Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Boot 2012
Autor Wiadomość
TomG Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: GUE T1, nTMX CCR HH
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 48
Skąd: Śląskie
PostWysłany: 30-01-2012, 10:02    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam Ponownie
Część II

Baseny nurkowe


Skuterek do nurkowania na bezdechu


Nie wszystkie skafandry były czarne


Wojtek w akcji




Hala nurkowa



Koniec części II

Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
TomG Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: GUE T1, nTMX CCR HH
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 48
Skąd: Śląskie
PostWysłany: 30-01-2012, 15:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam jeszcze raz

Część III

Trochę łódek bo to Boot był





Kilka zdjęć więcej jest w galerii

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 31-01-2012, 11:45    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Tomek dobra robota - dziękuję salut .
Fajnie, że usunąłeś te zdjęcia gdzie robię tzw. "specyficzne miny" Twisted Evil .

Boot to gigantyczne przedsięwzięcie. Zastanawiam się jak to opisać, żeby przybliżyć je choć trochę i nie bardzo wiem... Confused Odwiedziłem te targi w sumie 5 razy - za każdym razem robią na mnie większe wrażenie.
Zastanawiam się dlaczego było na nich tak niewielu Polaków? Może się nie ujawniali?
Wyliczyłem że z Polski pojawiło się jakieś 20-30 osób - choć to oczywiście szacunek, a nie dokładna ilość.
Może takie subiektywne porównanie da jakiś obraz: jeżeli zebrać wszystkie polskie imprezy konferencyjno-targowe razem, to będzie to ciągle mały wycinek samej tylko nurkowej cześci targów.
Cenie sobie naszą lokalną inicjatywę, ale warto czasem spojrzeć na podobne imprezy dziejące się na świecie. Największym atutem tej w Dusseldorfie było to, że niezależnie od tego czy ktoś zaczyna nurkowanie, jest nurkiem technicznym, rekreacyjnym, jakimś innym, czy szuka ofert nurkowych biur podróży -znajdzie dla siebie wiele propozycji.
Lot z PL trwa chwilę, a kosztuje zwykle mniej niż 100zł, czyli mniej niż pociąg z Katowic do Warszawy Smile. Pobyt na miejscu od 25euro/osoba.

Z mojego punktu widzenia warto, tym bardziej, że czas trwania targów daje możliwość ich odwiedzenia w przeciągu 2 weekendów i całego tygodnia pomiędzy nimi.


Czas zatem na podziękowania Smile.
Było mi bardzo miło spotkać się z wszystkimi osobami i opowiedzieć o D22SE (taka była moja rola na tych targach), fajnie jest, kiedy można obserwować, że nasz polski produkt wzbudza spore zainteresowanie wśród osób z różnych krajów - dziękuję za znalezienie czasu i ciekawe rozmowy, uwagi.

...i takie tam:
Przygotowałem prezentację worka w wersji 3 i 6 minutowej oraz "opowieść Wink".
Wersję 6 minutową, która jak się okazało wraz z pytaniami trwała 10-15minut wykorzystałem 47 razy, a 3 minutową tylko 2 razy. Z kolei "opowieści" trwającej ok. 20min wysłuchał cierpliwie JJ, i dwóch dziennikarzy, oraz 2 ekipy z kamerami z naszego kraju.
Jeden z lepszych momentów pojawił się kiedy okazało się, że w wersji nakręcanej mam powiedzieć, że worek nadaje się do naprawdę głębokich nurkowań. Pytam się ale po co? Przecież głębokość nie ma większego znaczenia? Ekipa naradziła się i powiedziała, że skoro nie ma to znaczenia, to mogę powiedzieć, że nadaje się do głębokich nurkowań. No to wpadłem na chytry plan, że wymienię, każdą głębokość na której można nurkować z D22SE i tu niespodzianka: zacząłem od chyba 30metrów i wymieniam, że można też na 40m i na 50, i na 60 i tak się rozpędzam, aż tu okazało się, że wystarczy scratch i zostałem zatrzymany chyba gdzieś w okolicach 80tego metra Wink. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie, ale pewnie będzie zabawa Laughing.


Generalnie było super - mimo sporego zmęczenia wróciłem bardzo zadowolony. Było mi bardzo przyjemnie słyszeć z ust obcokrajowców że: "tak tak, znamy polski sprzęt: macie dobre światło, skafandry i Bałtyk Smile ".


Jeszcze raz dziękuję.
Do zobaczenia,
Wojtek


PS.
Wszystkie zamówione sprzęty jakie miałem kupić (zawory, śruby, łodzie itp.) są do odbioru - zamawiających proszę o kontakt.

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
krob Płeć:Mężczyzna

Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 11
Skąd: Bruksela
PostWysłany: 31-01-2012, 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Filip napisał/a:
Zastanawiam się dlaczego było na nich tak niewielu Polaków? Może się nie ujawniali?

Tez bylem (w ostatnia niedziele)... ale sie nie ujawnilem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.