Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy ktoś dysponuje płetwami TUSA SF-6/ TUSA SF 9900/7700/?
Autor Wiadomość
Katarzyna Hallada Płeć:Kobieta

Stopień nurkowy: OWD
Dołączyła: 24 Sie 2015
Posty: 6
Skąd: Legnica
PostWysłany: 26-08-2015, 20:33   Czy ktoś dysponuje płetwami TUSA SF-6/ TUSA SF 9900/7700/? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Bardziej zależy mi na tym drugim modelu, nie muszę wypożyczać, wystarczy mi opinia właściciela Smile Z góry dziękuję za pomoc!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marek Kempa Płeć:Mężczyzna
marooha


Stopień nurkowy: PSAI TMX III
Ilość nurkowań rocznie: 50
Ubezpieczenie: DAN Sport Silver
Oznaczenie stage: marooha
Pomógł: 2 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 17
Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: 28-08-2015, 15:42   Re: Czy ktoś dysponuje płetwami TUSA SF-6/ TUSA SF 9900/7700 Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Katarzyna Hallada napisał/a:
Bardziej zależy mi na tym drugim modelu, nie muszę wypożyczać, wystarczy mi opinia właściciela Smile Z góry dziękuję za pomoc!


Mam płetwy SF-6, ale ostatnio wbijałem się w piankę ze 3-4 lata temu więc dawno ich nie używałem. Z tego co pamiętam nie miałem żadnych zastrzeżeń (oczywiście przy nurkowaniu w piance). Zdejmowanie i wkładanie bez problemów ( o ile dobrze pamiętam płetwy nie tonęły a utrzymywały się na powierzchni), wydajność też w normie.
Oczywiście to jest moja subiektywna ocena ale zanim przesiadłem się na suchy skafander to płetwy te były użytkowane bardzo intensywnie ( a nawet przez pewien czas z suchaczem) i nie pamiętam aby coś w nich mi przeszkadzało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.