Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
transport do Sveta Marina w Chorwacji
Autor Wiadomość
translator Płeć:Mężczyzna
space...the final frontier...


Stopień nurkowy: adv ean sdi sidemoun
Ilość nurkowań rocznie: 150
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: michur
Wiek: 53
Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 14
Skąd: Katowice
PostWysłany: 10-03-2012, 13:10   transport do Sveta Marina w Chorwacji Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam,
W weekend majowy planuję udać się ze znajomymi jak co roku do Svetej. Problem polega na tym, iż z przyczyn logistycznych będę prawdopodobnie musiał wrócić 3 maja podczas gdy koledzy zostają do niedzieli.
w związku z tym mam dwa pytania;
1.Czy ktoś z Was wybiera się w to miejsce pomiędzy 28 kwietnia a 3cim maja? ... I (za opłatą oczywiście) "przetransportował" by mnie z Katowic na Istrię? (nocleg na miejscu dla siebie posiadam).
2. Alternatywnie, czy byłby ktoś zainteresowany wyjazdem w to miejsce w wyżej podanym terminie? W tym przypadku mogę zaoferować transport dwóm osobom (avensis kombi z trumną na dachu) po kosztach przejazdu i winiet podzielonych na pasażerów z kierowcą. W przypadku dwóch osób chętnych byłaby nas trójka bo jadę sam... Ewentualnie trójka pasażerów nienurkujących (brak sprzętu).

Co do drugiej opcji to wcale nie trzeba być nurkiem...mogę zawieźć w dowolne miejsce w okolicy Labina czy Rabaca i odebrać 3ciego maja rano. Noclegi romantyczna para z pewnością o tej porze roku znajdzie bez problemu. :ping:

Dla tych którzy nie znają (są tacy? :bee; ) bazy w Svetej wypada wspomnieć, że nurkowania tam nie są nurkowaniami z przewodnikiem (dokłądniej to nie muszą być) i płacimy tylko za powietrze (około 0,5 euro za litr).
a sama okolica przepiękna!!!

nie wklejam linku do bazy by nie być posadzony o spam :hihi-:

google.com to załatwi

pozdrawiam

Tomek z Katowic

_________________
jestem biedny ... bo robię zakupy w Biedronce...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.