Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
lato - jesień 2008 Testy skafandrów SANTI
Autor Wiadomość
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 26-05-2008, 16:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Silver napisał/a:
Silver już wie Smile


i się nie broni... Smile Smile


Adrian właśnie zostałeś dyrektorem Wink , więc zapraszam do działania Smile : Testy sprzętu w Svobodnych Hermanicach


Wojtek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
borosail Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: leń
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 156
Skąd: Łódź
PostWysłany: 26-05-2008, 16:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Łódź też już wie Very Happy wiedziała już wcześniej salut
co do organizacji to mogę zapewnić lokal (ewentualnie z możliwością spania na podłodze - hmmm chyba mogę), sprężarkę, prąd, krzesła, stoliki, czajnik i rzutnik ze ścianą...
do tego mogę jeszcze zaoferować dwie położone w odległości max 50 km żwirownie z głębokoscią 18 i 20m (w jednej trochę leśniczy jest nerwowy Mr. Green ) ale do przejścia no i wspomniane jeziorka (białe 96 km, budzisławskie 140 km i inne do woli).

co do pozostałych szczegółów to... do ustalenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5148550
   
Janek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 63
Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 473
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 26-05-2008, 16:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

borosail napisał/a:
Łódź też już wie Very Happy wiedziała już wcześniej salut
co do organizacji to mogę zapewnić lokal (ewentualnie z możliwością spania na podłodze - hmmm chyba mogę), sprężarkę, prąd, krzesła, stoliki, czajnik i rzutnik ze ścianą...
do tego mogę jeszcze zaoferować dwie położone w odległości max 50 km żwirownie z głębokoscią 18 i 20m (w jednej trochę leśniczy jest nerwowy Mr. Green ) ale do przejścia no i wspomniane jeziorka (białe 96 km, budzisławskie 140 km i inne do woli).

co do pozostałych szczegółów to... do ustalenia


Myślę, że to dobry pomysł by połączyć, pod berłem Borosaila, Łódź i Warszawę Smile Nie jestem w stanie podjąć się organizacji - bez szans czasowo - ale mogę dorywczo w czymś pomóc.. np. pogadać z Głównym Sharkiem, Jackiem - widziałem się z nim w ostatni piątek nad Białym właśnie i widzi mi się, że mozna go namówić na organizacyjny udział Crazy Sharka w przedsięwzięciu..
Pozdroofka
Janek

_________________
No risk no fun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 26-05-2008, 16:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Właśnie rozmawiałem z Jackiem. Bardzo mu sie spodobał ten pomysł i jest skory do współpracy. Z informacji jakie uzyskałem wynika , że:
- jest wiele gospodarstw agroturystycznych o roznym standardzie i cenie, wiec nie ma problemu z noclegiem
- catering mozna zalatwic na miejscu, pierogi, gulasz, ognisko, girll (w tym czesc moze zasponsorowac Jacek)
- pokazy i prezentaje odbylyby sie nad jeziorem pod dachem altanki, lub namiotami, wiec impreza przyjelaby charakter plenerowo-piknikowy.

Pytanie co Łódź i Płock na to?

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 26-05-2008, 16:54    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Boro - masz coś przeciwko koronacji?

Powiedz tylko jedno słowo a... Łódź i Warszawa będą Twoja Smile


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 26-05-2008, 17:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
Boro - masz coś przeciwko koronacji?

Powiedz tylko jedno słowo a... Łódź i Warszawa będzie Twoja Smile


Boro zgódź się, razem z Jankiem pomożemy. Pewnie jeszcze jacys wolentariusze sie znajda. Jacek tez ma spore doswiadczenie w organizowaniu imprez.

Bo jak Ty sie nie zgodzisz to jeszcze padnie na mnie Razz

Byłoby dobrze gdyby ktos z Płocka tez sie włączył, przynajmniej w zakresie rozpuszczenia wici i reklamy, a najlepiej rowniez organizacyjnie Smile

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
borosail Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: leń
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 156
Skąd: Łódź
PostWysłany: 26-05-2008, 19:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

"jedno słowo"

ale to nie będzie moja nowa ksywka.... już na ocieplaczu mam boro... trochę trudno byłoby przerobić naszywkę...

więc tak:
ja podtrzymuję to co napisałem w kwestii lokalu i innych, jesli chodzi o wodę i jezioro białe nie mogę konkurować, bo i nie mam czym, żwirownie są ładne ale nie tak wyposażone jak białe.... poza tym catering jest jak ktoś coś weźmie...

co do załatwienia ludzi z łodzi to się piszę, podagam, pojątrzę, poknuję i popodjudzam... w tym akurat to jestem....

jeśli formuła spotkania okaże się wyjazdem nad białe, to moje macki nie sięgają skutecznie tak daleko dlatego Plotek jesli masz kontakt z bossem Sharkiem dogaduj...
ja chętnie pomogę w logistyce na miejscu i innych koniecznych.

Janek, Plotek, Dzinks (podzielenie sie wiedzą): pomożecie??

Widzę, że temat się szybko rozwija, kto by się spodziewał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5148550
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 26-05-2008, 19:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i mamy nowego króla Smile - Boro dziękuję.
Proponuję, żebyś potraktował sprawę kompleksowo, nie dzieląc jej na WAW i LD.
Jeżeli organizatorów będzie więcej (jak na razie Polska zachodnia milczy...) to możemy dla Was uruchomić małe podforum, gdzie będzie można przekazywać różne uwagi, formularze, czy inne przyjemności.

Boro oto Twój rejon Smile .

Zainteresowanych testami z okolic Polski centralnej zapraszam właśnie to tego tematu.


Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 26-05-2008, 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

borosail napisał/a:
pomożecie??


pomożemy salut

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
dzinks Płeć:Mężczyzna


Wiek: 46
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 402
Skąd: Strzelce Krajeńskie
PostWysłany: 26-05-2008, 22:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

borosail napisał/a:
Dzinks (podzielenie sie wiedzą): pomożecie??

Służę pomocą Smile
Pytaj. Co nieco napiszę ci na PW.

_________________
Pozdrawiam,
Dzinks
www.technikanurkowania.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1089374
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 27-05-2008, 09:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o tym żeby zrobić testy na Koparkach ? Jeżeli uznacie, że to fantastyczny pomysł afro to kto chce się zająć organizacją i dlaczego jest to aleXandra i Robertg ? Twisted Evil


Czy ktoś może podpowiedzieć stosowną lokalizację w rejonie Wrocławia?

Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 27-05-2008, 10:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
Co myślicie o tym żeby zrobić testy na Koparkach ? Jeżeli uznacie, że to fantastyczny pomysł afro to kto chce się zająć organizacją i dlaczego jest to Alexandra i Robertg ? Twisted Evil


Hehehe sam nad tym sie zastanawialem ale Koparki, poza tym ze sa calkiem przyjemnym i (dla mnie) mega nudnym zbiornikiem maja jedna wade... ciezko tam o sale wykladowa, ze o noclegach nie wspomne. Pomyslimy, popytamy i moze cos z tego wyjdzie ale nieuniknione sa jazdy od miejsca wykladow nad wode i pozniej na jedzenie i spanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Dorota i Wojtek
Site Admin


Dołączył: 23 Gru 2005
Posty: 2519
Skąd: Egipt/Polska
PostWysłany: 27-05-2008, 10:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No i bardzo miło Smile
Dziękuję Wam.

Oto co Wasze Testy w Katowicach/na Koparkach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
scyllis Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 186
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 31-05-2008, 20:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Dorota i Wojtek napisał/a:
Dla organizatorów przewidziana jest sława i niezliczone bogactwa...


No dooobra... Jak bogactwa i sława to się zgłaszam.

Szczecińskie SANTI-testowanie uznajmy za odłoszone.
Miejsce: jez. Ińsko
Czas: gdzieś we wrześniu - dokładny termin dookreślimy wkrótce.

Testowanie sprzętu w Ińsku postaramy się połączyć czasowo z fajnymi nurkowaniami w bliższej lub nieco dalszej okolicy.

Bardzo proszę o zgłaszanie zapotrzebowań na nocleg sobotnio-niedzielny.

Admina uprasza się o wyłuszczenie wątku jako testy - Szczecin czy jakoś tak.

pzdr
Robert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 02-06-2008, 11:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej.

Robert - dziękuję za deklarację objęcia stanowiska oficera politycznego na zachodniej rubieży 8)

scyllis napisał/a:

Admina uprasza się o wyłuszczenie wątku jako testy - Szczecin czy jakoś tak.



Z uwagi na moją niespotykaną fajność (w kategorii "przyjazny admin" Twisted Evil )...


włala :

Testy w Szczecinie

Wszystkie osoby zainteresowane tematem zapraszam do powyższego tematu Smile.



Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.