Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
"Moj pierwszy raz"......czyli chce zaczac nurkowac
Autor Wiadomość
Bogna Kocik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 13
Skąd: Zielona Gora
PostWysłany: 07-05-2006, 09:56   "Moj pierwszy raz"......czyli chce zaczac nurkowac Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dzieki za mile powitanie Doroty i Wojtka ,to tak na wstepie...prawda jest taka, ze chce zaczac nurkowac, Very Happy ...tylko sie nie smiejcie.......zbieram opinie jak zaczynaliscie jaki byl Wasz "pierwszy raz" jesli chodzi o nurkowanie oczywiscie. Moj plan jest taki ,ze w czerwcu chcialabym pojechac do Egiptu i sprobowac...zrobic kurs.Moi przjaciele troche sie dziwia...ale nie nurkuja,znajomi i owszem nurkuja i z najblizszej rodziny rowniez nurkuja i to bardzo intensywnie ...w tej chwili przebywaja gdzies na przepieknych wodach.....tak wiec wzorce do nasladowania juz mam i wlasne checi oczywiscie tez...... Powinnam zrobic kurs PADI....chyba? w moim miescie sa dwie szkoly jedna ma na pewno certyfikat PADI, jesli moze ktos poradzic w tym wzgledzie to bede wdzieczna...jaki kurs i u kogo zrobic....sadze ze najrozsadniej by bylo gdybym u siebie w Zielonej Gorze zrobiba teorie a praktyke juz w Egipcie..... Mam jeszcze pytanie czy forme tzw. fizyczna powinnam podszlifdowac pochodzic na silownie czy pojezdzic chociazby na rowerze....bede miala przynajmniej motywacje.... Smile Pozdrawiam B
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+mam-brak+czasu
   
Kuba Jacewicz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: tmx, cave, ccr
Wiek: 48
Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 317
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 08-05-2006, 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mam taka propozycje:
wybierz te szkole, ktora oferuje kurs dzielony na czesc basenowa i czesc w wodach otwartych.
na basenie zlapiesz troche kondycji, oswoisz sie ze sprzetem (i z woda), no i wykonasz podstawowe cwiczenia - dzieki temu w jeziorze lub w morzu bedziesz czula sie duzo pewniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomasz-Szeryf Płeć:Mężczyzna
Dobrego dnia!!!


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 161
Skąd: Piła/WLKP
PostWysłany: 08-05-2006, 14:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kurs w standardach PADI możesz zrobić modułowo chociaż nie wszystkie moduły można podzielić ściśle na praktyczne i teoretyczne. Jeśli wybierasz się do Egiptu to ja bym w Polsce wpisał sobie w harmonogram częste wizyty na basenie (no może piankę i na jezioro z ABC), a sam kurs odbył kompleksowo w dobrym centrum (czytaj z dobrym instr.) już w Egipcie. Unikniesz wtedy dwóch czasami zgoła odmiennych podejść instruktora, na wstepie nurkowym nie jest to wskazane.

_________________
Wielbiciej H2O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4700205
   
Tomasz-Szeryf Płeć:Mężczyzna
Dobrego dnia!!!


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 161
Skąd: Piła/WLKP
PostWysłany: 08-05-2006, 14:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A i życze powodzenia w wytrwałosći no i w samym kursie!

_________________
Wielbiciej H2O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4700205
   
Bogna Kocik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 13
Skąd: Zielona Gora
PostWysłany: 09-05-2006, 17:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Grzyb napisał/a:
Wysłany: 08-05-2006, 11:45




ja mam taka propozycje:
wybierz te szkole, ktora oferuje kurs dzielony na czesc basenowa i czesc w wodach otwartych.
na

dzieki za podpowiedz......widze ze sa tu rozne szkoly w kwestii pierwszych krokow w
nauce nurkowania ale jako adeptka .....slucham uwaznie wszystkiego.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+mam-brak+czasu
   
Bogna Kocik Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Kwi 2006
Posty: 13
Skąd: Zielona Gora
PostWysłany: 09-05-2006, 17:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomasz-Szeryf napisał/a:
Jeśli wybierasz się do Egiptu to ja bym w Polsce wpisał sobie w harmonogram częste wizyty na basenie (no może piankę i na jezioro z ABC), a sam kurs odbył kompleksowo w dobrym centrum (czytaj z dobrym instr.) już w Egipcie.


dzieki za pomysl wizyt na basenie, bedzie to dla mnie motywacja do aktywnosci fizycznej zreszta calkiem przyjemnej, jak rozumiem powinnam duzo plywac .......wyjasnij mi z ta pianka jak sie domyslam i mam nadzieje ,ze slusznie w jakims kombinezonie z pianki.........a co do centrum z dobrym instr. to mi cos podpowiesz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+mam-brak+czasu
   
Tomasz-Szeryf Płeć:Mężczyzna
Dobrego dnia!!!


Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 161
Skąd: Piła/WLKP
PostWysłany: 10-05-2006, 09:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bogna Kocik napisał/a:
wyjasnij mi z ta pianka jak sie domyslam i mam nadzieje ,ze slusznie w jakims kombinezonie z pianki


Miałem na myśli piankę do nurkowania - pływania bo woda w naszych szerokościach geograficznych o tej porze nie jest sprzyjąca dla naszego ciała.


Bogna Kocik napisał/a:
a co do centrum z dobrym instr. to mi cos podpowiesz


Jeśli chodzi o egipskich sunny inst. to znam zaledwie kilku i nie mam chyba wystarczającego doświadczenia, żeby kogoś polecać. Jedynie co mogę z czystym sumieniem podpowiedzieć to osoby-właścicieli tego forum albino cat lub Bazy Colony tak w ogóle bo raczej mają sprawdzoną polityke kadrową!

_________________
Wielbiciej H2O
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4700205
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.