Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
ZABRANY KOŁOWROTEK Z ZAKRZÓWKA
Autor Wiadomość
Mirek Kruczek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: RESCUE / Tec 50
Ilość nurkowań rocznie: 90
Oznaczenie stage: CROW
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 168
Skąd: KRAKÓW
PostWysłany: 12-06-2014, 07:43   ZABRANY KOŁOWROTEK Z ZAKRZÓWKA Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

BARDZO PROSZĘ OSOBĘ KTÓRA ZABRAŁA KOŁOWROTEK Z 128,5met LINKĄ Z ZAKRZÓWKA O ZWROT ! KOŁOWROTEK BYŁ POZOSTAWIONY NA DNIE Z ROZCIĄGNIĘTĄ POĘCZÓWKĄ OD SKRZYNI ! violent1

_________________
POZDRAWIAM- MIREK!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 13-06-2014, 00:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ręce i cycki opadają jak się czyta taki post. Shocked
Czasami jak mamy trening na Zakrzówku, szczególnie jak jest tłok w najbardziej popularnych miejscach gdzie poręczówka jest, po zaporęczowaniu nowego odcinka, to wracam w to miejsce z dusza na ramieniu czy aby mój kołowrotek tam jeszcze...jest. Shocked
Zdarzało nam się znaleźć za Zakrzówku jacket, butle, rurki, automaty...ale nigdy w życiu bym tak nie pomyślał o ...znalezionym kołowrotku. Ale może tak właśnie pomyślał osobnik i zabezpieczył go przekazując do bazy, gdzie wypadałoby dla spokoju dycha sprawdzić ( ale pewnie już to zrobiłeś). Każde inne rozwiązanie to czyste skurwysyństwo ( sorry za słownictwo, ale ciężko się powstrzymać)
Gorsze zjawisko to było tylko , jak szczęśliwy "znalazca" zabezpieczył Nasze dwa depozyty stagowe. Ale ta historia skończyła się tym razem szczęśliwie dla wszystkich uczestników...

_________________
pozdrawiam
Dariusz Dynarzewski
www.sidemountdiving.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
crowley Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Technical Cave Diver
Stopień instruktorski: SDI/IDF Instructor
Oznaczenie stage: STASZEK
Pomógł: 19 razy
Wiek: 39
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 1017
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 13-06-2014, 10:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Darek DYNAR napisał/a:
Gorsze zjawisko to było tylko , jak szczęśliwy "znalazca" zabezpieczył Nasze dwa depozyty stagowe.
chyba żartujesz...

_________________
Pozdrawiam,
Jarek.
www.deepnhigh.pl
www.divingrunner.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4054774
   
Daria Boruta Płeć:Kobieta
Torpeda


Stopień nurkowy: CCR HH
Ilość nurkowań rocznie: 100
Stopień instruktorski: MSDT
Wiek: 38
Dołączyła: 03 Kwi 2012
Posty: 174
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 13-06-2014, 10:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Darek DYNAR napisał/a:

Gorsze zjawisko to było tylko , jak szczęśliwy "znalazca" zabezpieczył Nasze dwa depozyty stagowe. Ale ta historia skończyła się tym razem szczęśliwie dla wszystkich uczestników...


Mam nadzieję, że dobrze ukryliście ciało...

Mam nadzieję, że kołowrotek się znajdzie, bo to kompletna żenada...

_________________
Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi.

Mój nurkowo-podróżniczy blog Smile
www
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 13-06-2014, 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż Jarek, chwila nie uwagi...na szczęście to był trening na Zakrzówku i symulowane sytuacje plus w porę zareagowałem. "Osobniki" na brzegu tłumaczyły, że swoje "znalezisko" właśnie chcieli z dumą zanieść do biura Zakrzówka Shocked
Zastanawiam się tylko, jak ten kołowrotek ktoś zajumał? Zostawiłęś go między nurkowaniami, zapomniałeś? scratch
Może ma jakieś charakterystyczne cechy ( czasami klatkowe sa indywidualnie wykonane), to zapodaj zdjęcie. Może gdzieś na nurkowisku trafi się "szczęśliwy znalazca" blackeye blackeye

_________________
pozdrawiam
Dariusz Dynarzewski
www.sidemountdiving.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Mirek Kruczek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: RESCUE / Tec 50
Ilość nurkowań rocznie: 90
Oznaczenie stage: CROW
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 168
Skąd: KRAKÓW
PostWysłany: 13-06-2014, 19:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kołowrotek był rozwinięty od skrzyni kursem 270 stopni ,rozwinąłem 138 m poręczówki i zostawiłem kołowrotek a do niego dopiąłem 2 poręczówkę na szpulce którą rozwinąłem około 40 m a tam do opony zamocowałem linkę z e szpulką . W środę po powrocie z z wycieczki tygodniowej zanurałem popłynąłem do skrzyni patrzę nie ma poręczówki ,obrałem kurs i płynę na miejsce pozostawienia kołowrotka , nie ma ! ? Dziś zanurałem znowu ale od drugiej strony ,znalazłem oponę nie ma szpulki ,ale co do niej nie jestem pewny w 100 procentach bo wizura 1/2 /3 metry więc mogłem pomylić opony , Very Happy Więc jeszcze jutro raz sprawdzę szpulkę. ! W Krakenie pytałem wszystkich ,nikt nie dawał kołowrotka , Przy kołowrotku zostawiałem kartkę NIE ZABIERAĆ KOŁOWROTKA !!! Kolega w środę powiedział mi że znalazł moją kartkę , ale zostawiłem z 2, jedną w innym miejscu, gdzie jej kiedyś nie wziąłem . Więc nie wiem którą znalazł ? Poręczówkę robiłem bo wymyśliłem sobie że zrobię mapkę dzikiej strony Zakrzówka. I tak ją przenosiłem po 10/15 m w stronę dzikiej i opisywałem miejsca do mapki . Kursy ,przedmioty itp. Przy okazji Ćwiczyłem poręczowanie , Mapkę robiłem dla siebie ale z myślą że jak ktoś będzie chciał to sobie weźmie np. z Krakena . A kto nie chce to nie bierze. Tu wstawiam link gdzie jest jeden z filmików na którym jest kołowrotek ikilka ujęĆ z prac. Kołowrotek był rozwinięty od skrzyni kursem 270 stopni ,rozwinąłem 138 m poręczówki i zostawiłem kołowrotek a do niego dopiąłem 2 poręczówkę na szpulce którą rozwinąłem około 40 m a tam do opony zamocowałem linkę z e szpulką . W środę po powrocie z z wycieczki tygodniowej zanurałem popłynąłem do skrzyni patrzę nie ma poręczówki ,obrałem kurs i płynę na miejsce pozostawienia kołowrotka , nie ma ! ? Dziś zanurałem znowu ale od drugiej strony ,znalazłem oponę nie ma szpulki ,ale co do niej nie jestem pewny w 100 procentach bo wizura 1/2 /3 metry więc mogłem pomylić opony , Very Happy Więc jeszcze jutro raz sprawdzę szpulkę. ! W Krakenie pytałem wszystkich ,nikt nie dawał kołowrotka , Przy kołowrotku zostawiałem kartkę NIE ZABIERAĆ KOŁOWROTKA !!! Kolega w środę powiedział mi że znalazł moją kartkę , ale zostawiłem z 2, jedną w innym miejscu, gdzie jej kiedyś nie wziąłem . Więc nie wiem którą znalazł ? Poręczówkę robiłem bo wymyśliłem sobie że zrobię mapkę dzikiej strony Zakrzówka. I tak ją przenosiłem po 10/15 m w stronę dzikiej i opisywałem miejsca do mapki . Kursy ,przedmioty itp. Przy okazji Ćwiczyłem poręczowanie , Mapkę robiłem dla siebie ale z myślą że jak ktoś będzie chciał to sobie weźmie np. z Krakena . A kto nie chce to nie bierze. Tu wstawiam link gdzie jest jeden z filmików na którym jest kołowrotek ikilka ujęĆ z prac.Kołowrotek był rozwinięty od skrzyni kursem 270 stopni ,rozwinąłem 138 m poręczówki i zostawiłem kołowrotek a do niego dopiąłem 2 poręczówkę na szpulce którą rozwinąłem około 40 m a tam do opony zamocowałem linkę z e szpulką . W środę po powrocie z z wycieczki tygodniowej zanurałem popłynąłem do skrzyni patrzę nie ma poręczówki ,obrałem kurs i płynę na miejsce pozostawienia kołowrotka , nie ma ! ? Dziś zanurałem znowu ale od drugiej strony ,znalazłem oponę nie ma szpulki ,ale co do niej nie jestem pewny w 100 procentach bo wizura 1/2 /3 metry więc mogłem pomylić opony , Very Happy Więc jeszcze jutro raz sprawdzę szpulkę. ! W Krakenie pytałem wszystkich ,nikt nie dawał kołowrotka , Przy kołowrotku zostawiałem kartkę NIE ZABIERAĆ KOŁOWROTKA !!! Kolega w środę powiedział mi że znalazł moją kartkę , ale zostawiłem z 2, jedną w innym miejscu, gdzie jej kiedyś nie wziąłem . Więc nie wiem którą znalazł ? Poręczówkę robiłem bo wymyśliłem sobie że zrobię mapkę dzikiej strony Zakrzówka. I tak ją przenosiłem po 10/15 m w stronę dzikiej i opisywałem miejsca do mapki . Kursy ,przedmioty itp. Przy okazji Ćwiczyłem poręczowanie , Mapkę robiłem dla siebie ale z myślą że jak ktoś będzie chciał to sobie weźmie np. z Krakena . A kto nie chce to nie bierze. Tu wstawiam link gdzie jest jeden z filmików na którym jest kołowrotek ikilka ujęĆ z prac.

_________________
POZDRAWIAM- MIREK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Mirek Kruczek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: RESCUE / Tec 50
Ilość nurkowań rocznie: 90
Oznaczenie stage: CROW
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 168
Skąd: KRAKÓW
PostWysłany: 13-06-2014, 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=WfwRsYlgFVs

_________________
POZDRAWIAM- MIREK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Mirek Kruczek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: RESCUE / Tec 50
Ilość nurkowań rocznie: 90
Oznaczenie stage: CROW
Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 168
Skąd: KRAKÓW
PostWysłany: 13-06-2014, 19:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kołowrotek jest taki tylko 1 bo go robiłem z kole.... .

_________________
POZDRAWIAM- MIREK!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.