Forum Dive Trek Group

Treningi nurkowe - Drugi trening Bałtycki BUR 26-28 lipiec 2013

MaRkY - 23-05-2013, 10:17
Temat postu: Drugi trening Bałtycki BUR 26-28 lipiec 2013
Drugi trening Bałtycki BUR 26-28 lipiec 2013

1. Marek Spiżewski
Adam Jaworski - 23-05-2013, 11:13
Temat postu:
Trochę jeszcze daleko w kalendarzu, ale jasne, że tak Smile

1. Marek Spiżewski
2. Adam Jaworski
Paweł Boruta - 23-05-2013, 12:09
Temat postu:
A na ten to chyba się i ja załapię Smile

1. Marek Spiżewski
2. Adam Jaworski
3. Paweł Boruta
Sebastian Popek - 18-06-2013, 10:35
Temat postu:
Witam

Najbliższy termin BUR'owy to 27-28 lipca.
Tym razem, ze względu na ostatnie doświadczenia, listę na warsztaty zamykam dwa tygodnie przed terminem, czyli 13 lipca. Do tego czasu jest możliwość wpisania się na listę. Chodzi o to aby osobom planującym wyjazd nad morze nie zmieniać planów w ostatniej chwili, dlatego że ktoś nie może, albo nie traktuje swoich wpisów poważnie.
Chodzi także o zaplanowanie przez nas czasu i działań. My też przygotowujemy się do Waszego przyjazdu, rezerwujemy łódki i czas.
Proszę o ustalenie listy osób oraz, proszę każdą osobę wpisującą się na listę o maila do mnie (popeks@balticwrecks.com) z jasną deklaracją udziału, która zgodnie z projektem będzie deklaracją partycypacji w kosztach wypłynięcia niezależnie od uczestnictwa w wypłynięciu. Chciałbym uniknąć sytuacji, z poprzedniej zimy, gdzie w związku z brakiem kilku osób deklarujących przyjazd koszt łodzi wyniósł po ponad 200 PLN za wypłynięcie na Groźnego (zarezerwowana łódź na 14 osób a przyjechało 5).
BUR jest projektem otwartym i dostępnym dla każdego ale też wymagającym odrobiny zaangazowania i uczciwości wobec innych uczestników. Dlatego też bardzo bym prosił aby swoje deklaracje traktować poważnie.
MaRkY - 19-06-2013, 08:49
Temat postu:
jakie jest minimum do rozpoczęcia warsztatów ??
Sebastian Popek - 19-06-2013, 09:31
Temat postu:
MaRkY napisał/a:
jakie jest minimum do rozpoczęcia warsztatów ??


9 osób na warsztaty lub 6 na warsztaty + 3 na działania burowe.
Na ten termin zarezerwowana jest duża łódka więc minimum aby koszty były w miarę sensowne to 11-12 osób. Dodatkowo jestem Ja i Tymek więc przy trzech zespołach tójkowych daje to 11 osób.
Marcel Falkiewicz - 27-06-2013, 23:14
Temat postu:
Ja się chętnie do działań dołączę.
Adam Jaworski - 27-06-2013, 23:23
Temat postu:
Marcel, 5 postów wyżej jest rozpoczęta lista. Wiesz, co trzeba zrobić Mr. Green
Tomek Tatar - 04-07-2013, 14:42
Temat postu:
Dopisuję się.

1. Marek Spiżewski
2. Adam Jaworski
3. Paweł Boruta
4. Tomek Tatar

Serdecznie pozdrawiam.
Wojtek Maciejewski - 05-07-2013, 00:32
Temat postu:
Zadam być może głupie pytanie.
Jeśli się nie było na koparkach to można dołączyć czy nie?
Na koparki na treningi nie pojadę, bo nie mam za bardzo na takie wypady kasy.
Jestem z Sopotu czyli Bałtyk mam praktycznie na miejscu.
Szkoda by projekt upadł, ze względu na brak uczestników, ale jeśli większość "pokoparkową" stanowią koleżanki/koledzy z południa to z frekwencją jak widać może być krucho.

I jeszcze jedno pytanie.

Czy dla uczestników są jakieś wytyczne dotyczące posiadanych umiejętności oraz sprzętu. Trzeba mieć Twina, siedem latarek Smile itp.???
Darek Zaremba - 10-07-2013, 18:33
Temat postu:
Wojtek Maciejewski napisał/a:
Jeśli się nie było na koparkach to można dołączyć czy nie?

Z tego co zrozumiałem z postów wątku dotyczącym BUR to można dołączyć.

Wojtek Maciejewski napisał/a:
Czy dla uczestników są jakieś wytyczne dotyczące posiadanych umiejętności oraz sprzętu. Trzeba mieć Twina, siedem latarek Smile itp.???

W drugim wątku dotyczącym BUR jest napisane, że dla chcących zaangażować się w projekt zawsze znajdzie się jakieś zadanie niezależnie od posiadanego stopnia. Pewnie jak ktoś w ogóle nie nurkuje to też znajdzie się dla niego zadanie jako support powierzchniowy.
Darek Zaremba - 10-07-2013, 18:34
Temat postu:
1. Marek Spiżewski
2. Adam Jaworski
3. Paweł Boruta
4. Tomek Tatar
5. Darek Zaremba
Adam Jaworski - 10-07-2013, 18:43
Temat postu:
Darek Zaremba napisał/a:
Z tego co zrozumiałem z postów wątku dotyczącym BUR to można dołączyć.


A z tego, co ja zrozumiałem, to kolejność była obowiązkowa - nie mogłem uczestniczyć w treningu bałtyckim, zanim nie "zaliczyłem" pierwszej części... scratch
Darek Zaremba - 10-07-2013, 18:57
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
Darek Zaremba napisał/a:
Z tego co zrozumiałem z postów wątku dotyczącym BUR to można dołączyć.


A z tego, co ja zrozumiałem, to kolejność była obowiązkowa - nie mogłem uczestniczyć w treningu bałtyckim, zanim nie "zaliczyłem" pierwszej części... scratch


Tylko w tym roku pierwsza część się nie odbyła więc "drugi BUR" jest "pierwszym"?
Czy coś pokręciłem?

Poproszę organizatorów o potwierdzenie / zaprzeczenie
Wojtek A. Filip - 10-07-2013, 21:31
Temat postu:
Dobry wieczór.
Tak, drugi BUR jest pierwszym Smile.

Uczestnictwo w części bałtyckiej wymaga wcześniejszego treningu na wodach "zamkniętych".
Możliwe, że Sebastian przy odpowiedniej ilości chętnych będzie w stanie przygotować zajęcia dla 2 grup?
Darek Zaremba - 10-07-2013, 22:33
Temat postu:
Wojtek Filip napisał/a:
Dobry wieczór.
Tak, drugi BUR jest pierwszym Smile.

Uczestnictwo w części bałtyckiej wymaga wcześniejszego treningu na wodach "zamkniętych".


Wojtku, dziękuję z wyjaśnienie.
W takim wypadku autousuwam się z listy.

Aktualna lista
1. Marek Spiżewski
2. Adam Jaworski
3. Paweł Boruta
4. Tomek Tatar
Wojtek Maciejewski - 11-07-2013, 08:51
Temat postu:
Adam Jaworski napisał/a:
A z tego, co ja zrozumiałem, to kolejność była obowiązkowa - nie mogłem uczestniczyć w treningu bałtyckim, zanim nie "zaliczyłem" pierwszej części...


Ja też tak to zrozumiałem.

I wygląda na to, że jak już wspomniałem wcześniej, projekt upadnie z braku chętnych na zajęcia bałtyckie, ponieważ pierwszy trening mają zaliczony głównie osoby z terenów od morza odległych i zebranie ich "do kupy" będzie trudne.
Adam Jaworski - 11-07-2013, 08:58
Temat postu:
To prawda. Bardzo nad tym ubolewam, bo juz od ponad roku na te baltyckie zajecia usiluje dotrzec, tak gdzies od lutego 2012, kiedy z powodu lodu zostaly odwolane. Crying or Very sad
Tomek Tatar - 15-07-2013, 15:00
Temat postu:
Wojtek Maciejewski napisał/a:
I wygląda na to, że jak już wspomniałem wcześniej, projekt upadnie z braku chętnych na zajęcia bałtyckie, ponieważ pierwszy trening mają zaliczony głównie osoby z terenów od morza odległych i zebranie ich "do kupy" będzie trudne.

Pierwszy trening nie musi odbywać się na koparkach. Z tego co pamiętam co najmniej jedna edycja odbyła się na jeziorze blisko Gdańska.

Serdecznie pozdrawiam.
MaRkY - 15-07-2013, 19:14
Temat postu:
Chłopaki i dziewczyny robimyw3city coś na koniec lipca czy nie?
bpiotrek - 15-07-2013, 20:07
Temat postu:
ja będę mógł być na sierpniowym burze w 3miescie. Na lipcowy raczej za późno... 9 osób się nie zbierze .
Adam Jaworski - 15-07-2013, 20:55
Temat postu:
Też mam takie wrażenie. Temat jest już tak wymęczony, że kto się nie zapisał to się raczej nie zapisze... Sad
Darek Zaremba - 15-07-2013, 21:09
Temat postu:
Deadline na zapisy był do 13 lipca, więc już po terminie.
Adam Jaworski - 16-07-2013, 14:01
Temat postu:
Darek Zaremba napisał/a:
Deadline na zapisy był do 13 lipca, więc już po terminie.


Fajnie by było, jakby Sebastian w takim razie napisał, jaki jest status tego weekendu za dwa tygodnie. Wolałbym wiedzieć, że coś jest, albo że niczego nie ma i mam planować sobie coś innego, zamiast zostawiać sprawę w zawieszeniu. Gdyby decyzja była taka, że nie wypływamy, można byłoby od razu tworzyć listę na 24-25 sierpnia mając więcej czasu na skompletowanie ludzi do tego, w sumie wcale nie tak odległego terminu.
Paweł Boruta - 17-07-2013, 12:19
Temat postu:
Nie chcę Was dobijać, ale muszę odpuścić wyjazd za 2 tygodnie. Robota nie pozwala Evil or Very Mad
Adam Jaworski - 17-07-2013, 12:21
Temat postu:
Paweł, to nie w porządku, to jest kopanie leżącego Smile Napisz chociaż, że w sierpniu przyjedziesz...
Sebastian Popek - 17-07-2013, 20:32
Temat postu:
Witam

Panowie i Panie, bardzo proszę o wzajemne zorganizowanie się.
Skoro terminy jakie podałem nie pasują to proszę o zorganizowanie grupy i podanie dwóch pasujących terminów.
Adam Jaworski - 17-07-2013, 20:57
Temat postu:
Sebastian Popek napisał/a:
Panowie i Panie, bardzo proszę o wzajemne zorganizowanie się.
Skoro terminy jakie podałem nie pasują to proszę o zorganizowanie grupy i podanie dwóch pasujących terminów.


Sebastian, jakie dni wchodzą w takim razie w grę z Twojej strony? Tylko weekendy?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group and little modified v 0.1 by Mariusz