Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Hvar 12.06 29.06 2008
Autor Wiadomość
waterman Płeć:Mężczyzna
D-Diver


Stopień nurkowy: D-Diver
Ilość nurkowań rocznie: 120
Oznaczenie stage: Teoś
Pomógł: 6 razy
Wiek: 59
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 400
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 10-06-2008, 16:47   Hvar 12.06 29.06 2008 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wybieram się od 21. czerwca na Hvar, córka kończy OWD. Mam jedno wolne miejsce w aucie.
Wyjazd 20 czerwca przed południem, powrót 29 wieczorem zapraszam

_________________
pozdrawiam Jarek
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
108139
   
jarekx Płeć:Mężczyzna


Wiek: 57
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 109
Skąd: Consett (Newcastle UK)
PostWysłany: 22-06-2008, 17:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej Waterman!
zebym to ja wiedzial wczesniej ale juz sobie zalatwilen miejsce na naurkowanie i to calkiem niedaleko Was,na Hvar chcielismy sie wybrac ale jakos nie moglismy sie dogadac tam z ludzmi na necie mimo to ze mam dziewczyne Chorwatke...dziwne nie? Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
waterman Płeć:Mężczyzna
D-Diver


Stopień nurkowy: D-Diver
Ilość nurkowań rocznie: 120
Oznaczenie stage: Teoś
Pomógł: 6 razy
Wiek: 59
Dołączył: 17 Maj 2006
Posty: 400
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 30-06-2008, 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

i gdzie nurkowałeś?

_________________
pozdrawiam Jarek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
108139
   
jarekx Płeć:Mężczyzna


Wiek: 57
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 109
Skąd: Consett (Newcastle UK)
PostWysłany: 07-07-2008, 11:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej waterman!
Wlasnie pisze z kffejki internetowej ze Starego Primostena juz nietety w piotek wybywam do Polski a nurkowalem w Diving Center kolo hotelu w Primostenie pozdowka i duzo wrazen zycze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
aleXandra Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: NTmx, Full Cave
Ubezpieczenie: DAN
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 209
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 07-07-2008, 11:51    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie miałam okazji nurkować w Chorwacji, ale Primosten to przepiekne miasto - miałam okazję kiedyś spędzić tam wakacje i z całą pewnością mogę miejsce polecić nie tylko ze względu na walory nurkowe.

jarex - a mógłbyś coś napisać na temat nurkowań w tamtej okolicy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
jarekx Płeć:Mężczyzna


Wiek: 57
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 109
Skąd: Consett (Newcastle UK)
PostWysłany: 19-07-2008, 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hi aleXandra!

3 dni temu wrocilem i hmmm jestem zachwycony okolica oraz walorami nurkowan w Adriatyku ,przezystosc zachwycajaca nawet na 41 metrch,niesamnowite uksztalowan podloza pad przy roznych wyspach,fauna i flora bogata i w roznych kolorach,cenyod 28 euro za wypad lodzia,czasami piwo dlolozo po nurkowaniu hehe.Kluby sa w Rogoznicy przynajmniej 2 oraz w Primostenie przy glownej plazy z hotelem,oraz pelazy na kampie "Adriatyk",moze uda mi sie gdzies wcisnac fotki i krotkie filmiki z tej wyprawy,


pozdrowka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcin R Płeć:Mężczyzna

Wiek: 49
Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 33
PostWysłany: 22-07-2008, 19:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heja,

To wciskaj fotki i napisz trochę o miejscach nurkowych, bo mnie też bardzo interesuje ta okolica.

POzdrawiam,

Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
jarekx Płeć:Mężczyzna


Wiek: 57
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 109
Skąd: Consett (Newcastle UK)
PostWysłany: 23-07-2008, 00:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej Marcin
Wlasnie jestem na etapie wrzucania kiku filmikow do You Tube a moze sworze wlasnego bloga,troszke malo czasu,juz jeden jest na You Tube,szukaj z nazwa Chorwacja.....narazie

pzdrowka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
jarekx Płeć:Mężczyzna


Wiek: 57
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 109
Skąd: Consett (Newcastle UK)
PostWysłany: 24-07-2008, 23:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za niescislosc,
no ale zmeczenie i obowiazki daja sie w znaki,jesli chcesz cos znalezc z mojej wycieczki to pewne kawalki znajdziesz jesli wpiszesz w wyszukiwarce www.youtube.com -chorwacja nury,co jakis czas wrzucam tam zywcem kawalki z tej wycieczki

pozdroweczka dla calej nurkowej spolecznosci

ps.w sobote mam wypad calodniowy 3-powtorzeniowe na nury zaliczeniowe do Advanced Open Water Smile oczywiscie bedzie nawigacja,sucharek (jak wspaniale bylo w tym mokrym Rolling Eyes ) no i glebokosciowe zaliczenie,a tak miedzy nami ,przez pomylke ale nie moja wina-bowiem plynolem za innymi no i zeszlismy na 41 m podczas gonitwy za spora osmiornica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.