Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Nasze forum na Facebook'u?
Autor Wiadomość
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 19-11-2010, 12:01   Nasze forum na Facebook'u? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Podobno jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje Rolling Eyes .
Jeżeli ktoś ma ochotę dołączyć do naszej forumowej Grupy Fejsbukowej - zapraszam, wystarczy wpisać forum Dive Trek Group i można się jednoczyć 8).

Pozdrawiam,
Wojtek

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Andrzej Wardziukiewicz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: IDCS
Ilość nurkowań rocznie: 400
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 100
Skąd: Reykjavik, Islandia
PostWysłany: 19-11-2010, 17:09   Re: Nasze forum na Facebook'u? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

zdublowany post.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Andrzej Wardziukiewicz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: IDCS
Ilość nurkowań rocznie: 400
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 100
Skąd: Reykjavik, Islandia
PostWysłany: 19-11-2010, 17:10   Re: Nasze forum na Facebook'u? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Filip napisał/a:
Podobno jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje Rolling Eyes .


Cholerka. Zdaje się że w takim razie ja długo nie pociągnę.

Kiedyś było lepiej: "myślę więc jestem".


P.S. Wiem, wiem. Trzeba iść z duchem czasu. Ku chwale internetu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
crowley Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Technical Cave Diver
Stopień instruktorski: SDI/IDF Instructor
Oznaczenie stage: STASZEK
Pomógł: 19 razy
Wiek: 39
Dołączył: 05 Sty 2008
Posty: 1017
Skąd: Gdańsk
PostWysłany: 19-11-2010, 17:26   Re: Nasze forum na Facebook'u? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cezzz napisał/a:
Wojtek Filip napisał/a:
Podobno jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje Rolling Eyes .


Cholerka. Zdaje się że w takim razie ja długo nie pociągnę.

Kiedyś było lepiej: "myślę więc jestem".


P.S. Wiem, wiem. Trzeba iść z duchem czasu. Ku chwale internetu!
hmm mówisz, że trzeba się obawiać jak się nie ma tam konta? hmm, może wprowadzą jakiś podatek za brak konta na facebook to wtedy je tam założę;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4054774
   
Marcin Tracz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech Diver IANTD
Oznaczenie stage: MTR
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 707
Skąd: łódzkie
PostWysłany: 19-11-2010, 19:00    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

byłem a Facebook jakieś 2,5 roku temu, gdy jeszcze w Polsce "królował" inny portal, ale jakoś....
Mało społeczny jestem. Wole kolegówna forach nurkowych...
cheers

_________________
Pozdrawiam
Marcin T.

Art. 54. Konstytucji RP
"1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+używam
   
TomM Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: full cave, full tmx
Ilość nurkowań rocznie: 70
Pomógł: 35 razy
Wiek: 61
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2578
Skąd: Katowice
PostWysłany: 20-11-2010, 12:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi przystepnie wytłumaczyć, do czego właściwie służy Facebook?
Mam konto na fejsbuku od jakiegoś czasu i jedyne co z tego wynika, to tony e-maili o treści "ktos tam twierdzi że cie zna" - przy czym 90% osób, których dane figurują w takim mailu w życiu nie widziałem na oczy, a ich nazwiska sa mi obce. Mam pokaźną liste "znajomych" oarz takich "którzy utrzymują że mnie znają" i czasem dostaję maila, że "ktoś tam sugeruje, że cos lubię".
Nic więcej dla mnie z tego nie wynika, nie dostrzegłem żadnych korzyści płynących z posiadania takiego konta, poza ewentualnie licytowaniem sie kto ma więcej znajomych na fejsbuku Smile
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Adam Frajtak Płeć:Mężczyzna
GUE PSAI TMX FULL CAVE


Stopień nurkowy: GUE PSAI TMX Cave
Ilość nurkowań rocznie: 100
Ubezpieczenie: DAN
Pomógł: 11 razy
Wiek: 53
Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 2601
Skąd: Śląsk
PostWysłany: 20-11-2010, 12:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TomM napisał/a:
Czy ktoś może mi przystepnie wytłumaczyć, do czego właściwie służy Facebook?
Mam konto na fejsbuku od jakiegoś czasu i jedyne co z tego wynika, to tony e-maili o treści "ktos tam twierdzi że cie zna" - przy czym 90% osób, których dane figurują w takim mailu w życiu nie widziałem na oczy, a ich nazwiska sa mi obce. Mam pokaźną liste "znajomych" oarz takich "którzy utrzymują że mnie znają" i czasem dostaję maila, że "ktoś tam sugeruje, że cos lubię".
Nic więcej dla mnie z tego nie wynika, nie dostrzegłem żadnych korzyści płynących z posiadania takiego konta, poza ewentualnie licytowaniem sie kto ma więcej znajomych na fejsbuku Smile
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?



Przyłączam się do tego postu, też mam, też nie wiem do czego to służy i jak do tej pory tylko mi zaśmieca skrzynkę.
Właściwie to nie wiem sam dlaczego tego jeszcze nie skasowałem...

_________________
Instruktor NAUI # 49419 http://www.naui.org
"God is at the bottom of the sea and I dive to find him" Enzo Maiorca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
100953
   
atego815 Płeć:Mężczyzna
Artur.Mój instruktor: Krzysztof Haracz


Wiek: 59
Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 86
Skąd: Pszczólki k/Gdanska
PostWysłany: 20-11-2010, 13:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Sens oraz potrzebę bycia na Facebooku przedstawił Wojtek "jeżeli ktoś nie ma konta na Facebook'u to nie istnieje" Odważycie się skasować konto? Co będzie jak się rano w lustrze nie zobaczysz? Very Happy

_________________
"Ach! ach! Majorze, dzisiaj żyjem, jutro gnijem,
To tylko nasze, co dziś zjemy i wypijem!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1815729
   
koziolek Płeć:Mężczyzna


Wiek: 50
Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 108
Skąd: Bialystok
PostWysłany: 20-11-2010, 13:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Adam Frajtak napisał/a:
TomM napisał/a:
Czy ktoś może mi przystepnie wytłumaczyć, do czego właściwie służy Facebook?
Mam konto na fejsbuku od jakiegoś czasu i jedyne co z tego wynika, to tony e-maili o treści "ktos tam twierdzi że cie zna" - przy czym 90% osób, których dane figurują w takim mailu w życiu nie widziałem na oczy, a ich nazwiska sa mi obce. Mam pokaźną liste "znajomych" oarz takich "którzy utrzymują że mnie znają" i czasem dostaję maila, że "ktoś tam sugeruje, że cos lubię".
Nic więcej dla mnie z tego nie wynika, nie dostrzegłem żadnych korzyści płynących z posiadania takiego konta, poza ewentualnie licytowaniem sie kto ma więcej znajomych na fejsbuku Smile
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?



Przyłączam się do tego postu, też mam, też nie wiem do czego to służy i jak do tej pory tylko mi zaśmieca skrzynkę.
Właściwie to nie wiem sam dlaczego tego jeszcze nie skasowałem...

Dokładnie tak samo tylko ja moje konto skasowałem Razz

_________________
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
TomM Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: full cave, full tmx
Ilość nurkowań rocznie: 70
Pomógł: 35 razy
Wiek: 61
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2578
Skąd: Katowice
PostWysłany: 20-11-2010, 13:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hmm... Wszyscy to mają, a nikt nie wie do czego to właściwie jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
martin Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech.Cave
Ubezpieczenie: DAN/VDST
Pomógł: 55 razy
Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 3501
Skąd: NUE
PostWysłany: 20-11-2010, 14:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

TomM napisał/a:
Hmm... Wszyscy to mają, a nikt nie wie do czego to właściwie jest?


Informowania swiata co wlasnie robisz, n.p. piszesz "ide na piwo" i zwieksza sie szansa, ze ktos ze znajomych tam bedzie.

_________________
[quote:e1aa1c559f="KasiaK"]ja sie nie boje siebie
boje sie tych z ktorymi mialabym plywac[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Marcin Tracz Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: Tech Diver IANTD
Oznaczenie stage: MTR
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 707
Skąd: łódzkie
PostWysłany: 20-11-2010, 15:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wygląda to raczej na spuścizna czasów, w jakich przyszło nam żyć. Nie którzy lubią po prostu kolekcionować znajomych, a potem "przy pifku" mówić ile to oni nie mają znajomych- dotyczy to szczególnie osób nie mających innego zajęcia.
Nie mam nic przeciwko, nie chcę także żeby moje wypowiedzi tak były odczytane. Żyjemy w dobie łatwej komunikacji międzyludzkiej poprzez sieć komputerową, ale... no właśnie nie możemy pozwolić, żeby było to uzależnieniem lub kosztem naszego prywatnego życia. Ja naprawdę nie mam czsu tego wszystkiego ogarnąć. Należę do kilku forum i powiem, że ostatnio musiałem poprosić admina o usunięcie mojego konta, bo jak znalazłem czas, żeby je odwiedzić musiałem kasować TYSIĄCE nieprzeczytanych postów. Więc jaki jest tego sens. Nie mówiąc o czyszczeniu co jakiś czas poczty. Pozostaje więc przy nurkowaniu ...
Pozdrawiam

_________________
Pozdrawiam
Marcin T.

Art. 54. Konstytucji RP
"1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
nie+używam
   
Marek Łącki Płeć:Mężczyzna
markopolo


Wiek: 64
Dołączył: 05 Paź 2007
Posty: 489
Skąd: Siemianowice Śląskie
PostWysłany: 20-11-2010, 15:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

martin napisał/a:

Informowania swiata co wlasnie robisz, n.p. piszesz "ide na piwo" i zwieksza sie szansa, ze ktos ze znajomych tam bedzie.

Pijesz piwko a dookoła sami znajomi którzy też wpisali że idą na piwko. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wojtek A. Filip Płeć:Mężczyzna
Site Admin
Autor Programu Świadome Nurkowanie


Stopień nurkowy: GUE T2+, Cave
Ilość nurkowań rocznie: 365
Stopień instruktorski: emeryt :)
Ubezpieczenie: DAN/PROGLD
Oznaczenie stage: WAF
Pomógł: 125 razy
Wiek: 54
Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 11932
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 20-11-2010, 19:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cześć Tomek.
TomM napisał/a:
Do czego to włąściwie służy? Jaka jest funkcja społeczna tego portalu? Jaką wartość do wnosi dla mnie?

Smile fenomen portali społecznościowych... zaskakujące jest to, że ludzie nie mają tam tajemnic - obwieszczają całemu światu co z kim i jak robią wklejając zdjęcia, filmy, podając w zasadzie wszystkie szczegóły ze swojego prywatnego życia. Portale tego typu często pomagają w wykryciu przestępców, którzy... nie potrafią nie pochwalić się swoimi "osiągnięciami".

Warto dosyć dokładnie oglądnąć film Social Network - to historia oparta na faktach - jak powstawał Facebook - dla jednych to byle jaki filmik, dla innych wstrząsające odkrycie - jest teraz kinach.

Tomek - ten portal może się przydać do znalezienia czegoś - w każdej innej sytuacji to gigantyczna strata czasu - ale to moja opinia, a jako wieloletni użytkownik tego portalu - jakieś podstawowe informacje kontaktowe zamieściłem tam po 3 latach, a pierwszy wpis dzisiaj Smile... i nie bardzo wiem co się teraz stanie Wink .

Z innej strony - znając Twoje analityczne podejście do życia - dlaczego założyłeś konto na tym portalu?


Pozdrawiam z mokrej zagranicy,
Wojtek


PS.

hehe... no i oczywiście zapraszam na Dive Trekowego Facebooka Rolling Eyes

_________________
Bądź dobrej myśli, bo po co być złej Smile ?
S. Lem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
TomM Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: full cave, full tmx
Ilość nurkowań rocznie: 70
Pomógł: 35 razy
Wiek: 61
Dołączył: 10 Lut 2006
Posty: 2578
Skąd: Katowice
PostWysłany: 20-11-2010, 19:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wojtek Filip napisał/a:
dlaczego założyłeś konto na tym portalu?


Monika kazała Smile A przynajmniej rozmawialiśmy o tym...

Wojtek Filip napisał/a:
Pozdrawiam z mokrej zagranicy


Gdzie cię zaniosło?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.