Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Halloween 2009
Autor Wiadomość
anonymus 1
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 01-11-2009, 12:15   Halloween 2009

Od jakiegoś czasu odbierałem dziwne maile, sms-y, przekazy telepatyczne: "w noc Halloween przybądź na Zakrzówek". Trochę z obawą, ale postanowiłem sprawdzić co w trawie piszczy... Jak to w Halloween bywa, wieczór zaczął sie dziwnie i tajemniczo:
Zaułek"Pod Krakenem"


Ponieważ zrobiło sie trochę zimno, nudno i dostałem SMS`a: "Nie tu, baranie...", zmieniłem lokalizację na stary, zalany kamieniołom. Na miejscu czekał samotny wędrowiec. Rozgrzewając się przy ognisku, mamrotał coś pod nosem:


Na efekty nie trzeba było długo czekać. Jak można się było spodziewać, na to Jego mamrotanie przybyły okoliczne czarownice, wiedźmy, zjawy, baby jagi i utopce. Zrobiło się całkiem nastrojowo:








Tego, co działo się pod wodą, nie sposób opisać: czarownice na miotłach, świecąca podwodna dynia, krwawy napój... Całości dopełniała ponad 20m wizura, wapienne ściany w poświacie księżyca, migające latarki partnerów...
Nie wiem, czy wydarzyło się to na prawdę, czy zupa dyniowa to sprawiła. Było to jedno z najbardziej udanych nurkowań w mijającym roku.
Murenie, jeszcze raz z okazji minionej setki, życzę jeszcze bardziej udanych i piękniejszych nurkowań... Tak jakoś, przypomniało mi się powiedzenie Poręby: "Kiedy nurkowanie staje się pasja, wynurzenie jest sytuacją awaryjną..." Wszystkiego najlepszego, Kasiu Very Happy
Przejdź na dół
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.