Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Pomysł na nowy temat "Instruktorzy warci polecenia"
Autor Wiadomość
busi Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 1 raz
Wiek: 48
Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: wawa
PostWysłany: 04-04-2009, 11:52   Pomysł na nowy temat "Instruktorzy warci polecenia" Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

W temacie "OWD - jakie powinno być" padł pomysł, aby Wiesiek opisał swoj kurs OWD, a zaraz potem Wojtek zaproponował, aby stworzyć na tym forum dział polecający instruktorów nurkowania. Poniżej dyskusja na ten temat - Mirka



zbigniewb19 napisał/a:
a co myślisz o kontynuacji tego tematu realcjami dwdlugosza z kolejnych etapów jego kursowej przygody?

Wiesiek - Dwdlugosz - zgodzisz się w jakiś sensownych odcinkach czasowych relacjonowac swój kurs owd na forum ?



Poważne wyzwanie dla instruktora Smile
Być recenzowanym na takim forum .... ostra jazda Twisted Evil
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3096165
   
zbigniewb19 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 222
PostWysłany: 04-04-2009, 14:57    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

busi napisał/a:
zbigniewb19 napisał/a:
a co myślisz o kontynuacji tego tematu realcjami dwdlugosza z kolejnych etapów jego kursowej przygody?

Wiesiek - Dwdlugosz - zgodzisz się w jakiś sensownych odcinkach czasowych relacjonowac swój kurs owd na forum ?


Poważne wyzwanie dla instruktora Smile
Być recenzowanym na takim forum .... ostra jazda Twisted Evil


Niech się stara. Dostanie trochę promocji i to for free. No chyba, że Wojtek pęknie z zazdrości i go zmoderuje. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 04-04-2009, 16:27    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zbigniewb19 napisał/a:
chyba, że Wojtek pęknie z zazdrości i go zmoderuje.


Z całą przyjemnością założę na forum dział "Instruktorzy godni polecenia" - jeżeli tylko ktoś będzie chciał tam coś obiektywnego napisać (nie chodzi o to, że skończyłem kurs u jakiegoś instruktora i jest on najlepszy, ale spełnia on oczekiwania podane przez tutaj piszących).


Pozdrawiam,
Wojtek

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
PadreKris Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 129
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 04-04-2009, 17:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek napisał/a:
Z całą przyjemnością założę na forum dział "Instruktorzy godni polecenia"

Uważam ża jak najbardziej pożądane aby taki dział powstał ponieważ wielu z nas świeżych nurków ma ogólny kłopot z wyborem instruktora o kursie nie wspomnę. (Tak było w moim przypadku).
Dopiero czytanie forum i uwagi bardziej doświadczonych kolegów uświadomiły mi, że "wiem, że nic nie wiem" Laughing
Dobrze, że to dopiero początek drogi więc nie nabrałem złych nawyków i jeszcze zdążę to i owo skorygować Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
grzegorz

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 137
PostWysłany: 04-04-2009, 18:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

PadreKris napisał/a:
Uważam ża jak najbardziej pożądane aby taki dział powstał

to bardzo złe ,zeby taki dział powstał na forum którego włąscicielem jest osoba sama czerpiąca dochody ze szkolenia(nic Wojtek do Ciebie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
grzegorz

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 137
PostWysłany: 04-04-2009, 18:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ponadto,jak chcesz takie wpisy weryfikować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
zbigniewb19 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 222
PostWysłany: 04-04-2009, 18:31    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz napisał/a:
PadreKris napisał/a:
Uważam ża jak najbardziej pożądane aby taki dział powstał

to bardzo złe ,zeby taki dział powstał na forum którego włąscicielem jest osoba sama czerpiąca dochody ze szkolenia(nic Wojtek do Ciebie)


Zechciałbyś trochę bardziej rozwinąc swoją myśl ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 04-04-2009, 19:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz napisał/a:

to bardzo złe ,zeby taki dział powstał na forum którego włąscicielem jest osoba sama czerpiąca dochody ze szkolenia(nic Wojtek do Ciebie)


Jak to nic do mnie, skoro to ja jestem jednym z właścicieli i osobą zawodowo zajmującą się nurkowaniem Smile?

Skoro ktoś twierdzi, że jego instruktor jest dobry to może, a nawet powinien się taką informacją podzielić. Czyżbym miał kogoś takiego zmoderować, bo nie wskazał mnie, a Jana Kowalskiego Shocked ?
Forum jest zbiorem indywidualnych opinii na różne tematy - do momentu kiedy opinie te nie wychodzą poza temat, albo nie są niegrzeczne, każdy może pisać do zatarcia klawiatury Wink.
Forum zostało stworzone m.in. w celu propagowania bezpiecznego nurkowania - jaki lepszy sposób można znaleźć niż promowanie dobrych instruktorów?



Wojtek

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
grzegorz

Dołączył: 07 Mar 2006
Posty: 137
PostWysłany: 04-04-2009, 19:47    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

to jaki byłby cel takich opinii?skoro za chwilę będziesz miał kilkadziesiat róznych okresleń o różnych instruktorach w Polsce,nieweryfikowalnych.ktos napisze o mnie,ze mu zrobiłem kurs do d.......y i nie należy u mnie ich robić ,ale należy u Wojtka,który robi je swietnie,na to ja odpowiem (bo chyba mam prawo) dlaczego kolega tak na mnie ścierwo rzucił..........itd.Zrobisz jak chcesz,to twoje forum,ale wiedząc jakimi zaleznosciami karmi się internet i jego anonimowi użytkownicy,to chyba nie bedzie miarodajne.Do tego jeszce możemy dołozyć przewrazliwionych moderatorów,którzy stają ławą kierując się osobniczymi sympatiami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 04-04-2009, 20:01    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz, masz chyba trochę spaczony pogląd o internetowych nurkowych forach dyskusyjnych Smile Bez urazy, ja mam nadzieję, że nie należy z góry zakładać najgorszego.
Jeśli na tym forum jest choć kilka inteligentnych osób (a jestem pewien że są), to są one w stanie oddzielić ziarno od plew, a akurat na moderacje na tym forum nie ma co narzekać.
Zauważ również, że
Wojtek napisał/a:
Forum zostało stworzone m.in. w celu propagowania bezpiecznego nurkowania - jaki lepszy sposób można znaleźć niż promowanie dobrych instruktorów?

chodzi o promocję a nie o polowania na "czarownicę", to że np. Jerzy Kunkel nie nauczył mnie na OWD pływania żabką czy pływania do tyłu, dla mnie wcale nie oznacza, że jest to zły instruktor.

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
piotrkw Płeć:Mężczyzna


Pomógł: 41 razy
Wiek: 61
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 1269
Skąd: Trójmiasto
PostWysłany: 04-04-2009, 20:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz napisał/a:
skoro za chwilę będziesz miał kilkadziesiat róznych okresleń o różnych instruktorach w Polsce,nieweryfikowalnych.


Masz rację , mogą to być opinie o kursie , porównanie oczekiwań z tym co otrzymano na zajęciach, własne odczucia co do stopnia przyswojonych umiejętności.
Wyłączył bym z tego natomiast, podawanie nazwisk instruktorów i szkół nurkowych bo chyba nie o ich ocenę chodzi tylko szeroko rozumianego przebiegu kursu OWD.

Pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Tomek Płociński Płeć:Mężczyzna
kiedyś Plotek :)


Stopień nurkowy: ARTmx
Ilość nurkowań rocznie: 40
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 2766
Skąd: w-wa
PostWysłany: 04-04-2009, 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja obawiałbym się raczej sytuacji, kiedy okaże się że wszyscy instruktorzy są zajefajni Smile Co oznacza, że nie ma się co przejmować i można zrobić kurs u każdego z nich Razz

_________________
Pozdrav

"And remember; any diver can abort any dive at any time for any reason."
Moja strona www.podlustremwody.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
haw Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 90
Skąd: Reda
PostWysłany: 04-04-2009, 21:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Plotek napisał/a:
Wyłączył bym z tego natomiast, podawanie nazwisk instruktorów i szkół nurkowych bo chyba nie o ich ocenę chodzi tylko szeroko rozumianego przebiegu kursu OWD.
To po co ten ranking? W celach statystycznych scratch ? Poza tym miało być o dobrych instruktorach a nie o zlych. Chyba sie nie poobrazaja za to ze ktos ich chwali??

Jesli bedzie to moderowane jak na dotychczasowym poziomie, to nie mam obaw o jakosc moderacji.

I pamietajcie: te opinie to indywidualne odczucia kursantow, a nie wyroki SN. Poza tym, co za roznica: forum, czy pogaduchy przy piwie? Marketing szeptany istnieje czy tego chcemy czy nie. Mozemy tylko udawac ze go nie ma albo ze akurat nas to nie dotyczy.

_________________
Pozdrawiam,
H.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Frajtak Płeć:Mężczyzna
GUE PSAI TMX FULL CAVE


Stopień nurkowy: GUE PSAI TMX Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 11 razy
Wiek: 53
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 2601
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 04-04-2009, 22:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz napisał/a:
.. za chwilę będziesz miał kilkadziesiat róznych okresleń o różnych instruktorach w Polsce,nieweryfikowalnych.ktos napisze o mnie,ze mu zrobiłem kurs do d.......y i nie należy u mnie ich robić ,ale należy u Wojtka.

no i co z tego?
moim skromnym lepiej przeczytać co o mnie czy o tobie ktoś napisze i mieć szanse ustosunkowania się oraz poprawy niż ktoś ma szeptać bzdury po cichu.
ps. reklama innych instruktorów na Forum może co najwyżej spowodować że Wojtek będzie miał zajęte wszystkie terminy na 11 miesięcy a nie na 12 Mr. Green

_________________
Instruktor NAUI # 49419 http://www.naui.org
"God is at the bottom of the sea and I dive to find him" Enzo Maiorca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
100953
   
zbigniewb19 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 222
PostWysłany: 04-04-2009, 22:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzegorz napisał/a:
to jaki byłby cel takich opinii?skoro za chwilę będziesz miał kilkadziesiat róznych okresleń o różnych instruktorach w Polsce,nieweryfikowalnych.ktos napisze o mnie,ze mu zrobiłem kurs do d.......y i nie należy u mnie ich robić ,ale należy u Wojtka,który robi je swietnie,na to ja odpowiem (bo chyba mam prawo) dlaczego kolega tak na mnie ścierwo rzucił..........itd.Zrobisz jak chcesz,to twoje forum,ale wiedząc jakimi zaleznosciami karmi się internet i jego anonimowi użytkownicy,to chyba nie bedzie miarodajne.Do tego jeszce możemy dołozyć przewrazliwionych moderatorów,którzy stają ławą kierując się osobniczymi sympatiami.


Kolego z całym szacunkiem, ale nie rozumiesz internetu.
Wpisy na forach są jak najbardziej weryfikowalne. I to na różnych poziomach, a najskuteczniej oszołomów weryfikują sami użytkownicy.
Jeżeli, wpis na Twój temat uznasz za oszczerstwo, zawsze możesz wszcząc postępowanie sądowe i właściciel forum dane o tej osobie będzie musiał udostępnic. Nikt nie jest anonimowy.

Nie kieruje Tobą obawa, że informacja o instruktorach którzy nie radzą sobie na kursach, zostanie upubliczniona?
Pytasz jaki jest cel takich opinii? A taki sam, jak informacja sanepidu, że zakład X produkuje padlinę, lub że produkt tej firmy jest najwyższej jakości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.