Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
05-06.07.2008 Testy skafandrów SANTI Warszawa/Łódź
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 17-06-2008, 14:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cichy napisał/a:
Wojtku, była by możliwość przetestowania skrzydełka Agir Niord?


Na chwilę obecną mam tylko jeden, prywatny taki worek - przypomnij się już na miejscu - jeżeli zabiorę swój sprzęt - to nie będzie problemu.


Wojtek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
artur_b Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 2
PostWysłany: 17-06-2008, 21:20    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja bym wpadł wraz z zona na dwa dni, ale poprosze o namiar na jakieś kwatery czy cos podobnego. posiada ktoś takowy kontakt ? najlepiej aby było to wraz z łazienką. żona jest w ciązy
pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Power997 Płeć:Mężczyzna
prawie jak T1 ;)


Wiek: 48
Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 111
Skąd: Wrocław Warszawa
PostWysłany: 17-06-2008, 22:19    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Będę, w sobotę i w niedzielę, noclegu nie trzeba. Żona nie jest w ciąży.. co tam jeszcze.. testowac nic nie chcę ale fajnie będzie poszuwarzyć z Wami i chłonąć wiedzę od tych którzy są strong with the force... Wink

Ale fajnie was bedzie wszystkich zobaczyć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
   
borosail Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: leń
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 156
Skąd: Łódź
PostWysłany: 17-06-2008, 23:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Super, super super że będziecie Mr. Green

Co do noclegów i ich rezerwacji zapraszam do kontaktowania sie Jackiem Kurzątkowskim bossem bazy Crazy Shark nad jeziorem Białym (biuro@shark.net.pl, lub telefon dostępny na stronie CS), w której to będą odbywały się testy.
Jacek obiecał pomoc w rezerwacji noclegów po korespondencji e-mail, ew ustaleniach telefonicznych i wpłaceniu odpowiedniej ustalonej kwoty na konto celem potwierdzenia rezerwacji.

Dla mniej wymagających istnieje oczywiście opcja namiotowania na polu zaraz koło nurkowiska (nic wam nie umknie Twisted Evil a i do domu blisko occasion5 ) za całe 15 zł za noc.

A teraz koszty, które poniesiecie:

Udział w testowaniu testowanego sprzętu a także chłonięcie wiedzy o mocach tajemnych w trakcie wykładów, pogadanek i połajanek, męczenie konstruktorów poprzez zadawanie kłopotliwych pytań - FREEEEE Mr. Green

Opłata pobierana przez właściciela bazy firmę Crazy Shark
wjazd na teren bazy CS - 15 zł od osoby ( w ten weekend nie ma podziału na nurków i nie nurków) dzieci do lat 10 free
(w ramach opłaty bazowej można liczyć na kawe i herbatę w trakcie testów a także na mały kawałek czegoś zjadliwego i smacznego w okolicach lunchu i w trakcie ogniska)

nabicie butli:
powietrze - 1,5 zł za litr
Nitrox do 40% - 2,5 za litr
Nabijanie - jeśli w butli jest powyżej 100 atm 50% ceny

Mam nadzieję, że powyższe info się przyda, jeśli jest jeszcze coś niejasnego pytajcie, Plotek Janek i ja postaramy się odpowiedzieć.
Jeśli chcecie coś dla nas zrobić, żeby było milej jesteśmy otwarci na propozycje (np: jesli chcecie zaproponowac sponsoring imprezy z jakiegoś browaru occasion5 )

Zatem! do zobaczeia nad Białym!

PS. Ci którzy beda zapisani, będa mieli pierwszeństwo w testowaniu sprzętu Twisted Evil 8) więc do dzieła Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5148550
   
WW Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: P3 + dodatki
Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 423
Skąd: Łódź
PostWysłany: 18-06-2008, 07:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

borosail napisał/a:


Opłata pobierana przez właściciela bazy firmę Crazy Shark
wjazd na teren bazy CS - 15 zł od osoby ( w ten weekend nie ma podziału na nurków i nie nurków) dzieci do lat 10 free
(w ramach opłaty bazowej można liczyć na kawe i herbatę w trakcie testów a także na mały kawałek czegoś zjadliwego i smacznego w okolicach lunchu i w trakcie ogniska)


Co by nie było za piknie Confused
Jak można liczyć na "kawałek ..." w tej bazie to w przedostatni weekend właśnie zobaczyłem.
Dla jasności, nie chodzi mi o te 10 złoty za zonę, ale o zasadę.
Smutne Crying or Very sad

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
978858
   
Maciejs Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 18 Cze 2008
Posty: 27
PostWysłany: 18-06-2008, 09:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ! Jestem nowy na forum ale zainteresowało mnie to spotkanie i chciałbym sie wybrać (tzn na pewno będę). Powiedzcie mi jak tam jest z warunkami bytowania, bo najprawdopodobniej przyjadę z dzieciami i nie wiem czy pod namiot (czy jest jakaś umywania) czy raczej szukać kwatery ? A jeśli są w poblizu jakieś kwaterki to gdzie szukać ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Janek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 63
Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 473
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 18-06-2008, 10:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

WW napisał/a:

Co by nie było za piknie Confused
Jak można liczyć na "kawałek ..." w tej bazie to w przedostatni weekend właśnie zobaczyłem.
Dla jasności, nie chodzi mi o te 10 złoty za zonę, ale o zasadę.
Smutne Crying or Very sad


To jednak trochę nie tak WW.. małe nieporozumienie. Nie znam żadnej bazy w Polsce gdzie w ramach opłaty wjazdowej rzędu 20 zł serwowano by kawę, herbatę i kiełbaskę z grilla. To taki prosty marketing, na którym można by jeszcze nawet zarobić - ale własciciele baz nurkowych w Bolanda jeszcze na to nie wpadli Evil or Very Mad To co jest możliwe i często jest standardem serwowanym przez Egipcjan, Meksykanów czy Tajów (napoje, sandwiche w cenie nurka) - naszym specom od turystyki jeszcze się w głowie nie mieści Mr. Green
Także w Crazy Sharku w ramach opłaty nigdy nie gwarantowano jedzenia i picia. To jest nasze ustalenie z bossem bazy ekskluzywnie na nasze warsztaty Smile Jego wkład w imprezę Wink. Choć po sprawiedliwości muszę zapodać, że w ostatnią niedzielę CS serwował wszystkim na nurowisku wyśmienitą maślankę Smile może jakiś nowy wiatr wieje... Wink

Odpowiedź pytającemu o noclegi - umywalni nie ma na terenie, są tylko sławojki. Więc raczej szukaj normalnego noclegu we wsi. Można to robić za pośrednictwem Jacka Kurzątkowskiego, właściciela Crazy Sharka - namiary na niego znajdziesz na ich stronie lub da ci je Boro.
Pozdrawiam
Janek

_________________
No risk no fun
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Kacper Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Adv EAN
Wiek: 43
Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 114
Skąd: Sochaczew
PostWysłany: 18-06-2008, 12:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

borosail napisał/a:
Ci którzy beda zapisani, będa mieli pierwszeństwo w testowaniu sprzętu więc do dzieła


Zatem proszę o wciągnięcie mnie na listę, bede w niedziele, jestem zainteresowany testami skutera i nowego kołowrotka YD Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
mmichals Płeć:Mężczyzna

Wiek: 48
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 18-06-2008, 22:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich uczestników forum, również chciałbym zgłosić swoją osobę do uczestnictwa w testach: głównie interesują mnie latarki LED/DID GM i YD oraz jakby udało popływać się z workiem anhinga to byłoby super. Właśnie zamówiłem suchacza SANTI Very Happy i mam nadzieję że dotrze jeszcze przed testami ( tutaj chciałbym jeszcze raz podziękować Wojtkowi Filipowi za profesjonalną pomoc w doborze suchacza )

Pozdrawiam
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Sebastian Mroczkowski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: IANTD Trimix
Stopień instruktorski: IANTD Normoxic Tmx
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 11 Sie 2006
Posty: 492
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 19-06-2008, 09:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja także deklaruję swój udział, może coś jeszcze zostanie do podotykania podwodnego.

_________________
Someday we are all gonna di(v)e..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Lukasz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 1
PostWysłany: 19-06-2008, 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam
Deklaruję przyjazd w niedzielę. Jestem chętny na testy latarek LED i HID firmy Gralmarnie.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 19-06-2008, 20:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Lista uczestnikow:

robi.ploc +1 +2?
Grzyb,
WW, +1 tylko Sobota
styx,
Cichy +1 +1?
Kacper tylko niedziela
artur_b,
Renata +1
qbapuch,
artur_b +1
Power997 +1
Maciejs +??
mmichals,
Lukasz,

Jesli cos wstawilem nie tak to prosze o korekte Smile

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
KasiaK Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: Full Tmx
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2006
Posty: 672
Skąd: Wawa
PostWysłany: 19-06-2008, 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

a może by wrzucić Zaproszenie na FN?

taka luźna propozycja....

Smile

_________________
Kasia


--
"Jedyną przeszkodą w zdobyciu przez człowieka tego, czego chce on od życia, jest często zwykły brak woli by spróbować i wiary, że to jest możliwe."
Richard M. DeVos

================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006869
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 19-06-2008, 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

KasiaK napisał/a:
a może by wrzucić Zaproszenie na FN?


Juz od paru dni jest tutaj
Mam nadzieje tu moderator jest rozsadniejszy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
KasiaK Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: Full Tmx
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Lut 2006
Posty: 672
Skąd: Wawa
PostWysłany: 19-06-2008, 21:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

taaaa co ślepemu po oczach Confused
szukałam tego.
serio.

Shocked

_________________
Kasia


--
"Jedyną przeszkodą w zdobyciu przez człowieka tego, czego chce on od życia, jest często zwykły brak woli by spróbować i wiary, że to jest możliwe."
Richard M. DeVos

================
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3006869
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.