Forum Dive Trek Group

Targi nurkowe - X-deep oled na targach Boot

Tomek Płociński - 10-02-2013, 21:28
Temat postu: X-deep oled na targach Boot

Adam Jaworski - 10-02-2013, 21:32
Temat postu:
Bawiłem się OLEDem wczoraj na targach w Pałacu. Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem - mały i zgrabny jest, co trzeba to widać, a guziki chodzą po prostu zajebiście Smile
Marcin Klimczuk - 10-02-2013, 22:18
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Bawiłem się OLEDem wczoraj na targach w Pałacu. Co wam powiem, to wam powiem, ale wam powiem - mały i zgrabny jest, co trzeba to widać, a guziki chodzą po prostu zajebiście Smile


a była okazja by się zobaczyć "na żywo" ech ... Smile
Adam Jaworski - 10-02-2013, 22:59
Temat postu:
Marcino napisał/a:
a była okazja by się zobaczyć "na żywo" ech ... Smile


To jeszcze trzeba gęby w profilach sobie uzupełnić na forum, bo idę o zakład, że minąłem się gdzieś tak lekko licząc z trzydziestoma osobami, które znam a których nie znam Smile
Daria Boruta - 10-02-2013, 23:39
Temat postu:
Też miałam dziwne wrażenie, że 50% mijanych osób "gdzieś skądś", ale pewnie w maskach byłoby łatwiej rozpoznać Wink
Zdjęcie profilowe bardzo ułatwia życie w takich sytuacjach Smile
Czy wy tez przy okazji takich imprez macie wrażenie, że świat składa się z 300 osób i wszyscy się znają?

A wracając do tematu: nowy komputer xdeepa wyglądał rewelacyjnie. Miałam chwile, żeby nie tylko się mu przyjrzeć, ale i co nieco posłuchać i teraz mam drobny problem Wink Planowałam nabyć sobie hajhitlera majnkamfa, ale teraz nie jestem już taka przekonana. Guziki chodziły bardzo lekko, wyświetlacz spory i bardzo czytelny, a obudowa- minimalistyczna i bardzo surowa- trafiała w mój gust.
Najchętniej zabrałabym to cacko pod wodę, żeby przetestować w warunkach "Hańcza i czarna d***" Smile
Tomek Kalbarczyk - 11-02-2013, 14:57
Temat postu:
Ja już jestem zdecydowany, chociaż nie łatwo było się dowiedzieć więcej od żeńskiej części obsługi stoiska. TomS zrósł się był ze swoim nowym travelerem i otoczony wianuszkiem brylował na salonie. Ale bardzo zacnie, i rzeczowo odpowiadał inny kolega.
Na mnie ten komp zrobił wrażenie, mam nadzieję że cenowo będzie też konkurencyjny.
Piotr Czernik - 11-02-2013, 21:52
Temat postu:
Tomek Kalbarczyk napisał/a:
Ja już jestem zdecydowany, chociaż nie łatwo było się dowiedzieć więcej od żeńskiej części obsługi stoiska. TomS zrósł się był ze swoim nowym travelerem i otoczony wianuszkiem brylował na salonie. Ale bardzo zacnie, i rzeczowo odpowiadał inny kolega.


Choć każdy z zespołu znał w miarę dobrze wszystkie produkty, to przed targami podzieliliśmy się funkcjami: Tomek - GHOST, Chochor - STEALTH 2.0, Magda uzgodnienia z dealerami a ja OLED + oczywiście nowy worek do twina.

Nie uwzględniliśmy jednak jednego: przez cały czas mieliśmy na stoisku bardzo wiele osób i o OLEDa pytał każdy, nie mówiąc już o pozostałych produktach. Pytania bywały bardzo bardzo szczegółowe (np. o uszczelnienia, rodzaj sensora przycisków, typ czujnika itp), więc nie zawsze pozostała część zespołu znała odpowiedzi.

Bardzo chciałbym wszystkim podziękować za wizytę na naszym stoisku. Zebraliśmy przy tym wiele cennych uwag, które będziemy mogli uwzględnić w nowych wersjach produktów.



Tomek Kalbarczyk napisał/a:
Na mnie ten komp zrobił wrażenie, mam nadzieję że cenowo będzie też konkurencyjny.


O to się nie martw: najczęstszą miną jaką widziałem gdy mówiliśmy o cenie, była ta, wyrażająca pomieszanie zdziwienia, niedowierzania i radości :ping:



Daria Boruta napisał/a:
Czy wy tez przy okazji takich imprez macie wrażenie, że świat składa się z 300 osób i wszyscy się znają?


Też miewam takie wrażenie Smile
Wojtek Komocki - 11-02-2013, 22:38
Temat postu:
Piotr Czernik napisał/a:
Bardzo chciałbym wszystkim podziękować za wizytę na naszym stoisku. Zebraliśmy przy tym wiele cennych uwag, które będziemy mogli uwzględnić w nowych wersjach produktów.


Piotrze po zebraniu cennych informacji i dołożeniu gumek bungee Smile pytanie => kiedy i gdzie można zrobić testowe nurkowania ?
Komp robi solidne wrażenie i warto by go zabrać pod wodę cheers

Pozdro
Wojtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz