Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Podziękowania dla Banana Divers (Hańcza)
Autor Wiadomość
ElBacio Płeć:Mężczyzna
Klub nurkujących poziomo POZIOMKI


Stopień nurkowy: T2
Stopień instruktorski: IT
Pomógł: 6 razy
Wiek: 49
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 521
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 24-10-2011, 12:52   Podziękowania dla Banana Divers (Hańcza) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,

W ostatni weekend miałem okazję ponurkować trimiksowo na Hańczy.
Przy szykowaniu się do nurkowania, już nad wodą okazało się, że... nie wziąłem skafandra. Rzecz dla mnie niewyobrażalna jako, że zawsze korzystam z "check-listy" i przez lata nigdy nie przytrafiło mi się zapomnieć czegokolwiek na nurkowanie.
Oczywiście, zawinił człowiek (ja) i naruszenie własnych procedur (chęć dosuszenia skafandra już po jego wstępnym zapakowaniu i odhaczeniu na liście).

No i kiedy stałem w BZ400 przy twinie i stejdżach zastanawiając się czy łatwiej mi pojechać do Warszawy (2 x 324km) czy też zanurkować w samym ocieplaczu Smile podjechałem do bazy Banana Divers i zapytałem, czy może mają jakikolwiek suchy skafander na rozmiar zbliżony do moich potrzeb.

Okazało się, że na miejscu jest PEŁNA ROZMIARÓWKA SANTI Espace i Enduro gotowych do użycia w każdej chwili - czystych i niemal fabrycznie nowych.
Po kilkunastu minutach byłem w wodzie i mieliśmy kilka bardzo fajnych nurkowań.

Chciałbym podziękować Banana Divers, bo uratowali mi i moim partnerom weekend nurkowy. Cieszę się, że komuś się opłaca mieć pełną ofertę rzeczywistą, a nie tylko zdjęcia na stronie www ("sprowadzimy dowolny produkt w kilka dni").

Brawo i dziękuję.

Bacio

P.S. Osoby przestraszone i zaciekawione dwoma karetkami pogotowania na Parkingu I i szukające sensacji informuję, iż żołnierze trenowali na rebreatherach i mieli pogotowie jako zabezpieczenie nurkowań.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Marcin Sójka Płeć:Mężczyzna
Alien


Stopień nurkowy: NTmx, Tech Wreck, Te
Stopień instruktorski: NTMX Inst IANTD, Gas
Oznaczenie stage: Alien
Wiek: 54
Dołączył: 27 Sty 2006
Posty: 416
Skąd: LV 462
PostWysłany: 24-10-2011, 12:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ElBacio napisał/a:
Osoby przestraszone i zaciekawione dwoma karetkami pogotowania na Parkingu I i szukające sensacji informuję, iż żołnierze trenowali na rebreatherach i mieli pogotowie jako zabezpieczenie nurkowań.


U Eli Michalakowej, gdzie stacjonuje wojsko (siedzieli też w Sienkiewiczówce) jest też mobilna komora deco Mr. Green . Szkolenia żołnierzy potrwają do końca bieżącego tygodnia Smile

alien

_________________
Alien

do dna ... i z powrotem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3758827
   
sabala Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: M1
Wiek: 43
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 108
Skąd: Zakopane
PostWysłany: 24-10-2011, 21:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ładnie to tak upubliczniać tajemnice państwowe?

_________________
(...) Robię coś solo, bo mi to z różnych powodów po prostu odpowiada, a potem schodzę na dół lub wychodzę do góry i mam potrzebę napić się piwa w dobrym towarzystwie.
Ale wspólne picie piwa to nie to samo co wspólne nurkowanie.(...)
Krzysztof S.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 24-10-2011, 22:45   Re: Podziękowania dla Banana Divers (Hańcza) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ElBacio napisał/a:


Chciałbym podziękować Banana Divers, bo uratowali mi i moim partnerom weekend nurkowy. .


Trzeba przyznać , że Jarek z Bannana Divers w ostatnim czasie wykonał kawał dobrej roboty i faktycznie , dzisiaj mamy doczynienia z bardzo profesjonalna baza. Moze przyjać i obsłużyć nurków na każdym poziomie wyszkolenia plus jest wypasiony we wszelaki szpej. W gablocie jest wszystko co jest nam niezbędne w nurkowaniu ale nieraz... jest mocno nieobecne. Shocked My , z uwagi na ceny z gabloty bez rabatow (sic!! )nazwalismy ja "Gablota oststniej szansy" i ... faktycznie,niejednemu uratowala weekend nurkowy. Twisted Evil Jestes kolejnym, który dołaczył do grona mocno poratowanych...czas chyba na nazwe dla Bannanow "baza oststniej szansy" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 24-10-2011, 23:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Darek DYNAR napisał/a:
Trzeba przyznać , że Jarek z Bannana Divers w ostatnim czasie wykonał kawał dobrej roboty i faktycznie , dzisiaj mamy doczynienia z bardzo profesjonalna baza. Moze przyjać i obsłużyć nurków na każdym poziomie wyszkolenia plus jest wypasiony we wszelaki szpej.


IMHO to najlepsza baza w okolicy. Miła i profesjonalna obsługa, super atmosfera i dodatki ułatwiające życie jak np. podaż gazu do bagażnika Razz

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 24-10-2011, 23:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Plotek napisał/a:
Darek DYNAR napisał/a:
Trzeba przyznać , że Jarek z Bannana Divers w ostatnim czasie wykonał kawał dobrej roboty i faktycznie , dzisiaj mamy doczynienia z bardzo profesjonalna baza. Moze przyjać i obsłużyć nurków na każdym poziomie wyszkolenia plus jest wypasiony we wszelaki szpej.


IMHO to najlepsza baza w okolicy. Miła i profesjonalna obsługa, super atmosfera i dodatki ułatwiające życie jak np. podaż gazu do bagażnika Razz


Ja myślałem , że ty masz diesela Shocked Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 24-10-2011, 23:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Darek DYNAR napisał/a:
Ja myślałem , że ty masz diesela

Nawet stary diesel lubi sobie czasem helem odetchnąć Razz
Niestety akurat hel warto wcześniej zamówić bo popyt jest znikomy.

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
budda Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 43
PostWysłany: 25-10-2011, 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Plotek napisał/a:
akurat hel warto wcześniej zamówić bo popyt jest znikomy.

Nie prawda, mocno wzrósł!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 25-10-2011, 23:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

budda napisał/a:
Nie prawda, mocno wzrósł!

W takim razie pozostaje tylko pogratulować salut

budda, czy ładowanie TMX na dłubanki nadal spotyka się z brakiem zrozumienia i akceptacji ? Razz czy też może i w tej kwestii jakiś progres nastąpił scratch

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
slawek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: CACIB
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 294
Skąd: Białystok
PostWysłany: 26-10-2011, 00:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Plotek napisał/a:
IMHO to najlepsza baza w okolicy.


Podpadnę dla Jarka..... ale to zależy od typu nurkowań, i oczekiwań. Cenowo Submariner jest zdecydowanie korzystniejszy.
A długi wąż miał Robert pierwszy o ile wiem.

Plotek napisał/a:
Niestety akurat hel warto wcześniej zamówić bo popyt jest znikomy.


No cóż..... może nie do końca najlepsza..... w okolicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
budda Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 43
PostWysłany: 26-10-2011, 09:42    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Plotek napisał/a:
czy ładowanie TMX na dłubanki nadal spotyka się z brakiem zrozumienia i akceptacji ? Razz czy też może i w tej kwestii jakiś progres nastąpił scratch

A kto bogatemu zabroni...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
budda Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 43
PostWysłany: 26-10-2011, 09:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

slawek napisał/a:
Cenowo Submariner jest zdecydowanie korzystniejszy.

Ta sama chwała.No chyba, że masz układ.
slawek napisał/a:
No cóż..... może nie do końca najlepsza..... w okolicy.

No dobra, ale klimat wieczorowy jednak...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Darek DYNAR Płeć:Mężczyzna
SDI / TDI / IANTD


Stopień nurkowy: CCR, CAVE, TMX Diver
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: PROSLV
Oznaczenie stage: DYNAR
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 473
Skąd: Nadarzyn
PostWysłany: 26-10-2011, 12:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

slawek napisał/a:
Plotek napisał/a:
IMHO to najlepsza baza w okolicy.


Podpadnę dla Jarka..... ale to zależy od typu nurkowań, i oczekiwań. Cenowo Submariner jest zdecydowanie korzystniejszy.
A długi wąż miał Robert pierwszy o ile wiem.

Plotek napisał/a:
Niestety akurat hel warto wcześniej zamówić bo popyt jest znikomy.


No cóż..... może nie do końca najlepsza..... w okolicy.


Moze i tak Slawku, to czy najlepsza baza to rzeczywiście, subiektywna decyzja każdego, cenowo Subamariner korzystniejszy??! Z pełnym szacunkiem ale...Tak nie jest, fakt, Submariner swoim cennikiem doprowadzil do korzystniejszego nabywania np helu, ale praktycznie reszta dostosowala sie... bo i jakie miala wyjscie...ale nie w tym dzieło. Wydaje mi się , ze bardziej tu chodzi o globalne spojrzenie na produkt jaki jest to CN. Nabijesz w butle co chcesz, masz to na miejscu i w dobrej cenie, masz pelna infrastrukture czyli: jest miejsce do posiedzenia przy kominku, jest miejsce na wyklady , masz na miejscu do dyspozycji caly szpej jaki moze byc potrzebny, pelna rozmiarowka skafandrow, sympatyczne i w dobrej cenie kwaterki i prom/lodka do transportu na druga strone, do dyspozycji "ad hok" Rolling Eyes Obecnść nawet sporej ilości nurkujacych nie paraliżuje bazy.Wiele osob odwiedzajac takie miejsce jakim jest Hancza wlasciwie oczekuje takiego rodzaju produktu. Oczywiscie , niektorym wystarczy namiot, troche wody i jest cool, Shocked ale cosik mi sie zdaje , że jest to znaczna mniejszość. Ponadto, Banany podnoszac jakość swoich usług wymusili ( podobno, bo jeszcze nie byłem, nie widziałem, jedynie z zasłyszenia wiem) na innych, czytaj Adriatyk rownież podniesienia standartu bazy. Laughing Wszystko to z korzyścia dla nas nurków, którzy czasem tam chętnie zagladamy. A to która otrzyma miano najlepszej, to zupełnie inny temat i kwestia bardzo indywidualnego podejścia. 8)
Nawet nie chce proponować Wojtkowi tematu rankingu baz, gdyz podejście i potrzeby wielu sa tak zróżnicowane, ze miarodajność tych opinii rozmyłaby sie jak ranking instruktorów.
Nie mniej i nieustannie, szacun dla Jarka za zorganizowaniem takiej bazy 8)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
budda Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 43
PostWysłany: 26-10-2011, 13:13    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A' propos helu.Od dyrekcji bazy otrzymałem informację i zapewnienie, że hel jest i zawsze będzie.Tylko większe grupy nurków technicznych powinny wcześniej poinformować o przyjeździe i chęci mieszania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
slawek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: CACIB
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Lut 2006
Posty: 294
Skąd: Białystok
PostWysłany: 27-10-2011, 00:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

budda napisał/a:
Ta sama chwała.No chyba, że masz układ.


Dobra zapytam, po ile jest hel u Jarka? bo w cenniku na ścianie widziałem po 16 groszy.
U Roberta jest po 10 groszy, bez układów, wisi w cenniku na jego stronie.
Tak Darek masz rację że najlepsza jest subiektywnym odczuciem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.