Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Moje przygody z zakupem Bare w ECN Systemy Nurkowe
Autor Wiadomość
Łukasz Błażejewicz Płeć:Mężczyzna
młodszy helowiec


Stopień nurkowy: IAND Adv.Rec.Tmx
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 10 Paź 2006
Posty: 437
Skąd: Złocieniec/Szczecin
PostWysłany: 13-12-2008, 19:28   Moje przygody z zakupem Bare w ECN Systemy Nurkowe Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Post usunięty na prośbę autora- Bogen

_________________
Pzdr.
Łukasz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1884013
   
arecki Płeć:Mężczyzna


Wiek: 48
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 199
Skąd: Lucaya Grand Bahama
PostWysłany: 13-12-2008, 21:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie tylko w Polsce Bare ma kiepska obsluge klienta
Ja swoj zamowilem w leisurepro, dwa razy podkreslajac ze chce neoprenowa kryze i lateksowe manszety
Dostalem z neoprenowa 3mm kryza i neoprenowymi manszetami 5mm z gladka powierzchnia na zewnatrz - dziadostwo takie sztywne (manszety) ze nijak tego nie szlo podwinac.
W manualu Bare jest wyraznie napisane ze maja dwa typy neoprenowych manszet
- 3mm typu tuck ktore maja miekki neopren i da sie je podwinac bez problemow
- 5mm typu push through z powierzchnia gladka wewnatrz

Napisalem wiec do laisurepro CC Bare Canada ze zaszla pomylka i oczekuje wymiany
Leisurepro milczalo przez tydzien, Bare odpisalo po dwoch dniach ze nie mam pojecia jak zakladac suchara, ze na specjalne zamowienie robia 5mm TUCK
Na moja odpowiedz, ze ja takiego specjalnego zamowienia nie skladalem odpisali ze sie nie znam bo mieszkam na karainach i wogole nie powinienem urzywac suchego skafandra

Cala ta korespondencja byla bardzo niemila wiec postanowilem, ze z dziadami nie chce miec juz wiecej nic wspolnego. Manszety wymienilem sam na DUI
Ponad to jestem niezadowolony z nowej rozmiarowki
Stare LTall lezalo na mnie idealnie, nowe jakies workowate jest

_________________
arekpers.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Tomasz Francuz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: DSAT TMX
Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 51
Skąd: Kraków
PostWysłany: 14-12-2008, 12:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku (już ponad rok) właściwie wszystko w porządku: to co chciałem to dostałem i rozmiar jest OK.
Tylko kwestia czekania na zamówienia - 5 miesięcy to chyba bardziej niż duże przegięcie.

_________________
Pozdrawiam
Tomasz Francuz

------------------------------
Jeśli myślisz, że coś idzie dobrze - nie wiesz wszystkiego Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 14-12-2008, 16:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A wszystko przez to , że zamawiacie , gdyby Bare ( czy ECN) miało jedno zamówienie na miesiąc to pewnie wyrobili by się w 30 dni. Wink I nie pomyliliby zamówień , gdyż każde było by wielkim wydarzeniem Wink

Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
haw Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 90
Skąd: Reda
PostWysłany: 14-12-2008, 18:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piotrkw napisał/a:
jedno zamówienie na miesiąc to pewnie wyrobili by się w 30 dni.

piotrkw napisał/a:
I nie pomyliliby zamówień

bo nie byloby z czym pomylic Twisted Evil

_________________
Pozdrawiam,
H.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Przemo_C Płeć:Mężczyzna


Wiek: 51
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 383
Skąd: Poznań
PostWysłany: 15-12-2008, 17:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja czekałem za Bare 17 tyg., cierpliwości mi nie starczyło i zrezygnowałem, myślałem, że coś się poprawiło od tego czasu (początek roku), ale widzę, że jest po staremu, a szkoda bo sprzęt bardzo dobry.

_________________
Pozdrawiam
Przemo_C

www.potatos.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 15-12-2008, 17:40    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przemo_C napisał/a:
sprzęt bardzo dobry

Z tym bym polemizowal - niedawno widzialem HD Tech Dry przetartego pod pachami, ktorego juz nie dalo sie zalatac (serwis co prawda przykleil latke, ale ta po jednym nurkowaniu znow byla przetarta). Drugi HD Tech Dry wykazuje oznaki, ze niedlugo historia sie powtorzy. Pechowy kroj skafandra...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 15-12-2008, 18:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

boozy napisał/a:
Post usunięty na prośbę autora

No coz... ja na szczescie nic nie potrzebuje (ani nie zamierzam potrzebowac) z Bare, Beuchata ani Atomics, a Agira sprzedaje teraz SASdiving... A po tego typu reakcjach wiem, ze nowy ocieplacz to juz nie bedzie bare tylko santi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Przemo_C Płeć:Mężczyzna


Wiek: 51
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 383
Skąd: Poznań
PostWysłany: 15-12-2008, 19:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

robertg napisał/a:
....No coz... ja na szczescie nic nie potrzebuje (ani nie zamierzam potrzebowac) z Bare, Beuchata ani Atomics, a Agira sprzedaje teraz SASdiving... A po tego typu reakcjach wiem, ze nowy ocieplacz to juz nie bedzie bare tylko santi Smile


Myślisz , że boozy usunął post bo coś od nich potrzebuje? Ja podejrzewam, że dostał "sympatyczne" PW.

_________________
Pozdrawiam
Przemo_C

www.potatos.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 15-12-2008, 19:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W końcu wszyscy dealerzy to przyjaciele i znajomi "królika", więc nic dziwnego.

Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
TomS Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: -)
Stopień instruktorski: OWSDI, MSDT
Pomógł: 24 razy
Wiek: 54
Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 1577
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 15-12-2008, 19:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Groźba procesem ?? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Robert Gruca Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: NTMX
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 3 razy
Wiek: 44
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 483
Skąd: śląsk
PostWysłany: 15-12-2008, 19:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Przemo_C napisał/a:
Ja podejrzewam, że dostał "sympatyczne" PW

Ehhh... szkoda gadac. Mam tylko nadzieje, ze kiedys przyjda takie czasy, ze dystrybutorzy z podejsciem "ecn-owskim" wygina smiercia naturalna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
kulas Płeć:Mężczyzna
PADI-IANTD-TDI-ACUC-NACD


Stopień nurkowy: Full Cave
Ubezpieczenie: DAN
Oznaczenie stage: AK
Pomógł: 4 razy
Wiek: 57
Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 429
Skąd: Ottawa Ontario
PostWysłany: 15-12-2008, 20:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja czekalem na moj Trilam HD Tech Dry 5 tygodni bo niebylo butow takich jakie chcialem (mieszkam w Kanadzie gdzie go robia) ale dostalem dokladnie to co sobie zamowilem i jestem z niego bardzo zadowolony. Wiem ze jak sie zamawia nowy i chce sie kieszenie to przyklejaja je gratis ta sama sytuacja ze skroceniem nogawek lub rekawow.

_________________
Pozdrawiam

Adam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
aleXandra Płeć:Kobieta


Stopień nurkowy: NTmx, Full Cave
Ubezpieczenie: DAN
Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 22 Lis 2007
Posty: 209
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 15-12-2008, 22:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie żenujące jest to iż ani ten ani poprzedni wątek nie został zaszczycony komentarzem najbardziej zainteresowanych, czyli firmy ECN... jak dla mnie to najlepsze świadectwo ich stosunku do klienta...
Jak widać, firma woli straszyć swoich klientów na PW, niż napisać trzy zdania (nie wiem... sprostowania? wytłumaczenia?)... Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Bogen Płeć:Mężczyzna
Bogusław


Stopień nurkowy: Instruktor PADI/IANT
Wiek: 47
Dołączył: 22 Sty 2006
Posty: 1222
Skąd: Szczecin
PostWysłany: 15-12-2008, 22:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Mam tylko nadzieje, ze kiedys przyjda takie czasy, ze dystrybutorzy z podejsciem "ecn-owskim" wygina smiercia naturalna.


Z moich obserwacji wynika, że niezadowolonych z podejścia do klienta posiadaczy SS Bare znalazłoby się więcej tyle, że .... serwisować SS na gwarancji gdzieś trzeba.

_________________
pozdrawiam

Bogen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1259195
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.