Forum Dive Trek Group

Zastanów się zanim coś napiszesz - ktoś może to przeczytać...

 

 


"  Strona główna "  FAQ "  Szukaj "  Użytkownicy "  Grupy "  Statystyki "  Rejestracja "  Zaloguj "  Album

Poprzedni temat :: Następny temat
Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ...
Autor Wiadomość
Mateusz Moskalik Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: RD
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 19-11-2011, 21:58   Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Forum czytam od dawna i w końcu postanowiłem się zapisać. Pierwszy mój post wynika jednak ze zmian jakie planuje w swoim życiu (przeprowadzka z W-wy do Gdyni) i potrzeby zmiany sprzętowej. Mam do sprzedania następujący zestaw do fotografii podwodnej i nie tylko:
Aparat Canon EOS 5D (+ pasek Canon, ładowarka, 1 akumulator, pudełko, kilka kart pamięci Lexar Pro CF) - stan db+
Obudowa podwodna do tego aparatu Ikelite + port 5503.50 – stan db/db+
Obiektyw SIGMA 24/1.8 EX + fitr UV MARUMI – stan bdb
Obiektyw SIGMA 70-200/2.8 EX + filtr UV MARUMI – stan bdb
Fitr polaryzacyjny MARUMI pasujący do obu obiektywów – stan bdb
Plecak LowePro DryZone 200 wodoszczelny – stan db+/bdb
Torba LowePro Toploader 75 + dwie kieszenie LowePro na obiektywy wymienione powyżej

Za cały zestaw chciałbym otrzymać 9999 zł. Oczywiście cena jest do negocjacji. Zdjęcia podsyłam zainteresowanym.

Pozdrawiam serdecznie

Mateusz Moskalik
www.arktyka.org.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
robwie Płeć:Mężczyzna

Wiek: 53
Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
PostWysłany: 20-11-2011, 00:56   Re: Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

piękne foty ! co ja tutaj robię ??? piekne foty gratulacje miło extra spędzanego życia Smile

50d
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Mateusz Moskalik Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: RD
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 20-11-2011, 17:25   Re: Fotografia Podwodna Canon 5D + Ikelite + ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

robwie napisał/a:
piękne foty ! co ja tutaj robię ??? piekne foty gratulacje miło extra spędzanego życia Smile

50d


Wielkie dzięki. Jednak połączenie fotografi przyrodniczej i nurkowania okazło się dla mnie trochę ciężkie. Dlatego sprzedaje jak narazie kustrzanke i przejde na coś mniejszego, dołoże na twina i potrenuje z rok lub dwa. A potem ponownie zaczne z fotografia przyrody Arktyki. Pod wodą pewnie Canon G12 lub Nikon P7000 a na powierzchni to się zobaczy.

Mateusz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
sqba Płeć:Mężczyzna


Stopień nurkowy: M1 cmas
Wiek: 39
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 122
Skąd: Brodnica
PostWysłany: 20-11-2011, 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Kod:
Pod wodą pewnie Canon G12 lub Nikon P7000

przesiadając się z lustrzanki na kompakta mocno się rozczarujesz...
C5d jest świetnym aparatem pod wodę, jest miejszy od 1D przez co bardziej poręczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
   
Mateusz Moskalik Płeć:Mężczyzna

Stopień nurkowy: RD
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 53
Skąd: Warszawa
PostWysłany: 20-11-2011, 20:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

sqba napisał/a:

przesiadając się z lustrzanki na kompakta mocno się rozczarujesz...
C5d jest świetnym aparatem pod wodę, jest miejszy od 1D przez co bardziej poręczny.

Zdaje sobie z tego sprawe. Canon 5D jest swietnym aparatem. Jednak czasami trzeba dokonac wyboru. Finase sa nieublagalne i jesli chce troche wiecej ponurkowac to trzeba z czegos narazie zrezygnowac. Moje podejscie jest proste. Teraz sprzedam to co mam (juz dwa razy zmienialem system analok Canona na cyfra Nikon i ostatnio na cyfra Canon), troche podszkole sie w nurkowaniu robiac zdjecia czyms slabszym, a za jakis czas zainwestuje ponownie dalej w lustrzanki. Nie sprzedaje calosci sprzetu jaki mam. Pozostaje to co jest uniwerslne. Jeszcze jeden wielki plecak, dwa statywy, skrzynie PELI. A na co przejde to wyjdze z czasem. Moze ponownie powroce do Nikona, a moze Canon. Zobaczymy co bedzie za te dwa lata na rynku. Ja i tak zawsze jestem jedna generacje do tylu w sprzecie bo na takowy mnie najczesciej stac.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

Akagahara style created by NashT.