Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziewczęce fantazje - prośba o pomoc skierowana do Pań :)
Autor Wiadomość
TomS Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: -)
Stopień instruktorski: OWSDI, MSDT
Pomógł: 24 razy
Wiek: 54
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 1577
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 23-02-2013, 17:20   Dziewczęce fantazje - prośba o pomoc skierowana do Pań :) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny Smile

Stanąłem przed zadaniem zaprojektowania płyty i wyściółki specjalnie dla Was.
Chodzi o system Ghost dla dziewczyn. Zmianie ulega delikatnie obrys płyty, ażury w płycie i haft na wyściółkach. O ile z obrysem już w zasadzie sobie poradziłem o tyle nie wiem jakiego typu motywy chciałybyście widzieć na swoim sprzęcie.

Pierwszą myślą może być złota rybka, rekinek czy syrenka Smile ale osobiście uważam, że na sprzęcie do nurkowania motywy morsko-podwodne to może jednak przesada, takie masłomaślane. Zatem skierowałem się w kierunku tego, co dziewczyny dziergają sobie na własnych ciałach czyli kwiaty (np. bogaty lotos, róże...), "tribale", ale może serduszka, smoki, pieski, kotki, wilki, orły, tygrysy, węże, pająki, czaszki itd...

Nie chodzi o to co ja jestem w stanie wymienić.
Chodzi mi o wasze zdanie, wasze preferencje i skryte marzenia Smile

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź, zarówno "pozytywną" jak i "negatywną" (czyli np: "zapomnij o serduszkach, to dobre w przedszkolu").
Także istotne było by zaznaczenie czy chodzi o wasze osobiste marzenie czy piszecie ogólnie, "bo dziewczyny lubią takie rzeczy".

Puśćcie wodze fantazji Smile Jeśli będą zbyt "osobiste, odważne czy kontrowersyjne" to chętnie pogadam o tym także na PW lub emailem Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 23-02-2013, 17:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TomS napisał/a:
O ile z obrysem już w zasadzie sobie poradziłem


Świntuch..... SCNR

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Daria Boruta Płeć:Kobieta
Torpeda


Stopień nurkowy: CCR HH
Ilość nurkowań rocznie: 100
Stopień instruktorski: MSDT
Wiek: 37
Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 174
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 23-02-2013, 17:33    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Moje osobiste fantazje to zdecydowanie czaszki, czaszki i czaszki, a w drugiej kolejności węże i smoki cheers
Czaszki mogą być w wersji osłodzonej, jak sugarskulls z meksykańskiego święta zmarłych.
Kwiatki, różyczki i serduszka za nic w świecie Confused

Z bardziej kobiecych klimatów to fajnie mogłoby wyglądać coś w stylu pin up, ale przyznam szczerze, że tu nie mam konkretnego pomysłu...

_________________
Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.

Mój nurkowo-podróżniczy blog Smile
www
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Darek Zaremba Płeć:Mężczyzna
ZET

Stopień nurkowy: GUE FUND
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 199
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 23-02-2013, 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomku,

Edyta chciałaby mieć znak Yin i Yang. Planowałem zaprojektować jej to w cadzie abyś mógł wyciąć jej to w płycie, ale konstrukcja znaczku nie jest "stencilowa" więc by nie zadziałało. Sad

Poza tym uważa, że kobiety są różne i często mają coś "swojego" z czym są związane sentymentalnie i chciałyby mieć przy sobie.

Może więc jakaś możliwość personalizacji?
Albo jakieś "okienko" z kilkoma wzorami do wyboru typu czaszka, yin&yang itp z możliwością podmianki na coś swojego typu zdjęcie dziecka czy ulubionego kota.

Nie wiem jak to kosztowo czy technicznie mogłoby wyglądać - po prostu rzucam pomysł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Asia Miziuła Płeć:Kobieta
Aithne


Stopień nurkowy: P2
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 24
Skąd: W-wa
PostWysłany: 03-07-2013, 18:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm...a ja stawiam na tribale, smoki i coś spersonalizowanego o ile to możliwe Smile ...dobra, czaszki też mogą być Wink
Byle nic różowego Wink

_________________
nie śpimy, nie ziewamy, nie gadamy...nurkujemy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Kuba Janowicz Płeć:Mężczyzna
Szyderca


Stopień nurkowy: STUDENT
Oznaczenie stage: $
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 191
Skąd: ZzZ FoTeLa :D
PostWysłany: 03-07-2013, 20:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomek! RESPECT - będzie różowo w czaszki i Hello Kity

_________________
...:::٠●$zYd€rCa● ٠ :::...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3248800
   
TomS Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: -)
Stopień instruktorski: OWSDI, MSDT
Pomógł: 24 razy
Wiek: 54
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 1577
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 04-07-2013, 00:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kuba Janowicz napisał/a:
Hello Kity

Obawiam się, że to delikatnie zastrzeżony wzorek... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Asia Miziuła Płeć:Kobieta
Aithne


Stopień nurkowy: P2
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Cze 2013
Posty: 24
Skąd: W-wa
PostWysłany: 04-07-2013, 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no żesz...na chwilę Was z oczu spuścić Wink ..i nie dość że od razu w kierunku różowego to jeszcze z hello kitty Wink
dobra...jak z hello kitty to przeboleję ten różowy Wink a jak nie to inne kitty i nie będzie, że wzorek zastrzeżony Smile

A smoki? Smoki nie są zastrzeżone

_________________
nie śpimy, nie ziewamy, nie gadamy...nurkujemy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.