Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
01.03.08 Testowanie latarek
Autor Wiadomość
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 13-02-2008, 15:06   01.03.08 Testowanie latarek Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W międzyczasie zmieniła się data testów - odbędą się one 1 marca ok. godz. 14.00

Witam.

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie (czyt. producenci dostarczą na czas oświetlenie), to zapraszam chętnych do wspólnego poświecenia sobie kilkoma nowymi i innymi, nieco starszymi latarkami.


Powinien pojawić się premierowo HID firmy Sea Monster w dwóch wersjach.
Będzie także najmocniejsza wersja diodówki GRALmarine i... jakaś tajna niespodzianka (Bartek coś tam szykuje w wielkiej tajemnicy...)
Będzie można porównać powyższe z HIDem Halcyona Explorer 18W, a jeżeli spełnią się marzenia świetlne Adama F. to również z HIDem H 10W.

Będę miał tylko po jednym aku do każdej latary, więc raczej nie da się zorganizować tego tak, żeby każdy zrobił niezależnego nura z zestawem latarek. Wymyśliło mi się, że możemy zrobić "stanowisko testowe" przy jakieś koparce/domku czy gdzieś tam (drogę oporęczujemy linką od powierzchni, żeby każdy mógł trafić) i każdy może sobie porównać i wyrobić własne zdanie, która latara jest najfajniejsza na świecie.


Żeby nie było, że coś z założenia jest lepsze - w miejscu testowania będzie obowiązywał zakaz robienia sugestywnych min Shocked i mrugania okiem w sposób sugerujący lepszą latarkę Twisted Evil .


Latarki będą opisane, tak, że każdy będzie wiedział czym świeci. Wszystkie powinny leżeć odpalone w tajnym miejscu do którego chętnych zaprowadzi poręczówka... Twisted Evil
Pozostaje kwestia ustalenia jak wygląda znak "przybyłem tutaj żeby potestować latarki" Wink.


Trochę danych technicznych:

Lokalizacja:
Jaworzno-Koparki
gdzieś pod wodą -> drogę wskaże poręczówka

Czas trwania:
90min - początek ok. 14.30

Kto może testować:
każdy kto to lubi i pokaże umówiony znak sygnał 8)


Warto zabrać ze sobą aparat/kamerę - można wtedy zrobić jakiś materiał do spokojnego oglądania w domu.


Prosiłbym, żeby osoby, które spodziewają się swojej obecności, wpisały się poniżej - pozwoli to ograniczyć efekt wstrząsowy mogący się pojawić, kiedy jednorazowo nadpłynie jakieś 276 osób... Wink


Do zobaczenia,
Wojtek



P.S.
Jeżeli obiecane latarki nie dotrą na czas - imprezę przenosimy w bliżej nieokreśloną przyszłość
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 13-02-2008, 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja i moja partnurka prosimy o wpisanie na liste zainteresowanych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 13-02-2008, 17:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Smile - to już wiemy że nie będziemy sami... dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
GRALmarine Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: owd
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 119
Skąd: Wrocław
PostWysłany: 13-02-2008, 17:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Albo przyjadą same ,albo zabiorą mnie ze sobą.Akumulatorów nie powinno zabraknąć. Tylko czy nie będzie zbyt jasno?
Bartłomiej Grynda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 13-02-2008, 17:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

GRALmarine napisał/a:
zabiorą mnie ze sobą


Bardzo chetnie poznam konstruktora mojej przyszlej latarki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 13-02-2008, 17:59    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

GRALmarine napisał/a:
Tylko czy nie będzie zbyt jasno?


hehe... wreszcie Cię wciągnę pod wodę Twisted Evil

a tak na poważnie, to może da radę dotrzeć także konstruktor Sea Monster'a ?

Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
sea monster Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: advanced nitrox i in
Wiek: 56
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 137
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 13-02-2008, 18:16   sea monster Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich Very Happy no tak to piekna idea przyjade z wielka przyjemnością. Zobacze moze przyciagne kilka osób. Sam jestem bardzo ciekawy tego porównania.

pozdrawiam
Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 13-02-2008, 18:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sea monster napisał/a:
przyjade z wielka przyjemnością


Lepiej stać się nie mogło Smile

Początkowy plan testowania może zatem ulec zmianie - dojdzie możliwość podyskutowania z konstruktorami salut salut .


Brakuje w takim razie tylko ober grilowca z jakimiś żeberkami czy innym wurstem 8)


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
sea monster Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: advanced nitrox i in
Wiek: 56
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 137
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 13-02-2008, 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czy nie lepiej było by sie spotkać 1.03.2008 w sobote myslę ze kila osób które przyjadą będą miały jeszcze droge do domu a znajac nasze drogi to ...... Rolling Eyes
pozdrawiam
Paweł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 13-02-2008, 18:39    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

u mnie klapa - 01.03 - mam już zaplanowane warsztaty

Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
WW Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: P3 + dodatki
Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 423
Skąd: Łódź
PostWysłany: 15-02-2008, 12:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy można sie jeszcze "zapisać". Jeśli czas pozwoli, to chętnie bym wpadł tym bardziej, że oszukany przez innego "producenta" szukam latarki.
To kiedy dokładnie ten test, 1 czy 2 marca.?

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
978858
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 15-02-2008, 13:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WW napisał/a:
Czy można sie jeszcze "zapisać".



Zapraszam - jeżeli policzyć "zapisanych" to jest ich raptem 2 i 2 producentów Twisted Evil .
Będzie jeszcze Tomek, Adam i kilka osób, które działają w ukryciu Wink więc tłumów się nie spodziewam...


Właśnie się okazało, że warsztat z 01.03 mogę przesunąć, więc możemy testy ustawić właśnie na sobotę 01.03 co pewnie będzie na rękę przyjeżdżającym z daleka.

Więc moja propozycja sobota godz 14.00
Może być?

WW - czuj się zapisany Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
sea monster Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: advanced nitrox i in
Wiek: 56
Dołączył: 30 Sty 2008
Posty: 137
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 15-02-2008, 13:52   test Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

fajowo Very Happy sobota to dobry termin
pozdrawiam
pawel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
WW Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: P3 + dodatki
Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 423
Skąd: Łódź
PostWysłany: 15-02-2008, 14:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
WW napisał/a:
Czy można sie jeszcze "zapisać".



Zapraszam - .


Dzięki będę.
Jakiś gril jest planowany ?

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
978858
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 15-02-2008, 14:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jakiś gril jest planowany ?


Niestety nie ma Advanced Grill Divera.

Jeszcze Smile ...


Może ktoś się pojawi, trzeba tylko wtedy upolować jakiegoś zwierza pigalbinorendeer,
żeby potem móc go oprawić, poćwiartować i...
pożreć pachnącego dymem... Twisted Evil


Ale może ktoś ma wojskowy termos taki na kilkanaście litrów?
Możnaby było przygotować jakąś herbatę/kawę...


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.