o prawdopodobnych występach swojego wyrobu.


Wojtek


Najpewniej z założenia wychodzi, że dobry produkt sam się broni i reklamuje Razz
Szkoda, bo chciałem zobaczyć jego kompaktowa latarkę.
martin - 28-02-2008, 14:17
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
Podejrzewam, że producent nawet nie wie o prawdopodobnych występach swojego wyrobu.


Tylko bron boze nie pokus sie o komentowanie po testach Wink
Nul - 28-02-2008, 14:56
Temat postu:
Znów się pozmieniało i Nul jednak szuka transportu...
Większego niż wózeczek do twina... Smile
Na trasie Kraków - koparki to znaczy wiata któraś - i z powrotem...
N.
Tomek Radomski - 28-02-2008, 15:02
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
producent nawet nie wie o prawdopodobnych występach swojego wyrobu

Jak sie dowie to zabroni Mr. Green
Dorota i Wojtek - 28-02-2008, 15:17
Temat postu:
martin napisał/a:
Tylko bron boze nie pokus sie o komentowanie po testach Wink


Cytat:
Jak sie dowie to zabroni Mr. Green



Nie jestem pewien o co wam chodzi scratch , wiem tylko, że jeżeli dzisiaj latarka do mnie dotrze( a podobno już jedzie), to naładuję akumulator zgodnie z instrukcją "azon manual" Wink i przywiozę w sobotę - tam będzie można ją macać, porównywać, świecić w dziury itp. Jeszcze wieczorem założę temat gdzie każdy będzie mógł opisać swoje wrażenia testowe - może też trafić się relacja on-line Smile.


Nie jestem tylko pewien czy dojdzie 10W HID Halcyona - dopiero wczoraj BtS wysłał go z Niemiec, więc w najgorszym wypadku będzie tylko 18W.

Wojtek
martin - 28-02-2008, 16:42
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:
BtS wysłał go z Niemiec


Zalezy czym i jak wyslal. DHL potrafi dostarczyc w ciagu 24 godzin.
Dorota i Wojtek - 28-02-2008, 16:45
Temat postu:
martin napisał/a:
Zalezy czym i jak wyslal. DHL potrafi dostarczyc w ciagu 24 godzin.


Zwykle dochodzi w 2 dni - no nic, zobaczymy.

Wiem za to, że będzie też Waldo z jakimś nowym super nagrywadło-fotografidłem najbardziej HD, więc będzie ładny film... 8)
TomM - 28-02-2008, 17:11
Temat postu:
Waldo będzie, ale nie ma gwarancji, że wejdzie do wody, bo coś grypus w Małoposce szczerzy kły.
Dorota i Wojtek - 28-02-2008, 20:04
Temat postu:
no i przyszło...

czyli mam Azona scratch

Czyli ci co nie widzieli zobaczą. Na razie czeka mnie ładowanie 12aku, które trzeba wyjmować i wkładać do małej ładowarki...
Z komentarzami zaczekam do czasu podwody...

Cytat:
bo coś grypus w Małoposce szczerzy kły.


nie tylko w Małopolsce - też przyjadę na wspomagaczach Confused
Dorota i Wojtek - 28-02-2008, 20:25
Temat postu:
Jeszcze jedna sprawa:

Bartek Grynda przywiezie kamerę, która da stały podgląd na miejsce testowania. Będzie można oglądnąć super świecidła na niewielkim telewizorku. Tutaj prośba - możemy podwodny obraz rzucić na jakiś ekran, ale potrzebny byłby projektor i rzeczony ekran - czy ktoś może dysponuje takim sprzęcichem i mógłby ze sobą zabrać?


Wojtek
WW - 29-02-2008, 09:45
Temat postu:
Dorota i Wojtek napisał/a:


nie tylko w Małopolsce - też przyjadę na wspomagaczach Confused


W Łódzkim też szaleje. Chyba przyjadę bez sabserwisanta Crying or Very sad
Dorota i Wojtek - 29-02-2008, 13:06
Temat postu:
Zapowiedzi sprzętowe wyglądają tak:

- 2 HID'y Sea Monster
- 2 latarki Gral Marine
- niespodzianka Gralmarine Shocked
- AZON latarka diodowa
- Halcyon Explorer HID 18W
- 10W j.w. niestety nie dojechał Sad
- Halcyon Scout LED i Krypton (latarki backupowe)
- straszna jasność - czyli Zgroza z Łodzi... Twisted Evil
- zobaczymy 8)

Najważniejsze jednak jest to, że producenci Gralmarine i Sea Monster potwierdzili swoją obecność podczas testów - będzie więc można porozmawiać i uzyskać szczegółowe, świetlne informacje źródłowo.



Przypomnę, że latarki odpalimy przy "łyżkach" na Koparach ok. godz. 14.00.
Każdy może podpłynąć, poświecić, porównać dowolne z wymienionych latarek. Będą świeciły przez 1,5godz (chyba, że któraś padnie wcześniej Rolling Eyes ).
Żeby nie było wątpliwości jak tam trafić, drogę oporęczujemy, a nad miejscem gdzie będzie dziać się światłość postawimy halcyonową parówę w rozm. XL rendeer .


Warunkiem udziału w teście jest pokazanie umownego znaku "chcę macać". Wszystkich uczestników zapraszam do późniejszego wyrażania swoich wrażeńw wersji pisanej na forum. Foto/video mile widziane.


Do zobaczenia.

Wojtek


PS.
Tomek T. został pokonany przez grypę Sad - będziemy więc strzec świetlistych grali we dwójkę z Adamem F.
WW - 29-02-2008, 14:15
Temat postu:
%To kto jeszcze z Boat City ?? Twisted Evil
GRALmarine - 29-02-2008, 15:18
Temat postu:
A czy HID 21W +HID35W +HID45W +HID45W Wideo +LED... to nie będzie już za dużo?
Bartłomiej Grynda
WW - 29-02-2008, 15:29
Temat postu:
My się roboty nie boim. Damy radę. Twisted Evil

A w sprawie testu.
Może jakaś deska i do niej przymocowane wszystkie latarki.
I wszyscy bez płetw, co by nie zamącili. Razz
Dorota i Wojtek - 29-02-2008, 15:36
Temat postu:
GRALmarine napisał/a:
to nie będzie już za dużo?



nie zapomnij o MHD Smile

Jeżeli to nie kłopot, to zabierz proszę latarkę backupową.

Wojtek
Kacper - 29-02-2008, 22:02
Temat postu:
Jak aktualnie wygląda sytuacja pogodowa na śląsku? Wszędzie jakies wichury zapowiadają, w warszawie na razie cisza, ale może przed burzą ??
Robert Gruca - 29-02-2008, 22:18
Temat postu:
Na razie nic nie zapowiada znacznego pogorszenia pogody - czasem troche pokropi, ale dzis pogoda byla bardzo przyjemna. W ciagu dnia sloneczko i caly czas cieplo, teraz na termometrze jest 6C, w dzien bylo nawet do 11C.
Bogen - 29-02-2008, 22:33
Temat postu:
Cytat:
Na razie nic nie zapowiada znacznego pogorszenia pogody


Żartujesz. Question
Twisted Evil
Wszędzie straszą .... zerknij na WP ONET TV
Kacper - 29-02-2008, 22:43
Temat postu:
No właśnie że wszędzie straszą to się pytam, bo jak ma być dramat pogodowy to się zastanawiam czy jest sens gnać przeszło 300 km w jedną i popołudniu wracać drugie 300. Nic to, o 5 rano pooglądam TVN Meteło Very Happy i zobaczę co i jak. Dobranoc
Bogen - 29-02-2008, 22:47
Temat postu:
kacperek2231 napisał/a:
o właśnie że wszędzie straszą to się pytam


POGODA

będę wiedział pierwszy... Wink ...
WW - 01-03-2008, 08:10
Temat postu:
Bardzo ciężko mi to wyznać, ale pogoda mnie przekonała.
I do tego zostałem sam, a samemu w taka pogodę to ... Sad
Bardzo żałuję.
Robert Gruca - 01-03-2008, 08:27
Temat postu:
Pogoda faktycznie nie zacheca, w Katowicach delikatnie pada, troche wieje, jest szaro buro i ponuro... ale i tak mam nadzieje ze wiecej osob nie pojdzie w slady WW i nie zostanie w domu.

Na koparkach na prawde bedzie fajnie Smile Sam sobie to tez caly czas tak tlumacze Wink
TomM - 01-03-2008, 10:05
Temat postu:
robertg napisał/a:
w Katowicach delikatnie pada, troche wieje


Ja bym raczej powiedział, że jest "chujnia silnia", ale przynajmniej będzie ciemnawo Smile
Adam Frajtak - 01-03-2008, 10:07
Temat postu:
nie wiem o czym mowa.. pogoda jest jak na zamowienie. Ja wygladalby testy latarek w pelnym sloncu?
Dorota i Wojtek - 02-03-2008, 07:36
Temat postu:
Witam.

Przeniosłem opinie testerów i wszystkie komentarze związane z testami do tego tematu w dziale "Oświetlenie" - będzie w ten sposób łatwiej odszukać przydatne informacje w przyszłości.

Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz