Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Mój najlepszy instruktor
Autor Wiadomość
Krzysztof Żurawski Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: SDI:ASD+6 spec
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: NFZ
Wiek: 42
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 86
Skąd: Olsztyn
PostWysłany: 12-08-2015, 07:44   Mój najlepszy instruktor Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Temat wydzieliłem z wątku o nowej organizacji nurkowej
Wojtek





Maciej Bulkowski, jeszcze nie spotkałem instruktora z "górnej półki", zawsze mam do czego się przyczepić. Raz nawet przejąłem inicjatywę, bo instruktor nie znał sprzętu, na którym szkolił...

Ale fakt, ja też swojego pierwszego instruktora oceniam bardzo wysoko.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Sebastian Zieliński Płeć:Mężczyzna
Sebiriusz

Stopień nurkowy: P3
Pomógł: 4 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 233
Skąd: Płock
PostWysłany: 12-08-2015, 15:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Krzysztof Żurawski napisał/a:
Maciej Bulkowski, jeszcze nie spotkałem instruktora z "górnej półki", zawsze mam do czego się przyczepić. Raz nawet przejąłem inicjatywę, bo instruktor nie znał sprzętu, na którym szkolił...

Ale fakt, ja też swojego pierwszego instruktora oceniam bardzo wysoko.


...a ja mam takiego jednego. Wszyscy sie go boją i uważają za dziwaka. Jak on moze cos wymagać jezeli dostał kasę! Dlaczego jak juz cos wychodzi to wymaga jeszcze wiecej?
Smile
Jako ze jestem zwolennikiem chwalenia dobrych i punktowania słabych - oszustów (bo jak inaczej nazwać gościa który bierze kasę, a nie spełnia wymagań) to napiszę wprost: Adrian Adamowicz - polecam.

...a tak na marginesie. Ciekawe czy sprawdziła by się lista zaufanych/sprawdzonych instruktorów. Tylko jak zweryfikować te rekomendacje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Andrzej Piekarski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Fundamentals GUE
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: DAN Sport Silver
Oznaczenie stage: Andy
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 841
Skąd: Grodzisk Maz.
PostWysłany: 12-08-2015, 16:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sebastian Zieliński napisał/a:
Jako ze jestem zwolennikiem chwalenia dobrych i punktowania słabych - oszustów (bo jak inaczej nazwać gościa który bierze kasę, a nie spełnia wymagań) to napiszę wprost: Adrian Adamowicz - polecam.

...a tak na marginesie. Ciekawe czy sprawdziła by się lista zaufanych/sprawdzonych instruktorów. Tylko jak zweryfikować te rekomendacje?



Sebastian to nie jest wątek "gorzkie żale" tylko dyskusja na temat organizacji z 3 letnim stażem, o której dopiero teraz staje sie głośo itd.

w mojej ocenie Twój wpis jasno atakuje instruktora, jak piszesz a to nie miejsce do tego.

Admin zadecyduj co z tym fantem zrobić ale w mojej ocenie to do wywalenia - bo się zrobi jaki kubeł do wylewania pomyj na każdego instruktora z którego ktoś nie był zadowolony.

_________________
..." Więszość jest głupia, im większa większość tym głupsza. "

Mrożek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Monika Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: T1, Full Cave
Ubezpieczenie: DAN/SPTGLD
Oznaczenie stage: SUS
Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 07 Lut 2006
Posty: 960
Skąd: koniec świata:)
PostWysłany: 12-08-2015, 18:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Andrzej Piekarski napisał/a:
w mojej ocenie Twój wpis jasno atakuje instruktora, jak piszesz a to nie miejsce do tego.



Smile ale przeczytaj jeszcze raz bo jak dla mnie to kolega wprost przeciwnie - polecał Smile

_________________
Nie bywam usatysfakcjonowana rozumieniem czegokolwiek, ponieważ wiem, że moja zdolność pojmowania może być jedynie nieskończenie małym ułamkiem tego, co chciałabym zrozumieć. (Ada Lovelace; 1815-1852)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Jacek Pielaszek Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: OWSD
Ilość nurkowań rocznie: 30
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 71
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 12-08-2015, 19:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sebastian Zieliński napisał/a:

Jako ze jestem zwolennikiem chwalenia dobrych i punktowania słabych - oszustów (bo jak inaczej nazwać gościa który bierze kasę, a nie spełnia wymagań) to napiszę wprost: Adrian Adamowicz - polecam.


wpis jest oczywisty.[/u]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Sebastian Zieliński Płeć:Mężczyzna
Sebiriusz

Stopień nurkowy: P3
Pomógł: 4 razy
Wiek: 43
Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 233
Skąd: Płock
PostWysłany: 12-08-2015, 19:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Andrzej Piekarski napisał/a:

w mojej ocenie Twój wpis jasno atakuje instruktora, jak piszesz a to nie miejsce do tego.


Szkoda że nie przeczytałeś mojego wpisu tylko się do niego odniosłeś Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Andrzej Piekarski Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Fundamentals GUE
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: DAN Sport Silver
Oznaczenie stage: Andy
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 841
Skąd: Grodzisk Maz.
PostWysłany: 12-08-2015, 20:06    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm skoro tak rzeczesz

_________________
..." Więszość jest głupia, im większa większość tym głupsza. "

Mrożek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.