Forum Dive Trek Group

Spotkania - Szukam partnura - niedziela, Białe Gostymińskie

Janek - 20-06-2008, 17:07
Temat postu: Szukam partnura - niedziela, Białe Gostymińskie
Jak w temacie - będę w niedzielę nad Białym - ale bez partunurka. Chętnie się do kogoś podłączę na wspólne nurkowanie.
Wiadomość proszę tutaj lub na priv.
Pozdrawiam
Janek
Kacper - 20-06-2008, 17:52
Temat postu:
Dawaj na Guźnię k/Łowicza, wybiera się tam kilka osób, tyle ze niedziela z samego rana, pewno 8-9
Janek - 20-06-2008, 19:16
Temat postu:
Kacper napisał/a:
Dawaj na Guźnię k/Łowicza, wybiera się tam kilka osób, tyle ze niedziela z samego rana, pewno 8-9


Dzięki za zaproszenie Very Happy ale nad Białym być muszę - z przyczyn innych niż jedynie chęć dania nurka - więc pod Łowicz zawitam chętnie innym razem.
Dziękuję
Janek

P.S. No, chyba żebyście dali się namówić na zmianę planów Wink Ty z Sochaczewa masz nad Białe jeszcze bliżej niż ja... z Ożarowa Mr. Green
P.S.2. Jeśli jedziecie tam z Duchem - to pozdrowionka dla niego salut
qbapuch - 03-07-2008, 22:31
Temat postu:
Chętnie z Tobą zanuram.
Ostatnim razem nie mieliśmy okazji. Powiedzmy, że wtedy zapomniałem szpeju Rolling Eyes

Boro na pewno będzie miał tyle roboty i tyle samo propozycji na nurkowanie, że zapomni o swoim starym przyjacielu Smile - i chciałoby się powiedzieć jak zwykle z resztą SmileSmile, ale oczywiście tak nie powiem Mr. Green

Ja dojadę w sobotę koło południa i będę do samego końca. Mój plan na te dni obejmuje - oczywiście oprócz testów, sprawdzenie mojego nowego Santi ESpace i pierścieni Huntera.

Także do zobaczenia
borosail - 04-07-2008, 01:54
Temat postu:
qbapuch napisał/a:

Boro na pewno będzie miał tyle roboty..., że zapomni o swoim starym przyjacielu Smile - i chciałoby się powiedzieć jak zwykle z resztą SmileSmile


Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad Crying or Very sad Evil or Very Mad
qbapuch - 04-07-2008, 14:06
Temat postu:
Co masz taką posępną minę SmileSmile

Ponabijać się nie można ??

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz