Forum Dive Trek Group

IANTD - szkolenie instruktorskie IANTD

sskijop - 12-09-2012, 07:27
Temat postu: szkolenie instruktorskie IANTD
Chcialbym zrobic kurs instruktorski chodzi o szkolenia owd, aowd, rescue ale slyszalem ze ludzie nie chetnie podchodza do tej organizacji. Co o tym myslicie?
Adam Frajtak - 12-09-2012, 08:35
Temat postu:
statystycznie ludzie najchętniej podchodzą do PADI szczególnie w kurortach nadmorskich może tam spróbujesz?
Anonymous - 12-09-2012, 08:47
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
statystycznie ludzie najchętniej podchodzą do PADI szczególnie w kurortach nadmorskich może tam spróbujesz?

ale Adam mówisz o polskich kurortach nadmorskich? czy ciepłomorskich kurortach?
Ja nie mam rozeznania dotyczącego wszystkich nadbałtyckich kurortów, ale w mojej okolicy IANTD cieszy się sporą popularnością Smile
Sebastian Mroczkowski - 12-09-2012, 10:21
Temat postu: Re: szkolenie instruktorskie IANTD
sskijop napisał/a:
Chcialbym zrobic kurs instruktorski chodzi o szkolenia owd, aowd, rescue ale slyszalem ze ludzie nie chetnie podchodza do tej organizacji. Co o tym myslicie?


Nie do organizacji się podchodzi tylko do instruktora, jeśli już... Wink

Co do samego IANTD to nie zauważyłem póki co żeby reakcją na fakt że tam szkolę był grymas obrzydzenia u kursantów. Natomiast nie jest to droga gwarantująca szybki i łatwy zarobek - trzeba się napracować...

~S
sskijop - 12-09-2012, 22:18
Temat postu: Re: szkolenie instruktorskie IANTD
Sebastian Mroczkowski napisał/a:
sskijop napisał/a:
Chcialbym zrobic kurs instruktorski chodzi o szkolenia owd, aowd, rescue ale slyszalem ze ludzie nie chetnie podchodza do tej organizacji. Co o tym myslicie?


Nie do organizacji się podchodzi tylko do instruktora, jeśli już... Wink

Co do samego IANTD to nie zauważyłem póki co żeby reakcją na fakt że tam szkolę był grymas obrzydzenia u kursantów. Natomiast nie jest to droga gwarantująca szybki i łatwy zarobek - trzeba się napracować...

~S


nie chodzi o zarobek, lecz chce szkolic dobrze a szkolenia Padi wydaja mi sie malo ciekawe. Juz wolałbym CMAS
Sebastian Mroczkowski - 13-09-2012, 15:34
Temat postu: Re: szkolenie instruktorskie IANTD
sskijop napisał/a:


nie chodzi o zarobek, lecz chce szkolic dobrze a szkolenia Padi wydaja mi sie malo ciekawe. Juz wolałbym CMAS


za jakość szkolenia odpowiada przede wszystkim instruktor, organizacja tylko daje standardy, czasem materiały i przesyła plastiki..


~S
Marcin Sójka - 14-09-2012, 09:10
Temat postu:
Jest dokładnie tak, jak pisze Sebastian. To nie federacja szkoli, a instruktor. A wybierając federację, w której chce się szkolić trzeba tez zwrócić uwagę np. na jakość materiałów jakimi będziesz dysponował jako instruktor.
A same kursy ... programy na większości poziomów i tak są dość podobne Wink
alien
robert9 - 23-10-2012, 01:34
Temat postu:
zeszliscie na manowce panowie.nadalodpowiedz jesy nie jasna. tez jestem zainteresowany odbyciem szkolenia ,jakie sa kryteria i przebieg szkolenia do poziomu instruktor advance nitrox.pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz