Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie sympatyków GUE w Brnie
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 16-09-2017, 18:22   Spotkanie sympatyków GUE w Brnie Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wczoraj w Brnie miałem przyjemność poprowadzić kolejne już spotkanie/prezentację pod tytułem
GUE w Czechach i na świecie.

Nasz organizacja jest postrzegana na różne sposoby. To co nie ulega wątpliwości to bardzo wysoki poziom wyszkolenia naszych nurków od początku kariery nurkowej.
Wiele osób zastanawia się gdzie jest to miejsce, które powoduje "odmienność" szkoleń GUE.
Dawno już nie spotkałem się z hasłem "przeszkolę Cię tak jak robią to w GUE", bo wielokrotnie okazało się, że "tak jak w GUE" to bardziej pomysł na autopromocję, niż rzeczywisty, końcowy efekt szkolenia.
Jak osiągnąć poziom najniższego możliwego stresu pod wodą? Jak ułożyć swój trening nurkowy, aby nie były to tylko kolejne wejścia do wody? Jak podnieść poziom bezpieczeństwa w nurkowaniu rekreacyjnym i technicznym?
To tylko część naszego spotkania.

Pozostałe tematy :
Ghost Fishing
Project Baseline
...a także lokalne inicjatywy grup nurkowych.

dodatkowo:
nietypowo, bo o nieopisywanych ciekawostkach z prjektów
Britannic
GROM
Morpheus (tak tak - było o super katamaranie dla nurków jaskiniowych Smile )


Miało być 3 godziny, skończyło się na ponad 5 Cool .
Podobno kiedy się rozkręciłem, mój czeski osiągnął mocno specyficzny poziom (nie wiem dlaczego nikt nie chciał mi powiedzieć co to znaczy Laughing )


Kilka fotek ze spotkania.
Jego treść to pokazanie GUE z możliwie najciekawszej strony czyli jak wyglądają nasze nurkowania, projekty od kuchni.
Czasem jest mrocznie, czasem wesoło ("Polish deco" na Britannicu) a czasem naprawdę hm... naprawdę trudno jest opisać katamaran dla nurków technicznych jeżeli ktoś nie wie o co chodzi Smile .
Janka przedstawiła możliwości Projektu Baseline oraz opowiedziała jak wyglądają treningi GUE w Czechach i w Polsce (Andy, Twoja fotka w twinie z filiżanką espresso zebrała oklaski Smile ).

Powitanie w Dreamn Dive w Brnie


prawie wszyscy słuchacze, którzy dotarli na spotkanie


tajemnica zatopionego klasztoru, podobnie jak odnalezienie bombowca na dnie jeziora wzbudziły sporą sensację, jednak opowieść o katamaranie i krótki filmik Piotra z muzyką S. Krajewskiego przebił wszystko Smile .


na tapecie Andy - czyli jak wygląda trening nurków GUE Smile


Krótkie pogadanki w przerwach i po zakończeniu spotkania
Główne tematy: ratio deko, oraz modelowanie deko w czasie przy mniejszych głębokościach i czasach





Na spotkaniu dałem też rasowo ciała... Embarassed Embarassed Embarassed
Pokazując film o Britannicu powiedziałem, że jeden z moich znajomych z FB był uprzejmy zrobić czeskie napisy do tego filmu.
Przez jakiś czas rozmawiałem niemal z każdym z uczestników, aż tu naraz jeden z nich mówi: wiesz, to ja zrobiłem te napisy... Shocked Shocked Shocked .




_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.