Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
II Ogólnopolski Konkurs Pływalności
Autor Wiadomość
Jacek Trembowelski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: CCR Diver
Stopień instruktorski: Trimix Instructor
Oznaczenie stage: JT
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2006
Posty: 271
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 05-09-2006, 10:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TomM napisał/a:
Po drugie to nie oszukiwanie, bo formuła konkursu w żaden sposób nie zabrania takiego sposobu rozwiązania problemu.


Chyba lepiej ująłeś problem niż ja. Dokładnie o tym rozmawialiśmy z uczestnikam, że mimo iż formuła konkursu dopusza pewne działania to jednak ich prowadzenie mogłoby być odczytane jako ogólnoludzka nieuczciwość. Ja takiej nieuczciwości na finałach nie zaobserwowałem.

TomM napisał/a:
Czy Jacku na swoich kursach odtworzyłbyś ten materiał kursantom z komentarzem "przyjrzyjcie się, taki efekt chcę u was widzieć"?


Popatrz na to od tej strony...
Maciek nie startował w kategorii DIR tylko w kategorii nurkowych stopni średnich. Który z nurków AOWD/P2 potrafi wykonać procedurę zakręcenia zaworów albo chociaż sięgnąć do zaworów? Który z podobnym stopniem potrafiłby zrobić to bez maski? Na poziomie AOWD/P2 samo zdjęcie płetw bywa problemem nie mówiąc o zrobieniu tego bez maski? Z tymi ćwiczeniami kłopoty widziałem wielokrotnie u duzo bardziej doświadczonych (stopniem i ilością nurkowań) nurków.

Film z Maćkiem opatrzony odpowiednim komentarzem jest możliwy do wykorzystania podczas kursu. Maciek pokazał bardzo wysoką skuteczność i sprawność w wykonywanych ćwiczeniach łącząc to z dobrą pływalnością, nie ustrzegł się błędów o których pisaliście. Na finale nikt, w żadnej kategorii nie zrobił tego lepiej.

Wasza krytyka błędów Maćka jest słuszna ale nie zapominajcie o tym, że całość jego podwodnego wystąpienia to kawał dobrej nurkowej roboty.

Pozdrawiam
Jacek Trembowelski
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Victoria

Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 35
PostWysłany: 10-09-2006, 21:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Dziekuje za rozne komentarze. Bardzo prosze wszystkich o wypelnianie ankiety.

_________________
Pozdrawiam,
Victoria
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.