Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta nurkowa:))
Autor Wiadomość
solodusia Płeć:Kobieta

Stopień nurkowy: OWD
Wiek: 36
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Polska
PostWysłany: 15-11-2011, 17:17   Ankieta nurkowa:)) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam! Very Happy

Nazywam się Anna Sołoducha i jestem studentką II roku stacjonarnych studiów magisterskich na kierunku Geografia- specjalność Geografia regionalna i turystyka, na Uniwersytecie Wrocławskim. Przeprowadzam badania ankietowe na potrzeby mojej pracy magisterskiej o temacie:
"Współczesny obraz turystyki podwodnej na świecie, w świetle badań ankietowych wśród jej uczestników i literatury przedmiotu."

Byłoby mi bardzo miło, jeśli wypełniliby Państwo moją ankietę, ponieważ jest to trzon mojej pracy magisterskiej i bardzo mi na tym zależy Smile Ankieta jest całkowicie anonimowa. Z góry dziękuję za pomoc i jako płetwonurek- życzę wszystkim cudownych, podwodnych krajobrazów, tajemniczych głębin i szczęśliwego wynurzenia Smile Pozdrawiam

http://moje-ankiety.pl/respond-15948.html

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
aleXandra Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: NTmx, Full Cave
Ubezpieczenie: DAN
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 209
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 15-11-2011, 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Drobna uwaga dotycząca pubktu numer 24, w któym pojawia się pytanie o ferederację, w której uczestnik ankiety skończył kurs nurkowy - raczej powinien być tu wybór wieloktrony, a nie pojdenyczy.
Założenie, że nurek uczy się przez cały czas tylko w jednej fereacji jest błędne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 15-11-2011, 18:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boje sie otworzyc lodowke...

solodusia napisał/a:
jest to trzon mojej pracy magisterskiej i bardzo mi na tym zależy

A to ze nie masz zielonego pojecia o tym, o czym piszesz magisterke twojemu promotorowi nie przeszkadza?

Probowalem przejsc przez ta ankiete - masakra. Niestety na probie sie skonczylo.

PS. Zakladam ze masz zezwolenie na publikacje fotografii zawartych w ankiecie?

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 15-11-2011, 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda. Konkretnie, żeby dziewczynie trochę pomóc:

- Pyt. 5,6 - zła gradacja, "kilka razy w miesiącu" jest w złym miejscu drabinki odpowiedzi

- Pyt. 16 - typologia wygląda na rżniętą z PADI albo nowego CMASu - nurkowanie nawigacyjne, nocne, archeologia? Nie wiem gdzie tu jest miejsce na kategorie, które są niezależnym wymiarem - typu techniczne...

- Pyt. 19 - niepoprawna i nielogiczna konstrukcja treści pytania "W jakim stopniu elementy nurkowania mają dla Pani/Pana największe znaczenie?" - tzn. o co chodzi? Jak "głębokość" ma dla mnie znaczenie "duże" to co to praktycznie znaczy - że wolę nurkować tam, gdzie głębokość jest duża czy tam, gdzie jest mała? Odpowiedź na pytanie może jakoś rangować te kryteria ale nie daje informacji o rodzaju ustosunkowania się odpowiadającego do danego kryterium

- Pyt. 20 - mogę wybrać MAKSIMUM 2 czego - wierszy czy odpowiedzi w wierszu? Jeżeli chodzi o ocenę Polska/Świat i to mają być te dwa wybory, dałbym dwa pytania

- Pyt. 24 - powinny być check-boxy a nie radio-buttony, bo wiele osób szkoli się w wielu federacjach, kostrukcja odpowiedzi uniemożliwia wybór

- Pyt. 25 - patrz 16. A P1+SS to jest do zaznaczenia wtedy gdzie? "Zaawansowane ze specjalizacją suchy?"


W konstrukcji któregoś z pytań (nie pamiętam którego), gdzie są opcje do wyboru a ostatnia jest "Inne, jakie?( odpowiedź proszę umieścić w komentarzu)" jest błąd polegający na tym, że w tej linijce "inne, jakie" też trzeba coś wybrać, bo inaczej ankieta jest uznawana za niekompletną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 15-11-2011, 19:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

martin napisał/a:
Boje sie otworzyc lodowke...


Na FN było gorzej - się pojawiły ankiety w kilku wątkach na raz i równie szybko jak się te cross-postingowe wątki pojawiły, tak szybko znikły. Nawet nie zdążyłem dopisać odpowiedzi, tak się uwinęła ze sprzątaniem administracja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 15-11-2011, 19:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Yavox napisał/a:
Na FN było gorzej


Wiem, sprzatalem Sad

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 15-11-2011, 19:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Aaaa, to przez Ciebie nie mogłem wkleić powyższego postu na FN i żeby się pisanina nie zmarnowała, musiałem przyjść i zaśmiecić tutaj! Dzięki! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Grzegorz Mizerka Płeć:Mężczyzna
GM


Stopień nurkowy: tech wreck&cave,
Oznaczenie stage: GM
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lis 2011
Posty: 142
Skąd: Poznań, Kościan
PostWysłany: 16-11-2011, 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kilka lat temu kończyłem studia więc może coś się zmieniło od tego czasu, ale na II roku raczej nie myślałem o pisaniu mgr a już tym bardziej nie miałem promotora i ustalonego tematu pracy. W prawdzie jak to sie mówi jestem tylko chamem po politechnice ale po 3 roku to się u mnie specjalność dopiero wybierało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 16-11-2011, 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

gmizerka napisał/a:
ale na II roku raczej nie myślałem o pisaniu mgr


Trochę obok tematu , ale masz rację , i to szczególnie na początku drugiego roku . ( czyli tak właściwie krótko po pierwszym Wink ) Ale .... czasy się zmieniają , pewnie jak całe studia trwają 2,5- 3 lata to czas zacząć myśleć na początku o zakończeniu Wink Za moich czasów to ....taka dobra szkoła policealna. Ale ja jestem "starej " daty.

Pozdrawiam Piotr

I też po PP- MRiP cheers
A... i próbowałem , ale mam dosyć w ostatnim czasie ankiet i ankieterów. Przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
slawek290 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik usunięty z forum


Dołączył: 12 Lis 2010
Posty: 322
Skąd: Andrychów
PostWysłany: 16-11-2011, 20:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotrkw napisał/a:
A... i próbowałem , ale mam dosyć w ostatnim czasie ankiet i ankieterów. Przepraszam.


Oni też chyba mają nas głęboko w d ...... Pani logowała się pierwszy i ostatni raz i w d..... ma wasze uwagi co do ankiety Laughing .

_________________
"Choćbym szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 16-11-2011, 21:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, pozyjemy - zobaczymy. Nie wymagajmy od dziewczyny, zeby wchodzila na forum tak jak my, kilkanascie razy dziennie Smile Ankieta z punktu widzenia metodologii prowadzenia badan jest wyjatkowo nedzna, ale to zupelnie inny temat...

Szkoda, ze martin wycial posty z FN, bo ewentualni respondenci z DT to juz jest takie zaprzeczenie reprezentatywnosci probki w stosunku do populacji, ze trudno trafic gorzej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
loozerka Płeć:Kobieta
Anka

Stopień nurkowy: cały czas - uczeń :)
Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 18 Sie 2011
Posty: 257
Skąd: Polska
PostWysłany: 17-11-2011, 14:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

moi mili, dziewczyna pisze "II roku studiów magisterskich".
Teraz studia rzadko są jednolite, to chyba już tylko medycyna i prawo tak mają, pozostałe robi się licencjat 3 - letni , a potem 2-letnie ( odrębne ) studia magisterskie. Wietrzenie podstępu nie jest tu uzasadnione.

No i Yavox- przecież my czytamy, jako reprezentatywni bardziej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Jaworski Płeć:Mężczyzna
Yavox


Stopień nurkowy: T1
Ilość nurkowań rocznie: 60
Ubezpieczenie: DAN Silver Sport
Pomógł: 39 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Gru 2010
Posty: 2408
Skąd: Józefów k. W-wy
PostWysłany: 17-11-2011, 15:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

loozerka napisał/a:
moi mili, dziewczyna pisze "II roku studiów magisterskich".
Teraz studia rzadko są jednolite, to chyba już tylko medycyna i prawo tak mają, pozostałe robi się licencjat 3 - letni , a potem 2-letnie ( odrębne ) studia magisterskie. Wietrzenie podstępu nie jest tu uzasadnione.

No i Yavox- przecież my czytamy, jako reprezentatywni bardziej Wink


Jako reprezentatywny bardziej od jakiegoś czasu wszędzie wietrzę podstęp. To że nie masz paranoi wcale nie znaczy, że ONI nie chcą cię dopaść Smile Smile Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
solodusia Płeć:Kobieta

Stopień nurkowy: OWD
Wiek: 36
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Polska
PostWysłany: 24-12-2011, 11:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym bardzo podziękować za wypełnienie mojej ankiety nurkowej:)) Naprawdę bardzo mi Państwo pomogli:) Życzę zatem Wesołych Świąt , cudownych nurkowań w przyszłym 2012 roku i wystrzałowego Sylwestra!!Smile
Brakuje mi jeszcze 19 ankiet także proszę wszystkich którzy jeszcze nie jej nie wypełnili o świąteczną przysługęSmile)

Pozdrawiam

Ania Sołoducha

http://moje-ankiety.pl/respond-15948.html

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.