Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Nurkowanie w wojsku
Autor Wiadomość
meszuga Płeć:Mężczyzna


Wiek: 34
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Sulechów / ZG
PostWysłany: 03-03-2009, 10:26   Nurkowanie w wojsku Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hi! Ma ktoś może doświadczenie, albo zna kogoś kto po przejsciu szkolenia w OSNiP Wojska Polskiego w Gdyni robi własnie w woju jako płetwonurek? Interesuje mnie to czy jest to robota czynna w wodzie czy raczej siedzenie na dupie? Bardzo bylbym wdzięczny... Pozdrawiam Very Happy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
mongoloid Płeć:Mężczyzna
Dum spiro, spero.


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 70
Skąd: Rotki-Jatki
PostWysłany: 15-03-2009, 16:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A w tym kraju jest wojsko? Bo ja przez 330 dni miałem wrażenie, że trafiłem do cyrku. Jako, że byłem radiotelefonistą w sekcji rozpoznania artyleryjskiego i miałem za zadanie kierowanie ogniem "naszych wspaniałych" dział, marsze na 20 kilometrów odbywały się na świetlicy przy telewizorze, a szkolenia kończyły się na rzucie taboretem. Oczywiście to wszystko robiliśmy już z konieczności, ponieważ musieliśmy niekiedy rozruszać odleżyny spowodowane niewygodnymi sprężynami w łóżkach, na których spędziliśmy resztę czasu, czyli jakieś 300 dni z 330. W czasie kiedy naszej "wspaniałej armii" nie stać na sfinansowanie powrotu zasłużonych żołnierzy z misji za granicą, uważam, że powinieneś zastanowić się, czy nie spędzisz tego czasu polerując płetw. Szkoda słów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
meszuga Płeć:Mężczyzna


Wiek: 34
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Sulechów / ZG
PostWysłany: 15-03-2009, 17:53    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wink
Cytat:
że powinieneś zastanowić się, czy nie spędzisz tego czasu polerując płetw. Szkoda słów...

I własnie takie słowa juz słyszałem, co mnie utwierdza w tym ze u nas to jednak wyszła by lipka... Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
mongoloid Płeć:Mężczyzna
Dum spiro, spero.


Wiek: 40
Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 70
Skąd: Rotki-Jatki
PostWysłany: 15-03-2009, 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście nie wiem jak jest u płetwonurków, ale daję ci tylko do zrozumienia, że musisz być pewny czy chcesz. Bo może być taaaaaaaaaaka lipa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
busi Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: wawa
PostWysłany: 15-03-2009, 21:18    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy co byś chciał robić w wojsku, bo samo pojęcie nurkowania to trochę nieprecyzyjne określenie. Są jednostki z bardzo intensywnym szkoleniem, gdzie naprawdę się nie będziesz nudził, ale żeby się tam dostać same umiejętności nurkowe to zdecydowanie za mało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3096165
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.