Forum Dive Trek Group

Treningi nurkowe - BUR - kiedy i gdzie?

Marcin Sójka - 06-09-2011, 10:07
Temat postu: BUR - kiedy i gdzie?
Temat ten wydzieliłem z naszego projektu BUR - szczegóły tu: klik
Wojtek




Wojtek, planujesz jakieś treningi po 3 października? Ja cały wrzesień jestem nieco zajęty Sad
alien
Adam Jaworski - 06-09-2011, 10:31
Temat postu:
Pazdziernik, Wojtku? Pliiz....
Robert Płociński - 07-09-2011, 16:11
Temat postu:
Dopisuję się.

Jak wszytko się ułoży dojadę na Koparki
Adam Jaworski - 08-09-2011, 09:53
Temat postu:
Wojtku, dopisuję się wstępnie do 3M - nie mam jeszcze pewności na 100%, że dotrę, ale będę się starał Smile Jeżeli tylko ktoś nie będzie mnie próbował od ręki i obowiązkowo przekwalifikować na suchego z twinem, jestem zainteresowany udziałem.
Wojtek A. Filip - 12-09-2011, 06:22
Temat postu:
Hej.
PiotrO napisał/a:
Prosiłbym o info jak w przypadku 3M wygląda kwestia gdzie dokładnie, jaki plan i skąd EAN 32.
Lokalizacje poda Seba albo Tymek. Gazy ładujemy w dowolnej ładowalni (można je przywieźć ze sobą) - sam robię to w naszej bazie w Gdyni -> divespot.pl .
Yavox napisał/a:
Wojtku, kiedy jest szansa na informację o terminach październikowych (najlepiej od 8,15 lub 22) albo listopadowych (od 5, 12 lub 26)?
Informację o kolejnych treningach podamy najwcześniej po zakończeniu dwóch pierwszych - trzeba więc troszeczkę poczekać.

Pozdrawiam,
Wojtek
Wojtek A. Filip - 12-09-2011, 20:58
Temat postu:
No to kroi się super weekend Smile.

W najbliższą sobotę spotykamy się o 1000 na Koparkach.
Zarezerwowaną mamy największą wiatę (do naszej GUEowej nie damy rady się zmieścić Sad ) - obsługa wskaże każdemu drogę na hasło "Trening Bałtycki".
Przygotowaliśmy fajny program treningowy, mamy też sporo do ustalenia/wyjaśnienia jeżeli chodzi o kwestie formalne. Jeżeli projekt będzie się rozwijał, to przed nami wiele wspólnych nurkowań, więc mamy nadzieję lepiej się poznać tym bardziej, że oprócz projektu bałtyckiego chcemy Wam przedstawić zarys innych działań, które realizujemy, a gdzie również możemy współdziałać.

Zajęcia niedzielne poprowadzimy tak, żeby każdy mógł dojechać spokojnie do domu - kończymy je najpóźniej o 1400. Ich zakres będzie zależny od tego co uda nam się zrobić w sobotę.


Noclegi.
Możliwości jest kilka. Najbardziej sprawdzona: hotel Brojan w Jaworznie, gdzie na hasło "nurek" mamy zniżkę (korzystałem wiele razy - mogę polecić). Inna - same Koparki, gdzie można wynająć kilkuosobowy domek. Jest także ośrodek "Sosina". Myślę, że warto użyć netu i wybrać to, co komu najbardziej będzie odpowiadać.
Przed chwilą rozmawiałem z Mirkiem Kierepką - na Koparkach jest usuwana awaria sprężarkowni. Teoretycznie do soboty wszystko powinno działać - na wszelki wypadek polecam przyjechać z pełnymi butlami.

Ważna uwaga: jeżeli ktoś ma ochotę na wieczorną integrację doprawioną alkoholem, to następnego dnia nie nurkuje z nami.


Do zobaczenia,
Wojtek
PiotrO - 13-09-2011, 14:18
Temat postu: Nocleg na Koparkach
Jest jeszcze Hotel Wodnik, tuż obok Sosiny http://www.hotelwodnik.pl/.

P.
czaja - 14-09-2011, 09:39
Temat postu: Nocleh w 3M
A może zna koś fajny nocleg w 3M ?

czaja

P.S. Jadę z ww-y, będę miał miejsce na 1 nurka z zestawem "technicznym", lub 2-ch z zestawami "rekreacyjnymi".
bpiotrek - 14-09-2011, 16:08
Temat postu:
To ja mniej ambitnie pociągnę temat Smile

Na razie na treningi i nurkowania wrakowa się nie piszę, może za rok się uda dojść do poziomu umiejętności/sprzętu w jakim zdecyduję się na wraki.

Na razie chętnie potrzymam rękę na pulsie i mogę przydać się umiejętnościami/wiedzą/kontaktami lub po prostu papierami na żeglugę nawodną. Czyli support powierzchniowy rabbit
Robert Płociński - 14-09-2011, 22:23
Temat postu:
CZy juz wiadomo co ze sprężarką na Koparkach ?
Adam Jaworski - 15-09-2011, 13:40
Temat postu: Re: Nocleh w 3M
czaja napisał/a:
P.S. Jadę z ww-y, będę miał miejsce na 1 nurka z zestawem "technicznym", lub 2-ch z zestawami "rekreacyjnymi".


Przytrzymaj mi pliz jedno miejsce rekreacyjne, jeśli możesz - mój wyjazd ciągle nie jest jeszcze pewny, nawet już się usunąłem z listy, ale walczę Smile Jakbyś miał kolejnych chętnych w kolejce to daj znać, wtedy się ostatecznie zaanonsuję albo usunę z miejscówki.

Adam
Monika - 15-09-2011, 16:13
Temat postu:
robi.ploc napisał/a:
CZy juz wiadomo co ze sprężarką na Koparkach ?


sprężarka już działa

pozdrawiam
Monika
Wojtek A. Filip - 15-09-2011, 20:14
Temat postu:
bpiotrek napisał/a:
Czyli support powierzchniowy

Piotrek nie pękaj, tylko przybywaj - będziemy ćwiczyć m.in. działania i procedury suche i zespołu wsparcia powierzchniowego. Zabieraj graty i działamy Smile.
...a Yavox to już obowiązkowo Wink.

Do zobaczenia,
Wojtek

PS.
Pogoda podobna nawet jakaś ma być, więc
bpiotrek - 15-09-2011, 22:21
Temat postu:
Tak czy siak, najbliższy weekend odpada - praca Evil or Very Mad

Ale z Warszawy jest tak samo daleko na Koparki jak i do Trójmiasta, więc niewykluczone... blackeye

Jak będzie znany termin 3M to dam znać.
Mirek - 15-09-2011, 23:56
Temat postu:
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale z pierwszego postu Wojtka wynika, że termin spotkania w Trójmieście, to tydzień po spotkaniu na Koparkach, czyli 24-25.09.2011.
Wojtek A. Filip - 16-09-2011, 07:37
Temat postu:
Mirek napisał/a:
z pierwszego postu Wojtka wynika, że termin spotkania w Trójmieście, to tydzień po spotkaniu na Koparkach, czyli 24-25.09.2011.

bpiotrek napisał/a:
Jak będzie znany termin 3M to dam znać.

Zgadza się salut.

Pozdrawiam,
Wojtek
Krzysiek Niecko - 17-09-2011, 01:02
Temat postu:
Cytat:
Czas zacząć się pakować, choć wiem, że niektórzy z 3M już od dobrych kilku godzin jadą na południe salut.
Jeszcze tylko 15 godzin i... akcja Cool .


Ekipa z 3M już w Jaworznie Smile
Mirek - 19-09-2011, 10:59
Temat postu:
A wiadomo już gdzie odbędzie się spotkanie w 3M?
Wojtek A. Filip - 19-09-2011, 11:13
Temat postu:
Mirek napisał/a:
A wiadomo już gdzie odbędzie się spotkanie w 3M?

Wiadomo od samego początku 8) :
Wojtek Filip w pierwszym poście tego tematu napisał/a:
Najbliższe zajęcia odbędą się na Koparkach w dniach 17-18 września. Kolejne tydzień później w Trójmieście.
- czyli najbliższa sobota/niedziela.
Dla biorących udział w Projekcie są też już daty pierwszych wypłynięć na wraki - dokładne informacje podajemy w czasie spotkań.
Mirek - 19-09-2011, 11:22
Temat postu:
Trójmiasto jest znacznie większe niż Koparki, ciężko się będzie odnaleźć Wink

Mi chodziło o konkretne miejsce w Trójmieście Smile
Wojtek A. Filip - 19-09-2011, 11:26
Temat postu:
Mirek napisał/a:
Trójmiasto jest znacznie większe niż Koparki, ciężko się będzie odnaleźć
Mi chodziło o konkretne miejsce w Trójmieście

taaa...
Prawdopodobnie ciągle jeszcze śpię Wink
Przepraszam za czytanie byle jak Embarassed

Odpowiadam zatem jeszcze raz.
Spotkanie, a raczej punkt startowy to CN Divespot.pl w Gdyni przy ul. J. Wiśniewskiego 13.
Resztę napisze Seba albo Tymek.
bpiotrek - 19-09-2011, 16:57
Temat postu:
Pytanie do organizatorów z 3M:

- macie jakieś polecane miejscówki noclegowe? pokoje gościnne w akademikach na Beniowskiego?
- jak z dostępnością butli singlowych (12l, długie)?

Piotrek
Krzysiek Niecko - 19-09-2011, 20:16
Temat postu:
Do gdańska udało się dojechać w okolicy 02:00, ale mimo wszystko warto było jechać taki kawał Smile Atmosfera była super !

Jako że pakowaliśmy się jako ostatni, zebraliśmy różne fanty pozostawione przez was Smile
Oto lista:
- płetwy
- maska
- suche rękawice
- fajka
- widelec
- długopis

Po odbiór zapraszam na spotkaniu BUR w weekend, lub w każdym innym czasie do mojego "garażu" Smile

Niestety sami zapodzieliśmy gdzieś osłonę przeciwsłoneczną od aparatu - jeśli komuś przypadkiem wpadła do skrzyni/torby będziemy wdzięczni za info Rolling Eyes
Sebastian Popek - 20-09-2011, 12:42
Temat postu:
bpiotrek napisał/a:
jak z dostępnością butli singlowych (12l, długie)? Piotrek


Standardem są butle 80cf czyli 11 litrow. Nie mamy singlowych 12l.
Jesli chodzi o noclegi to akademiki powinny być ok dla mało wymagających.
PiotrO - 20-09-2011, 13:12
Temat postu:
Sebastian Popek napisał/a:
bpiotrek napisał/a:
jak z dostępnością butli singlowych (12l, długie)? Piotrek


Standardem są butle 80cf czyli 11 litrow. Nie mamy singlowych 12l.
Jesli chodzi o noclegi to akademiki powinny być ok dla mało wymagających.


A single 15l? Przy okazji - prośba o info o programie w 3city. Tymek wspominał, że dla osób, które były na Koparkach planujecie wyjście na Zatokę. Byłoby fajnie coś więcej wiedzieć w środę/czwartek.
Adam Jaworski - 20-09-2011, 17:02
Temat postu:
No mnie też się nie uda, choćbym się skichał Sad Trzymam kciuki za to, żeby następny termin był w miarę szybko. Nawet zrobiłem Wreck Diver'a w ramach tego trzymania kciuków ostatnio Smile
Wojtek A. Filip - 20-09-2011, 23:05
Temat postu:
No i wreszcie coś się ruszyło Smile.

Ciekaw jestem bardzo treningu w 3M. Jeżeli Seba nie poda innej godziny, to spotykamy się o 1000 w Divespot.pl


Yavox - nie martw się - treningi będą odbywały się cyklicznie - harmonogram pojawi się po zajęciach w 3M.


...jutro do wody, w czwartek do wody, w piątek już hopla do Bałtyku i... sobota bounce - czyli do zobaczenia już za chwilę.
Adam Jaworski - 20-09-2011, 23:13
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Yavox - nie martw się - treningi będą odbywały się cyklicznie - harmonogram pojawi się po zajęciach w 3M.


Skoro tak mówisz, nie martwię się wcale Smile Napiszcie, jak wam poszło i dajcie znać co do kolejnych terminów Smile
Wojtek A. Filip - 21-09-2011, 08:08
Temat postu:
Sebastian Popek napisał/a:
o godzinie 8.00 - 8.30

Wreszcie zaczyna sensownie brzmieć salut - pytanie kto dobudzi Tymka Wink?
Warto dodać, że w wypadku tsunami na Bałtyku mamy zaplanowane zajęcia dodatkowe dla grupy pokoparkowej.
PiotrO - 21-09-2011, 10:33
Temat postu:
Sebastian Popek napisał/a:
Hi

...

Co do butli. Jeśłi chodzi o single to dysponujemy tylko butlami 80cf.


W takim razie czy w ramach grupy pokoparkowej wyjście na morze z butlą 80cf będzie ok? Oczywiście to standardowa butla na rekreacyjne, ale rzecz w tym jak ustalacie planowanie gazu i jaki program. Jeśli nie ok, to czy przed nurkowaniami bedzie można w Divespot nabić przywiezioną butlę EAN 32?
Przemek Modrzewski - 27-09-2011, 12:07
Temat postu:
Czy jakieś terminy dokładne następnych treningów koparkowych są już ?
Przemek Hinc - 27-09-2011, 15:01
Temat postu:
Jeżeli chodzi o wkład w projekt - z mojej strony mogę zaoferować ogarnięcie nurkowiska w Bieszkach. Nurkuję tam średnio 1-2 razy w tygodniu i razem z kolegą z centrum przygotowujemy tam małe co nie co 8) Dzisiaj pociągnąłem poręczówkę między dwoma słupkami. W planach są też klatki (jedna już jest gotowa, czeka na zatopienie) a w dalszej przyszłości coś na kształt kesonu/habitatu (jeszcze nie wiemy jak to dokładnie zrobimy, ale pomysł jest Very Happy ).
Przed zimą chcemy też przygotować poręczówkę przyczepioną na stałe do pomostu i prowadzącą do słupka - znacznie zwiększy to bezpieczeństwo w nurkowaniach podlodowych, a z dużym prawdopodobieństwem nasz następny trening będzie miał taki charakter. Przy okazji chciałbym prosić wszystkich, którzy tam nurkują, żeby przy okazji rzucili okiem na poręczówki (jedną ktoś nam przeciął w tym roku scratch ) i w razie jakichś drobnych awarii coś poprawił, naciągnął itp.
Dla zainteresowanych - oba słupki są na głębokości ok. 7 m (dno), ich szczyty mieszczą się na 3 i 4 m. Do pierwszego można trafić kierując się na azymut 240 od pomostu, a do drugiego poręczówką od pierwszego (azymut ok. 150). Płynąc dalej w kierunku 150 natrafi się na powbijane słupki/deski w dno, gdzie można poćwiczyć poręczowanie.
Chrystian Przybylski - 27-09-2011, 16:40
Temat postu:
jutro z Jarkiem sprawdzimy o 15.30
Jarek Kwiatkowski - 27-09-2011, 17:26
Temat postu:
Chrystian napisał/a:
jutro z Jarkiem sprawdzimy o 15.30


Dokładnie, jeśli ktoś ma ochotę się dołączyć zapraszamy o 15:30 na bieszki.
Przemek Hinc - 27-09-2011, 18:03
Temat postu:
Jutro niestety nie dam rady, ale pewnie będę tam w piątek w ciągu dnia. Poręczówka do drugiego słupka kończy się niecałe 10 m przed nim (skończyła mi się linka Rolling Eyes ), ale płynąc dalej na azymut 150 traficie bez problemu. Leży przy nim drugi słup czekający na wbicie i zaporęczowanie - w miarę możliwości prosiłbym o pozostawienie go na miejscu, bo przywlokłem go tam z konkretnymi planami Very Happy W piątek dokończę poręczowanie i może zrobię coś nowego Smile
Adam Jaworski - 28-09-2011, 07:38
Temat postu:
Przemek napisał/a:
Czy jakieś terminy dokładne następnych treningów koparkowych są już ?


Właśnie Smile
Wojtek A. Filip - 28-09-2011, 08:40
Temat postu:
Przemek napisał/a:
Czy jakieś terminy dokładne następnych treningów koparkowych są już ?

Nie, jeszcze nie ma.

Pozdrawiam,
Wojtek



PS.
Na Koparkach jestem do niedzieli - jeżeli ktoś ma ochotę porozmawiać o BUR - zapraszam.
Jarek Kwiatkowski - 28-09-2011, 18:31
Temat postu:
Chrystian napisał/a:
jutro z Jarkiem sprawdzimy o 15.30

No to sprawdziliśmy wszystko wygląda jak na razie ok Wink

Dzięki Chrystian za super nureczka i cenne uwagi !
Chrystian Przybylski - 28-09-2011, 22:10
Temat postu:
kwiatek napisał/a:
Chrystian napisał/a:
jutro z Jarkiem sprawdzimy o 15.30

No to sprawdziliśmy wszystko wygląda jak na razie ok Wink

Dzięki Chrystian za super nureczka i cenne uwagi !



Ja również bardzo Tobie dziękuję. Do następnego nurka Very Happy
Sebastian Popek - 29-09-2011, 08:40
Temat postu:
Przemek napisał/a:
Czy jakieś terminy dokładne następnych treningów koparkowych są już ?


Myślę, że do końca przyszłego tygodnia będzie znany wstepny harmonogram spotkań.
Co nie zmienia faktu, że ze swojej strony zapraszamy na wtorkowe nurki treningowe w 3M. Co wtorek (wstępnie do końca października 2012) o godzinie 16.30 wychodzimy M/Y Sztorm na tzw. "Dalbę" aby ćwiczyć. Tych, którzy chcą sie do nas przyłączyć zapraszamy i prosimy o kontakt.
Szczegóły u mnie lub u Tymka.
Przemek Hinc - 03-10-2011, 10:09
Temat postu:
Zrobiłem kilka nowych rzeczy na Bieszkach, jeżeli ktoś chciałby poćwiczyć. Dokończyłem poręczówkę między słupkami - teraz pokrywa cały dystans. Zrobiłem też poręczówkę na azymut 180 od drugiego słupka z przeznaczeniem do ćwiczeń bezdechowych (znanych z kursów IANTD). Poręczówka znajduje się na głebokości 7,0 m i jest skalibrowana co 3 m na dystansie 18 m (start od długiej czarnej kreski zaraz przy słupku, potem co 3 m dochodzi jedna krótka kreska). Oczywiście nie trzeba przypominać, że ćwiczenia bezdechowe wykonujemy wyłącznie z asekuracją!

W planach na przyszłość - więcej poręczówek (jest zamiar stworzenia odpowiednio długiej trasy, żeby w przyszłości nadawała się do ćwiczeń skuterowania), zatopienie klatek, keson/habitat, poręczówka do pomostu (z przeznaczeniem do nurkowań podlodowych).

Wszystkich nurkujących tam proszę o zwrócenie uwagi na te "instalacje" i, w razie potrzeby, poprawienie tego co się ewentualnie poluzuje. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co jeszcze mogłoby się tam przydać, to proszę o podzielenie się nimi Very Happy
Jarek Kwiatkowski - 03-10-2011, 11:43
Temat postu:
Sprawdzę jak to wygląda w środę.
Chrystian Przybylski - 03-10-2011, 14:38
Temat postu:
Aby było dokładnie sprawdzone to zaprosiłem na środę także Jurka Very Happy - na 14.30
Jarek Kwiatkowski - 03-10-2011, 23:13
Temat postu:
Chrystian napisał/a:
Aby było dokładnie sprawdzone to zaprosiłem na środę także Jurka Very Happy - na 14.30


Bedzie jeszcze Renia i może Kuba
Wojtek A. Filip - 04-10-2011, 21:28
Temat postu:
Za niedługo ruszy dział forum związany z BUR - do tego czasu musimy się zmieścić ze wszystkim w tym temacie.

22-23 ruszamy z akcją na Bałtyku.
Zrobiła się z nas grupa ponad 60 osób więc zapraszam do wypełnienia listy uczestników.
Jeżeli okaże się, że osób na wypłynięcie/trening jest więcej, to w pierwszej kolejności startują osoby z listy.
Przy imieniu, proszę o dopisek T (zaliczony trening) lub/i B (zaliczone zajęcia w Bałtyku). Jeżeli przy imieniu/nicku nie będzie żadnego dodatku, zakładam, że osoba taka chce przyjechać na trening na jeziorze.

Lista Bałtyk 22-23 październik

1. Wojtek T/B
2. Tymek T/ B
3. Seba B
4.
5.
itd.


Plan jest tak przygotowany, że nawet w razie tsunami na Bałtyku, mamy sporo do zrobienia.
Jeżeli ktoś potrzebuje jakiegoś sprzętu - piszemy PW do Tymka, jeżeli ktoś potrzebuje informacji technicznych, treningowych pisze PW do mnie bounce , jeżeli ktoś chce zostać naszym sponsorem Wink albo chce napisać do Firera - pisze PW do Sebastiana Twisted Evil


Pozdrawiam,
Wojtek
Przemek Hinc - 11-10-2011, 14:09
Temat postu:
Jeżeli w sobotę 22.10 ktoś będzie wybierał się na trening jeziorny, to do tego czasu powinna być zatopiona klatka i wykonany tor do poręczowania. Planuję to zrobić jutro, ale nie wiem czy ze wszystkim się wyrobię. Na sobotę pewnie będzie, więc można poćwiczyć jakieś dodatkowe zabawy Smile








Temat związany z zasadnością zakładania poręczówek w j. Bieszkowickim przeniosłem do nowego wątku. Można w nim pisać tu: klik
Wojtek

Sebastian Popek - 19-10-2011, 19:14
Temat postu:
Witam

Ponizej ogólny plan na najbliższy weekend:
1. Grupa "po treningowa" spotyka się w centrum (Divespot) o godzinie 7.30 (nie później ale i nie wcześniej). Stąd po zebraniu wszystkich ruszamy do mariny na Litorala w celu udania się na Morze (no może na morze Smile ). W sobotę całą akcją będzie dowodził Tymek.
2. Grupa "przed bałtycka" (czyli Ci, którzy jeszcze na treningu nie byli) spotyka się także w centrum o godzinie 7.30-8.00 i stąd udaje się z Wojtkiem i Mosiądzem na ćwiczenia jeziorowe + jak zwykle wcześniej Wojtek przedstawi ogólne zasady i coś tam jeszcze pogada jak to ma w zwyczaju Laughing

W niedziele taka sama kolejność. Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś sprzętu albo będzie musiał się nabić przed wyjazdem proszę aby wcześniej dał znać Tymkowi lub mi.
Jarek Kwiatkowski - 22-10-2011, 20:40
Temat postu:
Witajcie,
Dziś 6 osobowa grupa udała się na Bałtyk
- Michu Xbox Smile - Kierownik zamieszania na łodzi
- Aga
- Czaja
- BartekC
- Chrystian
- Kwiatek
Wink
Cel - opomiarowanie ORP Groźny salut

Widoczność nie rozpieszczała, ale cel prawie w całości osiągnięty, zabrakło minut kilka.
Zdjęcia jakie udało się zrobić znajdziecie tutaj: http://www.forum.divetrek.com.pl/gallery2/v/kwiatek/BUR_Orp_Grozny/

W 50 min nagle zaatakowały nas "manty" i widoczność spadła do zera Wink

Resztę pewnie przekaże ekipa od pomiarówki Wink

Jutro ciąg dalszy ! salut
Adam Jaworski - 27-10-2011, 09:02
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
W tym temacie zostawimy tym samym więcej miejsca dla osób szukających informacji co robimy jak do nas dołączyć.


To skoro już o tym rozmawiamy Smile - dałbyś jeszcze jakieś propozycje terminów na pierwsze zajęcia, w tym roku, hmmm? Smile
Wojtek A. Filip - 27-10-2011, 09:22
Temat postu:
Hej.
Yavox napisał/a:
dałbyś jeszcze jakieś propozycje terminów na pierwsze zajęcia, w tym roku, hmmm?

W tym roku pełnych terminów już nie ma - pełnych czyli weekendowych zajęć teoria/praktyka na jeziorze + Bałtyk.

W każdy wtorek pływamy na treningi własne na Bałtyku - można do nich śmiało dołączyć po ustaleniu szczegółów z Sebastianem.
Pierwszy pełny trening BUR odbędzie się 18-19 lutego w 3M, kolejny na Koparkach.
Na dzień dzisiejszy w zajęciach wzięło udział ponad 80 osób Shocked Shocked , a wszystko wskazuje na to, że będzie nas zdecydowanie więcej, a przecież o to chodzi - zatem musieliśmy zmienić trochę strategię szkoleniową.

Wojtek
MiroR - 02-11-2011, 10:35
Temat postu: Zgubiona maska na Bieszkach
W piątek zgubiłem czarną maskę z neprenowym paskiem santi mniej więcej w prostej linii na przeciwko baru Uczciwego znalazcę proszę o kontakt.
Pozdrawiam!
Adam Jaworski - 29-12-2011, 20:15
Temat postu:
Hej,

Czy ktoś się szykuje na udział w kolejnej serii treningów BUR (18-19 luty 3M, 14-15 kwiecień Koparki)? Z różnych przyczyn nie mogłem zacząć tej przygody w poprzednich terminach i jestem ciekaw, czy z nowych osób uzbiera się jakiś kolejny miot BURaków, żeby było z kim zacząć tą ścieżkę?

Adam
Mateusz Moskalik - 30-12-2011, 18:26
Temat postu:
Yavox napisał/a:
Hej,

Czy ktoś się szykuje na udział w kolejnej serii treningów BUR (18-19 luty 3M, 14-15 kwiecień Koparki)? Z różnych przyczyn nie mogłem zacząć tej przygody w poprzednich terminach i jestem ciekaw, czy z nowych osób uzbiera się jakiś kolejny miot BURaków, żeby było z kim zacząć tą ścieżkę?

Adam


Jak bedzie blizej kwietnia (chyba,ze kolejnosc nie ejst wazna to moze najpierw 3M) to mam nadzieje, ze pojawi sie wiecej informacji. Chetnie pocwicze a do BURakow sie dolacze Wink
Boxer - 02-01-2012, 08:27
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4...

Można wiedzieć kto z Wydziału Archeologii Podwodnej UW się pojawi?
Mirek - 02-01-2012, 10:00
Temat postu:
Chętnie się wybiorę na spotkanie.

1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. ...
Krzysiek Niecko - 02-01-2012, 10:05
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
Paweł Chęciński - 02-01-2012, 10:06
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
Arkadiusz Labudda - 02-01-2012, 11:33
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
Michał Iwicki - 02-01-2012, 11:38
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
Kuba Król - 02-01-2012, 11:43
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
MiroR - 02-01-2012, 15:32
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
NeCioR - 02-01-2012, 18:50
Temat postu: Szkolenie lutowe
Yavox - ja się wybieram wraz z kolegą Jackiem M. na szkolenie wstępne w lutym. Możemy się jakoś zgadać np na wspólny wypad. My również z okolic wawy.
Adam Jaworski - 02-01-2012, 19:22
Temat postu:
Super, to jest nas już trzech. Pewnie się zes... w lutym w piance ale się zawziąłem, żeby zacząć i nie mam zamiaru się poddać. Podlodowe wytrzymam to i BUR wytrzymam Smile
Agnieszka Kostrzyńska - 02-01-2012, 21:08
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
MaciekB - 03-01-2012, 07:27
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
Tomek - 03-01-2012, 08:55
Temat postu:
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
14.Tomek
NeCioR - 03-01-2012, 19:11
Temat postu: 18-19 Luty 2012
Witam i mam pytanie dotyczące planowanego szkolenia wstępnego dla zainteresowanych czynnym udziałem w projekcie. Czy obecnie zgłoszenia, aplikacje, chęci itp wzięcia udziału w szkoleniu, które planowane jest na 18-19.02.2012 należy składać w jakiejś konkretnej formie czy przysyłać np do Sebastiana czy Wojtka na priv ?

Ja osobiście się wybieram wraz z znajomymi.

Dla organizatorów zamieszczam, krótką listę:
Darek F.
Jacek M.
Tomasz R.
Adam J.
Wojtek A. Filip - 03-01-2012, 19:36
Temat postu:
Cześć Darek.
Wystarczy się dopisać do listy, którą niniejszym otwieram (dopisując się, proszę kopiować całą listę wraz z jej tytułem):

Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
1.
2.
3.
itd...


Pozdrawiam,
Wojtek
Adam Jaworski - 03-01-2012, 21:43
Temat postu:
Robić przed terminem lutowym nitrox gdzies czy to jest w tamten weekend przy okazji?
NeCioR - 04-01-2012, 08:51
Temat postu: Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
Wojtek Komocki - 04-01-2012, 09:23
Temat postu: Re: Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
NeCioR napisał/a:
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.


5. Wojtek K. ( komo )
Darecki zapomniałeś - kto Wam będzie robił kanapki i herbatkę co ? Very Happy
NeCioR - 04-01-2012, 09:30
Temat postu: Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )

KOMO napisał/a:
Darecki zapomniałeś - kto Wam będzie robił kanapki i herbatkę co ? Very Happy


Wybacz Wojtas i cieszę się iż chcesz dołączyć do BUR-aków Wink

PS. Pamiętaj proszę o tym iż z Jackiem usilnie naciskamy na to byś oddał ocieplacz do serwisu Wink
Wojtek Komocki - 04-01-2012, 09:33
Temat postu: Re: Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
NeCioR napisał/a:
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )

KOMO napisał/a:
Darecki zapomniałeś - kto Wam będzie robił kanapki i herbatkę co ? Very Happy


Wybacz Wojtas i cieszę się iż chcesz dołączyć do BUR-aków Wink

PS. Pamiętaj proszę o tym iż z Jackiem usilnie naciskamy na to byś oddał ocieplacz do serwisu Wink


Jak zwykle się czepiasz mojego ocieplacza Twisted Evil Po weekendowych nurkach będzie świeży i pachnący Mr. Green OBIECUJĘ
Mateusz Moskalik - 04-01-2012, 18:04
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:

Trening wstępny składa się z dwóch etapów
1.wód jeziorowo-koparkowych (2 dni)
2.zajęć wprowadzających na Bałtyku (min. 1 dzień)
Podstawą jest 2 dniowy trening "jeziorny" + zajęcia suche - po nim możesz zaatakować Bałtyk, a potem dostajesz już akces do Ekipy BUR, czyli wszystkie pozostałe zajęcia, nurkowania, forum wewnętrzne ognisko za stodołą Wink.

Myslalem o lutym, jednak pewnie znajde czas dopiero w kwietniu. Sprawa prosta, trzeba posiedziec nad egzaminami i obrona doktoratu.
GDarek - 05-01-2012, 10:58
Temat postu:
Ze względu na fakt, że trening wstępny składa się z dwóch etapów :
1.wód jeziorowo-koparkowych (2 dni)
2.zajęć wprowadzających na Bałtyku (min. 1 dzień)
oraz fakt, że sa osoby, które zaliczyły już pierwsze spotkanie i chciałyby uczestniczc w spotkaniu 2 - pozwalam sobie na uaktualnienie listy (jeśli umieszczone na liście osoby nie znajdują sie w odpowiednim miejscu to przepraszam za to i prosze o dkorygowanie listy).

Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
- trening wód jeziorowo-koparkowych część 1 (2 dni)
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )
6.

- trening zajęć wprowadzających na Bałtyku część 2 (min. 1 dzień)
1.GDarek
2.
Przemek Hinc - 05-01-2012, 14:09
Temat postu:
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
- trening wód jeziorowo-koparkowych część 1 (2 dni)
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )
6.

- trening zajęć wprowadzających na Bałtyku część 2 (min. 1 dzień)
1.GDarek
2. Przemoo

Może się zdarzyć, że coś wyskoczy w tym terminie, więc prosiłbym kogoś z "wodzów" o info na ile dni wcześniej trzeba się ewentualnie wypisać z listy (żeby nie utrudniać organizacji, typu wynajęcie łodzi itp.).
Mirek - 05-01-2012, 14:53
Temat postu:
Niestety mogę tylko uczestniczyć na zajęciach w sobotę. Ponieważ byłem już na zajęciach jeziorowych zapisuje się na zajęcia na Bałtyku. Gdyby zajęcia na Bałtyku się nie odbyły (np. z powodu pogody) to chętnie dołączę do zajęć jeziornych.

Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
- trening wód jeziorowo-koparkowych część 1 (2 dni)
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )
6.

- trening zajęć wprowadzających na Bałtyku część 2 (min. 1 dzień)
1.GDarek
2. Przemoo
3. Mirek
Adam Jaworski - 05-01-2012, 16:46
Temat postu:
Czekajcie, bo czegoś nie rozumiem Smile

Ja mam informacje, że są następujące terminy:

Trójmiasto - 18-19.02
Koparki - 14-15.04

Czy dobrze rozumiem, że

- to są te same zajęcia wstępne dla osób, które zaczynają
- że jak ktoś zacznie w lutym w 3m, to i tak może przyjechać na koparki i się dla niego zajęcie znajdzie

- oraz, że są jeszcze jakieś zajęcia wprowadzające na Bałtyku, na które w poście powyżej są zapisane już 3 osoby, które są dla tych, co będą już po zajęciach luty i/lub kwiecień wyżej wymienionych a ich termin jest jeszcze nieznany?
Maciek Orłowski - 07-01-2012, 16:24
Temat postu:
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
- trening wód jeziorowo-koparkowych część 1 (2 dni)
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )
6. orzel123 (Maciek O.)

- trening zajęć wprowadzających na Bałtyku część 2 (min. 1 dzień)
1.GDarek
2. Przemoo
3. Mirek
Kuba Król - 10-01-2012, 18:52
Temat postu:
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
- trening wód jeziorowo-koparkowych część 1 (2 dni)
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )
6. orzel123 (Maciek O.)

- trening zajęć wprowadzających na Bałtyku część 2 (min. 1 dzień)
1.GDarek
2. Przemoo
3. Mirek
4. kuba
Monika - 12-01-2012, 10:04
Temat postu:
Lista osób na trening podstawowy BUR 18-19.02 3M
- trening wód jeziorowo-koparkowych część 1 (2 dni)
1. Darek F.
2. Jacek M.
3. Tomasz R.
4. Adam J.
5. Wojtek K. ( komo )
6. orzel123 (Maciek O.)
7. Monika

- trening zajęć wprowadzających na Bałtyku część 2 (min. 1 dzień)
1.GDarek
2. Przemoo
3. Mirek
4. kuba
Piotrek Ginter - 12-01-2012, 23:36
Temat postu:
Spotkanie z przedstawicielami Instytutu Archeologii UW w czwartek 19.01 na 18:00 w Divespot.pl.
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
14.Tomek
15. Piotrek G.
Maciek Orłowski - 13-01-2012, 21:45
Temat postu:
Spotkanie z przedstawicielami Instytutu Archeologii UW w czwartek 19.01 na 18:00 w Divespot.pl.
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
14.Tomek
15. Piotrek G.
16. orzel123(Maciek O.)
Michał Linettej - 15-01-2012, 12:14
Temat postu:
Spotkanie z przedstawicielami Instytutu Archeologii UW w czwartek 19.01 na 18:00 w Divespot.pl.
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
14.Tomek
15. Piotrek G.
16. orzel123(Maciek O.)
17. michu
ryzior - 15-01-2012, 14:01
Temat postu:
cześć
zastanawiam się czy nie dałoby rady jakoś nagrać/zrelacjonować tego spotkania(?) - wyjazd do Gdyni na 1 wieczór jest dla mnie problematyczny, a chciałbym w jakikolwiek sposób "wziąć udział" w nim.

pozdrawiam
tomek R
Chrystian Przybylski - 16-01-2012, 12:45
Temat postu:
Szkoda że to w czwartek i jestem tego dnia we Wrocławiu. Chętnie zobaczę relację.
Wojtek Komocki - 16-01-2012, 13:30
Temat postu:
Boxer napisał/a:
ryzior napisał/a:
cześć
zastanawiam się czy nie dałoby rady jakoś nagrać/zrelacjonować tego spotkania(?) - wyjazd do Gdyni na 1 wieczór jest dla mnie problematyczny, a chciałbym w jakikolwiek sposób "wziąć udział" w nim.

pozdrawiam
tomek R


Relacja powinna pojawić się na www , dam znać po spotkaniu Wink


To OK ja tak jak Ryzior będę dopiero na warsztatach a szkoda bo prelekcja ciekawie brzmi. Będę więc czekał na relacje poprzez www
Pozdro
komo
Jacek S. - 18-01-2012, 02:28
Temat postu:
Spotkanie z przedstawicielami Instytutu Archeologii UW w czwartek 19.01 na 18:00 w Divespot.pl.
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
14.Tomek
15. Piotrek G.
16. orzel123(Maciek O.)
17. michu
18. Jacek S.
PawelE - 19-01-2012, 00:44
Temat postu:
Spotkanie z przedstawicielami Instytutu Archeologii UW w czwartek 19.01 na 18:00 w Divespot.pl.
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
14.Tomek
15. Piotrek G.
16. orzel123(Maciek O.)
17. michu
18. Jacek S.
19. Pawel E.
Dobrawa J - 19-01-2012, 11:26
Temat postu:
Spotkanie z przedstawicielami Instytutu Archeologii UW w czwartek 19.01 na 18:00 w Divespot.pl.
1. Sebastian
2. Tymek
3. Boxer/Tomek
4. Mirek
5. Krzysiek
6. Paweł
7. Arkadiusz L
8. Michał I.
9. kuba
10. Mirek
11. Rafał
12. Aga
13. Maciek
14.Tomek
15. Piotrek G.
16. orzel123(Maciek O.)
17. michu
18. Jacek S.
19. Pawel E.
20. Dobrawa J
Wojtek A. Filip - 31-01-2012, 20:58
Temat postu:
Hej.
Po naradzie doszliśmy do wniosku, że z powodu niskiej temperatury i dużego prawdopodobieństwa wystąpienia lodu - odwołujemy najbliższe zajęcia BURowe.
Mam nadzieję, że dzieje się to na tyle wcześnie, że każdy może przemodelować swój terminarz.

Pozdrawiam,
Wojtek
Przemek Hinc - 01-02-2012, 00:36
Temat postu:
Również te bałtyckie? Tam lodu może nie być - w środku zatoki pewnie będzie, ale np. przy Helu może być ok Smile
Adam Jaworski - 15-03-2012, 11:32
Temat postu:
Koparki

1. Yavox
2.
PiotrO - 15-03-2012, 12:05
Temat postu:
Koparki

1. Yavox
2. Piotr O.
Darek Lutkiewicz - 15-03-2012, 12:31
Temat postu:
Koparki

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
Monika - 15-03-2012, 13:21
Temat postu:
oparki

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
leh - 15-03-2012, 14:43
Temat postu:
Koparki

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5. leh
6. sosin
Marcel Falkiewicz - 15-03-2012, 14:53
Temat postu:
Koparki

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5. leh
6. sosin
7. Marcel
lolek - 15-03-2012, 14:55
Temat postu:
Koparki

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5. leh
6. sosin
7. Marcel
8. Lolek
Adam Chróścicki - 15-03-2012, 15:58
Temat postu:
Koparki

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5. leh
6. sosin
7. Marcel
8. Lolek
9.Adaś
PiotrO - 15-03-2012, 16:02
Temat postu:
Ale tempo Shocked
Wojtek A. Filip - 15-03-2012, 16:36
Temat postu:
No...
To robi wrażenie Shocked - mam nadzieję, że z taki samym zapałem będziecie zbierać próbki i mierzyć te utopione żelastwo Wink w Bałtyku?
Jedno miejsce jeszcze do obsadzenia - jako, że jeden z kandydatów pływa w Side Mount, a nie jest to nasza standardowa konfiguracja, to mamy w składzie dziurę.

Swoją drogą, jeżeli znajdzie się ktoś, kto dysponuje wystarczającym doświadczeniem nurkowym w SM w warunkach morskich, a przy okazji jest instruktorem i mógłby zająć się napisaniem programów treningowych i zająłby się prowadzeniem takich zajęć i przygotowaniem zespołów chcących działać w SM w ramach BUR - zapraszamy salut .

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5. leh
6.
7. Marcel
8. Lolek
9.Adaś

Pozycja nr 6 do obsadzenia.
KSD - 15-03-2012, 19:03
Temat postu:
To ja poproszę na miejsce zapasowe Smile

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5. leh
6. KSD
7. Marcel
8. Lolek
9.Adaś
Adam Jaworski - 15-03-2012, 19:32
Temat postu:
Kto jedzie z Wwy lub okolic? Mozna sie zabrac?
Marcel Falkiewicz - 15-03-2012, 20:49
Temat postu:
Ja jadę z Wawy i tak, można się zabrać=]

Yavox napisał/a:
Kto jedzie z Wwy lub okolic? Mozna sie zabrac?

Adam Jaworski - 15-03-2012, 21:10
Temat postu:
No to wyjazd sie urealnil. Dzieki. Smile
leh - 02-04-2012, 23:26
Temat postu:
Skoro Sosin wypadł ze względu na SM, to mi też wypada wypisać się z treningu, albowiem działamy zespołowo. Tak więc zwalnia się jedno miejsce:

1. Yavox
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5.
6. KSD
7. Marcel
8. Lolek
9.Adaś

Ale na Koparkach w tym terminie i tak będziemy, a więc do zobaczenia Wink
Adam Jaworski - 02-04-2012, 23:44
Temat postu:
To ja to miejsce dla kogoś zarezerwuję do jutra, jeśli można.
Daria Boruta - 03-04-2012, 00:16
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
To ja to miejsce dla kogoś zarezerwuję do jutra, jeśli można.


Specjalnie się zarejestrowałam:)
W takim razie ja się chętnie dopiszę do listy, jako ten "ktoś do jutra" Smile
Adam Jaworski - 03-04-2012, 00:21
Temat postu:
Skoro tak, to:

1. Adam Jaworski (Yavox)
2. Piotr O.
3. DarekL
4. Monika
5. Torpeda
6. KSD
7. Marcel
8. Lolek
9. Adaś
Adam Chróścicki - 03-04-2012, 14:06
Temat postu:
Mam pytanko a mianowicie 2
1. O której i kiedy wyjazd z pod Wawy mieszkam niedaleko mógłbym dołączyć?
2. Jak ze spaniem. Organizujemy na miejscu czy coś działamy wcześniej?
Pozdro
Adaś
Adam Jaworski - 03-04-2012, 15:22
Temat postu:
Nie wiem, o której wyjazdy. Patrzę na posty wyżej i widzę, że falek (Marcel) napisał, że jedzie i można się zabrać - ale nie wiem, ile osób do niego wlezie, trzeba będzie go zapytać. Wstępnie się na PW umawialiśmy, że jak już będzie bliżej wyjazdu to mam się do niego odezwać.

Jeżeli jedziesz autem to Torpeda szuka kogoś, kto by ją przygarnął i zawiózł - zgódź się, będziesz miał miłe towarzystwo.
Daria Boruta - 03-04-2012, 15:46
Temat postu:
Zgadza się, ja też szukam transportu...Smile
Jakby ktoś był tak miły...
Adam Chróścicki - 03-04-2012, 15:52
Temat postu:
Jesteśmy umówieni. Pozostaje kwestia noclegu na miejscu. Załatwiamy niebawem czy po dojechaniu?
KSD - 03-04-2012, 18:17
Temat postu:
Ja też planuję nocleg na miejscu, więc jak by co chętnie się dołączę. Może by tak wynająć domek bezpośrednio na koparkach? Nigdy tam nie nocowałem ale wygląda nawet całkiem sensownie i jest blisko Wink
http://www.orkasa.pl/bazy-nurkowe/baza-nurkowa-koparki/domki.html
Adam Jaworski - 03-04-2012, 18:34
Temat postu:
Jestem za domkiem. Ile jeszcze osob chce domek i ile domek pomiesci?

Edit, doczytalem: 6 osob, 300pln, czyli po 50 zeta, razem 100 za dwa noclegi.
Daria Boruta - 03-04-2012, 18:52
Temat postu:
Ja też jestem chętna na domek na miejscu:)
Piotrek Ginter - 03-04-2012, 19:47
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
ile domek pomiesci?

Edit, doczytalem: 6 osob, 300pln, czyli po 50 zeta, razem 100 za dwa noclegi.

Pamietajcie, ze tam jedno lozko jest podwojne tzw malzenskie.
Adam Jaworski - 03-04-2012, 19:47
Temat postu:
Torpeda, szukasz damskiego towarzystwa czy mamy Cię zaprosić do siebie?

O, właśnie się post kangura nad moim pojawił - stawia nasze zaproszenie w zupełnie innym świetle nurkowym Smile
Adam Chróścicki - 03-04-2012, 19:52
Temat postu:
Kochani!!! Przypominam o celu wyprawy. Jest naukowo szkoleniowy Smile)) Ja też jestem za domkiem.
KSD - 03-04-2012, 21:05
Temat postu:
Piotrek Ginter napisał/a:
Pamietajcie, ze tam jedno lozko jest podwojne tzw malzenskie.


Tam na zdjęciach widze jeszcze taki jakby "salon" z narożnikiem i cos jak wersalką. Może tam też mozna się przespać (jeśli nie ma dwójki chętnych na małżeńskie łóżko)? Smile Ktoś się orientuje jak to tam dokładnie wygląda?
Monika - 03-04-2012, 21:18
Temat postu:
Piotrek Ginter napisał/a:
Pamietajcie, ze tam jedno lozko jest podwojne tzw malzenskie.


weźcie śpiwory rozwiązują problem chłodu i częściowo małżeńskiego łóżka zakładając, że się szczelnie zapnie Wink
ZielonySmok - 03-04-2012, 22:04
Temat postu:
W domku (domek holenderski - tak to się chyba nazywa) są trzy sypialnie, każda z dwoma łóżkami. Do tej pory jak tam nocowałem to zawsze w domku pierwszym, nie wiem jak kolejne.
Do tego jest "salon"(dwie kanapy, duża i mniejsza) z kuchnią. Teraz będzie tam zimno. Śpiwór musi być dobry Smile
Łóżka są wąskie i raczej krótkie; kuchnia komfortowa, mikrofala, lodówka. Od jakiegoś czasu TV. W salonie jest "kominek" gazowy - dobrze grzeje.
Daria Boruta - 04-04-2012, 01:13
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Torpeda, szukasz damskiego towarzystwa czy mamy Cię zaprosić do siebie?

O, właśnie się post kangura nad moim pojawił - stawia nasze zaproszenie w zupełnie innym świetle nurkowym Smile


Będzie mi miło jak mnie przygarniecie. Wezmę śpiwórSmile Nie chrapię jakby coś Smile))
KSD - 04-04-2012, 08:41
Temat postu:
Wszyscy chcą dwa noclegi (z pt/sob i sob/nedz)?
Adam Jaworski - 04-04-2012, 08:59
Temat postu:
Ja tak.
Adam Chróścicki - 04-04-2012, 11:24
Temat postu:
Ja też jestem za 2ma ale będę wiedział dopiero po świętach
Darek Lutkiewicz - 04-04-2012, 13:35
Temat postu:
Czy jest jeszcze miejsce w domku?
Bo ja też chce na 2 noce Smile
I oczywiscie moge zaoferować wspolna podroz z 3miasta.
Adam Chróścicki - 04-04-2012, 13:53
Temat postu:
Domek
1 Adaś
2 Torpeda
3 Yavox
4 KSD
kto jeszcze?
Darek Lutkiewicz - 04-04-2012, 14:34
Temat postu:
Ja sie dopisuje

Domek
1 Adaś
2 Torpeda
3 Yavox
4 KSD
5 DarekL
Daria Boruta - 04-04-2012, 18:41
Temat postu:
Moja ilość noclegów zależy od Adasia.
Zobaczymy po świętach.
KSD - 04-04-2012, 19:07
Temat postu:
No to zgadamy się po świętach i koło środy by się zrobiło rezerwację.
Tymczasem jeśli ktoś jeszcze jest chętny to z tego wynika, że zostało jedno miejsce Smile
lolek - 05-04-2012, 00:11
Temat postu:
Czołem,
ja będę na miejscu dopiero w sobotę rano, więc piszę się na 1 nocleg w domku - z soboty na niedzielę.

Apropos - o której godzinie w sobotę zaczyna się "impreza"? Wink
Marcel Falkiewicz - 06-04-2012, 09:21
Temat postu:
Hej,
sorry, że dopiero teraz piszę, ale dopiero wróciłem do Polski. Ja bym też się chętnie dopisał do noclegu pt/sob + sob/ndz:

1 Adaś
2 Torpeda
3 Yavox
4 KSD
5 DarekL
6 Marcel

Jeśli chodzi o transport to do samochodu dwie osoby mieszczą się spokojnie, trzy trzeba już trochę na siłę upychać. Jadę z Yavoxem (o ile się nie rozmyśli Very Happy ), więc jeśli ktoś z Wawy kompletnie nie miałby się jak dostać to chętnie podejmę się próby upchnięcia całego tego szpeju w samochodzie:)

Pozdrawiam,
Marcel

DarekL napisał/a:
Ja sie dopisuje

Domek
1 Adaś
2 Torpeda
3 Yavox
4 KSD
5 DarekL

Wojtek A. Filip - 06-04-2012, 17:06
Temat postu:
Witajcie.
Wróciłem do naszego chłodnego kraju, więc nadrabiam braki internetowe.

W sobotę zaczynamy o 1000, a kończymy w okolicach 1700.
W niedzielę start o 0800, a koniec ok 14-1500 - tak żeby każdy miał czas na spokojny powrót do domu.

Więcej szczegółów niebawem.

Pozdrawiam,
Wojtek
Adam Jaworski - 06-04-2012, 22:06
Temat postu:
Czym bic butle na wyjazd - powietrze czy ean? A jesli to drugie, to jak przeskoczyc brak kursu?
Wojtek A. Filip - 06-04-2012, 22:30
Temat postu:
Generalnie ean, ale bez szaleństwa to trening wprowadzający. Jeżeli nie masz stosownej legitymacji nitroksowskiej to może być powietrze. Na kolejny etap bałtycki się przygotujesz Smile.
Daria Boruta - 08-04-2012, 12:51
Temat postu:
Strasznie was przepraszam, ale musiałam zmienić plany i w związku z tym rezygnuję z udziału w warsztatach.
Andrzej Gutowski - 08-04-2012, 15:57
Temat postu:
Torpeda napisał/a:
Strasznie was przepraszam, ale musiałam zmienić plany i w związku z tym rezygnuję z udziału w warsztatach.


Witam

Czy to wolne miejsce nr 2 mogę wstępnie zarezerwować do środy, kiedy to dam ostateczną odpowiedź?
Adam Jaworski - 08-04-2012, 16:10
Temat postu:
Pewnie mozesz Smile skoro Torpeda nie wypalila... Rezerwujesz tez miejsce w domku?
Daria Boruta - 09-04-2012, 13:23
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Pewnie mozesz Smile skoro Torpeda nie wypalila... Rezerwujesz tez miejsce w domku?


Ja w domku z wami zostaje!
Nie eksmitujcie mnie;(
PiotrO - 09-04-2012, 14:18
Temat postu: BUR Koparki 14-15.4.
Z przykrością muszę zrezygnować z wyjazdu w najbliższy weekend. Ponieważ nie chciałbym narobić zamieszania (watek kto jedzie, z kim spi i dlaczego troche sie rozbudowal Mr. Green) , prośba o wypisanie mnie z listy przez kogokolwiek zorientowanego w tych konfiguracjach, a do Wojtka Filipa - o info o najbliższym spotkaniu.
Wojtek A. Filip - 09-04-2012, 15:20
Temat postu:
Ok.
Czyli jeżeli dobrze zrozumiałem wszystkie podejścia i odejścia, to aktualna lista wygląda tak:


1. Adam Jaworski (Yavox)
2.
3. DarekL
4. Monika
5. AGutowski
6. KSD
7. Marcel
8. Lolek
9. Adaś


Zatem jedno miejsce do obsadzenia salut .
Adam Jaworski - 09-04-2012, 17:16
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Wojtek Filip napisał/a:
Zatem jedno miejsce do obsadzenia salut .


Wojtek, ja bym bardzo chętnie dołączył, ale nie jestem pewien, czy wszystkie wymogi spełniam. Mam OWD (w SSI), ostatnio "dorobiłem" basic nitrox (w PSAI), pływam z jedną butlą (i 2 automatami), w piance i jackecie.



To pomijajac jacket masz taka konfiguracje, jak moja. Przyjezdzaj smialo, bedzie razniej Smile
Adam Jaworski - 09-04-2012, 17:56
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
W sobotę zaczynamy o 1000, a kończymy w okolicach 1700.


Wojtek, mam pytanie, jak te pierwsze dni dwudniowych BURaczanych wyjazdów zwyczajowo wyglądają? Bo napisałeś, że kończymy o 17 i w związku z tym ja się zastanawiam - czy to jest tak, że coś koło tej godziny jest definitywny koniec, Ty jako Główny Burak się ulatniasz do innego cukrowego wymiaru a my sobie możemy np. kombinować coś a la nocne nurkowanie jak ktoś ma siłę, czy też koło 17 jest oficjalne zakończenie ale wszyscy z Tobą włącznie dalej się kręcą i prawią dziwy o nurkowaniu do późnej nocy - więc zamiast indywidualnego nocnego powinienem się na przykład w grubszy notes wyekwipować? Mógłbyś kilka słów na ten temat?
Jarek Andrzejewski - 09-04-2012, 20:09
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
nie jestem pewien, czy wszystkie wymogi spełniam.

No to przeanalizujmy:
Potrzebna jest chęć działania w ramach BUR w Bałtyku - o tym nie piszesz, a jest to warunek konieczny, więc zaczynam mieć wątpliwości Wink.


Wpisy o BUR obserwuję od dawna i bardzo podoba mi się idea nurkowania w jakimś celu.
Więc: tak, chcę działać i w Bałtyku.

Wojtek Filip napisał/a:
Potrzebny jest co najmniej podstawowy stopień dowolnej, uznanej organizacji + sprzęt gotowy do nurkowania.


Trochę mało powietrza mam w butli, ale nadrobię Smile
Przy okazji: można ładować butle nitroksem na "Koparkach"?

Wojtek Filip napisał/a:
Tyle żeby wziąć udział w podstawowym treningu.
W czasie jego trwania więcej detali, zasad udziału w nurkowaniach bałtyckich, zmian w konfiguracji, procedur itp.


Wojtek Filip napisał/a:

Nie wiem tylko jak się zmieścisz w tym domku noclegowym na Koparkach, /.../

No problem, mam już rezerwację w Brojanie.

Wojtek Filip napisał/a:

Jeżeli wszystko gra, to dopisuj się do listy i widzimy się w sobotę rano.


Więc dopisuję się.
Wojtek A. Filip - 09-04-2012, 20:25
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Przy okazji: można ładować butle nitroksem na "Koparkach"?
Z tym zawsze był kłopot - w zasadzie cały ubiegły sezon nitroks był mocno problematyczny w uzyskaniu na Koparkach. Nie wiem czy Mirek naprawił mieszałkę, która szwankowała i czy ma tlen, więc nie umiem jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Dotychczasowy pewniak to Kuba Koncytowicz - czyli Katowice (30min od Koparek).
Jarek Andrzejewski napisał/a:
No problem, mam już rezerwację w Brojanie.
Bardzo rozsądne rozwiązanie.


Zatem drużyna znowu w komplecie - czyli najnowszy skład 8):
1. Adam Jaworski (Yavox)
2. Jarek Andrzejewski
3. DarekL
4. Monika
5. AGutowski
6. KSD
7. Marcel
8. Lolek
9. Adaś

Swoją drogą, na Koparkach jestem od środy - więc w razie czego - atakujcie.
Jarek Andrzejewski - 09-04-2012, 20:56
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Z tym zawsze był kłopot - w zasadzie cały ubiegły sezon nitroks był mocno problematyczny w uzyskaniu na Koparkach/.../
Dotychczasowy pewniak to Kuba Koncytowicz - czyli Katowice (30min od Koparek).


OK, myślę, że tę logistykę ogarniemy. Na sobotę postaram się nabić nitrox w Łodzi.

Jarek Andrzejewski napisał/a:
No problem, mam już rezerwację w Brojanie.
Wojtek Filip napisał/a:
Bardzo rozsądne rozwiązanie.


I tak się wybierałem na nurkowanie z kolegami, więc w zakresie noclegu plan się nie zmienił.

Dodam: jeśli transport z/do Łodzi (lub po drodze) komuś pasuje, to zapraszam.
Darek Lutkiewicz - 10-04-2012, 11:04
Temat postu:
Witam,

KSD
Czy ty zrobisz rezerwacje domku?

Przyznam szczerze, ze ja bede na Koparkach po raz pierwszy.
Jak tam wyglada sprawa "kuchni" ?
Prowiant nalezy przywieść czy mozna cos kupic w okolicy?

Dzieki i do zobaczenia:)
Jarek Andrzejewski - 10-04-2012, 11:37
Temat postu:
DarekL napisał/a:
Jak tam wyglada sprawa "kuchni" ?
Prowiant nalezy przywieść czy mozna cos kupic w okolicy?


Ja zabieram prowiant z domu. Brykiet, podpałkę i jakieś mięsiwo wezmę (ale to ostatnie raczej nie dla 10 luda Smile. Przyrządu do grzania ww mięsiwa przy pomocy ww brykietu podpalonego ww podpałką niestety nie mam w domu, więc może ktoś inny zadeklaruje się?
Okolica raczej odludna, szkoda czasu na wyprawę w trakcie zajęć.
Niby można zamówić pizzę z dowozem pod wiatę, ale szczerze powiem, że mięso lepsze.

Co Wy na to?
Adam Chróścicki - 10-04-2012, 12:19
Temat postu:
Domkowcy!!! Potwierdzam obecność w piątek wieczorem, czy jest ktoś chętny na zajęcie się rezerwacją!?
Darek Lutkiewicz - 10-04-2012, 12:21
Temat postu:
KSD sie nie odzywa, wiec ja zaraz zrobie rezerwacje na 1 domek.
Czy ktorys jest "lepszy"?
Darek Lutkiewicz - 10-04-2012, 12:34
Temat postu:
Rezerwacja zrobiona!
Bedziemy mieli domek na koncu, kolo wiaty.
Wiec na zajecia teoteryczne bedzie mozna isc w kapciach Smile
Adam Chróścicki - 10-04-2012, 12:36
Temat postu:
Generalnie nie mam pojęcia. Klep!!!
Daria Boruta - 10-04-2012, 14:34
Temat postu:
Adaś napisał/a:
Domkowcy!!! Potwierdzam obecność w piątek wieczorem, czy jest ktoś chętny na zajęcie się rezerwacją!?


To ja też będęSmile
Adam Jaworski - 10-04-2012, 14:56
Temat postu:
Ja też potwierdzam.
KSD - 10-04-2012, 15:16
Temat postu:
Ooo, szybko się tu sprawy dzieją Smile
Właśnie wszedłem aby spytać czy może mam klepnąć rezerwację, a tu już przyklepana Smile
No więc w takim razie tylko też potwierdzam przybycie - będę w piątek, pewnie coś ok 22, może uda się trochę szybciej. W takim razie do zobaczenia BUR'owcy Smile
Marcel Falkiewicz - 10-04-2012, 15:58
Temat postu:
Ja też będę, przyczłapiemy z Yavoxem Wink Nabijcie wiatr, może jakiegoś nocnego zrobimy na przywitanie Smile
Wojtek A. Filip - 10-04-2012, 16:39
Temat postu:
DarekL napisał/a:
Wiec na zajecia teoteryczne bedzie mozna isc w kapciach

8)

Z plusów: dzisiaj rano temperatura w okolicach zera, ale po południu... słonecznie, i 15st...
Adam Jaworski - 10-04-2012, 16:41
Temat postu:
Ile ma woda?
Piotr Bałazy - 10-04-2012, 16:45
Temat postu:
8 stopni

pare fot z wczoraj klik
Wojtek A. Filip - 10-04-2012, 16:53
Temat postu:
Piotrek - będziesz w sobotę/niedzielę?
Możesz przedstawić sprawę PAN'u dla nowoprzybyłych?
Piotr Bałazy - 10-04-2012, 16:55
Temat postu:
bardzo bardzo chętnie ale jestem już w Gdyni Sad - uzbrajam ramki w siatki
Wojtek A. Filip - 10-04-2012, 16:58
Temat postu:
no tak...
Udanych połowów zatem. Będę udawał super znawcę PANu Wink - może nikt się nie zorientuje.
Piotr Bałazy - 10-04-2012, 17:01
Temat postu:
ja robie to samo cały czas... tak, że nic sie nie martw
Darek Lutkiewicz - 10-04-2012, 17:09
Temat postu:
[quote="Piotr Bałazy"]8 stopni

To cieplutko Laughing
W Zatoce sa cale 3 stopnie.
Adam Chróścicki - 11-04-2012, 09:46
Temat postu:
Rozumiem, działam, pozdrawaiam.
Andrzej Gutowski - 11-04-2012, 20:39
Temat postu:
Witajcie

Jest środa, jest odpowiedź na rezerwacje, niestety negatywna.

Torpeda nie wypaliła, niestety ja tez nie wypaliłem- zwalniam swoje miejsce.

Drugie podejście też spalone, mam nadzieje że do trzech razy sztuka.

Życzę wszyskim BUR-owiczom miłych zajęć.

pozdrawiam

AG
lolek - 12-04-2012, 13:49
Temat postu:
Czy po rezygnacji Andrzeja zwolniło się również miejsce w domku? Bo w sumie mogę przyjechać w piatek wieczorem.
Darek Lutkiewicz - 12-04-2012, 13:59
Temat postu:
Informacja dla "domkowiczow".
Oczywiscie domek jest potwierdzony od piatku ( doba zaczyna sie od 16-tej), kaucja zaplacona. Jak sie dowiedzialem kuchnia w domu jest w pelni wyposazona wiec "kuchcic" mozna na miejscu.
Niech kazdy przywiezie jakies ladlo - wspolnie zawsze razniej Smile
Marcel Falkiewicz - 12-04-2012, 14:21
Temat postu:
A chcesz dołączyć do treningów czy tylko przezimować?

lolek napisał/a:
Czy po rezygnacji Andrzeja zwolniło się również miejsce w domku? Bo w sumie mogę przyjechać w piatek wieczorem.

Adam Chróścicki - 12-04-2012, 14:44
Temat postu:
Trochę się pogubiłem, zasadniczo mam pytanko czy Falek to Marcel? jak tak to lista w domku wygląda następująco.
1 Adaś
2 Torpeda
3 Yavox
4 KSD
5 DarekL
6 Marcel
W takim wypadku Lolka upchniemy w... no właśnie gdzie?
Andrzej nie przyjedzie to wciąż chyba wolne jedno miejsce na warsztatach oczywiście?
Marcel Falkiewicz - 12-04-2012, 14:55
Temat postu:
Potwierdzam tożsamość Smile

Adaś napisał/a:
Trochę się pogubiłem, zasadniczo mam pytanko czy Falek to Marcel?

KSD - 12-04-2012, 15:58
Temat postu:
Z tego wynika, że obsada domku się nie zmieniła ale jest jedno wolne miejsce na warsztaty.

Adaś napisał/a:
lista w domku wygląda następująco.
1 Adaś
2 Torpeda
3 Yavox
4 KSD
5 DarekL
6 Marcel
W takim wypadku Lolka upchniemy w... no właśnie gdzie?



Może się uda jakoś w "salonie" czy kuchni, tam jest chyba jakaś wersalka czy coś, a jeśli na tym się nie da to w ostatateczności zawsze jest jeszcze opcja karimaty czy materaca plus podłogi. Chyba jakoś damy radę, co by Lolka nie zostawiać samego Smile
ZielonySmok - 12-04-2012, 16:28
Temat postu:
KSD napisał/a:
Może się uda jakoś w "salonie" czy kuchni, tam jest chyba jakaś wersalka czy coś,

Da się wygodnie, jest cieplej niż w pokojach. Tylko właściciela bazy należało by się pewnie spytać.
lolek - 12-04-2012, 21:09
Temat postu:
Cieszę się, że mnie przygarniecie, wezmę karimatę Smile A i właściciela zapytam grzecznie, nie ma sprawy. Jak się to mówi - dogadamy się Smile
ZielonySmok - 12-04-2012, 21:32
Temat postu:
lolek napisał/a:
Cieszę się, że mnie przygarniecie, wezmę karimatę

Karimaty nie bierz - jak rozumiem będziesz siódmy w domku, więc zapewne skorzystasz z dużej i wygodnej kanapy w salonie. Oprócz niej jest tam jeszcze jedna mniejsza, oraz podobnie mała na przeciw kuchni. Ciepły śpiwór, ciepłe rzezy do spania - to się bardziej przyda.
Wojtek A. Filip - 12-04-2012, 22:27
Temat postu:
Kilku BURowców ćwiczy na Koparkach już od 3 dni. Kolejni przyjechali dzisiaj.
Pogoda nurkowa: leje i zimno. Pod wodą nie leje, ale temperaturomierz uparcie wskazuje 7st.
Nitroksu nie ma i jak na razie niewiele wskazuje na to, że się pojawi.
Nie ma też baru i nowego ładnego domku, który "się rozebrał" ale podobno znowu się pojawi.
Nasza wiata jest, więc wszystko gra salut .
Wojtek A. Filip - 12-04-2012, 22:30
Temat postu:
falek napisał/a:
Potwierdzam tożsamość

Adaś napisał/a:
Trochę się pogubiłem, zasadniczo mam pytanko czy Falek to Marcel?

Shocked - nieźle Rolling Eyes
Przy okazji przypomnę, że jeżeli ktoś chciałby występować na forum pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem - wystarczy PW w tej sprawie.
Adam Jaworski - 12-04-2012, 22:42
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Kilku BURowców ćwiczy na Koparkach już od 3 dni.


Chcecie nas zawstydzić? Smile

Wojtek Filip napisał/a:
Pogoda nurkowa: leje i zimno. Pod wodą nie leje, ale temperaturomierz uparcie wskazuje 7st.


Czyli co? Czapka, szalik, rękawiczki na zajęcia powierzchniowe? Jest aż tak źle czy tylko trochę źle?
Wojtek A. Filip - 12-04-2012, 22:54
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Czyli co? Czapka, szalik, rękawiczki na zajęcia powierzchniowe?

Zdecydowanie tak.
Zdążyłem się już przeziębić, nabawić przecieku nosa oraz kichawicy, a wszystko to chwila nieuwagi "bo zaświeciło słońce" Evil or Very Mad . Jestem za to łatwo rozpoznawalny: "to ten wkurzony z czerwonym nosem" 8)

Do ciepłych ciuchów dodałbym równie ciepłe buty.
Przypomnę o wodzie i szkle (do kawy/herbaty).
AsiaJ - 12-04-2012, 22:54
Temat postu:
Jutro odwiedzam Tarnowskie Góry cheers Czy można dołączyć w roli obserwatora? Jak widać zajęcia są bardzo zaawansowane i nie chciałabym przeszkadzać. Jednak może uda się coś podpatrzeć, zastosować u siebie? Przy okazji może Wojtek na żywo opowie o kursach skuterowych overhead, metodach lokalizacji we wnętrzach wraków i różnicach w stosunku do przestrzeni nie zamkniętych Smile Do zobaczenia w sobotę salut
Wojtek Komocki - 12-04-2012, 23:58
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Czyli co? Czapka, szalik, rękawiczki na zajęcia powierzchniowe? Jest aż tak źle czy tylko trochę źle?


Jesteśmy od dzisiaj na Koparkach i potwierdzam jest zimno i deszczowo. Zrobiliśmy dwa nurkowania. Pierwsze 60 minut drugie nocne 45 minut. Deszcz o 22.oo lał i zrobiło sie średnio przyjemnie. Patrząc na ekipę jaka przyjedzie pewnie Was to nie martwi Smile
Potwierdzam także że Pan WAF biegał dzisiaj na koniec dnia z czerwonym nosem Smile
Pozdrawiam
Wojtek
lolek - 13-04-2012, 13:46
Temat postu:
"Domisie" Smile obawiam się, że nie zdołam się dziś wyrobić. Będę zatem jutro rano i będziecie mogli mnie przygarnąć na jedna nockę Wink Do zobaczenia!
Wojtek Komocki - 13-04-2012, 21:54
Temat postu:
Hm nie wiem jak to ująć ale dzisiaj pogoda na Koparkach była super. Słońce i ciepło. Muszę zdementować więc mój wcześniejszy post. Jutro chętnie popatrzę na wyczyny BURowców.

No i Wojtek dzisiaj mniej miał zaczerwieniony nos Smile
Pozdrawiam
Wojtek Komocki
PiotrO - 15-04-2012, 15:34
Temat postu: BUR 14-15.4.
Wojtek Filip napisał/a:
Adam Jaworski napisał/a:
Czyli co? Czapka, szalik, rękawiczki na zajęcia powierzchniowe?

Zdecydowanie tak.
Zdążyłem się już przeziębić, nabawić przecieku nosa oraz kichawicy, a wszystko to chwila nieuwagi "bo zaświeciło słońce" Evil or Very Mad . Jestem za to łatwo rozpoznawalny: "to ten wkurzony z czerwonym nosem" 8)


Może będzie Ci trudno w to uwierzyć, ale i tak zazdroszczę, zadołowany w firmie na "wikend". W ramach porcji dodatkowych tortur liczę na ociekające deszczem foty. 8)
AsiaJ - 16-04-2012, 10:45
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Potwierdzam, było bardzo fajnie, skrobnę kilka słów i wkleję jakieś fotki (a może nawet profil nurkowania!) ale dopiero pod koniec przyszłego tygodnia, bo jestem tak od jutra rana zarobiony że po prostu nie dam rady. Pozdrowienia dla wszystkich.

Nie mogę się doczekać. Kiedy przyjechałam, musieliście być pod wodą. Szkoda. Może uda się następnym razem Smile
Marcel Falkiewicz - 16-04-2012, 16:23
Temat postu:
Adaś ma zdecydowanie rację, trzeba jak najszybciej termin ustalić, żeby wszyscy mieli odpowiednio dużo czasu, żeby naprężyć się jak struna przesuwając wszystko inne:) Na bank nie znajdziemy na przestrzeni najbliższego pół roku terminu, który wszystkim od razu będzie pasował... Sebastian, prosimy zatem o propozycję 2, może 3 terminów, każdy dopisze na które może przyjechać i wybierzemy ten "najlepszy"Smile

Adaś napisał/a:
Było Miło i się skończyło ja też dziękuję wszystkim za współpracę i czekam co dalej. Pytania do Sebastiana, kiedy można przyjechać na warsztaty nad Bałtyk? Trzeba iść za ciosem tak mi się wydaje! Czy możemy ustalić jakiś dobry, dogodny termin?!
pozdrawiam
Adaś
PS KSD Kasia to chyba Monia Wink

Adam Jaworski - 16-04-2012, 17:02
Temat postu:
No to ode mnie: ja trzymam w kalendarzu termin, który kiedyś dostałem od Wojtka - mianowicie 9-10 czerwca. Pamiętam z Koparek, że pasował dokładnie połowie z naszej ekipy Smile Dodatkowo, mnie pasuje również 26-27 maja, gdyby ten wyżej przeze mnie podany w ogóle nie wchodził w grę. Potem jest już bardzo kiepsko, bo pierwsze wolne co mam to jest ostatni weekend lipca - a chciałbym już do tego czasu trochę podziałać, zamiast czekać na drugie zajęcia Twisted Evil
Jarek Andrzejewski - 17-04-2012, 11:43
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
/.../ mnie pasuje również 26-27 maja/.../


W tym czasie (27-ego) jest bieg sztafetowy "ekiden" w stolicy i mam zamiar nie polec bohatersko na jego trasie, więc ten termin dla mnie odpada.
Marcel Falkiewicz - 17-04-2012, 16:03
Temat postu:
Hej,
proponuję użyć do ustalenia odpowiadającego wszystkim terminu następującego narzędzia: kalendarz. Wrzuciłem tam propozycję terminów (wszystkie weekendy majowe i czerwcowe), po wejściu w linka każdy może zaznaczyć które weekendy mu odpowiadają. Na tej podstawie może uda nam się uzyskać jakiś konsensus:)

Pozdrawiam,
Marcel
Adam Jaworski - 17-04-2012, 16:09
Temat postu:
Dobry pomysł, już się dopisalem.
Adam Chróścicki - 18-04-2012, 06:22
Temat postu:
Jestem w Grze
Darek Lutkiewicz - 18-04-2012, 09:13
Temat postu:
Tez sie dopisalem.

Pozdr
Darek
lolek - 18-04-2012, 16:38
Temat postu:
Moje terminy rownież w kalendarzu.
Adam Chróścicki - 19-04-2012, 09:43
Temat postu:
Witam, tak trochę z innej beczki. Jestem na mazurach w sobotę koło Szczytna konkretnie, może jest ktoś chętny na wspólny trening w jeziorze Łęsk. Zapraszam!
Marcel Falkiewicz - 19-04-2012, 14:55
Temat postu:
Wszystkim marudzę to Tobie też pomarudzę, chętnie bym się docelowo tam wybrał, ale niestety rodzinne obowiązki wzywają w ten weekend:( A tak ogólnie to jeździsz często na Mazury, czy masz jakiś bardziej lokalny akwen?

Adaś napisał/a:
Witam, tak trochę z innej beczki. Jestem na mazurach w sobotę koło Szczytna konkretnie, może jest ktoś chętny na wspólny trening w jeziorze Łęsk. Zapraszam!

Adam Chróścicki - 19-04-2012, 15:06
Temat postu:
Hmmmmyy dobre pytanie! Moim zbiornikiem domowym jest Łęsk pod Szczytnem jakieś 180km od Węgrowa. Bliżej brak choćbym chciał! Staram się tam jeździć 2 razy w miesiącu.
Marcel Falkiewicz - 23-04-2012, 00:15
Temat postu:
KSD, Jarek, Monika, czekamy na Wasze deklaracje dotyczące pasującego Wam terminu. Zajrzyjcie proszę do kalendarza pod tym adresem i określcie kiedy możecie wybrać się na Bałtyk. Dzięki!
Jarek Andrzejewski - 23-04-2012, 09:10
Temat postu:
Dopisałem się.
Adam Jaworski - 23-04-2012, 15:52
Temat postu:
Sebastian Popek napisał/a:
Jeśli chodzi o terminy BUR'owe bałtyckie to są one w tym roku przewidziane na:
9-10 czerwca
25-26 sierpień


To ja się piszę właśnie na te terminy, ponieważ w dwóch pozostałych przez Ciebie podanych z przyczyn zawodowych niestety nie mogę. Ale mam nadzieję, że na 9-10 czerwca się zbierze odpowiednia grupa.
Marcel Falkiewicz - 23-04-2012, 19:42
Temat postu:
Jeśli chodzi o dotychczasowe wnioski z naszej wspaniałej ankiety póki co wynika, że bardziej optymalnym terminem czerwcowym byłby jednak 2-3.06. Ja co prawda zaznaczyłem, że 9-10 mi pasuje, ale tak po cichu to chciałbym w tym czasie pojechać na Attersee. Sierpień jest natomiast BARDZO odległy, a bardzo chciałbym jednak między czerwcem i sierpniem pobuszować po wrakach Bałtyckich:)

9-10.06 nie pasuje również Adasiowi. Ciągle czekamy na deklarację od strony KSD i Moniki Wink

Adam Jaworski napisał/a:
Sebastian Popek napisał/a:
Jeśli chodzi o terminy BUR'owe bałtyckie to są one w tym roku przewidziane na:
9-10 czerwca
25-26 sierpień


To ja się piszę właśnie na te terminy, ponieważ w dwóch pozostałych przez Ciebie podanych z przyczyn zawodowych niestety nie mogę. Ale mam nadzieję, że na 9-10 czerwca się zbierze odpowiednia grupa.

Adam Jaworski - 23-04-2012, 19:47
Temat postu:
No to montujcie ekipę na 2-3, mam nadzieję że to nie wywali terminu tydzień później Smile
Marcel Falkiewicz - 23-04-2012, 19:48
Temat postu:
No właśnie póki co nie ma ekipy na żaden termin Sad

Adam Jaworski napisał/a:
No to montujcie ekipę na 2-3, mam nadzieję że to nie wywali terminu tydzień później Smile

KSD - 23-04-2012, 21:13
Temat postu:
Mi pasowalby termin 9-10 czerwca najlepiej wiec generalnie pisze sie na ten weekend. Co do wczesniejszego (2-3 czerwca) to jeszcze musialbym potwierdzic ale jest duze prawdopodobienstwo ze tez dalbym rade (dam odpowiedz w ciagu kilku dni)
Adam Chróścicki - 24-04-2012, 10:40
Temat postu:
Witam, ja chętnie 2-3 czerwca
Marcel Falkiewicz - 24-04-2012, 11:17
Temat postu:
Donoszę uprzejmie, że według wspaniałego kalendarza mamy już sześć osób chętnych na termin 2-3 czerwca. Niestety 3 osobom nie pasuje termin 9-10 czerwca Sad
Monika - 24-04-2012, 11:22
Temat postu:
dopisałam się
KSD - 24-04-2012, 22:10
Temat postu:
Sprawdziłem i pptwierdzam, że pasują mi oba terminy, tak więc ten dodatkowy (wczesniejszy) także. Dopisałem się też do kalendarza.
Marcel Falkiewicz - 25-04-2012, 09:36
Temat postu:
Hej,
na prośbę Sebastiana wrzucam oficjalne obwieszczenie wyników naszej ankiety. Otóż najbardziej pasującym terminem na trening Bałtycki dla większości osób jest 2-3 czerwca 2012. Na ten termin chętnymi osobami na trening są:

1. Marcel Falkiewicz
2. Jarek Andrzejewski
3. Adaś
4. DarekL
5. Lolek
6. Monika
7. KSD

Yavox również walczy o ten termin, miejmy nadzieję, że mu się uda. W.w. osoby potwierdziły dostępność.
Sebastian Popek - 25-04-2012, 09:56
Temat postu:
Hi

Marcel Falkiewicz napisał/a:
na prośbę Sebastiana wrzucam oficjalne obwieszczenie wyników naszej ankiety


Bardzo dziekuję za listę. Na chwilę obecną to komplet jaki może wejść jednorazowo na łódkę.
Jeśli zbierze się więcej osób przemyślimy dwa wyjścia w ciągu dnia.
W ciągu najblizszych dni każdy otrzyma informację co dalej.

Do zobaczenia nad Bałtykiem.
Adam Chróścicki - 25-04-2012, 10:37
Temat postu:
1.AMEN
2. Kto i jak i kiedy jedzie mam chęć na nura w Trytonie (Krefta) po drodze w piątek, szukam chętnych...Smile))
Adam Jaworski - 25-04-2012, 10:57
Temat postu:
Sebastian - to jeżeli ten termin wychodzi, to ja byłbym również wdzięczny za informację o tym, czy zajęcia tydzień później są aktualne - pewnie masz szerszy obraz tego, ile jest innych osób niż te, które tutaj się zgłosiły itp.
Wojtek Girtler - 25-04-2012, 12:01
Temat postu: Projekt BUR - koparki szkolenie
Hej
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach, nie wiem kiedy się odbędzie (jeżeli zbierze się grupa będziemy uderzać z tematem do Wojtka) ale chciałbym dołączyć do szkolenia w najbliższym możliwym terminie.

Pozdrawiam
Wojtek
Tomek Tatar - 11-05-2012, 12:00
Temat postu:
Vlodek napisał/a:
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach

Jestem zainteresowany.

Serdecznie pozdrawiam.
Adam Frajtak - 12-05-2012, 07:03
Temat postu:
Tomek Tatar napisał/a:
Vlodek napisał/a:
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach

Jestem zainteresowany.

Serdecznie pozdrawiam.


Gdyby wam się wykrystalizował jakiś weekendowy termin to chętnie dołączę
Adam Jaworski - 12-05-2012, 18:26
Temat postu:
Życzę wam, żeby się wam z terminem udało. Mojej ekipie pasuje na drugą część treningu termin, w którym nie dam rady się stawić nad morzem, jak się nie pojawi kolejny miot BURaków, będę czekać na rozpoczęcie bałtyckiej kariery do siódmej nieskończoności Smile
Wojtek Girtler - 14-05-2012, 14:32
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
Tomek Tatar napisał/a:
Vlodek napisał/a:
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach

Jestem zainteresowany.

Serdecznie pozdrawiam.


Gdyby wam się wykrystalizował jakiś weekendowy termin to chętnie dołączę


Hej
Jest nas juz 3 czyli do kompletu brakuje jeszcze 3, jak bedzie nas min 5 osób to zgłosimy ekipe na szkolenie, w oczekiwaniu na termin 6 się znajdzie
Pozdrawiam
Wojt
Wojtek A. Filip - 14-05-2012, 14:40
Temat postu:
No to kroi się kolejna ciekawa ekipa Smile.

Do zobaczenia,
Wojtek
Jarek Andrzejewski - 17-05-2012, 21:20
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Na forum wewnętrznym BUR jest ogłoszenie dotyczące kolejnych zajęć z zakresu pierwszej pomocy - zapraszam wszystkich BURowików.


Hmmm, wszystkich czy tylko tych "morsko ochrzczonych"?
Adam Jaworski - 17-05-2012, 21:23
Temat postu:
Chyba tylko tych morskich Smile

Jarek, potwierdził ktoś ten Wasz termin czerwcowy, na który ja nie mogę, czy wiadomo tylko tyle, co jest w wątku? Bo mi nadal brakuje informacji, czy pierwotny termin oficjalny 9-10 się odbędzie czy nie - nie wiem, czy planować mini-wakacje nad Bałtykiem czy się umawiać z ludźmi na koparki... Sad
Jarek Andrzejewski - 17-05-2012, 21:28
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Jarek, potwierdził ktoś ten Wasz termin czerwcowy, na który ja nie mogę, czy wiadomo tylko tyle, co jest w wątku?


Nic więcej nie wiem, ale z tych dwóch wiadomości wynika, że ostatnia wersja to 2-3.06: http://divetrek.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5864&postdays=0&postorder=asc&start=336
Adam Jaworski - 17-05-2012, 21:32
Temat postu:
Tak, to fakt. Natomiast nie bardzo wiem, czy są jakieś osoby, które mają za sobą trening jeziorowy a są przed bałtyckim i nie są z naszej grupy i by planowali 9-10... Jakby ktoś taki się znalazł, to niech się ujawni, żebym wiedział, co robić... Smile
Adam Chróścicki - 17-05-2012, 21:37
Temat postu:
Siemka Panowie. Z tego co ja zrozumiałem to termin 2-3 czerwca jest aktualny, czekamy na info od Seby.
PS Adaś mam Twoją czapkę mówiłem Ci?
Adam Jaworski - 17-05-2012, 21:47
Temat postu:
Nie mówiłeś, ale domyślałem się, że możesz mieć. Mam już suchego, byłem dziś nawet w Vertigo przy okazji. Jak piszesz się dalej na włażenie do basenu, żeby coś poprawiać, dawaj na PW Smile
MaRkY - 21-05-2012, 11:54
Temat postu:
Witojcie Smile

Chętnie się zapisze na Koparkowe szkolenie
terminy które mi pasują 16-17 lub 23-24 dalej raczej też OK

pozdrawiam:

MaRkY
KSD - 21-05-2012, 16:23
Temat postu:
Czy spotkanie bałtyckie 2-3 czerwca jest aktualne i bez zmian?
Czy myśleliście już może o zorganizowaniu jakiegoś noclegu z soboty na niedzielę? Może byśmy pomyśleli o jakimś wspólnym miejscu, coś jak na spotkaniu koparkowym? Zawsze to raźniej i można wieczorami podyskutować o tym i o tamtym Smile

Sebastian czy byłaby możliwość otrzymania już jakichś dokładniejszych informacji na temat spotkania - co, gdzie i kiedy oraz czy są jakieś szczególne wymagania z Twojej strony odnośnie tego co zabrać i przygotować?
Sebastian Popek - 22-05-2012, 10:49
Temat postu:
Witam

Spotkanie 2-3 jest aktualne i bez zmian.
Na początek bardzo proszę o zapoznanie się z tym linkiem:
http://divetrek.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6106

Jeśli ktoś nie ma tam dostępu to proszę o kontakt z Wojtkiem.

Teraz tak:
1. Spotykamy się w sobotę o godzinie 7.30 w centrum Divespot.pl - Janka Wiśniewskiego 13 w Gdyni. Omawiamy co będziemy robić, sprawdzamy gazy ect.
2. O godz. 9.00 wyjście z mariny w Gdyni. Pierwszego dnia bedzie to coś płytkiego tak aby zobaczyć jak pracujecie w zespołach. Nurkowanie będzie trwało jakieś 2-2,5 godziny. Później powrót do centrum i omówienie wszystkiego co się dzialo oraz tego co będzie w niedziele.
3. Niedziela. Spotkanie w centrum 7.30, wyjście z mariny o 8.00. W planie dwa nurkowania wrakowe. Powrót około 14-15 do portu. W trakcie powrotu omówienie nurkowań.

to tak w skrócie.

Jeśli choddzi o termin następny czyli 9-10 czerwca to na chwilę obecną nie przewidujemy warsztatów bałtyckich w tym terminie, a jedynie działania już dla tych co sa po obu spotkaniach (koparki, jezioro, warsztaty bałtyckie).
Mirek - 22-05-2012, 11:07
Temat postu:
Jeżeli byłoby jakieś wolne miejsce na treningi bałtyckie w terminie 2-3 czerwca to chętnie się przyłącze. Na treningu jeziorowym uczestniczyłem w zeszłym roku w Trójmieście... tylko jakoś później nie było okazji uczestniczyć w treningu bałtyckim.
lolek - 22-05-2012, 11:19
Temat postu:
KSD napisał/a:
Czy myśleliście już może o zorganizowaniu jakiegoś noclegu z soboty na niedzielę? Może byśmy pomyśleli o jakimś wspólnym miejscu, coś jak na spotkaniu koparkowym? Zawsze to raźniej i można wieczorami podyskutować o tym i o tamtym Smile


Sluszna koncepcja tego wspolnego lokum, jestem za Smile Kto jeszcze?
Czy ktos z Gdyni i okolic moze nam podrzucic namiary na noclegownie dla 6-7 osob? Bedziemy wdzieczni.
Adam Jaworski - 22-05-2012, 11:33
Temat postu:
Kiedy jest jakikolwiek nastepny termin przewidziany, po tym najprawdopodobniej wypadajacym 9-10?
Jarek Andrzejewski - 22-05-2012, 11:40
Temat postu:
Ja jeszcze dopytam: noclegi całkiem we własnym zakresie czy coś podpowiesz? Gdzie jest marina (to pytanie w dwóch celach: żeby trafić i żeby nocować niedaleko)?

I jeszcze jedno: jest jakaś możliwość zanurzenia się w okolicy na basenie w piątek (wcześniej musiałbym od Ciebie twina pożyczyć)? Będę miał nową konfigurację i wolałbym co najmniej ze 2h "potaplać się", wyważyć itp. zanim opanuję prawidłową pozycję konika morskiego po odstawieniu jacketu Smile Jeśli to będzie kłopotliwe, to coś w Łodzi ogarnę przed wyjazdem.
Sebastian Popek - 22-05-2012, 11:58
Temat postu:
Sensowne noclegi są tu:
http://www.pokojeprzyplazy.global.pl/onas.php przy samej plaży jakieś 150 metrów do mariny
lub tu www.pierwoszyno.pl jakieś 5-6 km od Gdyni ale przystosowane dla nurków i bardzo ok.

W piątek o basen może być bardzo ciężko jak będę wiedział coś to dam Ci znać.
Marcel Falkiewicz - 22-05-2012, 13:07
Temat postu:
Hej, ja jak najbardziej piszę się na wspólny nocleg. Mało tego, piszę się również na wspólną podróż, jeśli ktoś jechałby z Warszawy lub okolic (zawsze raźniej w kilka osóbSmile). Mogę jechać własnym samochodem lub dołączyć jako pasażer...
KSD - 22-05-2012, 16:02
Temat postu:
Dzwoniłem wstępnie w sprawie noclegów pod to miejsce "Pierwszyno.pl" które podał Sebastian - okolica wygląda bardzo sympatycznie i faktycznie bardzo miło nastawieni do nurków. Może by się tam przenocować? Na chwilę obecną pokoje są wolne i moglibyśmy zrobić rezerwację (dobrze byłoby potwierdzić możliwie szybko, bo tych pokoi jest tylko kilka). Koszt wyjdzie ok 60-70 zł od osoby za dobę. Biorąc pod uwagę, że w sobotę zaczynamy wcześnie, myślę, że chyba najlepiej byłoby wziąść 2 noclegi tak jak ostatnio na koparkach - czyli z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Jeśli jednak ktoś chce, to myślę, że bez problemu można wziąść tylko jeden nocleg. Co Wy na to? Kto jest chętny?
To może zrobimy szybka listę i klepniemy rezerwację:

1. KSD (2 noclegi)
Adam Chróścicki - 22-05-2012, 16:17
Temat postu:
1. KSD (2 noclegi)
2. Adaś (2 noclegi)
Adam Chróścicki - 22-05-2012, 16:19
Temat postu:
Seba, wyskakuje mi że ten link nie istnieje!
Jarek Andrzejewski - 22-05-2012, 16:28
Temat postu:
Ja bym jednak optował za "Pokojami przy plaży", bo bliżej celu i taniej (a planuję wybrać się z żoną i dziećmi, więc wychodzi ok. 160 zł różnicy).

I też jestem za wersją z 2 noclegami.
KSD - 22-05-2012, 16:43
Temat postu:
Jarek, to w sumie na to wygląda, że będziesz musiał i tak brać osobną rezerwację na cały oddzielny pokój. W razie czego najwyżej się po prostu rodzielimy. No ale może w takim razie dopiszmy sobie kto preferuje jeszcze które miejsce, to będzie łatwiej podjąć decyzję. Adaś dopisz tam jeszcze gdzie wolisz nocleg. Czyli na chwilę obecną mamy:


1. KSD (2 noclegi, preferuję "pierwoszyno")
2. Adaś (2 coclegi, ... )
3. Jarek + rodzina (2 noclegi, preferuję "pokoje przy plaży")
Marcel Falkiewicz - 22-05-2012, 20:10
Temat postu:
Dopisuję się zatem do pierwoszyna;-)

1. KSD (2 noclegi, preferuję "pierwoszyno")
2. Adaś (2 coclegi, ... )
3. Jarek + rodzina (2 noclegi, preferuję "pokoje przy plaży")
4. Marcel (2 noclegi)
Jarek Andrzejewski - 22-05-2012, 22:32
Temat postu:
Sebastian Popek napisał/a:
Na początek bardzo proszę o zapoznanie się z tym linkiem:
http://divetrek.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6106


Wojtek zasugerował, żebyś podał tutaj niezbędne szczegóły, bo ten link to forum wewnętrzne (skądinąd wiadomo, że dostępne dopiero dla "BURowików osolonych").
Wojtek A. Filip - 22-05-2012, 22:36
Temat postu:
Jeżeli ktoś zdecyduje się na Pierwoszyno, to mogę tylko polecić. Korzystałem wielokrotnie. Jeżeli ktoś zabiera rodzinę, to na miejscu ma bardzo ciekawy skansen/muzeum/wystawę.
Więcej w tym temacie na forum: klik

Przy okazji: kilka osób napisało do mnie w sprawie linku, który podał Sebastian - jest to link do wewnętrznego forum BUR. Dostęp otrzymują wszystkie osoby, które wzięły udział w obydwu treningach BUR, lub osoby funkcyjne (np. ratownicy prowadzący dla nas szkolenia).

Seba na pewno zamieści informacje, które chciał przekazać w tym temacie - trzeba go tylko przycisnąć Wink.

Pozdrawiam i do zobaczenia nad morzem,
Wojtek
Jarek Andrzejewski - 22-05-2012, 22:45
Temat postu:
OK, zatem i ja dołączam do frakcji pierwoszyńskiej.
lolek - 22-05-2012, 23:34
Temat postu:
1. KSD (2 noclegi, preferuję "pierwoszyno")
2. Adaś (2 coclegi, ... )
3. Jarek + rodzina (2 noclegi, [juz "pierwoszyno"?])
4. Marcel (2 noclegi)
5. Lolek (2 noclegi, "pierwoszyno")

W kwestii dojazdu - będę jechał sam z Poznania, więc gdyby ktoś potrzebował podwózki, to śmiało Wink
Adam Chróścicki - 23-05-2012, 07:05
Temat postu:
1. KSD (2 noclegi, preferuję "pierwoszyno")
2. Adaś (2 coclegi, pierwoszyno )
3. Jarek + rodzina (2 noclegi, [juz "pierwoszyno"?])
4. Marcel (2 noclegi)
5. Lolek (2 noclegi, "pierwoszyno")
Jarek Andrzejewski - 23-05-2012, 09:24
Temat postu:
Czyli w tej chwili wychodzi po 160 zł (ja jeszcze dodatkowo za wypożyczenie twina z gazem - ile?).
Oczywiście zgadzam się.
Przemek Trześniowski - 23-05-2012, 09:45
Temat postu: Re: Projekt BUR - koparki szkolenie
Vlodek napisał/a:
Hej
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach, nie wiem kiedy się odbędzie (jeżeli zbierze się grupa będziemy uderzać z tematem do Wojtka) ale chciałbym dołączyć do szkolenia w najbliższym możliwym terminie.

Pozdrawiam
Wojtek


Ja się piszę na jakiś czerwiec lub lipiec, najchętniej w tygodniu, bo tutaj jestem bardziej elastyczny ale weekend też może być

Pozdrawiam
Przemek
Wojtek Girtler - 23-05-2012, 11:27
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
Tomek Tatar napisał/a:
Vlodek napisał/a:
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach

Jestem zainteresowany.

Serdecznie pozdrawiam.


Gdyby wam się wykrystalizował jakiś weekendowy termin to chętnie dołączę


Hej
Ekipa robi się coraz większa a więc w kolejności zgłoszeń są to

Vlodek
Tomek Tatar
Adam Frajtak
MaRkY
Alpha-Diver

z tego co się orientuję potrzeba nam jeszcze jednego do załogi (jeżeli się mylę to proszę o komentarz), chętni niech się dopisują do listy. Jeżeli będzie nas więcej myślę że nic się nie stanie, bo jak ustalimy z Wojtkiem jakiś konkretny termin to będzie ciężko zebrać 6 osób nawet z 10.
Pozdrawiam
Vlod
Darek Lutkiewicz - 23-05-2012, 16:28
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Czyli w tej chwili wychodzi po 160 zł (ja jeszcze dodatkowo za wypożyczenie twina z gazem - ile?).
Oczywiście zgadzam się.


Witam,
Nie zapominajcie o mnie!
Ja po prostu bede dojezdzal na nurkowania z domu:)
Wiec koszty lodzi na zajeciach 2-go i 3-go beda nizsze.

Pozdrawiam
Darek
KSD - 24-05-2012, 20:28
Temat postu:
Cytat:

1. KSD (2 noclegi, preferuję "pierwoszyno")
2. Adaś (2 coclegi, pierwoszyno )
3. Jarek + rodzina (2 noclegi, [juz "pierwoszyno"?])
4. Marcel (2 noclegi)
5. Lolek (2 noclegi, "pierwoszyno")



Zrobiłem już dla nas rezerwację. Mamy salonik 4 osobowy (dwa łóżka na dole i dwa na pięterku), 2 noclegi (od piątku do niedzieli). Jak ktoś będzie wcześniej na miejscu, to jak by co rezerwacja jest na moje imię i nazwisko, ewentualnie można powidzieć, że jest się z grupy nurkowej. Drugi osobny pokój zarezerwował Jarek z rodziną, tak więc z tego wynika, że wszyscy jesteśmy razem Smile
Marcel Falkiewicz - 24-05-2012, 21:21
Temat postu:
Chwała Ci za to Smile

KSD napisał/a:
Cytat:

1. KSD (2 noclegi, preferuję "pierwoszyno")
2. Adaś (2 coclegi, pierwoszyno )
3. Jarek + rodzina (2 noclegi, [juz "pierwoszyno"?])
4. Marcel (2 noclegi)
5. Lolek (2 noclegi, "pierwoszyno")



Zrobiłem już dla nas rezerwację. Mamy salonik 4 osobowy (dwa łóżka na dole i dwa na pięterku), 2 noclegi (od piątku do niedzieli). Jak ktoś będzie wcześniej na miejscu, to jak by co rezerwacja jest na moje imię i nazwisko, ewentualnie można powidzieć, że jest się z grupy nurkowej. Drugi osobny pokój zarezerwował Jarek z rodziną, tak więc z tego wynika, że wszyscy jesteśmy razem Smile

Adam Chróścicki - 25-05-2012, 10:52
Temat postu:
Wielkie dzięki. Są chętni na nura w łikend. Mazury!!!
lolek - 28-05-2012, 23:19
Temat postu:
Przypomnijcie mi proszę - czy na ten wyjazd obowiązuje nas już EAN32? Pytam, bo mam jeszcze w twinie powietrza akurat na jednego płytkiego.
Seba - rozumiem, że w sobotę po nurkowaniu będzie można nabić butle? No już nitroxem Wink
Wojtek A. Filip - 28-05-2012, 23:23
Temat postu:
lolek napisał/a:
Przypomnijcie mi proszę - czy na ten wyjazd obowiązuje nas już EAN32?

Tak,
Podejrzewam, że jeżeli w centrumie nikt nie wsadzi patyka w te kółka w sprężarce, to dostępne będą wszystkie gazy.


Do zobaczenia,

to pisałem ja- nie Seba Smile
Marcel Falkiewicz - 29-05-2012, 01:13
Temat postu:
lolek, przyjedź w piątek w okolicach wczesnego popołudnia, knujemy z Adasiem jakiegoś nura na Bryzie. Doskonała okazja to wyssania czegokolwiek, co zalega w butli i nie jest EAN32 Wink

lolek napisał/a:
Przypomnijcie mi proszę - czy na ten wyjazd obowiązuje nas już EAN32? Pytam, bo mam jeszcze w twinie powietrza akurat na jednego płytkiego.
Seba - rozumiem, że w sobotę po nurkowaniu będzie można nabić butle? No już nitroxem Wink

Sebastian Popek - 29-05-2012, 07:54
Temat postu:
Hi

Butle będzie można nabić zarówno w piątek jak i w sobotę jak i w niedziele na podróż Smile

Obowiązujący gaz to EAN32 więc jesli ktoś ma potrzebe to można podjechac do centrum o 7.00 w sobotę i nabić na miejscu.

Co do piątku. Jeśli są chętni to mozemy zorganizować normalne wyjście łodzią na wraki (delfin albo Groźny) w piatkowe popołudnie (sam chętnie się zamoczę).
Jarek Andrzejewski - 29-05-2012, 10:29
Temat postu:
Marcel Falkiewicz napisał/a:
lolek, przyjedź w piątek w okolicach wczesnego popołudnia, knujemy z Adasiem jakiegoś nura na Bryzie. Doskonała okazja to wyssania czegokolwiek, co zalega w butli i nie jest EAN32 Wink


Sebastian Popek napisał/a:
Co do piątku. Jeśli są chętni to mozemy zorganizować normalne wyjście łodzią na wraki (delfin albo Groźny) w piatkowe popołudnie (sam chętnie się zamoczę).


Bryza ma chyba tę przewagę, że można z płetwy ją osiągnąć, czyli zaoszczędzić trochę czasu dla rodziny i przyjaciół (i trochę grosza za łódź)?
Przyznam się, że będę w piątek koło południa, ale planowałem pospacerowanie z żoną i dawno nie widzianym naszym przyjacielem (nb oficerem MW) i jego żoną . Perspektywa nurkowania kontrolnego jest jednak kusząca, ale jeśli miałbym wybierać, to wolałbym krócej i płycej niż dłużej i dalej.
Myślałem też o ponurkowaniu w piątek bez sprzętu na torpedowni (ale to w zależności czy udałoby mi się jakiegoś partnera umówić).
Adam Chróścicki - 29-05-2012, 15:04
Temat postu:
Seba zdzwonimy się jak ruszymy w trasę, zobaczymy jakie będą perspektywy!!!
Jarek Andrzejewski - 29-05-2012, 15:16
Temat postu:
Mój numer 601 324634, a planuję w piątek ok. południa dojechać.
Przemek Trześniowski - 31-05-2012, 17:31
Temat postu:
Vlodek napisał/a:
Adam Frajtak napisał/a:
Tomek Tatar napisał/a:
Vlodek napisał/a:
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach

Jestem zainteresowany.

Serdecznie pozdrawiam.


Gdyby wam się wykrystalizował jakiś weekendowy termin to chętnie dołączę


Hej
Ekipa robi się coraz większa a więc w kolejności zgłoszeń są to

Vlodek
Tomek Tatar
Adam Frajtak
MaRkY
Alpha-Diver

z tego co się orientuję potrzeba nam jeszcze jednego do załogi (jeżeli się mylę to proszę o komentarz), chętni niech się dopisują do listy. Jeżeli będzie nas więcej myślę że nic się nie stanie, bo jak ustalimy z Wojtkiem jakiś konkretny termin to będzie ciężko zebrać 6 osób nawet z 10.
Pozdrawiam
Vlod


Jeżeli termin pozwoli to Alpha-Divers zjawili by się we dwóch co zamknęłoby minimalną liczebność grupy. Co z terminem?
Jarek Andrzejewski - 01-06-2012, 05:48
Temat postu:
No to ruszam do Gdyni. Do zobaczenia!
MaRkY - 01-06-2012, 23:25
Temat postu:
Alpha-Diver napisał/a:
Vlodek napisał/a:
Adam Frajtak napisał/a:
Tomek Tatar napisał/a:
Vlodek napisał/a:
Poszukuję chętnych osób do zespołu na szkolenie BUR-owe na Koparkach

Jestem zainteresowany.

Serdecznie pozdrawiam.


Gdyby wam się wykrystalizował jakiś weekendowy termin to chętnie dołączę


Hej
Ekipa robi się coraz większa a więc w kolejności zgłoszeń są to

Vlodek
Tomek Tatar
Adam Frajtak
MaRkY
Alpha-Diver

z tego co się orientuję potrzeba nam jeszcze jednego do załogi (jeżeli się mylę to proszę o komentarz), chętni niech się dopisują do listy. Jeżeli będzie nas więcej myślę że nic się nie stanie, bo jak ustalimy z Wojtkiem jakiś konkretny termin to będzie ciężko zebrać 6 osób nawet z 10.
Pozdrawiam
Vlod


Jeżeli termin pozwoli to Alpha-Divers zjawili by się we dwóch co zamknęłoby minimalną liczebność grupy. Co z terminem?


jestem za 6-7 lipca - myślę, że miesiąc to wystarczający czas by się poogarniać, pytanie co na to Wojtek Smile
Przemek Trześniowski - 02-06-2012, 12:17
Temat postu:
KOPARKI 7-8 mam nadzieję masz na myśli? Bo 6-7 to piątek-sobota by było...

Dla nas obu 7-8 jest ok.

Pozdrawiam
Przemek
Sebastian Popek - 02-06-2012, 16:27
Temat postu:
Witam

Alpha-Diver napisał/a:
KOPARKI 7-8


Panowie tak już gdzieś w tym wątku jest , w tym roku warsztaty koparkowe przewidziane są w tym roku jeszcze tylko w dniach 6-7 października. Niestety nie jesteśmy w stanie czasowo przygotowywać i prowadzić warsztatów w dowolnym terminie. Dlatego też ustaliliśmy 2-3 terminy warsztatów poza sezonem tak aby każdy mógł wybrać dostępny dla niego termin. Pozostałe terminy zarezerwowane są na działania podwodne lub warsztaty bałtyckie (te też w miarę możliwości i chętnych).

Także z tego co się orientuje (a Wojtek mnie poprawi jeśli się mylę choć wydaje mi się, że się nie mylę) wcześniej niż przed październikiem nie da się spotkać na warsztatach "koparkowych".
Adam Jaworski - 02-06-2012, 16:41
Temat postu:
To skoro tak, to ja bym jeszcze prosił o informację, co z innym terminem warsztatów BURowych - bo koparki zrobiłem a teraz kibluję i czekam z angażowaniem się w BUR na lepsze czasy, tzn. aż będzie jakiś kolejny termin treningu bałtyckiego. Jest jakaś szansa to jakoś przeskoczyć - wziąć udział w innych działaniach, w czymś równoległym, warsztatach, sam już nie wiem, żeby nie zawalić wakacji na czekaniu w kolejce do projektu? Bo z tego co widzę, to muszę poczekać aż chłopaki z koparek zrobią 6-7 października i liczyć na to, że się do nich przyłączę jak przyjdzie ich kolej na Bałtyk (czyli po ww. terminie) i generalnie tu już będzie w zasadzie 2013... Smile
Przemek Trześniowski - 03-06-2012, 02:40
Temat postu:
Sebastian Popek napisał/a:
Witam

Alpha-Diver napisał/a:
KOPARKI 7-8


Panowie tak już gdzieś w tym wątku jest , w tym roku warsztaty koparkowe przewidziane są w tym roku jeszcze tylko w dniach 6-7 października. Niestety nie jesteśmy w stanie czasowo przygotowywać i prowadzić warsztatów w dowolnym terminie. Dlatego też ustaliliśmy 2-3 terminy warsztatów poza sezonem tak aby każdy mógł wybrać dostępny dla niego termin. Pozostałe terminy zarezerwowane są na działania podwodne lub warsztaty bałtyckie (te też w miarę możliwości i chętnych).

Także z tego co się orientuje (a Wojtek mnie poprawi jeśli się mylę choć wydaje mi się, że się nie mylę) wcześniej niż przed październikiem nie da się spotkać na warsztatach "koparkowych".


Dzięki za wyprostowanie, bo już zdążyłem na wszelki wypadek zarezerwować lokum na Koparkach (nie zmarnuje się Wink Drugą połowę września coś tam dłubię na Miedziowcu, więc 6-7/10 deklaruję mocno wstępnie

Pozdrawiam
Przemek
Sebastian Popek - 03-06-2012, 16:27
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
aż będzie jakiś kolejny termin treningu bałtyckiego


W tym roku przewidujemy jeszcze treningi bałtyckie 1-2 września.
KSD - 03-06-2012, 17:44
Temat postu:
A my tymczasem po zakończonych dzisiaj treningach bałtyckich...
Co tu dużo mówić - rewelacja Smile Fajnie było się spotkać ponownie w tym samym gronie co na koparkach i trochę potrenować, a było co. Niektóre zadania choć teoretycznie proste, pod wodą okazały się lekko skomplikowane, ważne jednak, że główne założenia zostały osiągnięte Smile Niedługo pewnie pojawi się trochę zdjęć z placu boju, tym bardziej, że drugiego dnia kręcił się pod wodą niezidentyfikowany obiekt pływająco-fotografujący, a w sumie dwa obiekty, ten drugi był pływająco-filmujący. No coż, teraz pozostaje więc już tylko działać na wrakach Smile
Jarek Andrzejewski - 03-06-2012, 20:22
Temat postu:
Ja tylko dodam, że podczas ćwiczeń okazało się, że możliwe jest tworzenie przy pomocy szpulek, kołowrotków i linek kwadratów o zupełnie dowolnej sumie kątów, a nie tylko 360 stopni Smile

Dziewczyny i chłopaki: wielkie dzięki za super doświadczenie i dużą pomoc dla słonowodnego nowicjusza.
MaRkY - 03-06-2012, 21:48
Temat postu:
Trening Koparki - 6-7 października 2012

Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> ???
Tomek Tatar --> ???
Adam Frajtak --> ???


wpisujcie się ...
ZielonySmok - 03-06-2012, 22:39
Temat postu:
MaRkY napisał/a:
Trening Koparki - 6-7 października 2012

Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> ???
Tomek Tatar --> ???
Adam Frajtak --> ???


wpisujcie się ...

To ja też poproszę.

Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> ???
Tomek Tatar --> ???
Adam Frajtak --> ???
ZielonySmok --> OK
bpiotrek - 03-06-2012, 23:17
Temat postu:
Trening Koparki - 6-7 października 2012
Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> ???
Tomek Tatar --> ???
Adam Frajtak --> ???
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
Adam Frajtak - 04-06-2012, 06:20
Temat postu:
Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> ???
Tomek Tatar --> ???
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
PiotrO - 04-06-2012, 12:22
Temat postu: BUR Bałtyk
Adam Jaworski napisał/a:
To skoro tak, to ja bym jeszcze prosił o informację, co z innym terminem warsztatów BURowych - bo koparki zrobiłem a teraz kibluję i czekam z angażowaniem się w BUR na lepsze czasy, tzn. aż będzie jakiś kolejny termin treningu bałtyckiego. Jest jakaś szansa to jakoś przeskoczyć - wziąć udział w innych działaniach, w czymś równoległym, warsztatach, sam już nie wiem, żeby nie zawalić wakacji na czekaniu w kolejce do projektu? Bo z tego co widzę, to muszę poczekać aż chłopaki z koparek zrobią 6-7 października i liczyć na to, że się do nich przyłączę jak przyjdzie ich kolej na Bałtyk (czyli po ww. terminie) i generalnie tu już będzie w zasadzie 2013... Smile


Dokładnie ta sama kwestia w moim przypadku. Raz nie udało mi się wstrzelić z terminem i... pociąg do Gdyni odjechał.
Wojtek Girtler - 04-06-2012, 23:25
Temat postu:
Adam Frajtak napisał/a:
Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> OK
Tomek Tatar --> ???
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK

Tomek Tatar - 06-06-2012, 10:10
Temat postu:
Trening Koparki - 6-7 października 2012
Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> OK
Tomek Tatar --> wstępnie OK
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
Paweł Wiśniewski - 19-06-2012, 17:46
Temat postu:
Witam wszystkich.
Jezeli mozna, chetnie dolacze.

Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> OK
Tomek Tatar --> wstępnie OK
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
Paweł Wiśniewski --> OK
misha - 20-06-2012, 12:23
Temat postu:
Cześć

Jeśli jeszcze znajdzie się miejsce, to się piszę!

Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> OK
Tomek Tatar --> wstępnie OK
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
Paweł Wiśniewski --> OK
Michał Osada --> OK


pozdrawiam
misha
MaRkY - 20-06-2012, 22:59
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012


Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> OK
Tomek Tatar --> wstępnie OK
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
Paweł Wiśniewski --> OK
Michał Osada --> OK

pamiętajmy żeby skopiować też termin, żeby nagle się nie okazało, że nie pasuje...
Adam Jaworski - 26-06-2012, 23:22
Temat postu:
Mimo, że na pierwszych zajęciach już byłem, przyjadę sobie do Was na tego 6-7 października, żeby poćwiczyć albo choćby poznać się z ekipą, bo moja zrobiła Bałtyk w terminie, który mi nie pasował więc się bardzo cieszę, że kolejny miot Buraków idzie, bo będzie z kim do treningu bałtyckiego się podłączyć.

Pozdrowienia dla wszystkich.

Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> OK
Tomek Tatar --> wstępnie OK
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
Paweł Wiśniewski --> OK
Michał Osada --> OK
Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)

I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012
NeCioR - 27-06-2012, 12:53
Temat postu: I trening BUR - Koparki 6-7 październik 2012
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

Alpha - Diver --> wstępnie
MaRkY --> OK
Vlodek --> OK
Tomek Tatar --> wstępnie OK
Adam Frajtak --> ok
ZielonySmok --> OK
bpiotrek --> OK
Paweł Wiśniewski --> OK
Michał Osada --> OK
Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
Adam Jaworski - 27-06-2012, 13:16
Temat postu:
Za chwilę będzie taka ekipa, że całe Koparki będzie trzeba na weekend zarezerwować Smile
Wojtek A. Filip - 27-06-2012, 17:57
Temat postu:
Hej.
Fajnie się zapowiada Smile.
Maksymalny skład to na chwilę obecną 27 osób - czyli 9 trójkowych zespołów. Niezdecydowanych zapraszam do kontaktu, albo do lektury tego tematu od pierwszej strony - znajdziecie tam szereg informacji o tym jak możecie przyczynić się do lepszego poznania naszego Bałtyku przez realizację fajnych nurkowań.
Nasza propozycja dotyczy nurków na każdym poziomie wyszkolenia.


Oczywiście wszyscy, z którymi mieliśmy przyjemność pływać na wcześniejszych spotkaniach BURowych są co najmniej mile widziani.
Wpadnijcie choćby na chwilę, pogadać, albo... na własny trening salut .


Do zobaczenia,
Wojtek
Paulina Karbowy - 27-06-2012, 21:11
Temat postu: Re: I trening BUR - Koparki 6-7 październik 2012
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK





Pozwoliłem sobie dołożyć numerację.
Wojtek

Piotr Trębacz - 28-06-2012, 18:08
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
Jacek Polak - 30-06-2012, 00:13
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
Adam Kardasz - 04-07-2012, 14:36
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
Wojtek A. Filip - 04-07-2012, 23:34
Temat postu:
Na 3 miesiące przed zajęciami zostało 11 wolnych miejsc Shocked
wow...

Czasu trochę mamy, więc może warto pomyśleć o jakimś grillu z obsługą, albo coś w tym stylu? Zabieram zwykle kuchenkę gazową i robię kawę/herbatę ale na zajęciach mam 2-3 osoby... a w tym wypadku może nas być ponad 30.
Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zrobić?
Adam Jaworski - 04-07-2012, 23:43
Temat postu:
30 osób to już się chyba kwalifikuje pod rezerwację kuchni polowej razem z obsługą. Tylko nie wiem, jak grochówka podziała na zaburzenia pływalności u tych w sucharach...
Adam Kardasz - 05-07-2012, 10:45
Temat postu:
i moze małego prosiaczka na ruszt. i tak z tereningu zrobimy ogólną bibę! ergo bibamus - jak mawiał jeden z papieży
Wojtek A. Filip - 05-07-2012, 16:04
Temat postu:
To może tak dla jasności:
Pierwszego dnia zajęcia trwają od 1000 do 1700 z krótkimi przerwami, a drugiego od 0800 do 1500 z podobnymi przerwami.

Zatem jeżeli ktoś chce upolować bizona i potem go usmażyć na patelni, to najlepiej żeby nie była to osoba biorąca udział w zajeciach - najnormalniej nie ma na to czasu.

Czyli potrzebny zespół wsparcia salut .
Jarek Andrzejewski - 05-07-2012, 23:52
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Czyli potrzebny zespół wsparcia salut .


Coś czuję, że i taki się pojawi... Smile
dziekan - 06-07-2012, 15:11
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
MaRkY - 06-07-2012, 19:33
Temat postu:
Czyli co zamawiamy catering ?? nie chce nikomu robic reklamy i nie sprawdzalem ale to chyba nie bedzie problem, pierwszy z brzegu http://www.cynamon.sosnowiec.pl/menu.html

a jak z noclegiem ?? bungalowy czy jest jakis hotel ??
na bookingu jest Wodnik i A$ MOP Zastawie,
fajnie byloby sie zabookowac w jednym miejscu...
w bungalowach o tej porze roku moze byc juz zimno...
borosail - 13-07-2012, 10:02
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
NeCioR - 16-07-2012, 08:31
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
Piotr Trębacz - 16-07-2012, 08:41
Temat postu: Coraz nas więcej, fajnie.
NeCioR napisał/a:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK

NeCioR - 16-07-2012, 08:41
Temat postu:
Znalazłem coś takiego Smile w Jaworznie Link

Smile

Kod:
Dysponujemy wojskową kuchnią polową, grillem, namiotami, rolbarem oraz wysoko wykwalifikowaną obsługą. Co pozwala nam także na organizację imprez w plenerze.

Maciek Orłowski - 03-08-2012, 09:57
Temat postu:
I Trening BUR --> Koparki - 6-7 października 2012

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
NeCioR - 03-08-2012, 11:07
Temat postu:
Off-Top Zgodnie z tym co promuje nasz wspaniały internetowy przyjaciel GOOGLE już jesteśmy BUR-akami Wink

www.google.pl w wyszukiwanym haśle wystarczy wpisać słowa klicze. "burak nurkowy" i wybierzcie GRAFIKA Czy ktoś odnalazł siebie bo ja tak Wink i wielu z Was również Wink

A chciałem zrobić projekty koszulek Wink wypadowych i tak szukając loga BUR + nurkwanie nurkowy doszedłem do tak interesujących wyników wyszukiwania Wink

Sry za off-top Wink ale musiałem
ZielonySmok - 03-08-2012, 11:18
Temat postu:
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
świetne
Czy projekt grafiki na koszulkę będzie na otwartej licencji? Naprasował bym go sobie na koszulkę na spotkanie Smile
Jarek Andrzejewski - 03-08-2012, 11:50
Temat postu:
Czwarta pozycja Smile
Adam Jaworski - 03-08-2012, 13:42
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Czwarta pozycja Smile


Musisz popracować nad pozycjonowaniem - w kategorii buraków nurkowych wyprzedza Cię Tomek Strugalski, bo jego książka jest na trzecim Smile
Łukasz Karpiesiuk - 08-08-2012, 22:45
Temat postu:
Witajcie,

Jeśli znajdzie się jeszcze miejsce dla jednego świeżego BUR-aka w projekcie i na październikowym szkoleniu na Koparkach, to proszę o dopisanie mnie do listy.

Pozdrawiam,
Łukasz
Wojtek A. Filip - 08-08-2012, 22:59
Temat postu:
1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk

Zatem pozostało 6 wolnych miejsc.
Zastanawiającym się podpowiem, że kolejny podstawowy trening BUR możecie spokojnie zrobić wiosną 2013.
Niebawem też kolejne wypłynięcia BURowe na Bałtyk.

Pozdrawiam,
Wojtek
Anonymous - 08-08-2012, 23:16
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Zastanawiającym się podpowiem, że kolejny podstawowy trening BUR możecie spokojnie zrobić wiosną 2013.


ja krążę w zasadzie od początku wokół tego tematu. Ostatnio rozmawiałam z dwoma zachwyconymi treningiem kolegami. Wiem też, że kiedyś był przeprowadzany podstawowy trening w jez. Zawiat (Bieszkowice k. Gdyni). Czy w ogóle jest w jakiś planach powrót z treningiem podstawowym na ten akwen? I przy okazji - czy w ogóle są chętni na trening podstawowy, którym bardziej pasuje pomorskie, niż południe Polski?
Wojtek A. Filip - 09-08-2012, 06:35
Temat postu:
Dzień dobry.
pomorzanka napisał/a:
Wiem też, że kiedyś był przeprowadzany podstawowy trening w jez. Zawiat (Bieszkowice k. Gdyni). Czy w ogóle jest w jakiś planach powrót z treningiem podstawowym na ten akwen? I przy okazji - czy w ogóle są chętni na trening podstawowy, którym bardziej pasuje pomorskie, niż południe Polski?

Treningi podstawowe organizowane są na przemian na Koparkach i w Trójmieście.
Najbliższy (jeżeli będą chętni) w 3M będzie wiosną 2013.

Pozdrawiam,
Wojtek
Daria Boruta - 09-08-2012, 12:42
Temat postu:
Wojtku, skoro są jeszcze wolne miejsca, to proszę o dopisanie i mnie Smile
Październik zapowiada się wolny, może będę mogła skorzystać z waszych treningów Smile
Paweł Boruta - 09-08-2012, 13:39
Temat postu:
To ja też poproszę jeśli można 8) .

Pozdrawiam, Paweł
Wojtek A. Filip - 09-08-2012, 18:45
Temat postu:
Państwo Boruta też pisać nie potrafią Wink ?

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta


...no i zostały 4 miejsca na ostatni trening w tym roku.
Marcin Klimczuk - 09-08-2012, 19:13
Temat postu:
Cytat:
Państwo Boruta też pisać nie potrafią Wink ?

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta

...no i zostały 4 miejsca na ostatni trening w tym roku.


pytanko małe mam - czy można się jeszcze "dopisać" do projektu ?
jesli tak - to jestem chętny Smile
Wojtek A. Filip - 09-08-2012, 19:50
Temat postu:
1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay Smile)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta
24. Marcino
Adam Jaworski - 09-08-2012, 19:54
Temat postu:
Dobrze, to ja w takim razie jeszcze Anię dopiszę, bo od czasu jak skończyła kurs wszystko idzie w dobrym kierunku, a jeszcze przed nami dwa wyjazdy nurkowe przed BURem więc jest szansa, że się wszystko ładnie zacznie Smile

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta
24. Marcino
25. Ania Jaworska (wstępnie)

Zostały 2 wolne miejsca.
MaRkY - 11-08-2012, 22:46
Temat postu:
no to ladie sie grupa rozrosła Smile

1 miejsce wolne

ale dopisujecie sie jak cos na liste rezerwową bo zawsze moze sie ktos wykruszyc Smile

trzeba by tez chyba podac Wojtku do kiedy ostateczna decyzja i ewentualnie na priv podopytywac Smile
Hubert Grzybek - 13-08-2012, 22:21
Temat postu:
Mam nadzieję, że zdążyłem Smile dlatego się dopiszę
1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta
24. Marcino
25. Ania Jaworska (wstępnie)
26. Hubert Grzybek
Przemek Trześniowski - 19-08-2012, 17:12
Temat postu:
Zajrzałem po dłuższej przerwie zaproponować, że zarezerwuję domek na Koparkach na ten treningowy weekend ale widzę, że nawet po "trimixie" nie zmieścimy się wszyscy w środku Wink Będę na bank.
Pozdrowienia
Maciek Orłowski - 20-08-2012, 13:29
Temat postu:
Hmm próbowałem dziś zarezerwować nocleg w hotel Brojan ....brak miejsc ...

Gdzie się zatrzymujecie ?

Pozdrawiam,
Maciek
bpiotrek - 20-08-2012, 14:27
Temat postu:
orzel123 napisał/a:
Hmm próbowałem dziś zarezerwować nocleg w hotel Brojan ....brak miejsc ...

Gdzie się zatrzymujecie ?


Już na październik??? Shocked
Nawet o tym nie myślałem.
Maciek Orłowski - 20-08-2012, 15:08
Temat postu:
No niestety ...mają jakąś większą grupę w "naszym" terminie Sad

Trzeba poszukać alternatywy
ZielonySmok - 20-08-2012, 16:46
Temat postu:
Na koparkach w noc z 7-8 października będą dostępne dwa domki, czyli nocleg dla 2x6 osób.
Możliwe, że będzie wolny jeszcze trzeci domek, ale bez czynnej kuchni(łazienki?).
Można na terenie bazy rozbić też namiot - na początku października można to wziąć też pod uwagę. Jest też dostępny duży namiot wojskowy.

Skoro hotel odpada: dla mnie łóżka w domku są małe, a pobyt pod namiotem mnie nie przeraża, to wybiorę namiot.

Osoby które chcą mieć nocleg w domkach powinny się zorganizować i jak najszybciej zarezerwować domki!
Maciek Orłowski - 20-08-2012, 16:49
Temat postu:
Ja znalazłem jeszcze miejsce tu:



Hotel Wodnik


Google Maps twierdzi, że na Koparki jest stamtąd niecałe 4km, ceny podobne do Brojana.
Marcin Klimczuk - 20-08-2012, 23:23
Temat postu:
ZielonySmok napisał/a:

Osoby które chcą mieć nocleg w domkach powinny się zorganizować i jak najszybciej zarezerwować domki!


jeśli jest jeszcze opcja na domki to ja jestem chętny ale tylko z niepalącymi Smile
Adam Jaworski - 20-08-2012, 23:37
Temat postu:
To ja też, kolejne 2 osoby do domku Smile
arkac123 - 21-08-2012, 06:19
Temat postu:
Jeśli można, to poproszę o wpisanie mnie i męża (Gosia, Arek Korzonek) na listę rezerwową - mamy tak blisko, że w każdej chwili możemy podjechać, gdyby ktoś nie mógł dojechać. Smile
Wojtek A. Filip - 21-08-2012, 06:39
Temat postu:
Dzień dobry,
Gosiu jest ciągle jedno wolne miejsce, więc dopisuj się.
Jeżeli masz ochotę na rezerwę - to zakładasz listę i już salut.

Udanego dnia,
Wojtek
arkac123 - 21-08-2012, 07:42
Temat postu:
Dobrze, Wojtku Smile

Czyli lista kompletna:

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta
24. Marcino
25. Ania Jaworska (wstępnie)
26. Hubert Grzybek
27. Gosia Korzonek

Lista rezerwowa:

1. Arek Korzonek
ZielonySmok - 21-08-2012, 08:40
Temat postu:
Marcino & Adam - mam niestety trochę jeżdżenia i nie mogę zająć się rezerwacjami domków. Wybierzcie proszę kogoś innego.
MaRkY - 21-08-2012, 09:36
Temat postu:
tam obok jest hotel *** ok 100 ze sniadaniem ale jak cos dla mnie tez zarezerwujcie w kupie razniej
Marcin Klimczuk - 21-08-2012, 19:21
Temat postu:
OK myślałem że w tym terminie będzie jakiś problem z dostępnością domków ale nie było tak źle Smile
Tak więc efekt jest taki, że mam domek na koparkach na dwie noce - z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Prawdopodobnie przyjadę z żoną więc są wolne 4 miejsca - jak ktoś chce dokoptować - zapraszam (niepalących, chyba, że będziecie palić "na balkonie" Razz )
Adam Jaworski - 21-08-2012, 19:41
Temat postu:
Ok, to dopisz druga pare (ja z zona) Smile
Marcin Klimczuk - 21-08-2012, 21:00
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Ok, to dopisz druga pare (ja z zona) Smile


OK zostałeś dopisany razem z małżonką do domku Smile
MaRkY - 21-08-2012, 23:18
Temat postu:
Obok przy zalewie sosina jest Hotel wodnik
http://www.booking.com/hotel/pl/hotelwodnik.pl.html?sid=8b245aac95bebbb98fb4f49e515cc3d9;dcid=1;checkin=2012-10-05;checkout=2012-10-07;srfid=8945c7de85e10b1ecfa3a82afb402572X3
Jarek Andrzejewski - 21-08-2012, 23:23
Temat postu:
http://www.hotelwodnik.pl/ i http://www.hotelwodnik.pl/okolica.html - nawet parę zdjęć z "Koparek"
NeCioR - 22-08-2012, 09:09
Temat postu:
BUR - widać że chętnych jest masa - mam nadzieję iż na chęciach nie poprzestaniemy i z wieloma z Was w ramach projektu będziemy wspólnie realizować dużo nurów Smile w naszym niedocenianym Ciągle morzu.

Z Tymi rezerwacjami to trochę krucho już Wink powiem że wręcz najazd turystyczny w tym okresie jest na Jaworzno Wink
arkac123 - 22-08-2012, 10:34
Temat postu:
Cały czas się zastanawiałam, dlaczego wcześniej się nie zapisałam na warsztaty - no niestety, przypomniałam sobie (2-dniowa impreza rodzinna). Nie mam wyjścia, na warsztatach pewnie pojawię się z mężem wiosną.

Zostaje więc jeszcze jedno wolne miejsce:

1. Alpha - Diver --> wstępnie
2. MaRkY --> OK
3. Vlodek --> OK
4. Tomek Tatar --> wstępnie OK
5. Adam Frajtak --> ok
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK (action replay)
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz
14. Ewa Trębacz
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta
24. Marcino
25. Ania Jaworska (wstępnie)
26. Hubert Grzybek
Przemek Trześniowski - 22-08-2012, 23:15
Temat postu:
w takim razie

1. Alpha-Divers --> OK x 2
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK (action replay)
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz
15. Ewa Trębacz
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Boruta
25. Marcino
26. Ania Jaworska (wstępnie)
27. Hubert Grzybek
xspojlerx - 24-08-2012, 12:13
Temat postu:
Wiadomo coś o najbliższym terminie 3citi?
Wojtek A. Filip - 24-08-2012, 12:31
Temat postu:
xspojlerx napisał/a:
Wiadomo coś o najbliższym terminie 3citi?

Wiosna 2013.
Anna Jaworska - 06-09-2012, 22:09
Temat postu:
Rezygnuję z udziału w warsztatach, więc jeśli ktoś chętny- jest 1 miejsce.
Anna Jaworska - 06-09-2012, 22:11
Temat postu:
Alpha-Diver napisał/a:
w takim razie

1. Alpha-Divers --> OK x 2
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK (action replay)
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz
15. Ewa Trębacz
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Borut
25. Marcino
26. Hubert Grzybek


Wiec lista na ten moment wygląda tak:)
Przemek Trześniowski - 17-09-2012, 14:17
Temat postu:
Jak wygląda sytuacja z domkami? Ma ktoś rezerwację i wolne miejsca?
Jacek Marek - 17-09-2012, 14:27
Temat postu:
Jeżeli można się jeszcze dopisać to i ja poproszę:



1. Alpha-Divers --> OK x 2
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK (action replay)
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz
15. Ewa Trębacz
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Boruta
25. Marcino
26. Ania Jaworska (wstępnie)
27. Hubert Grzybek
28. Jacek Marek
Marcin Klimczuk - 17-09-2012, 15:06
Temat postu:
Alpha-Diver napisał/a:
Jak wygląda sytuacja z domkami? Ma ktoś rezerwację i wolne miejsca?


ja mam rezerwację. domek jest ponoć na 6 osób więc jeszcze są 2 wolne miejsca
Adam Jaworski - 17-09-2012, 15:10
Temat postu:
1. Alpha-Divers --> OK x 2
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz
15. Ewa Trębacz
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Boruta
25. Marcino
26. Hubert Grzybek
27. Jacek Marek


Usunąłem Anię, bo jej nie będzie na warsztatach jako uczestniczki (przyjeżdża jako osoba towarzysząca), więc jest 3*9=27 osób na liście, czyli akurat na styk. Tym samym w domku, o którym pisze Marcino, na ten moment rezydują zdaje się dwie pary, więc są rzeczywiście jeszcze dwa wolne miejsca (piszę, żeby coś się nie pomyliło w związku z wprowadzoną przeze mnie zmianą na powyższej liście).
Piotr Trębacz - 17-09-2012, 15:38
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
1. Alpha-Divers --> OK x 2
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz
15. Ewa Trębacz
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Boruta
25. Marcino
26. Hubert Grzybek
27. Jacek Marek


Usunąłem Anię, bo jej nie będzie na warsztatach jako uczestniczki (przyjeżdża jako osoba towarzysząca), więc jest 3*9=27 osób na liście, czyli akurat na styk. Tym samym w domku, o którym pisze Marcino, na ten moment rezydują zdaje się dwie pary, więc są rzeczywiście jeszcze dwa wolne miejsca (piszę, żeby coś się nie pomyliło w związku z wprowadzoną przeze mnie zmianą na powyższej liście).


Witam. Również moja żona Ewa Trębacz nie będzie mogła wziąć udziału. Więc jeżeli są chętni, to 1 miejsce jest wolne. Pozdrawiam wszystkich, piotrek.
Daria Boruta - 18-09-2012, 19:58
Temat postu:
Jakby było miejsce (dla dwóch osób), w którymś z domków, to ja bym dopisała siebie i Pawła Wink
Adam Jaworski - 18-09-2012, 20:12
Temat postu:
Daria Boruta napisał/a:
Jakby było miejsce (dla dwóch osób), w którymś z domków, to ja bym dopisała siebie i Pawła Wink


No wygląda, że jest domek koparkowy: Marcino z żoną, ja z Anią i w tym momencie - Ty z Pawłem. Marcino, ten domek to zarezerwowany przez Ciebie jest? Smile
Daria Boruta - 18-09-2012, 21:32
Temat postu:
Brzmi bardzo fajnie Smile
Jarek Andrzejewski - 18-09-2012, 22:00
Temat postu:
Jakby jedno miejsce się znalazło, to i ja się chętnie gdzieś wpasuję.
Co prawda BURowikiem już jestem, ale mogę być "przynieś, wynieś, pozamiataj" (może z dokładnością do tego ostatniego, bo mam małą wprawę Smile ), bo grupa spora i szkoda Was odrywać od głównych zajęć.
Marcin Klimczuk - 18-09-2012, 23:55
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Daria Boruta napisał/a:
Jakby było miejsce (dla dwóch osób), w którymś z domków, to ja bym dopisała siebie i Pawła Wink


No wygląda, że jest domek koparkowy: Marcino z żoną, ja z Anią i w tym momencie - Ty z Pawłem. Marcino, ten domek to zarezerwowany przez Ciebie jest? Smile


owszem tak, czyli przeze mnie Smile
na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka, że rezerwację mam ja z żoną i Adam Jaworski z małżonką. Przemek Alpha-Diver się nie odzywa i jedna osoba pytała mnie na priva o możliwośc dopisania. Jako, że jedyne rozsądne kryterium w tym wypadku to kolejność zgłoszeń, to na ten moment jest jedno wolne miejsce (chyba, że kolega, który pisał na prv zgodzi się spać na znany w akademikach sposób Smile wtedy są miejsca wolne 2. Jeśli moja żona nie pojedzie (a taka możliwość jest) to będzie jedno dodatkowe.
W każdym razie najrozsądniej było by poczekac do rana na reakcję kolegi piszącego na prv. Jeśli się nie odezwie dajmy na to do 10, to Daria z mężem spokojnie może się dopisać do listy
Marcin Klimczuk - 19-09-2012, 00:01
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Jakby jedno miejsce się znalazło, to i ja się chętnie gdzieś wpasuję.
Co prawda BURowikiem już jestem, ale mogę być "przynieś, wynieś, pozamiataj" (może z dokładnością do tego ostatniego, bo mam małą wprawę Smile ), bo grupa spora i szkoda Was odrywać od głównych zajęć.


jak nie pojedzie moja żona ( o czym będę wiedział myślę do końca tygodnia) to możesz się dopisać do listy po Darii. Zaznaczam, że nie śpimy w jednym łóżku Razz
Anna Jaworska - 19-09-2012, 22:13
Temat postu:
to macie w domku kolejne wolne łóżko, nie dam rady nawet towarzysko się pojawić Crying or Very sad
Marcin Klimczuk - 20-09-2012, 10:05
Temat postu:
Anna Jaworska napisał/a:
to macie w domku kolejne wolne łóżko, nie dam rady nawet towarzysko się pojawić Crying or Very sad


OK więc na dziś jest tak:

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
Jarek Andrzejewski
Marcino

razem 6 osób czyli nominalna pojemność domku.
Jak ktoś ma jakieś uwagi to piszcie
MaRkY - 20-09-2012, 10:23
Temat postu:
dajcie znaka jak cos sie zwolni...
borosail - 24-09-2012, 08:24
Temat postu:
No to miejsce sie zwalnia....

Niestety nie będe mógł być na BUR'owych nurkowaniach....


Sorry za zamieszanie ale mam inne obowiązki Sad


pozdrawiam i do następnego razu Smile

boro
Przemek Trześniowski - 25-09-2012, 09:30
Temat postu:
Skoro grupa zaczyna się kruszyć z wolna, przed zbliżającymi się warsztatami, to może ktoś z szacownych zaangażowanych skrobnął by parę słów na temat tego co BUR porabiał w tym roku na Bałtyku? Zapał trzeba podsycać... Smile
slawek290 - 25-09-2012, 20:42
Temat postu:
Alpha-Diver napisał/a:
Zapał trzeba podsycać...


BUR - Grom co słychać o tym projekcie ?

http://www.forum.divetrek.com.pl/viewtopic.php?t=6303

Wielki ambitny projekt i taka cisza .....

BUR - Grom co słychać o tym projekcie ?
Wojtek Girtler - 26-09-2012, 11:06
Temat postu: Aktualizacja listy uczestników BUR
Hej BUR-aki jako że zwolniły się miejsca dopisuję swojego partnura. Aktualnie lista wygląda jak poniżej. Pozdrawiam

3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz
15. Ewa Trębacz
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Boruta
25. Marcino
26. Hubert Grzybek
27. Jacek Marek
28. Antek Dudziak
Piotr Trębacz - 26-09-2012, 11:10
Temat postu: Re: Aktualizacja listy uczestników BUR
Vlodek napisał/a:
Hej BUR-aki jako że zwolniły się miejsca dopisuję swojego partnura. Aktualnie lista wygląda jak poniżej. Pozdrawiam

3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz - OK
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta
24. Marcino
25. Hubert Grzybek
26. Jacek Marek
27. Antek Dudziak


Jedna osoba się wypisała, więc aktualna lista jest taka, jak powyżej.
Przemek Trześniowski - 26-09-2012, 13:15
Temat postu:
poprawka Wink dlaczego usunięto dwie pierwsze pozycje?

1. Przemek Alpha-Diver -OK
2. Piotr Osiecki -OK
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz
15. Ewa Trębacz
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Boruta
25. Marcino
26. Hubert Grzybek
27. Jacek Marek
28. Antek Dudziak
Wojtek A. Filip - 26-09-2012, 13:22
Temat postu:
Zanim zbierze się ekipa 245 osób, przypomnę, że na najbliższym treningu zaplanowaliśmy zajęcia dla maksymalnie 27 osób.

Wojtek
Piotr Trębacz - 26-09-2012, 13:33
Temat postu:
Alpha-Diver napisał/a:
poprawka Wink dlaczego usunięto dwie pierwsze pozycje?

1. Przemek Alpha-Diver -OK
2. Piotr Osiecki -OK
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz - będę
16. Jacek Polak --> OK
17. Adam Kardasz --> to i ja budu!
18. dziekan --> OK
19. boro -->OK
20. Michał Mosek --> OK
21. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
22. Łukasz Karpiesiuk
23. Daria Boruta
24. Paweł Boruta
25. Marcino
26. Hubert Grzybek
27. Jacek Marek
28. Antek Dudziak


Po raz kolejny wykreślam z listy moją żonę Ewę Trębacz. jej nie będzie.
Przemek Trześniowski - 26-09-2012, 14:53
Temat postu:
To ja dla porządku numerki poprawiam:

1. Przemek Alpha-Diver -OK
2. Piotr Osiecki -OK
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz - będę
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK
18. boro -->OK
19. Michał Mosek --> OK
20. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
21. Łukasz Karpiesiuk
22. Daria Boruta
23. Paweł Boruta
24. Marcino
25. Hubert Grzybek
26. Jacek Marek
27. Antek Dudziak

i jeśli sprawnie liczę do 27 to lista chyba zamknięta?

a ponieważ temat ma stron 34 to może ktoś wkleiłby np. linka z niezbędną listą sprzętu i pytanie numer 2 jeśli zarezerwuję domek to czy znajdą się chętni na 4-6 miejsc (domki są 6-cio osobowe ale z wykorzystaniem salonu bez problemu lokuje się osiem)
Maciek Orłowski - 26-09-2012, 16:37
Temat postu:
boro z 18tki się wypisał, więc jest nas 26 Smile

pozdrawiam,
Maciek

1. Przemek Alpha-Diver -OK
2. Piotr Osiecki -OK
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. Adam Frajtak --> ok
7. ZielonySmok --> OK
8. bpiotrek --> OK
9. Paweł Wiśniewski --> OK
10. Michał Osada --> OK
11. Adam Jaworski --> OK
12. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
13. Paulina Karbowy -->OK
14. Piotr Trębacz - będę
15. Jacek Polak --> OK
16. Adam Kardasz --> to i ja budu!
17. dziekan --> OK

18. Michał Mosek --> OK
19. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
20. Łukasz Karpiesiuk
21. Daria Boruta
22. Paweł Boruta
23. Marcino
24. Hubert Grzybek
25. Jacek Marek
26. Antek Dudziak
Adam Frajtak - 26-09-2012, 21:10
Temat postu:
niestety wypisuję się Sad Naprawiłem sobie zatoki i przegrodę nosową i teraz będę zepsuty przez ok 3 miesiące Rolling Eyes
Przemek Trześniowski - 26-09-2012, 23:06
Temat postu:
To jeszcze raz:

1. Przemek Alpha-Diver --> OK
2. Piotr Osiecki --> OK
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Paulina Karbowy -->OK
13. Piotr Trębacz - będę
14. Jacek Polak --> OK
15. Adam Kardasz --> to i ja budu!
16. dziekan --> OK
17. Michał Mosek --> OK
18. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
19. Łukasz Karpiesiuk
20. Daria Boruta
21. Paweł Boruta
22. Marcino
23. Hubert Grzybek
24. Jacek Marek
25. Antek Dudziak

Wszyscy mają już noclegi?
Marcin Klimczuk - 27-09-2012, 09:23
Temat postu:
Alpha-Diver napisał/a:
To jeszcze raz:

Wszyscy mają już noclegi?


czy wszyscy to nie wiem ale jak potrzebujesz noclegu, to zamiast wynajmowac cały domek dopisz się do "naszego" 7 osób chyba sie zmieści i nikt nie będzie miał nic przeciwko (mam nadzieję Razz )
Adam Jaworski - 27-09-2012, 09:26
Temat postu:
Marcino, napisz kto ostatecznie u nas jest, bo zaraz przygarniemy połowę Koparek i będzie bardzo miło i kameralnie, ale trochę ciasno Smile Moja żona zrezygnowała z wyjazdu, nie chciałbym się znaleźć w łóżku z jakimś obcym facetem - ja wiem, GUE, zespoły (nawet trójkowe) i te sprawy, ale jednak Smile
Paulina Karbowy - 27-09-2012, 09:53
Temat postu:
I ja niestety muszę się wypisać Sad
Przepraszam za zamieszanie
Po zmianie lista przedstawia się tak:

1. Przemek Alpha-Diver --> OK
2. Piotr Osiecki --> OK
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Piotr Trębacz - będę
13. Jacek Polak --> OK
14. Adam Kardasz --> to i ja budu!
15. dziekan --> OK
16. Michał Mosek --> OK
17. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
18. Łukasz Karpiesiuk
19. Daria Boruta
20. Paweł Boruta
21. Marcino
22. Hubert Grzybek
23. Jacek Marek
24. Antek Dudziak
Adam Jaworski - 27-09-2012, 09:57
Temat postu:
Słuchajcie, w wątku tutaj padł pomysł porównania latarki Tecline z innymi w czasie wyjazdu - Wojtek obiecał, że weźmie. Prośba ode mnie - mógłby ktoś może wziąć 3 akumulatorki NiMH R14 (size C) na BUR, bo ja swoich już nie mam a chciałem sprawdzić, jak się ma Tecline do KX Maxa zasilanego z akku?
Jarek Andrzejewski - 27-09-2012, 10:06
Temat postu:
Ja mogę zabrać adaptery AA-C (R6-R14) i parę garści AA. Wiem, to kiepskie rozwiązanie, ale może choć do prób się nada.

A co do zespołów trójkowo-łóżkowych ostatnio na ćwiczeniach (w poszukiwaniu manekina w wodzie o prawie zerowej widoczności) ze strażakami odkryłem nową formację nurkową: "hetero inaczej", czyli nurek trzyma jedną ręką linę rozciągniętą wzdłuż akwenu, a drugą ręką partnera Smile
Daniel Łanczkowski - 27-09-2012, 12:18
Temat postu:
czy limit 27 osób dotyczy tylko osób wtajemniczonych w BUR-owanie czy również osób które nie brały udziału w żadnych warsztatach. Nie wiem, czy mam rezerwować miejsce, a nie chce blokowac nie mając 100% pewności.
Wojtek A. Filip - 27-09-2012, 12:22
Temat postu:
Zajęcia są przygotowane głównie dla osób, które chcą do nas dołączyć i jeszcze nie brały udziału w tym co robimy.
Do kompletu trzeba dołożyć szkolenie "morskie" - możesz o nim przeczytać kilka stron wcześniej.

Wojtek
Marcin Klimczuk - 27-09-2012, 12:28
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Marcino, napisz kto ostatecznie u nas jest, bo zaraz przygarniemy połowę Koparek i będzie bardzo miło i kameralnie, ale trochę ciasno Smile Moja żona zrezygnowała z wyjazdu, nie chciałbym się znaleźć w łóżku z jakimś obcym facetem - ja wiem, GUE, zespoły (nawet trójkowe) i te sprawy, ale jednak Smile


aktualna lista:

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
Jarek Andrzejewski
Marcino

razem 6 osób czyli nominalna pojemność domku
kto z kim śpi to oakże sie na miejscu, ja w kazdym razie sam Razz
Daniel Łanczkowski - 27-09-2012, 12:33
Temat postu:
W takim razie zgłaszam kandydaturę swoją i mojego kolegi
1. Przemek Alpha-Diver --> OK
2. Piotr Osiecki --> OK
3. MaRkY --> OK
4. Vlodek --> OK
5. Tomek Tatar --> wstępnie OK
6. ZielonySmok --> OK
7. bpiotrek --> OK
8. Paweł Wiśniewski --> OK
9. Michał Osada --> OK
10. Adam Jaworski --> OK
11. Dariusz Filipiak - NeCioR -- OK
12. Piotr Trębacz - będę
13. Jacek Polak --> OK
14. Adam Kardasz --> to i ja budu!
15. dziekan --> OK
16. Michał Mosek --> OK
17. orzel123 (Maciek Orłowski) --> OK
18. Łukasz Karpiesiuk
19. Daria Boruta
20. Paweł Boruta
21. Marcino
22. Hubert Grzybek
23. Jacek Marek
24. Antek Dudziak
25. Daniel Łanczkowski
26. Mikołaj Nowak

Od razu zapytam kto nie ma kompletu w domku i do kogo można sie dokoptować Smile

Daniel
Przemek Trześniowski - 27-09-2012, 12:59
Temat postu:
Marcino napisał/a:
Adam Jaworski napisał/a:
Marcino, napisz kto ostatecznie u nas jest, bo zaraz przygarniemy połowę Koparek i będzie bardzo miło i kameralnie, ale trochę ciasno Smile Moja żona zrezygnowała z wyjazdu, nie chciałbym się znaleźć w łóżku z jakimś obcym facetem - ja wiem, GUE, zespoły (nawet trójkowe) i te sprawy, ale jednak Smile


aktualna lista:

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
Jarek Andrzejewski
Marcino

razem 6 osób czyli nominalna pojemność domku
kto z kim śpi to oakże sie na miejscu, ja w kazdym razie sam Razz


To ja się wpisuję z Piotrkiem Osieckim, możemy śmiało przekimać na kanapach w salonie. W domku jest jedno łóźko małżeńskie o ile pamiętam ale każdy z tych trzech jest inny, więc nigdy nie wiadomo. Macie rezerwację od piątku, tak?
Paweł Boruta - 27-09-2012, 14:17
Temat postu:
Im więcej osób w domku, tym lepiej - będzie taniej i cieplej Wink Smile.

PS. Proszę o wstępną rezerwacją łoża małżeńskiego (na wszelki wypadek, jakby jednak koledzy chcieli tak razem w tych zespołach... Smile)
MaRkY - 27-09-2012, 18:42
Temat postu:
gdzie reszta nocuje ?? nie mam caly czas noclegu i zastanawiam sie co robic salut
bpiotrek - 27-09-2012, 18:56
Temat postu:
Jeszcze niedawno były miejsca w Hotelu Wodnik.
Daniel Łanczkowski - 27-09-2012, 20:30
Temat postu:
MaRkY napisał/a:
gdzie reszta nocuje ?? nie mam caly czas noclegu i zastanawiam sie co robic salut

Z kolegą mamy taką samą sytuację. Można razem coś wynająć, będzie taniej. btw podajcie kontakt na domki w których bedziecie mieszkać. podzwonie i popytam.

Daniel
Jarek Andrzejewski - 27-09-2012, 20:33
Temat postu:
BTW: może jakieś wspólne transporty?
Ja jadę z Łodzi, MaRkY, Rafał (ZielonySmok) chyba też?
W vana we trzech spokojnie wchodzimy ze sprzętem.
ZielonySmok - 27-09-2012, 20:36
Temat postu:
Cytat:
Ja jadę z Łodzi, MaRkY, Rafał (ZielonySmok) chyba też?

Też, ale ja muszę własnym. Musze być dyspozycyjny Sad
Tomek Kalbarczyk - 27-09-2012, 21:21
Temat postu:
Daniel Łanczkowski napisał/a:
MaRkY napisał/a:
gdzie reszta nocuje ?? nie mam caly czas noclegu i zastanawiam sie co robic :salut:

Z kolegą mamy taką samą sytuację. Można razem coś wynająć, będzie taniej. btw podajcie kontakt na domki w których bedziecie mieszkać. podzwonie i popytam.

Daniel


Jest nowy hotel w Sosnowcu, 20 min jazdy od Koparek.
Moi klienci/dostawcy chwalą sobie. Dobra relacja jakości do ceny. Niezłe jedzenie.
www.mhotelsosnowiec.pl
MaRkY - 30-09-2012, 21:32
Temat postu:
to juz wole do Krakowa - mam super Hotel 4**** wynegocjowany w dobrej cenie 240 za 2 osoby ze sniadaniem, basen i jacuzzi w cenie - zresztą tak jak parking Smile
na przeciwko Zakrzówka Smile (tam gdzie byla Wczorajsza Konferencja)

Hotel Sympozjum & SPA

PS Wojtku daj znać troszkę bardziej organizacyjnie
1. o której mamy się pojawić do której będziemy na Koparkach
2. czy mozna zanurac w tzw miedzyczasie...
Jarek Andrzejewski - 30-09-2012, 21:36
Temat postu:
Co do noclegu w domku w bazie: czy mamy rezerwację na dwie noce (pt/sob i sob/nie) czy tylko z soboty na niedzielę?
Marcin Klimczuk - 30-09-2012, 22:57
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Co do noclegu w domku w bazie: czy mamy rezerwację na dwie noce (pt/sob i sob/nie) czy tylko z soboty na niedzielę?


z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę
Jarek Andrzejewski - 30-09-2012, 23:16
Temat postu:
Marcino napisał/a:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Co do noclegu w domku w bazie: czy mamy rezerwację na dwie noce (pt/sob i sob/nie) czy tylko z soboty na niedzielę?


z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę


OK, nie wiem, czy dojadę w piątek, ale oczywiście za nocleg płacę za obie noce.
Przemek Trześniowski - 01-10-2012, 11:40
Temat postu:
My z Piotrkiem będziemy w piątek wieczorem i zostajemy oczywiście do niedzieli. Też czekam na info organizacyjne co, od której, do której itd. Wink
Wojtek Girtler - 01-10-2012, 12:49
Temat postu: Nocleg
[quote="MaRkY"]to juz wole do Krakowa - mam super Hotel 4**** wynegocjowany w dobrej cenie 240 za 2 osoby ze sniadaniem, basen i jacuzzi w cenie - zresztą tak jak parking Smile
na przeciwko Zakrzówka Smile (tam gdzie byla Wczorajsza Konferencja)


Hej MaRky czy ta cena jest wynegocjowana tylko dla Ciebie czy można by ew skorzystac z promocji i jak to zrobić ?? Potrzebuję noclceg dla dw-óch nurasów
Adam Jaworski - 01-10-2012, 13:02
Temat postu:
Ja też nie wiem, o której będę i kiedy.

Transport mojego sprzętu jest już załatwiony, ja sam z jedną walizeczką będę dojeżdżał albo w piątek wieczorem albo w sobotę rano.

Jeżeli w sobotę rano to najprawdopodobniej z Neciorem (oczywiście za domek zapłacę od piątkowego wieczoru, tak jak deklarowałem).

Jeżeli w piątek, to z W-wy mogę wyjechać dopiero ok. 19-20 - więc jak ktoś wyjeżdża o tej porze, to proszę o info. W przeciwnym wypadku pojadę pociągiem do Katowic i będę próbował ok. 22 dostać się z Katowic na Koparki, żeby jednak pospać w tym wynajmowanym domku Smile
MaRkY - 01-10-2012, 13:03
Temat postu:
dla zainteresowanych podaję kontakt

Agata Pączek
Hotel Sympozjum & SPA****
tel. + 48 12 261 86 07, mobile: + 48 512 09 08 80,

powołajcie sie na active BHP (tylko zaplaccie za siebie Wink)

jakby ktoś się chciał zabrać z Łodzi lub po drodze do Jaworzna dajcie znać jest jedno miejsce w aucie wyjazd sobota rano ( w zależności od godziny zbiórki )
Wojtek A. Filip - 01-10-2012, 13:25
Temat postu:
Spotykamy się w sobotę w ostatniej wiacie na Koparkach o 10.00.

Do zobaczenia,
Wojtek
Przemek Trześniowski - 01-10-2012, 15:54
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:

Jeżeli w piątek, to z W-wy mogę wyjechać dopiero ok. 19-20 - więc jak ktoś wyjeżdża o tej porze, to proszę o info. W przeciwnym wypadku pojadę pociągiem do Katowic i będę próbował ok. 22 dostać się z Katowic na Koparki, żeby jednak pospać w tym wynajmowanym domku Smile


Ja prawdopodobnie, we dwóch, więc jeszcze jeden ze sprzętem powinien się zmieścić w aucie
Przemek Trześniowski - 02-10-2012, 10:28
Temat postu:
Piotrek niestety wypada, ma w tym czasie nieprzewidziane szkolenie DSAT Wink

Aktualna lista 25 osób

1. Przemek Alpha-Diver
2. MaRkY
3. Vlodek
4. Tomek Tatar
5. ZielonySmok
6. bpiotrek
7. Paweł Wiśniewski
8. Michał Osada
9. Adam Jaworski
10. Dariusz Filipiak - NeCioR
11. Piotr Trębacz
12. Jacek Polak
13. Adam Kardasz
14. dziekan
15. Michał Mosek
16. orzel123 (Maciek Orłowski)
17. Łukasz Karpiesiuk
18. Daria Boruta
19. Paweł Boruta
20. Marcino
21. Hubert Grzybek
22. Jacek Marek
23. Antek Dudziak
24. Daniel Łanczkowski
25. Mikołaj Nowak
MaRkY - 02-10-2012, 10:32
Temat postu:
Jesli Piotrek byl zalogowany w domq chetnie przejme jego miejsce :)zawsze to blizej niz do Krakowa Razz
Przemek Trześniowski - 02-10-2012, 11:15
Temat postu:
oczywiście jest wolne
Łukasz Karpiesiuk - 02-10-2012, 13:22
Temat postu:
Szanowni,

Z żalem muszę zrezygnować - przepraszam, że tak późno mi to wypadło. Mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do BURowego szkolenia na wiosnę. Na plus wypada to, że 24 dzieli się na 3, a 25 nie...

Jeszcze raz przepraszam za późną rezygnację.

Pozdrawiam,
Łukasz
Przemek Trześniowski - 02-10-2012, 15:15
Temat postu:
Łukasz Karpiesiuk napisał/a:
Szanowni,

Z żalem muszę zrezygnować - przepraszam, że tak późno mi to wypadło...


Dobra, ja w takim razie postaram się utrzymać stawkę na teraz i jeszcze dwie osoby na wakujące miejsca łamię Wink

1. Przemek Alpha-Diver
2. MaRkY
3. Vlodek
4. Tomek Tatar
5. ZielonySmok
6. bpiotrek
7. Paweł Wiśniewski
8. Michał Osada
9. Adam Jaworski
10. Dariusz Filipiak - NeCioR
11. Piotr Trębacz
12. Jacek Polak
13. Adam Kardasz
14. dziekan
15. Michał Mosek
16. orzel123 (Maciek Orłowski)
17. Mario Ćwieluch
18. Daria Boruta
19. Paweł Boruta
20. Marcino
21. Hubert Grzybek
22. Jacek Marek
23. Antek Dudziak
24. Daniel Łanczkowski
25. Mikołaj Nowak
Daniel Łanczkowski - 02-10-2012, 19:45
Temat postu:
Sporo ludzi zrezygnowało, sporo się dopisało i lekko się pogubiłem kto z kim wynajmuję domki. szukam 2 miejsc. Jeśli są jakieś wolne (albo pomimo braku ktoś chce nas przygarnąć na kanapę/podłogę/itp) proszę o kontakt. Zawsze to taniej i weselej

Daniel
MaRkY - 03-10-2012, 07:17
Temat postu:
Alpha-Diver napisał/a:
oczywiście jest wolne

To już zajęte Smile
Marcin Klimczuk - 04-10-2012, 15:46
Temat postu:
1. Przemek Alpha-Diver
2. MaRkY
3. Vlodek
4. Tomek Tatar
5. ZielonySmok
6. bpiotrek
7. Paweł Wiśniewski
8. Michał Osada
9. Adam Jaworski
10. Dariusz Filipiak - NeCioR
11. Piotr Trębacz
12. Jacek Polak
13. Adam Kardasz
14. dziekan
15. Michał Mosek
16. orzel123 (Maciek Orłowski)
17. Mario Ćwieluch
18. Daria Boruta
19. Paweł Boruta
20. Marcino - ODPADAM !
21. Hubert Grzybek
22. Jacek Marek
23. Antek Dudziak
24. Daniel Łanczkowski
25. Mikołaj Nowak

NIE JADĘ !!!
i szlag mnie trafia, że w takich okolicznościach ! @#$%*&! !!
jescze wczoraj potwierdzałem rezerwację domku, pani, z którą rozmawiałem dała nam, a teraz już Wam większy domek, jak powiedziałem, że będzie więcej niż 6 osób w domku.
Ale jestem wściekły ... Confused
Daniel Łanczkowski - 04-10-2012, 18:05
Temat postu:
łączę się z Tobą w bólu i rezerwuję po tobie miejsce (JEŚLI MOŻNA?) i prosze o telefon osoby, która rezerwowała ten domek w celu ustalenia szczegółów
502032138

Daniel
Marcin Klimczuk - 04-10-2012, 18:36
Temat postu:
Daniel Łanczkowski napisał/a:
łączę się z Tobą w bólu i rezerwuję po tobie miejsce (JEŚLI MOŻNA?) i prosze o telefon osoby, która rezerwowała ten domek w celu ustalenia szczegółów
502032138

Daniel


kurcze, alez zły jestem że nie mam jak jechać ! szkoda nawet gadać Crying or Very sad
domek rezerwowałem ja i rezerwacja jest na mnie. Jutro zadzwonię i przeniosę tą rezerwację na kogoś innego, kto będzie chciał. Dziś trochę późno sie dowiedziałem o tej nieoczekiwanej zmianie, by to załatwiać. Co do miejsca w domku ustalaj to z "pozostałymi przy życiu" członkami ekipy domkowej, ja tu już nie mam nic do gadania Confused
tel do mnie 536880080
Daniel Łanczkowski - 04-10-2012, 18:39
Temat postu:
napisz w takim razie z kim miałeś wynajmować
Marcin Klimczuk - 04-10-2012, 18:58
Temat postu:
Daniel Łanczkowski napisał/a:
napisz w takim razie z kim miałeś wynajmować


ostatnia lista wyglądała tak

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
Jarek Andrzejewski
Przemek Alpha-Diver
Piotrek Osiecki

siebie już wypisałem ...
Jarek Andrzejewski - 04-10-2012, 19:47
Temat postu:
Marcino napisał/a:
Daniel Łanczkowski napisał/a:
napisz w takim razie z kim miałeś wynajmować


ostatnia lista wyglądała tak

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
Jarek Andrzejewski
Przemek Alpha-Diver
Piotrek Osiecki

siebie już wypisałem ...


Niestety i ja odpadam. Niespodziewana sytuacja rodzinna.
Oczywiście jeśli będą jakieś koszty noclegu (nikt nie zajmie mojego miejsca), to prośba o wyłożenie i podanie na PW szczegółów do przelewu (ew. osobiście podrzucę któremuś z łodzian).
Miałem zamiar pomóc grupie i po free-nurkować, ale muszę być z rodziną w Łodzi.
Daniel Łanczkowski - 04-10-2012, 23:40
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Marcino napisał/a:
Daniel Łanczkowski napisał/a:
napisz w takim razie z kim miałeś wynajmować


ostatnia lista wyglądała tak

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
Jarek Andrzejewski
Przemek Alpha-Diver
Piotrek Osiecki

siebie już wypisałem ...


Niestety i ja odpadam. Niespodziewana sytuacja rodzinna.
Oczywiście jeśli będą jakieś koszty noclegu (nikt nie zajmie mojego miejsca), to prośba o wyłożenie i podanie na PW szczegółów do przelewu (ew. osobiście podrzucę któremuś z łodzian).
Miałem zamiar pomóc grupie i po free-nurkować, ale muszę być z rodziną w Łodzi.


Na 99%mam chętnego na Twoje miejsce, jutro potwierdzę
MaRkY - 04-10-2012, 23:53
Temat postu:
Hallo, przepraszam, jesli mozna bylem tez w liscie kolejkowej
ostatnia lista wyglądała tak

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
MaRkY (pozwolilem sie zastapic zaJarka)
Przemek Alpha-Diver
Piotrek Osiecki

Skoro mamy miec wiekszy domek to chyba sie wszyscy zmiescimy Smile
tel do mnie 605 150 608

Mogę wziąć rezerwacje na siebie bede jutro ok 18:30 przy okazji moze ktos ma ochote na nocne ??
Marcin Klimczuk - 05-10-2012, 00:41
Temat postu:
MaRkY napisał/a:


Mogę wziąć rezerwacje na siebie bede jutro ok 18:30 przy okazji moze ktos ma ochote na nocne ??


napisz przed południem smsem imię i nazwisko na podany wcześniej nr to zmienię dane rezerwacji
Daniel Łanczkowski - 05-10-2012, 00:43
Temat postu:
MaRkY napisał/a:
Hallo, przepraszam, jesli mozna bylem tez w liscie kolejkowej
ostatnia lista wyglądała tak

Adam Jaworski
Daria Boruta z Pawłem
Dziekan
MaRkY (pozwolilem sie zastapic zaJarka)
Przemek Alpha-Diver
Piotrek Osiecki

Skoro mamy miec wiekszy domek to chyba sie wszyscy zmiescimy Smile
tel do mnie 605 150 608

Mogę wziąć rezerwacje na siebie bede jutro ok 18:30 przy okazji moze ktos ma ochote na nocne ??


Marky, ależ nikt się nie wpycha na Twoje miejsce. Zarezerwowałeś miejsce po piotrku i tak zostaje. Nie rób zamieszania. Potem zrezeygnował Marcino i ja wbiłem sie na jego miejsce a na miejsce Jarka będzie na 99% mój kolega.

popraw mnie jeśli cos przeoczyłem
Daria Boruta - 05-10-2012, 01:02
Temat postu:
Nie piszcie mi po imieniu, bo nie wiem o kim mowa i czytam ten wątek jak jakiś debil Wink
Torpeda będzie z Pawłem na 100%, ruszamy jutro z rana Smile
Paweł Boruta - 05-10-2012, 09:35
Temat postu:
Daria Boruta napisał/a:
ruszamy jutro z rana


A właściwie po południu Sad (praca), ale jesteśmy na 100%!
dziekan - 05-10-2012, 10:21
Temat postu:
Ja również będę Smile
Wyjeżdżam w sobotę rano.

Czy ktoś ma jakieś propozycje odnośnie wyżywienia, tzn. zabieramy ze sobą każdy indywidualnie czy organizujemy coś na miejscu?

Do zobaczenia cheers
Darek
Paweł Boruta - 05-10-2012, 10:28
Temat postu:
Jakiego wyżywienia? Zyjemy NURKOWANIEM Mr. Green afro
dziekan - 05-10-2012, 10:38
Temat postu:
No tak, ale ze mnie rendeer
to wezme chociaz tik-taki Smile
ZielonySmok - 05-10-2012, 10:48
Temat postu:
Też nie jadę. Sad
Nieco przed czasem rodzina mi się powiększyła Smile

Do zobaczenia przy innej okazji.
Adam Jaworski - 05-10-2012, 11:33
Temat postu:
ZielonySmok napisał/a:
Też nie jadę. Sad
Nieco przed czasem rodzina mi się powiększyła Smile


Gratulacje! Biegnij po smoczki dla smoczątka.
MaRkY - 05-10-2012, 11:46
Temat postu:
Smoku Gratki Smile

Daniel nie twierdze, ze sie wpychasz Smile dla uporządkowania:

1. Przemek Alpha-Diver
2. MaRkY
3. Vlodek
4. Tomek Tatar
5. bpiotrek
6. Paweł Wiśniewski
7. Michał Osada
8. Adam Jaworski
9. Dariusz Filipiak - NeCioR
10. Piotr Trębacz
11. Jacek Polak
12 Adam Kardasz
13. dziekan
14. Michał Mosek
15. orzel123 (Maciek Orłowski)
16. Mario Ćwieluch
17. Daria Boruta
18. Paweł Boruta
19. Hubert Grzybek
20. Jacek Marek
21. Antek Dudziak
22. Daniel Łanczkowski
23. Mikołaj Nowak

Domek ma byc wiekszy wiec chyba sie pomiescimy Smile

Adam Jaworski
Daria Boruta
Paweł Boruta
Dziekan
MaRkY
Przemek Alpha-Diver
Daniel Łanczkowski
Mikołaj Nowak

See Ya Soon
Adam Jaworski - 05-10-2012, 11:47
Temat postu:
Czy ma ktoś może pożyczyć na sobotę i niedzielę butlę? Idealnie by było stalową 15 litrów, jeszcze lepiej z gumową stopą bo bardzo nisko potrzebuję założyć na pasie balast?
MaRkY - 05-10-2012, 11:49
Temat postu:
Zadzwon na Koparki Smile moze cos zerezerwuja Smile jesli nie to pewnie nie bedziemy nurkowac wszyscy na raz takze sie cos wykombinuje ...
Jarek Andrzejewski - 05-10-2012, 11:50
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Czy ma ktoś może pożyczyć na sobotę i niedzielę butlę?


Ja mogę, ale musiałbyś przez Łódź przejechać.
Flaszka 15l, 18,2kg, podwójny zawór, stopa jest (można też łatwo zdjąć w razie potrzeby).

Dopisek: (oj, moje neurony nie stykły) albo po prostu dam Marky'emu od auta.
Adam Jaworski - 05-10-2012, 11:52
Temat postu:
Nie da rady Sad Z Pisza wracam do W-wy na złamanie karku i się przesiadam do Alpha-Divera Smile

Dopisek: podoba mi się Twój dopisek Smile
Andrzej Gutowski - 05-10-2012, 16:52
Temat postu:
1. Przemek Alpha-Diver
2. MaRkY
3. Vlodek
4. Tomek Tatar
5. bpiotrek
6. Paweł Wiśniewski
7. Michał Osada
8. Adam Jaworski
9. Dariusz Filipiak - NeCioR
10. Piotr Trębacz
11. Jacek Polak
12 Adam Kardasz
13. dziekan
14. Michał Mosek
15. orzel123 (Maciek Orłowski)
16. Mario Ćwieluch
17. Daria Boruta
18. Paweł Boruta
19. Hubert Grzybek
20. Jacek Marek
21. Antek Dudziak
22. Daniel Łanczkowski
23. Mikołaj Nowak
24. Andrzej Gutowski ?


Czy jeszcze nie jest za późno na dopisanie się do listy?

kolejne pytanie dotyczy lokum do spania z soboty na niedzielę, nie jestem wymagający, mam śpiwór
Adam Jaworski - 05-10-2012, 17:20
Temat postu:
Nie za pozno Smile. W morde, spiwora nie wzialem chyba... Smile
MaRkY - 05-10-2012, 18:26
Temat postu:
Domek ogromny 8 osob zmiesci sie bez problemu tylko 2 musza miec spiwor Smile czekam na reszte Smile
ogrzewanie tylko w salonie Sad trzeba byc twardym nie mientkim salut
Adam Jaworski - 05-10-2012, 18:31
Temat postu:
Czyli sa miejsca nie wymagajace spiwora? Trzymaj mi, bo zdechne z zimna Smile Wie ktos, jak sie spi w BZ400? Nie ubija sie od tego ocieplina?
MaRkY - 05-10-2012, 18:33
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Czyli sa miejsca nie wymagajace spiwora? Trzymaj mi, bo zdechne z zimna Smile


spoko wziąłem farelke Razz
Przemek Trześniowski - 05-10-2012, 19:25
Temat postu:
Jarek Andrzejewski napisał/a:
Adam Jaworski napisał/a:
Czy ma ktoś może pożyczyć na sobotę i niedzielę butlę?


Ja mogę, ale musiałbyś przez Łódź przejechać.
Flaszka 15l, 18,2kg, podwójny zawór, stopa jest (można też łatwo zdjąć w razie potrzeby).

Dopisek: (oj, moje neurony nie stykły) albo po prostu dam Marky'emu od auta.


W sumie to będziemy jechać przez Łódź gdyby ktoś jeszcze chciał się zabrać ale rozumiem, że problem flaszki już załatwiliście - jakbym usłyszał wczoraj to by była Wink
Adam Jaworski - 05-10-2012, 19:34
Temat postu:
Nie zalatwilismy Sad
Daniel Łanczkowski - 05-10-2012, 19:38
Temat postu:
Potwierdzam miejsce w domku mi i mojemu koledze. wyjeżdżamy z trojmiasta dzisiaj późnym wieczorem i powinnismy byc nad ranem. Nie będziemy nikogo budzić o 4 więc z domku korzystać będziemy raczej tylko z soboty na niedzielę (zrzucamy się rzecz jasna do całości) Do zobaczenia Very Happy
Andrzej Gutowski - 05-10-2012, 19:55
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Nie zalatwilismy Sad



zabiorę - jeden czy dwa zawory?
MaRkY - 05-10-2012, 20:44
Temat postu:
Butelki są na miejscu bez problemu Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz